+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/84

Tema: Porast bezobraznih četničkih provokacija po Hrvatskoj

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku

za sve ima lijeka, pa i za čede...

Vučić zna, da ga ovi čekaju, a ne Plenković i ekipa, pa zato neće na more.
    Ti mora da se salis, mogu oni mirno, nasa ih policija cuva, rekao je jos Milance da ce Vucica za rucicu i u Jasenovac.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Ti mora da se salis, mogu oni mirno, nasa ih policija cuva, rekao je jos Milance da ce Vucica za rucicu i u Jasenovac.
    čuva ih, dok se ovi opet ne pojave, onda će ih puno teže čuvat, teška vremena teške mjere. hard times hard measures.

ovako naša policija kad sam s susjedom imo kavgu, trebalo joj je ravnih preko 60 minuta da dođu na lice mjesta, dakle mogli smo se pobit sto puta, kad treba četnike spasit dolaze brzinom svijetlosti.

kad treba izmjerit brzinu, i ustaši oduzet vozačku jer je vozio 93 umjesto 50, jer ustašama se uvijek može opalit sankcije, ipak je zabranjeno biti ustaša u pereciji kifli banani kako kome paše. jer i meni su ti nazivi postali zabavni, isključivo zbog političara novinara i ostale bagre i stoke koja živi u ovoj državi, paratizira istom, ne radi ništa osim što sere po cijele dane po svom vlastitom dvorištu di živi.

zbog te bagre, je perecija je kifla je banana i sve što tim klošarima padne na pamet, po meni sigurno nije jer ja ne vrijeđam ono di živim, niti psujem Boga u kojeg tobože ne vjerujem, a oni redom psuju. ja ne psujem, zato jer vjerujem.

ali ako vam oni kažu nešto na tu temu, budite sigurni da je sve što ja kažem van logike i pameti, a sve što oni kažu posve logično i pametno. jer oni znaju bolje od svih, pa tako i nerođenu djecu obilježavaju abortusom, pederima daju marševe ljubavi i slične idiotarije, sve te priče o skuhanoj žabi su priče koje vodu onoj, vrč ide na vodu dok se ne prelije, a prelit će se kad tad. jer ovo stanje u svijetu i kod nas, neće proći dugo doći do sranja koje ni ta bagra i cenzori neće moći kontrolirat, onda će nas opet ko u 2ww pobit 50 miliona i srat kako su nas oslobodili, dok su spašavali Židove. interesantno kako nas nisu spašavali, ali bitno da su spasili njih.

to je sve obična zadrta pokvarena propaganda, u koju većina ljudi vjeruje, srećom ja u nju ne vjerujem zato jer nema logično i razumno uporište u činjenicama i onome što je uzrok zaplet i rasplet svih tih događaja. i na koncu posljedica, a posljedicu živimo i dan danas i vidimo kakva je, da je sloboda sva ova bagra bi bila u zatvoru ili cenzurirana u javnom prostoru zbog proljeva koji prodaju pod nešto normalno, i ko parfem u dm-u.

zapravo je riječ o govnjariji koja govna, prodaje kao parfem. i zato nije samo naše društvo i država u kurcu, već je to postao globalni problem, koji rat u Ukrajini neće riješit, može samo ubrzat neke procese po tom pitanju jer nakon sranja mora doći i do čišćenja tog sranja. ali u konačnici ratovi ne riješavaju ništa, da ratovi riješavaju išta Hrvati bi to prvi osjetili, jer bi imali normalnu vlast, i ne bi im se četnici kurčili ondje di su toliko krvi prolili i zla napravili. uz podršku države, iste one države koja ZDS i HOS zabranjuje kao nelegalan pozdrav iz DR i postrojbu, Francek je fino krenuo a ovi su samo dovršili njegovo zavnoh avnoj udba ozna orjuna ljubim vulina djelo.

abolirani četnici i partizani, lustrirane ustaše, čitaj hrvati. ali hrvati to mogu podnjeti, mogli su gledat i gotovinu i praljka kako pije otrov u hagu, mogu i ovo što imamo danas, čas posla, dok opet ne dođu "ustaše" pa će se opet čudit ko pura dreku zašto su neki Hrvati tako radikalni. možda zato što im je pun kurac njihovih govnjarenja, preko naših leđa, i njihovog izigravanja pape dok svi seru nama po glavi. samo razmišljam na glas, možda ja stvarno jesam lud kako neki govore, ali eto neću odstupit od svojih uvjerenja jer neetko misli da sam lud zato što za razliku od drugih uočavama bitne činjenice i znam na precizan način okarakterizirat povijesne i političke događaje, dakle društvene događaje bez instrukcija ovih naprednjaka koji su nam po svim eterima planete zemlje, ne samo naše zemlje da nas uče kako je ispravno razmišljat o tome svemu.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 13-08-2022 at 17:33
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Sad vidjeh da sam te zamijenio sa Krajišnikom iznad,po avataru bih rekao da je on Oklobdžija...

a na džus ja ne bih patrijarhu,znam da vi u SPC volite momke...
    kao tuzlanski mitropolit Kačavenda,npr...
    Dete drago. Jesi ti bio na jednom od mojih kružoka. Mnogo si mi poznat bre. Tamo smo ćaskali i đuskali. Mislim pili đus.

Jeste da su neki glumili da su stranci pa tražili sliwovitz a ne znaju da sam ih ja sve ako ne vrbovo a ondak potiso im karton.

To za kamere. Kasnije smo se naravno odvalili od rakije.

Kako sam srećan što je naš vladika svrno. Sad bi ga izljubio triputa da nemam nož u zubima.

A kad je vladika reko za onu vastašku ofanzivu da je zločinačka, tako nisam skočio i podvrisno odkad mi je Mita budala prešao golom felnom preko noge. Zaboravili stavit gumu. Zarakijali. Kad sam ja vrisno on se vratio u rikverc i još me overio.

Od tada šepam ali to mi je dobrodošlo u ratu jer sam zajebavo ustaške snajperiste. Čas me vidiš , čas ne vidiš. Sve su snajpere probali al džaba bato.
    Posljednje uređivanje od Krajišnik : 14-08-2022 at 15:09

Jedna narodna;
    "Možeš kako hoćeš, al' ne možeš dokle hoćeš".
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Šta je ovo. Episkopa Nikanora rasčinili i još hoće da ga druge vladike biju u majčici Srbiji.

https://youtu.be/f4oYXB95tGM

P.S. krivo. Ovo Nikanor hoće da bije ovog drugog vladiku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-08-2022 at 16:37
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šta je ovo. Episkopa Nikanora rasčinili i još hoće da ga druge vladike biju u majčici Srbiji.

https://youtu.be/f4oYXB95tGM

P.S. krivo. Ovo Nikanor hoće da bije ovog drugog vladiku.
    Niko ne sme da Nikanora bije!!!
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Datum registracije
    Jan 2022
    Zasto me ovo ne cudi, a istovremeno se "Za Dom Spremni" uzvici procesuiraju.

https://www.maxportal.hr/vijesti/vid...a-vlasti-sute/

Ima li Hrvata uopce u Vinkovcima i okolici pitam se?

Haha. U Omišu neka dva tri pijana redikula u sklopu neke kvaziumjetničke pizdarije istakli ploču na kojoj je pisalo na ćirilici" Kad se Hrvat i Srbin slože i olovo plivat može" slogan hercegbosanskog četničkog foruma

Nije dugo trajala, neki je momak odma polomio

https://slobodnadalmacija.hr/dalmaci...stavio-1216883

A najjače je ime tog " umjetnika" neke pijančine. Ima i snimka događaja...haha.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-08-2022 at 12:22

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Bilo tko tko provocira i omalovazava Hrvate u Hrvatskoj je "umjetnik" a onaj tko se usudi pokazati gdje im je mjesto je bahati neodgojeni primitivac.

Da je situacija obrnuta pa ovo se desi u npr Kragujevcu ne bi bila samo razbijena ploca nego i glava ovoga i ovih orjunasa skupa sa tzv umjetnikom.

Jer je ocita namjera da se provocira, sto je i momak i rekao pri kraju klipa.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 17-08-2022 at 12:36

"Pomračenje uma" tako su lomljenje provokacije dvojice trojice pijančina od kojih bi ovaj "umjetnik" očito pijan ko sikira mogao biti onaj Robie Muu sa četničkog foruma

Da pomračenje uma. Jugozomboidi i orjunaši su očito sišli s uma.

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Svaka čast Omišaninu, al je malo sjeba s ovin na kraju "iman prijatelje Srbe". Ka ono, da ne bi ispa Ustaša, a to je u današnje vrime bauk, pa je proradija malo obrambeni mehanizam.

To je kao neki ušemljeni obrambeni refleks.

Zbog Eline i bokala vina

Da se vratim malo na ove srpske vladike. Pa njihovi obračuni liče na obračune srpskog podzemlja.

Ovaj Nikanor žali što nije doveo već dva puna spremna autobusa koji ne bi došlu praznih ruku. A na odlasku prijeti da ako ovaj vladika opet pokuša doći, da mu neće trebati " kifle ni prije ni posle" u prijevodu neće više " leba da jede". Direktna prijetnja

I to je kršćanstvo u Srba?

Zbog Eline i bokala vina

Umetnik u Omišu provocirao s pločom na ćirilici, pevači povratnici u Mirkovcima pevali caru Dušanu i Dalmaciji srpskoj zemlji.

Ludilo s provokacijama se samo pojačava...

Hoće li biti reportaže o utiscima srpskih turista sad nakon ovog ubojstva na Pagu

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hoće li biti reportaže o utiscima srpskih turista sad nakon ovog ubojstva na Pagu
    Prije su ljetovanja četnika i srpsko-crnogorskih kriminalaca bila ograničena na crnogorsko primorje, otkad ih nesmetano puštaju u Hrvatsku, sad će i kod nas krenuti njihovi obračuni. Sramota što si dopuštamo.

Krim milje ili srpska BIA dejstvuje.

Ubojica bi mogao završiti kao direktor turističke zajednice na Pagu.

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Prije su ljetovanja četnika i srpsko-crnogorskih kriminalaca bila ograničena na crnogorsko primorje, otkad ih nesmetano puštaju u Hrvatsku, sad će i kod nas krenuti njihovi obračuni. Sramota što si dopuštamo.
    u vrijeme rata naše i njihovo podzemlje je blistalo, a da ne govorim sad u vrijeme mira. plus imaju i političku podršku tamo vučića, ovdje ovih naših antifašista koji signaliziraju vrline s time što nejači dopuštaju šepurenje po jadranu i kninu, dok neko naš ne uzme pravdu u ruke, onda će ići druga priča, onda će biti incidentna situacija ko onomad kad se jajima plenkovića htjelo zasut, pa je netko završio u pritvoru jer je velikana htio jajima. s naglaskom htio.

tzv naša policija zapravo milicija, je jako brza ko onomad, kad malo bolje čovjek izanalizira to su ista smeća i govna kakva su bila i za vrijeme SFRJ samo je stoka preobukla dresove, kada vidim tzv "hr policiju" doslovce mi se sere. smeća prve klase, od prvog do zadnjeg.

uostalom nikad nisam niti bih bio drot, vojnik bih bio, to je po meni puno časnije zanimanje od drota.

da ne govorim da policija kako u meksiku, tako i kod nas, štiti kriminal, kao ovi su slučajno prešli granicu i nije se znalo tko su dok se nisu malo propucali ?

komedija od države, a vulin im paradira po šibeniku ko po splavu u beogradu.

i onda ti oni, političari i policija pričaju jednu te istu priču već 30 godina kako su tu zbog nas, i kako paze na nas, srećom ja pazim sam na sebe, jer da ovisim o njima bez glave bih ostao odavno. a o tome da bih kruha bio gladan, i vode žedan da ne govorim, valjda je malo ljudi danas u bijedi, pa se ova bagra vozika okolo jede svi ko prasci debeli, dok jedna slavonija živi u siromaštvu. zemlja ratara, nekad bogata, danas sve pustošnija. sigurno zbog nas "ustaša" i katolibana, dovoljno je vidjet da je sve počelo s bravarom, a završilo se ovim krcanjem ljudi u grad ko sardine, jedni preko drugih gazimo, mjesto za parking ucentru grada ne možeš nać ni da u ponoć dođeš, ali to je raja htjela pa neka uživa.

to s takvima ide tako, četnici po hrvatskoj su samo gratis ili ti ga šlag na tortu. al dajte nam još malo antifašizma globalizma internacionalizma, priča o tome kako nije bitna vjera nacija rasa. to će nas nahranit, pitam se tko će hranit sve te manjine, sigurno je da milanović i plenković neće, ali mi hoćemo. i hrani ih djeca, koja bježe van iz ove države, da bi se dotični najeli. i da bi političari i organi nereda bili siti i debeli.

a siti su i debeli, baš zato da se četnici i ostala gamad šeće po hrvatskoj bez problema. a ti napravi prometni prekršaj, krvi će ti se napit. pljuni baci opušak, završit ćeš u pritvoru jer nisi dovoljno crn. ali zato ako obučeš crninu, opet ćeš završit u pritvoru jer signaliziraš političku nekorektnost prema nejači i ostalim manjinama koje su tobože ugrožene.

ja kada sam negdje ugrožen, jednostavno odem ća, a ne drobim ko ono govno od pupovca svaki dan da sam ugrožen s tv ekrana, i pričam desetljećima o zločinima koji su nekažnjeni, a on bi ih kao kaznio i sudio, i još pravda onog smrada u beogradu da je eto morao dignut optužnice jer srpska deca vrede više od 400+ hrvatske djece.

oni su ne prezivaju zec, nemaju egzotično prezime koje zaudara na istok, pa nisu djeca. njihova prava ne treba zastupat nitko, sere mi se od ove države, a boga mi i naroda na što to liči i koja stoka nas vodi, još je nama i dobro.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Jugotablodi prenose iskustva srpskog krimosa i ubojice sa letovanja u Hrvatskoj
    ‐‐------‐-------------------------------------------------------
    Dragi predsedniče i veliki do mog srpstva nije u pravu. U Hrvatskoj se letuje kao na filmu. Ja sa nisam možda najbolji primerak jer osim što letujem, ja tu i radim, valjam gudru brate, eliminišem konkurenciju ali svi su uljudni . Od konobara do zadnjeg murjaka. Svi hoće da pomognu, da zapevuše neku srpsku pesmicu kad mi vide registraciju na autu dok lijem gorivo, koje naravno ne platim. Pa nisam ja doša tebra da punim ustaški budžet ja sam došo brate ovde da odradim poso i malo iscimam Hrvate. I mogu vam reć ovde je policija do jaja, pravosuđe je do jaja. Političari su do jaja. Hrvatski političari su do ja-ja. Zapamtite što vam brat kaže. Evo nećemo o mom slučaju. Moja dva pajtosa su isprebijala neke ustaše, ćaleta i sina. Ko fol policijaca i vojnika. I što misliš tebra da su najebali. Jok tebra. Najebale ustaše..od njihove policije. Moja dva pajtosa puštena odmah. Jedan od njih htio zapalit cigaru kad je priveden pro forme nisu mu dali. Rekli ajde vani slobodan si. Ma čekaj da ispusim duvan da dođem sebi, mlatio sam ustašu..ma ne može moraš oslobodit mjesto u pritvoru gde hoćw dovesti ovog stašau što je od mog ortaka dobio čekićem u glavu. Da ga ispituju. I još pita ovaj murjak mog pajtosa bi li htio da bije ustašu i pendrekom. Nudio mu pendrek da i službeno isprebija ustašu. Ovaj mu veli slobodno, ja ću ti lično posvedočiti da je pao niz stepenice. Al ortak nije hteo, neće da uma veze sa ustaškom policijom čak nu ovakvom.

Njihovi mediji. Oni nas maksimalno štite , ne prođe ni 24 časa oni već zataškali slučaj. Ustaški mediji su do jaja. Tebra. Ne možeš da veruješ. Tako da, predsednik nije u pravu. U Hrvatskoj treba letovati dve više i češće. Jer ti ne samo da tu letuješ ti tu slobodno i četuješ. Na mislim da se četuje na ono sokoćalo nego se četuje ko pravi četnik. Evo zna patrijarh Porfirije kako se slobodno četuje u Hrvatskoj.

Pozdrav buraseri a ja sam vanka za par dana pa ćemo da pravimo lom tebra.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-08-2022 at 13:47

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove