+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 10 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/184

Tema: Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Yugomediji se raspisali o Srbiji više nego o Hrvatskoj. Ŕl bi ih pogodilo da Kosovari opet izbace Srbiju.

I milijun članaka o onoj trećerazrednoj golmanskoj seljačini iz Knina i njegovoj ženi tipičnoj turbo plastičari ko da je sišla sa prosječnog splava ili srbijanske skupštine.
    Jugoslavenski kompleks kod dijela Hrvata plus mediji u jugo-srpskom vlasništvu.
    Mene Srbija uopće ne zanima.

Danas Poljska protiv Argentine.
    Navija se za Poljsku. Uvijek protiv Argentine.

Sutra naši za prvo mjesto u skupini.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ispala Danska...Veliko iznenađenje i po meni šteta za nastavak prvenstva, ali eto, Australci su bili bolji, nema prigovora.

Francuzi izgubili od Tunisa...

Kakva tekma, dostojna finala svjetskog prvenstva. Bili smo malo bolji većinu tekme, ali nas je ulazak Lukakua izneredio, dobra škola za dalje, Dalić je tu trebao možda ubaciti još kojeg obrambenog ili veznog. Na kraju imali i malo sreće, ali i maestralnog Gvardiola. Zbog onog ispucavanja lopte s noge Lukakuu je igrač tekme.

Sve u svemu, svaka čast našima.

Sad će Španjolci pustiti Japanu da nas izbjegnu, a i Brazil.

Uf uf uf. Što bi reko Mićo Dušanović.

Bili smo bolji ali do 16 metara Onda nedostatak ideje i konkretnosti.

Sve Belgijanske šanse su plod naše konfuzije kojoj najviše kumuje Plivaković.

On je najslabija karika ove ekipe. Sosa promašio svaki centaršut.

Kovačić dobar.

Livaja ne može s jačim ekipama. Petković unutra.

Traktordžijo džabe si pušto golove Maroku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-12-2022 at 20:14
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ajme, odu živci, ali nema veze jer naši idu dalje.
    Zasluženo.
    Gvardiol

Jučer bijeli Tunižani pobjedili crne Francuze.

Loša Poljska prošla skupinu.
    Saudijska Arabija zeznula Meksiko i pogurala Poljsku.
    Žali Bože one Saudijske pobjede protiv Argentine.

Danas još, "Švabe" se vade protiv Kostarike. Španjolci protiv Japana.
    Sve naši potencijalni protivnici u osmini finala.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Šteta što Urugvaj nije prošao. Oni ne leže Brazilu.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šteta što Urugvaj nije prošao. Oni ne leže Brazilu.
    Je, baš šteta. Portugal pustio Koreancima...Mislim da će se ovakvo ponašanje osvetiti njima i Španjolcima.

Urugvaj ima jaku ekipu, al igraju užasan nogomet. Po transfermarktu vrijede više od naše repke, i to skoro za petinu više.

Sad se vidi odnosno davno se vidjelo da ona odluka da se utakmice zadnjeg kola igraju u isto vrijeme nije baše nešto donijrela fair playu. Sjećamo se i one utakmice na Euru kad je Danskoj i Švedskoj odgovaralo 2:2 da izbace Italiju, bez obzira kako Italija igrala zadnje kolo.

Čak se pojavio transparent na utakmici na Euru 2000 i neke "Sweden-Denmark 2:2 ciao Italija". I naravno da je bilo 2:2.

Mislim da bi bilo bolje i da bi barem bilo nešto poštenije da se nakon prvog kruga ponovno formiraju 4 nove grupe a da se bodovi prenose I onda pobjednici grupa idu u polufinale.. To je bilo zadnji put mislim na SP u Španjolskoj 1982-ge. Ni tada se ne bi izbjegle kalkulacije jer su Njemačka i Austrija baš na tom prvenstvu nmajestile utakmicu ali bi bilo mrvu poštenije. Ovako se pomalo pretvara u cirkus.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-12-2022 at 20:47

Zbog Eline i bokala vina

Treba se zadnje kolo igrati u isto vrijeme, ali u svim skupinama, onda bi bilo teže namjestiti.

Sad ide poslastica večeri, Srbija i Švicarska.

Uskoro počinje snimanje filma "Dara iz Qatara"

Koliko je malen piksi kao i cijela srpska reprezentacija. Kada su poveli pročitao sam mu sa usta jebem vam majku šiptarsku. Bome patuljak jebali su vam je šiptari još jedanput. Najgori narod koji se davi u mržnji a takvi su im i sportaši.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2022 at 12:55
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

December 18th,the day when the football died.

https://www.youtube.com/watch?v=sJgu2edtpuU

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    ovi šiptari ih jebu, i ne vade... bravo šipci, ovo glumatanje nekakvih bratskih da ne kažem idiličnih odnosa s govnjarom nacijom iz susjedstva, ne znam šta mi je gore. što nije ljepše otvoreno i iskreno se mrzit, nego lažno ljubit i volit ???

ajde odite u kurac svi i s jedne i s druge strane hrvatske granice, koji se "ljubite". srećom nisam dio vašeg miljea, niti ću ikad biti, niti me zanima ljubljenje s ikim ko sere po meni i ko me želi na bilo koji način oštetit.

da ne govorim o tome, da su im puna usta bila dan ranije toga kako smo imali sreće, a poništen nam čisti penal, plus guardiol je bio igračina susreta i zahvaljujući njemu a ne sreći smo prošli dalje. vratnica nije gol, i koliko puta su neke momčadi u nogometu pogodile vratnicu pa kasnije izgubile i to s par golova razlike pa nitko nije o tome ni pričao, a ovdje se priča samo zato jer je o nama riječ i jer je tekma završila 0-0 PA KAO PROVUKLI SMO SE.

a to što smo prije tih zadnjih 15-20 minuta, dominirali i onako mlitavi i traljavi spori i nikakvi, to nisu vidjeli. i sada ću ja kakti navijat za drage "komšije", e hoću kurac, kada prestanu srat i mrzit sve oko sebe možda prestanem navijat kontra njih, ali za njih neću nikada navijat jer nemam ja šta navijat za bilo koga osim za hrvatsku, te idiotarije su izmislili kreteni koji misle da se s susjedima pošto poto mora imat dobre odnose, e pa gospodo ne može se imati dobre odnose s onima koji ti seru preko ograde.

a vi koji mislite da može, želim vam upravo takve susjede pa se s njima jebite do sudnjeg dana.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    nama će u slučaju da prođemo Japan, kronično za Brazil falit tip napadača ala Mandžukić koji s pravom loptom zabija gol 100 posto.

jbg, ja to ne mogu reći ni za kramu ni za livaju ni za koga, jedno je natrpat jednu jadnu kanadu a drugo kada ti dođu belgija danska francuska engleska brazil portugal španjolska itd, budite sigurni da nećemo gledat trpanje Krame u tim tekmama.

volio bih da se varam, ali već protiv Belgije se vidjelo da ni on ni Livaja ni Petković, ne mogu ugrozit protivnički gol kao naš stoper Gvardiol, jebote opasniji bio stoper od njih napadača. daj me nemojte nasmijavat, a ovi u studiju svršavaju, na što točno oni svršavaju ?

Perišić umjesto da igra bolje, meni se čini da on blijedi iz tekme u tekmu i igra sve lošije, nemam pojma šta se događa s njima, ali generalno osim gvardiola i donekle kovačiča u sredini, svi su bili za kurac, i ako to ponove protiv Japana već će ih oni oderat, a da ne govorim Brazil.

Brazil je realno tehnički najjača reprezentacija, jači su i od Francuza. po meni po viđenom, tehnički djeluju najbolje, taktički i fizički ne, ali tehnički su uvijek bili dominantni i to im je glavni forte reprezentacije oduvijek ta brzina i motorika, plus kombinatorika, mi nemamo takvu brzinu, i nemamo takvu motoriku i kombinatoriku, tako da te nedostatke u meču s njima moramo nadoknadit efikasnošću, a za to nam treba ubojit napad koji nemamo.

kažem navijam za naše uvijek i svugdje, ali mislim da će i protiv Japana s onakvom igrom imat brige preko glave, a da ne govorim protiv Brazila. osim ako bitno ne dignu level igre, i ne odluče igrat kako znaju i na razini Gvardioal, jer realno osim njega vs Belgije nitko nije pokazao svoj puni potencijal.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Danas bi mogli Ameri izbaciti Nizozemce.

Srbi su prespori za moderni nogomet, i imaju očajnu taktiku. Realno, imaju 3-4 kvalitetna igrača, a nemaju sustav igre.

Švicarci izgledaju ozbiljno i opasno, Embolo je igračina, mogli bi oni proći do četvrtfinala.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 03-12-2022 at 12:31

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Ne želim biti zloguki prorok,ali mi je sinoć sinulo da je Luka Modrić na Mundijalima debitirao baš ptotiv Japana 2006. godine u Njemačkoj.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

December 18th,the day when the football died.

https://www.youtube.com/watch?v=sJgu2edtpuU

Nemoć reprezentacije Srbije se očitovala u tome da cijela njihova ekipa ne može da obori Džaku na zemlju. Bome je baš Granit.

Nije Džaka za seljaka.

Zbog Eline i bokala vina

Kako ste vi tamo na hercegsrpskoj podnijeli poraz Srbije. Ima li rezignacije, tuge, psovanja "šiptarskih majki".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2022 at 19:35

Zbog Eline i bokala vina

Naravno da Xhaka trola Srbe sa onom pričom o suigraču čije je kao ime stavio na dres. Jasno je da se radi o odavanju poštovanja Ademu Jashariju, samo to ne mogu dokazat jer Xhaka nije neoprezan da stavi i ime pa se Srbi mogu slikat.

Ali interesantniji je bezobrazluk, srpsko veličanje zločina počinjeno nad obitelji Jashari gdje je ubijeno 56 članova obitelji Jashari od čega 18 žena i 10-ero djece što je jedan od najvećih pojedinačnih zločina u ljudskoj povijesti i može se okarakterizirati kao sotonski čin.

Adema Jasharija koji jest napadao srpske milicijske patrole, njega i njegove borce koliko ih je imao, sigurno ne puno, mogli su im Srbi toliko puta napravit zasjedu, pohapsit ili uništit, ali ne, oni su morali sotonski pobiti cijelu njegovu veliku obitelj da bi poslali morbidnu sotonističku poruku. Taj sotonistički čin čak nije procesuiran nigdje pa ni u isto tako sotonističkom Hagu.

Zato svaka čast Xhaki što se sjetio te mučeničke obitelji.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-12-2022 at 00:11

Zbog Eline i bokala vina

Francuska pobijedila 3-1; ništa od iznenađenja.

Lewandovski se nazabijao golova u Bayernu, ali na svoja tri svjetska prvenstva jedva ugurao dva gola.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove