+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 5 PrviPrvi 1 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/84

Tema: Porast bezobraznih četničkih provokacija po Hrvatskoj

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nisu pobjegli. Pustili su ih. Da su Hrvati narod danas bi bilo 50 000 ljudi pred kninskom policijskom postajom. Nisu nam krivi ni yugomediji ni Plenkovićeva milicija ni Pupovac, ni braniteljske udruge. Sami smo si krivi. I neka nas tuku.
    Tih 50 000 mozes ocekivat jedino na doceku repke na Jelacic trgu ili na Thompsonovu koncertu u Cavoglavama, dok im nedaleko na magistrali cetnici na godisnjem presrecu sunarodnjake i tuku ih u 2022, kao da je 1990.

Takodjer dobro je receno ne bi to srbima palo na pamet da to rade na Kosovu kad idu u posjetu "vekovnim ognjistima" jer znaju da su vrlo velike sanse ne da ce zavrsiti u kosovskom pritvoru na duze vrijeme, nego i da ce im sto je realnija sansa glava pasti sa ramena od strane Kosovara.
    Nisu cetnici krivi mi smo krivi, oni to samo koriste. Sta kazu hercegsrpsklije, mi smo se s njima rijesili ,a ne spominju oni su nas rijesili tamo gdje su oni, da nas vise nema, eto nema ni srba u krajini pa nas tuku kad dodju iz Srbije u poset bre, jesmo picke od naroda cccc
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 10-08-2022 at 17:19

Po njima u Hrvatskoj nema Srba osim srpskih baba. i oni su krivi za ovo. to su srpskim kmetovi, orjunaši i četnici. Njih to ne zanima a možda i navijaju za Srbe.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Nije najgore to što ih je pustila Plenkovićeva milicija,nego što je taj hrvatski policajac suspendiran do daljnjega,iako nije bio na dužnosti u tom trenutku.
    Zato hebem Plenkoviću,Pupovčevoj kujici ,a možete mi uređivati ili brisati post do ujutro.
    Morao sam ti ovo uredit a i nije nikad jedan čovjek kriv. Ne može jedan čovjek bit kriv a narod prav. To nit je bilo nit će bit. Plenković a i svi političari su samo preslika naroda.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-08-2022 at 20:39

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Naši zataškavaju da je u autu bilo još dvoje dice. Od jedne i tri godine.
    Nema tu naših. To je peta kolona unutar vlastitog naroda. već danas ni slova o tome nigdje. Kako se može pustiti osoba koja je nanijela teške ozljede drugoj osobi, ako je istina da je bio čekić u glavu. To je pokušaj ubojstva. Posebno surovog ubojstva. To je automatski 30 dana pritvora i dalje kazneni il krivični postupak. Oni su pušteni istu večer.

Koliko su Torcidaši dobijali..po 30 dana automatski na autuputu još propucani..

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Tih 50 000 mozes ocekivat jedino na doceku repke na Jelacic trgu ili na Thompsonovu koncertu u Cavoglavama, dok im nedaleko na magistrali cetnici na godisnjem presrecu sunarodnjake i tuku ih u 2022, kao da je 1990.

Takodjer dobro je receno ne bi to srbima palo na pamet da to rade na Kosovu kad idu u posjetu "vekovnim ognjistima" jer znaju da su vrlo velike sanse ne da ce zavrsiti u kosovskom pritvoru na duze vrijeme, nego i da ce im sto je realnija sansa glava pasti sa ramena od strane Kosovara.
    Nisu cetnici krivi mi smo krivi, oni to samo koriste. Sta kazu hercegsrpsklije, mi smo se s njima rijesili ,a ne spominju oni su nas rijesili tamo gdje su oni, da nas vise nema, eto nema ni srba u krajini pa nas tuku kad dodju iz Srbije u poset bre, jesmo picke od naroda cccc
    Ovako se to radi

Možemo im samo zavidit na državnosti i na stavu..vidi Srba kako su mirni ko bubice i sami skidaju i bacaju majice..

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Ne znam mi smo narod za proucavanja i to dubokog, Jung i Freud bi imali pune ruke posla, bolje receno um posla

Malo o Hr narodu, hebo lud zbunjenog

Pogledao sam jučer sva tri dnevnika. HRT ovo izvješćivanje je najodvratnije. Niti riječi o suštini događaja, serka se o suživotu o tome kako neki pojedinci kvare idilu, ono priča za idiote, svi stanovnice se vole, grle i ljube nebitno jel Srbin il Hrvat, policija podnijela prijava, ne zna se ni jesu li uhićeni, jesu li u pritvoru, jesu li pušteni, ako su pušteni zašto su pušteni ako su nanšene teške tjelesne ozljede..niti riječi o tome, sramota nad srmaotama a što očekivati od Yutela pogotovo kad ga vodi ona kokoš Mrzlečki.

RTL prilo je malo konkretniji ali opet se sve bitno nastoji sakrit, intervju sa gradonačlnikom Knina Čačićem koji je čakl izjavio paz sad ovo" da slučaj nema veze s nacionalnošću nego sa sukobom u prometu". Kninjani izabral ste idiota. Tj lika koji se pravi idiot. Onda opet žvaču o suživotu o idili koja vlada između Hrvata i Srba tako u i oko Knina i tkao oni su 100% sigurno da smo 100% ni debili. takve priče se pričaju samo debilima. A neke braniteljske udruge, to je tek posebni padež. Bili su oba dnevnika. Jesu li to HDZ ovi manekeni il stabrni brnaitleji, nemušti, nesuvisli, pričaju o samo o djevojčici koja je naspadnuta, uglavnom negdje sam pročitao da i oni smatraju da ovaj događaj nema etničku pozadinu.

To su tako instruirani od vlasti, obuklo ih u neke zelene majice. nemoš virovat kakva je to priča. jedino je na RTL jedna lik rekao " one nikad neće priznat da to nije Krajina" ili tako nešto. Čudim se da su to pustili. Na RTL-u.

Uglavnom debiliziranje jadne javnosti gdje se sve predstavlja kao sitni incident bez nacionalne pozadine, nebitno nešto i bezveze skroz. A čekić u glavu. da je bilo obrnuto. Mislim da bi se digli vojska , policija i specijalci. a da je Hrvat slučajno počinio tako nešto vodali bi ga u lisicama po Kninu u lisicama i ruke i noge bi stavili i dobio bi automatski 3 puta po 30 dana pritvora. Sjećate se par prevrnutih stolova is tolica u onom srpskom kafiću prije par godina, ono kad je Zvezda igrala. Pa zamalo vojsku nisu digli. Akteri su optuženi za čin iz mržnje, tada nije bilo sitnog nebitnog incidenta koji kvari hrvatslko-srpsku idilu oko Knina.

napravili su od naroda totalne budale i nezainteresirane sebičnjake.

Smećarska NOVA nije ni imala prilog i to je to.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-08-2022 at 11:30

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Pogledao sam jučer sva tri dnevnika. HRT ovo izvješćivanje je najodvratnije. Niti riječi o suštini događaja, serka se o suživotu o tome kako neki pojedinci kvare idilu, ono priča za idiote, svi stanovnice se vole, grle i ljube nebitno jel Srbin il Hrvat, policija podnijela prijava, ne zna se ni jesu li uhićeni, jesu li u pritvoru, jesu li pušteni, ako su pušteni zašto su pušteni ako su nanšene teške tjelesne ozljede..niti riječi o tome, sramota nad srmaotama a što očekivati od Yutela pogotovo kad ga vodi ona kokoš Mrzlečki.

RTL prilo je malo konkretniji ali opet se sve bitno nastoji sakrit, intervju sa gradonačlnikom Knina Čačićem koji je čakl izjavio paz sad ovo" da slučaj nema veze s nacionalnošću nego sa sukobom u prometu". Kninjani izabral ste idiota. Tj lika koji se pravi idiot. Onda opet žvaču o suživotu o idili koja vlada između Hrvata i Srba tako u i oko Knina i tkao oni su 100% sigurno da smo 100% ni debili. takve priče se pričaju samo debilima. A neke braniteljske udruge, to je tek posebni padež. Bili su oba dnevnika. Jesu li to HDZ ovi manekeni il stabrni brnaitleji, nemušti, nesuvisli, pričaju o samo o djevojčici koja je naspadnuta, uglavnom negdje sam pročitao da i oni smatraju da ovaj događaj nema etničku pozadinu.

To su tako instruirani od vlasti, obuklo ih u neke zelene majice. nemoš virovat kakva je to priča. jedino je na RTL jedna lik rekao " one nikad neće priznat da to nije Krajina" ili tako nešto. Čudim se da su to pustili. Na RTL-u.

Uglavnom debiliziranje jadne javnosti gdje se sve predstavlja kao sitni incident bez nacionalne pozadine, nebitno nešto i bezveze skroz. A čekić u glavu. da je bilo obrnuto. Mislim da bi se digli vojska , policija i specijalci. a da je Hrvat slučajno počinio tako nešto vodali bi ga u lisicama po Kninu u lisicama i ruke i noge bi stavili i dobio bi automatski 3 puta po 30 dana pritvora. Sjećate se par prevrnutih stolova is tolica u onom srpskom kafiću prije par godina, ono kad je Zvezda igrala. Pa zamalo vojsku nisu digli. Akteri su optuženi za čin iz mržnje, tada nije bilo sitnog nebitnog incidenta koji kvari hrvatslko-srpsku idilu oko Knina.

napravili su od naroda totalne budale i nezainteresirane sebičnjake.

Smećarska NOVA nije ni imala prilog i to je to.
    Koji apsurd da RTL bude najobjektivniji u kaljuzi hr medijske scene, iako ne puno, samo malo. NOVA je u srpskom vlasnistvu to ne treba cuditi, jedino mogu pustiti prilog kako su napadnute jadne manjine od navijackih skupina.
    Ja ne znam imamo li mi ista u vlasnistvu sto se pusta u pasaluku?
    Sto se tice sporta to su sve oni preuzeli, arene i sportklubovi pa vi gledajte opet regiju Hrvati.
    24 sata i Vecernji takodjer srbi drze.
    Nacionalna veleizdaja.
    50% medija drze nam srbi, 25% orjuna i peta kolona, 25% hrvati u Hrvatskoj drzavi, sta imamo dalje pricati.

A taj Kninski gradonacelnik ako je to izjavio, pa je li on bas tolika budala ili ne smije reci istinu, ako je tzv nestranacki kadar, nezavisna lista i te floskule koga se boji? Mozda sefa HDZa Pupovca?

"Negdje na putu došlo je do nesporazuma u prometu, navodno zbog pretjecanja, te je iz bijelog Audija Q7 beogradskih registarskih oznaka netko pokazao tri prsta, na što im je iz drugog automobila pokazan srednji prst. To je bio povod vozaču bijelog Audija da im prepriječi vozilom put, zbog čega su se bile primorane zaustaviti automobil."

Jos nisam cuo na Kosovu da pokazaju troprst Kosovarima, ostali bi bez ta tri prsta momentalno, a ovaj jos SUVom pravi barikadu na cesti i tuce Hrvate u Hrvatskoj drzavi....Ni majicu ne smiju nositi kad idu na gazimestan, kamoli nesto drugo da im na um padne.

Hercegcetnici ni rijec o dogadjaju https://hercegbosna.org/forum/hrvats...ca-t22266.html , srbin otvorio temu koja vuce na sprdanje kako smo jadni, da nas oni tuku u prolazu na godisnjem i to sluzbena lica
    al zato na tom "hr" forumu tema Događanja u *epublici *rpskoj broji 1241 stranicu.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 11-08-2022 at 14:58

To je na četničkom forumu zabranjeno pod sankcijom baniranja jer tko to radi on ima namjeru zavaditi Srbe i Hrvate.

A tema o tzv RS ima toliko stranica jer su većina forumaša tamo Srbi( bez domaćih orjunaša i kriptočetnika) i to oni karikaturalni Srbi, kakve si mislio da možeš viđati samo na stickypond krajina. Da je ta ekipa iz sticky - a na okupu oni bi možda napravili stickypond HercegBosna. ne bi ja to nazivao četničkim forumom bezveze.

Ovako imaš stickyHercegBosna ali nije sprdnja nego stvarnost.

Prijevod..

Koga to šalju Inkvizitor i Amerika ako nema nikoga ovdje. Tko to je taj Robie muu, tko je ta Naša Zapeta, tko je taj Ministar, da nije Artuković tko je taj Bilmez Djipalo tko su ti lideri koji žele da mire Srbe i Hrvate te vekovne neprijatelja. Narod pamti a istorija dužna ne ostaje i zapamtite da ćemo mi svi polagati račun pred Šušnjarom svatko prema svojim zaslugama.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-08-2022 at 20:34

Zbog Eline i bokala vina

Hehe. Al ste se poradovale ustaše. Vrće se Krajišnik i to ne samo kao nick. Bijemo vas bre kao kod Gornjeg Bednika devedes' prve.

I sad i jope mogu da poručim ustašama, nećete proći nećete proći..a svojim Bedničanima poručujum Spremte se spremte bednici.

Datum registracije
    Jan 2022
    To je na četničkom forumu zabranjeno pod sankcijom baniranja jer tko to radi on ima namjeru zavaditi Srbe i Hrvate.

A tema o tzv RS ima toliko stranica jer su većina forumaša tamo Srbi( bez domaćih orjunaša i kriptočetnika) i to oni karikaturalni Srbi, kakve si mislio da možeš viđati samo na stickypond krajina. Da je ta ekipa iz sticky - a na okupu oni bi možda napravili stickypond HercegBosna. ne bi ja to nazivao četničkim forumom bezveze.

Ovako imaš stickyHercegBosna ali nije sprdnja nego stvarnost.

Prijevod..

Koga to šalju Inkvizitor i Amerika ako nema nikoga ovdje. Tko to je taj Robie muu, tko je ta Naša Zapeta, tko je taj Ministar, da nije Artuković tko je taj Bilmez Djipalo tko su ti lideri koji žele da mire Srbe i Hrvate te vekovne neprijatelja. Narod pamti a istorija dužna ne ostaje i zapamtite da ćemo mi svi polagati račun pred Šušnjarom svatko prema svojim zaslugama.
    Nu Nikanora Bogunovica pokemona, isti i danas samo brada duza i bjelja, sad moze propovijedat samo u Vrscu.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 11-08-2022 at 22:35

Može on bit vladika u Hrvatskoj bilo gdje samo ako oće. Još ima da bira.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    I to sto kazes, nismo mi Republika Kosovo.

Nije li Longin bio dalmatinski episkop donedavno

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    hahah Krco, do '99 je bio, sad je episkop u Americi

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Nu Nikanora Bogunovica pokemona, isti i danas samo brada duza i bjelja, sad moze propovijedat samo u Vrscu.
    Mogu da posvedočim sve o vojvodi Nikanoru. Zajedno smo pohađali komandno-štabnu akademiju SPC. On je bio doduše loš u logici i taktici ali u kamuflaži je bio besprekoran. To ga i je spaslo kad su ustaše nagrnule. Evakuisao se skromno na jedno maleno traktorče gde je sam na jednoj strani držao tas

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Vojvoda P. Vidi poruku
    Mogu da posvedočim sve o vojvodi Nikanoru. Zajedno smo pohađali komandno-štabnu akademiju SPC. On je bio doduše loš u logici i taktici ali u kamuflaži je bio besprekoran. To ga i je spaslo kad su ustaše nagrnule. Evakuisao se skromno na jedno maleno traktorče gde je sam na jednoj strani držao tas
    Da nisi ti možda onaj Zoran Oklobdžija na fb?
    Je li bre vojvodo?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Ja sam momče patrirjark serbski i mitropolita zagrebačko-ljubljanski i cele Italije pride. Tko je taj Oklobžija vaistinu ne ne znam. Cenim da je neki junak sas to presime. Uskoro ću jope u Sagreb pa možemo da se nađemo na neko pićence ako si zainteresovan. Na neki đus padak se kucnemo za srpstvo.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021

za sve ima lijeka, pa i za čede...

Vučić zna, da ga ovi čekaju, a ne Plenković i ekipa, pa zato neće na more.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Vojvoda P. Vidi poruku
    Ja sam momče patrirjark serbski i mitropolita zagrebačko-ljubljanski i cele Italije pride. Tko je taj Oklobžija vaistinu ne ne znam. Cenim da je neki junak sas to presime. Uskoro ću jope u Sagreb pa možemo da se nađemo na neko pićence ako si zainteresovan. Na neki đus padak se kucnemo za srpstvo.
    Sad vidjeh da sam te zamijenio sa Krajišnikom iznad,po avataru bih rekao da je on Oklobdžija...

a na džus ja ne bih patrijarhu,znam da vi u SPC volite momke...
    kao tuzlanski mitropolit Kačavenda,npr...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove