+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/84

Tema: Porast bezobraznih četničkih provokacija po Hrvatskoj

Porast bezobraznih četničkih provokacija po Hrvatskoj

Koji je razlog i kako stati na kraj suludim provokacijama četnika po Hrvatskoj?

Prvo Vučić pa ona neka Mica Zavetnica pa sad neki Filip Rodić oskvrnuo grob Olivera Dragojevića tako da mu je stavio Miloševićevu knjigu na grob. Umobolnik.

Također je neki drugi srpski novinar na Dinaru stavio srpsku zastavu prije par tjedana...

Sve je to do Hrvata. Svemu su tome krivi Hrvati iz hrvatske vlade i Šušnjarovci iz velikosrpske i četničke republike.

Ništa to nije slučajno
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-08-2022 at 13:38
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Također je neki drugi srpski novinar na Dinaru stavio srpsku zastavu prije par tjedana...
    To je bilo prošle godine, a taj novinar je Dušan Marić, ujedno i član Vučićeve stranke (porijeklom s Kupresa).

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koji je razlog i kako stati na kraj suludim provokacijama četnika po Hrvatskoj?

Prvo Vučić pa ona neka Mica Zavetnica pa sad neki Filip Rodić oskvrnuo grob Olivera Dragojevića tako da mu je stavio Miloševićevu knjigu na grob. Umobolnik.

zato cijenim Olivera, jer je ovim antifama orjunašima i četnicima jasno rekao u facu što misli o njima, i da neće s njima imat previše posla. cijenim kad su ljudi direktni, a Oliver oko bitnih tema, nikad nije okolišao.

kao što se ni ne smije okolišat, uostalom većini tih i takvih hrvata krivi su hercegovci sve jer malo previše sirovo zvuče za njih urbane velikane. ima tu par jugoslavenčina na poslu s kojima na žalost moram radit, pa koja je to gamad to je teško riječima opisat, s kojom dozom prijezira i mržnje oni gledaju na jug hrvatske posebno hercegovce, jer Hercegovina je da ne bi bilo zabune za mene južni dio Hrvatske, a neke djelove sjevernije bih rado zamjenio s njima, a ovi urbani neka se priključe europskom zajedništvu van naših granica.

toliko mi se sere od njih, da bi ih bez beda dragovoljno odcijepio, kome trebaju takvi "hrvati" ? jel hrvatskoj bi možda naštetilo da ti i takvi, nisu dio nje ? ja mislim da ne bi, HR i treba da se riješi debilnih ljudi i karikatura od hrvata, a da ne govorim da za to nisu krivi teritoriji na kojima oni žive, već mentalni idiotizam koji je zahvatio konkretno područje.

općenito sjeverozapadni djelovi hrvatske najviše teže toj "progresivnosti" i dokazivanju kako su oni moderni i civilizirani, zapravo su utjelovljenje najgoreg šljama što je tzv civilizacija uopće mogla svojim postojanjem izmislit.

a južne djelove hrvatske, čak i slavoniju smatraju primitivnom i sirovom zatucanom itd, samo zbog činjenice što ne djele njihove progresivne svjeotonazorske odrone, i što ne žele biti dio univerzuma bez granica, nego univerzuma s granicama.

ali ljudi nisu svi isti, tako da mogu samo reći ono što se često govori, od kakvih je govana Tuđman napravio pitu, ne možemo se zamjerit ni podrijetlo. barem ja ne mogu, je da je on do kraja bio partizančina i toga se nikad nije odrekao, trebalo je posložit kockice mozaika u ovako sluđenom narodu, i dovest isti takav narod do pobjede u ratu. za to je stvarno trebalo imat čarobni štapić u rukama, koji je čuveni Francek očito imao. ja osobno mislim da bi na njegovom mjestu brzo popizdio, i brzo počeo s odmazdama koje bi dovele do građanskog rata, i na koncu pobjede četnika, jer ne bih mogao trpit ovu malograđanštvinu što mi izigrava urbanu elitu a prije su urbana gerila s kozare i sličnih egzotičnih destinacija balkana.

uglavnom, ja samo mogu reći, da su srpske provokacije plod tih i takvih, kojih ima sigurno 30tak posto u hr društvo i to nije mali broj ljudi s obzirom da smo i bez njih realno govoreći mala nacija. i kada uzmep u obzir postotak tih govnjara, uz međunarodne faktore, ništa čudno što su nas kozojebi preveli na "pravu stranu povijesti" 1945.

uglavnom, ja samo mogu reći da je sve to što dolazi iz srbije, velikim djelom skuhano i ovdje kod nas, sve je to klasična režija uz podršku međunarodnih faktora.

tzv internacionale, koja tjera globalizam pederizam koronizam antifašizam i slične egzotične ideologije idiotskog vremena u kojem živimo.

na koncu konca, računica je jasna, da bi pojedini narod i pojedinac bio slobodan, za početak i sam mora željet i borit se i radit na tome da bude slobodan, koliko je takvih u našem društvu ? osvrnite se oko sebe, pa ćete brzo shvatit da je takvih jako mali broj, i da su takvi manjina.

i onda ništa čudno da se događa ovo što se događa, mene iskreno čudi da nakon 2000e ova država karikatura iste uopće i postoji, jer toliko su se umrežili ovi klošari i pijavice posvuda po svim tim javnim medijima institucijama, da je jedino što Hrvatsku čini Hrvatskom stanovništvo koje polako ali sigurno odumire, i bježi van ove zemlje, a ostaju u pravilu ove gnjide i tatini i mamini sinovi željni selfija i modernih tekovina.

tako da ništa čudno, da od kad je došla struja i internet, svi postali gospoda i počeli brijat elitu na kavicama u sunčanim pozerskim naočalama, ne kažem da nema i nas osviještenijih po tom pitanju, ali iz dana u dan postaje sve jasnije da smo manjina. i da idemo u smjeru potpunog samouništenja, i samo netko kao Slobo i ljubitelji istog, mogu nas spasit od istog, ja uvijek računam na srpsku ludost jer ona je bezbroj puta Hrvate spasila od pomora, pa se nadam da i ovaj put neće biti drugačije.

uvijek se uzdaju, u vulina i njegove monologe u kojima od svih hrvata napravi ustaše, da nema vulina zaboravio bih da sam ustaša, pardon Hrvat.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Srbi su naijskomplkesiraniji narod na području Europe ako ne i svijeta. vrlo su glasni, kurčeviti, lajavi a istovremeno i veliki kmečavci . To dvoje je naizgled nespoivo ali nije.

ovo što je napravio taj Rodić, to je tipično srpsko ponašanje. Doć negdje krišom kad nema nikoga napravit bezobrazluk i onda to snimit i hvalit se poslije Njihovo ponašanje ja zovem sindromom "ostavljene ljubavnice ili ljubvanika, svejedno". prvo dođu s pričom da smo svoji da se trebamo volit, da smo im dragi a ako ih odbiješ i kažeš nemam više s tobom što pričat, onda idu psovke i prijetnje.

To je jedan mali iskompleksirani narod kojim vladaju psihopate, komični likovi, kriminalci a svaka je vlast preslik naroda. Ono malo normalnog naroda tamo je na totalnoj margini.

S tim narodom i tom državom treba prekinuti sve diplomatske odnose. Svest ih na tehničku razinu. Naročito poslije voog ludila kojeg izvode zadnjih tjedana. kad ja kažem da oni samo nas gledaju kao neprijatelje, priglupi srbo-orjunaši kažu da si lud. A oni su ustvari neumne budale, srpske igračke.

Zamisli ti da oni prebrojavaju Srbe koji idu na ljetovanje a Srba minmalno 10 000 radi u Hrvatskoj. Daleko su najbrojniji među stranim radnicima. Što će s njima. Koje su to budale.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-08-2022 at 19:48

Zbog Eline i bokala vina

Tom Rodiću treba dati izgon na barem 3 godine iz RH.

Treba dobiti doživotni izgon . prekidanje diplomatskih odnosa bilo bi sve što je potrebno. A imaš sve argumente da to napraviš. samo snimiš komilaciju izjava najviših srpskih političara i medija , samo zadnjih tjedana i predstaviš ako netko iz Europe upita ..zašto.

To nijedna država ne bi trpjela. Onda nek oni slobodnu laju u svom pašaluku što god hoće. nit bi to više prenosio nit slikovno nit pisano. To se tako radi a ne ignorancija poput Milanovićeve. To nije ignorancija, to je kapitulacija, šutanje dok ti se oni nabacuju fekalijama na tebe a ti se praviš da pada kiša , malo prljava. prekid odnosa i onda si im sve odgovorio. Ali nemamo mi političara od formata. Sve su to jazavci. O Plenkoviću i ekipi nemam što pričat.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-08-2022 at 19:47

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    a tko će to prekinut odnose s njima, HDZ koji ima problem s HOSom i ZDS kao Vučić Pupovac Dodik i Brnabićka ili titina antifa širom hrvatske ?

ili SDP, savez komunista koji se do dana današnjeg nije odrekao tita i njegovog bravaranje po sloveniji i bleiburgu, HR da ne govorim.

sve je to isti okot i šljam, Tuđman je bio neka vrsta zvijezde padalice, zasjao i pao, i poslje njega sve se srušilo ko kule od karate, realno jebeš narod koji ovisi samo o jednom čovjeku, a to je na žalost bio naš slučaj, HDZ nakon njega je beskarikaturna beskičmenjačka protuhrvatska štetočinska stranka, koja radi daleko više štete hrvatima nego koristi, surađuju s četnicima, dok seru po ljudima koji su branili HR u najtežim trenucima rata, u najtežim područjima tog rata, koji su mahom ne svi bili pred padom, ili opsadom, i danas se oni uz naravno soroševe medije i ostale govnjare odriču tih ljudi, da bi Srbi Židovi Europa Amerika i ko sve ne bili sretni i zadovoljni s njima. to je njima bitno, a ne Hrvati i Hrvatska.

nije to Tuđman htio, ali je rezultat njegove politike ispao takav, po narodnoj pomuzla se krava ritnula i prolila svo mlijeko što je dala.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    a tko će to prekinut odnose s njima, HDZ koji ima problem s HOSom i ZDS kao Vučić Pupovac Dodik i Brnabićka ili titina antifa širom hrvatske ?

ili SDP, savez komunista koji se do dana današnjeg nije odrekao tita i njegovog bravaranje po sloveniji i bleiburgu, HR da ne govorim.

sve je to isti okot i šljam, Tuđman je bio neka vrsta zvijezde padalice, zasjao i pao, i poslje njega sve se srušilo ko kule od karate, realno jebeš narod koji ovisi samo o jednom čovjeku, a to je na žalost bio naš slučaj, HDZ nakon njega je beskarikaturna beskičmenjačka protuhrvatska štetočinska stranka, koja radi daleko više štete hrvatima nego koristi, surađuju s četnicima, dok seru po ljudima koji su branili HR u najtežim trenucima rata, u najtežim područjima tog rata, koji su mahom ne svi bili pred padom, ili opsadom, i danas se oni uz naravno soroševe medije i ostale govnjare odriču tih ljudi, da bi Srbi Židovi Europa Amerika i ko sve ne bili sretni i zadovoljni s njima. to je njima bitno, a ne Hrvati i Hrvatska.

nije to Tuđman htio, ali je rezultat njegove politike ispao takav, po narodnoj pomuzla se krava ritnula i prolila svo mlijeko što je dala.
    Zato su i medjuostalim razlozima hercegsrpsklije utekle pod cetnicke skute i srame se hrvatskih korijena i nazivaju je perecijom,macehom (iako ne znam kakve veze ima oblik drzave sa perecom, prije sa kiflom, ali perecija zvuci bolje ocito)

Što smi mi dopustili kao narod to je nezamislivo.

Pa di su braniteljska udruge, policiju Plenkovićevu neću spominjat koja ih je odmah pustila umjesto pritvora.optužbe za pokušaj ubojstva

Ovo je gore nego na početku balvanijade

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...oljem-15233221
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-08-2022 at 19:55

Zbog Eline i bokala vina

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Cetnicka zgadija oko Vucica i Vulina je pod pritiskom rusa i lukashenka, pa idu na Hrvate, kako bi bacali dimne bombe. Sto puta vidjeno.
    Eno im je lukashenka lipo rekao da se ne moze sjediti na tri stolice, a rusi na telegramu traze otvaranje fronta na Kosovu.
    Naravno, hrvatska strana reagira mlohavo i nikakvo i evo nama nasi dragih "komsija".
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Jan 2022
    Vuciceva momcina objasnila zasto vise ne ljetuje u Hrvatskoj https://nova.rs/vesti/politika/brnab...vatskoj-video/

Ma briga me za nju. Jel vi kužite da oni nas premlaćuju do smrti bez ikakvih posljedica po njih

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što smi mi dopustili kao narod to je nezamislivo.

Pa di su braniteljska udruge, policiju Plenkovićevu neću spominjat koja ih je odmah pustila umjesto pritvora.optužbe za pokušaj ubojstva

Ovo je gore nego na početku balvanijade

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...oljem-15233221
    Znaci napad na djelatnu vojnu osobu smrtonosim oruzjem, napad na djelatnika MUPa i fizicka sila nad maloljetnom osobom od cetnickog para usred Hrvatske usred bijela dana, pa mene je sram mog naroda, ne mogu zamisliti sto bi se desilo nasih ljudima da su zamijenute uloge

Docekali smo da nas cetnici tuku na istoj lokaciji 27 godina nakon Oluje, pa se zapitam tko je pobijedio i dali su se cetnici iz Knina samo premjestili u Zg.

Isto koliko sam vidio osim Yutarnjeg, samo je Dnevno.hr prenijelo vijest

Policija negira zataškavanje
    Iako se po Kninu priča kako se ovaj slučaj pokušava zataškati, policija negira takve tvrdnje.

“Kriminalističko istraživanje trebalo bi biti gotovo večeras ili najkasnije sutra ujutro i onda ćemo se oglasiti priopćenjem. Trebalo je utvrditi sve činjenice, radi se o događaju koji se dogodio sinoć”, rekao je glasnogovornik PU Šibensko-kninske Šime Pavić.

Nakon ovog događaja, u Kninu je policija pojačala svoje snage, a osobito zato što se večeras u Erveniku gdje živi većinsko srpsko stanovništvo održava slava.

Znaci nasa policija, a pitanje je cija je, opet stiti srpsku nejac od ustaske zveri.

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma briga me za nju. Jel vi kužite da oni nas premlaćuju do smrti bez ikakvih posljedica po njih
    Pa znaju da im nitko nece nista, to je samo posljedica nase pasivnosti i nehrvatske vlasti od 2000 do danas. Eutaniziran narod skupa sa vlasti, jedino kad igra repka onda smo Hrvati, slicno ko Nijemci poslije ww2, obezmudjivanje jednog naroda.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Znaci napad na djelatnu vojnu osobu smrtonosim oruzjem, napad na djelatnika MUPa i fizicka sila nad maloljetnom osobom od cetnickog para usred Hrvatske usred bijela dana, pa mene je sram mog naroda, ne mogu zamisliti sto bi se desilo nasih ljudima da su zamijenute uloge

Docekali smo da nas cetnici tuku na istoj lokaciji 27 godina nakon Oluje, pa se zapitam tko je pobijedio i dali su se cetnici iz Knina samo premjestili u Zg.

Isto koliko sam vidio osim Yutarnjeg, samo je Dnevno.hr prenijelo vijest

Policija negira zataškavanje
    Iako se po Kninu priča kako se ovaj slučaj pokušava zataškati, policija negira takve tvrdnje.

“Kriminalističko istraživanje trebalo bi biti gotovo večeras ili najkasnije sutra ujutro i onda ćemo se oglasiti priopćenjem. Trebalo je utvrditi sve činjenice, radi se o događaju koji se dogodio sinoć”, rekao je glasnogovornik PU Šibensko-kninske Šime Pavić.

Nakon ovog događaja, u Kninu je policija pojačala svoje snage, a osobito zato što se večeras u Erveniku gdje živi većinsko srpsko stanovništvo održava slava.

Znaci nasa policija, a pitanje je cija je, opet stiti srpsku nejac od ustaske zveri.
    Pa što imaju istraživat. Pustili su ih već. Policija je Plenkovićeva i prosrpska ali što narod radi.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Pa odakle je i od koga dosao nalog da ih se ekspresno pusti, sa vrha ili su ih u PU Knin samo tako pustili, al bitno je da snimaju tko vice Za Dom Spremni na Dan Pobjede, iako mi nije jasno to pobjede, vojno pobijedili te 95, ali vidim tko sad vlada , to je farsa kakva pobjeda?

Nije ovo nista novo, već su premlatili do smrti,Vukovarskog branitelja Darka Pajičića.

Ma ne treba tu ni narod abolirat. Srbi znaju di mogu. Ajd nek probaju to uradit na Kosovu. Hoće kurac. Ili Muslimanima di su oni većina. Ni ne pomišljaju. Samo se nad Hrvatima iživljavaju. Do naroda je. Znaju da mogu bez reakcije.

Na stranu smećarski mediji i Plenkovićeva ili bilo čija policija, narod je najveće razočarenje.

Znaju samo obuć kockaste dresove i pivat po stadionima uvik iste dosadne pisme.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-08-2022 at 20:51

Zbog Eline i bokala vina

Četnik napadne ženu i njezinu djecu, prijeti im, napadne čekićem policajca i vojnika. Rezultat svega, četniku osigurana odstupnica, policija osigurava srpsko selo.

O hebo vam sve po spisku.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove