+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/4

Tema: Italija skrenula u desno

Italija skrenula u desno

Izgleda da su klerofašisti zasjeli na čelo Italije. Spustila se gusta magla izgleda.

Konzervativna koalicija na čelu s Giorgiom Meloni trijumfirala je na nedjeljnim izborima u Italiji. Meloni je tako prva izgledna talijanska premijerka i to na čelu najdesnije vlade od Drugog svjetskog rata, kako javlja Reuters.

Branit ćemo Boga, domovinu i obitelj! ranit ćemo ove vrijednosti kako bi branili našu slobodu jer nikada nećemo biti robovi i konzumenti koji ovise o milosti financijskih špekulanata. To je naša misija, zato sam danas ovdje”, kazala je Meloni za govornicom 2019.
    https://narod.hr/hrvatska/drustvenim...la-i-dr-markic

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Je li to spominjala Istru i Rijeku u predizbornoj kampanji?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    To je napisala 2014 u nekom komentaru. U kampanji je napisala da Brozu treba oduzeti neko odlikivanje sto su mu dodjelili.
    2014 je napisala da je Krim ruski teritorij.
    Ocito je u tih osam godina dosla pameti, jer je sada cvrsto pro-ukrajinski nastrojena i trazi kontinuiranu podrsku Ukrajine.
    Izdominirala je proputinovske budale Salvinija i bunga bunga Berlsuconija.
    Koliko vidim nije stigla cestitka iz Moskve, sto isto ima neki znacaj.
    Ne ide stopama Orbana.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neće se ništa promijeniti, ni na gore ni na bolje.

No, zanimljivo je gledati histerične reakcije ekipe iz Brisela, mainstream medija i ovih naših političkih tukana.
    Netko s kraja svijeta bi pomislio da je talijanska ratna mornarica već krenula osvojiti Istru i Dalmaciju.
    Isti ti akteri sa hrvatske političke scene koji se sada boje Meloni, zatvorili su oči i šute na činjenicu da su mediji u Hrvatskoj u stranom vlasništvu (većinsko srpskom), da nam stranci kupuju nekretnine po moru, da smo prodali plodnu slavonsku zemlju, itd, itd, itd...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove