+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 6 7 8
Prikaz rezultata str. 141/150

Tema: Vojvoda P.-Svecko P. Kosovo i ostale priče

Nešto je ovaj mrmljao o zlatu i Kosovu i Metokiji, o onoj košarci, nameštanju žreba. To sam razumeo između dva cuga. I onda ovaj krenuo da ga bije rukama , nogama, nekom stolicom. Svu je izlomio o njega. A ovaj ne pričo da ćemo svi bit biveni ako ne damo Kosovo i Srpsku.
    ..ako mi izgubimo ovaj rat..odosmo mi svi za Srbiju

A zašto da mi svi budemo biveni?

Odkud znam. Dok sam cedio pivo čuo svađu, kao nama je Hildžija čistio žreb, jer smo trebali ići na Amere u četvrtfinalu pa oni namjerno spušili od Litvanije pa smo išli na Litvaniju umesto na NATOovca. A Litvanija kao njihova kolonija pa su onda oni spušili od Canade i da nam je sve bilo servirano za tozla ali nas sjebali Nemci. I sad mi moramo ispunit svoj dio i priznat Kosovo i odustat od serbskog entiteta u Bejha. I onda je ovaj krenuo da ga bije i lema nemilice.

Idi begaj. Pa oni u Njemačkoj jošte drže vojne base.

I sad nam je ovaj parizereliminator natovario bedu na vrat.

Vvveeeko mi je aaaaaa...veko mi je aaaaaa...da ne mova igvat Fokaaa..aa..da ne mova igvat Fok..aaa ...aa da je zvato siguvno..aaaa..da ne mova igvat Jokava..aaaaa...veko je aaaa...nek on svobodno..aaa. aaaa nek svobodno timavi svog konja..aaaaaa
    Ako mi ovaj rat izgubimo, ostadosmo mi ipak u Beogradu, Beograd nam neće okupirati, a vi? Gde ćete vi?

Šta priča ovaj. Šta trtlja i mrmlja.

.aaaaaa.....vekvi su......da se Foka...aaaa da se Fokava..aaaaa..da se ne umava..da su čuva aaaaaa.. čuva aaaaaa za NBA.....a zvato...aaaaa..zvato je aaaaaaaaaaa bezecovano..kapavisano.......aaaaaa
    Ako mi ovaj rat izgubimo, ostadosmo mi ipak u Beogradu, Beograd nam neće okupirati, a vi? Gde ćete vi?

Kakav Foka..što tramandžaš. Znaš li ti pijanduro što ovaj mrmlja.

Odkud znam, spominje nekakvog Foku, Joku. Nije ni čudo da bunca kad ga je onaj onako isprebijo.

A be be Srbi pa vi ništa ne razumete..a be be zar ja Albanac vama moram da prevodim be.

Ćovek hoće da kaže da su Amerikanci obećali zljato i stavili uslov da ne igra Jokić, ilji kako ga on želi nazvati Jokara a zbog pocepane usne to poneka ispadne Fokava..ili Jokava i da ovaj nek se odmara, pije lumpuje i timari svog konja be.. a be be mire, edhe kur i vizaton keta serbet, nuk shkojne ne shtepi

Tani jam i inatosur me ne shqiptarët që na mbajmë nën terror dhe okupim për kaq shumë kohë

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove