+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/63

Tema: Vučićevo špartanje po srpskim mitovima

Vučićevo špartanje po srpskim mitovima

Vidim jutros neke vijesti da je mahnitom srpskom voždu kao zabranjeno širenje srpske sulude mitologije po Hrvatskoj. To mu je dobrodošlo sad kad ne smi formirat vladu. Pa udri po Hrvatima. Nekako mi čudno da je ova protuhrvatska vlast uopće reagirala na srpski bezobrazluk i provokacije.

Srpski psiho je odgovorio parafrazirajuć lika za kojeg se ne zna je li uvijek postojao izvjesnog Vukašina Mandrape iz Klepaca kod Čapljine.. za kojeg se ne zna je li uopće.
    postojao. " Samo vi radite svoj posao".

Pratimo situaciju. Sumnjam da će hrvatska vlast istrajati pred srpskim barbarskim nastupom.

Ovom prilikom "suosjećam" se hercegbosanskim četncima i njihovim vođom Ivanom Šušnjarom.

Žao nam je četnici ali ne ide baš sve uvijek po planu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-07-2022 at 16:42
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    do čeg je ova država došla, da Srbi dociraju non stop nešto, nakon sveg zla šta su napravili prije 30 godina, oni pričaju o kakti "zlu" prije 100, super, možemo i prije 1000 ić, i to od amera do rusa, kineza japanaca itd, to dociranje zlodjelima je kretenluk neviđeni. a dominiraju ovi iz 2ww, znamo koji.

i hrvati imaju žrtve kroz čitavu povijest, ali zbog čega bi od toga radili epopeje i kukali ko pičke ? čemu ta kuknjava nekih naroda, za svojim žrtvama? dođi zapali svijeću položi vijenac, pomoli se i doviđenja, kakve kamere novinari političari sere mi se i od ovih naših, s njihovom patetikom, kamoli ne od tuđih.

ionako ih nije briga ni za naše, kamoli za srbe židove itd, da ih je briga ne bi im ovoliko stanovništva radilo za minimalac i jedva preživljavalo mjesec, dok oni drobe o mrtvima i pobijenima, koga nema nema, uskrsnut neće ma koliko neki na tome politizirali cmoljili i radili žrvoslovnost.

Bleiburg je bio civiliziran da ne može biti civiliziraniji, i ukinuli su ga, znam jer sam par puta bio gore, i te priče o ustaškim kapama i slično su idiotarije, ja cijeli dan zadnji put nisam vidio nikog osim "par domobrana". i to je to, ljudi dođu pomole se na polju i odu ća, i to je njima bilo fašističko okupljanje.

to je bio primjer kako treba komemorirat žrtve, ne naših već u cijelom svijetu, ali ništa normalno na ovom svijetu ne može proći bez osude pa nije ni to, treba podržavat ove vampirske igre kretena od izraela srbije rusije amerike oni znaju najbolje, e znate moj kurac. koga uostalom boli kurac šta oni misle o bilo čemu, di bi ja stigo kada bi se uz sve probleme zamaro što oni misle ? ne mogu ni s hrvatima izać na kraj, a ne s njima, zato se ne treba ni zamarat tim seansama njihovim već radit po svom a oni neka drže litanije do sudnjeg dana.

Srbima ionako Jasenovac nije mjesto pijeteta za stradale, već mjesto konstantnog provociranja Hrvatske i Hrvata, a i nisu oni jedini i ostale manjinice su se tome pridružile zbog penezi, Pupi je prvi tu zbog penezi i drobi li ga drobi zbog istih, i onda seru o pijetetu. ajde šaraj brate po šumadiji, a ne ovdje.

mene čudi da nitko nije ranije tim provokatorima zabranio, vulin je ipak pobjednik, taj ono malo što se pojavljivao svaki put bi se posro po gostoprimstvu i ponašao kao da smo u SFRJ gdje Srbi i dalje vode kolo, ali se zajebao, pa ono kad je došo s onim oficirom u Šibenik, šteta što ga netko iz Torcide i Funcuta nije uštopo i bacio na plivanje. kad već ova država ne zna postupat s takvima, postoje oni koji znaju.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Došao se pokloniti srpskim mitovima i lažima. Kad mu nije uspjelo napravio je dramu i dreku.
    Najvjerojatnije da skrene pažnju s hrpom problema koje ima u državi a između ostalog i ovog https://kamenjar.com/ukrajinski-tere...zio-streljivo/
    Kako to objasniti?!

Uglavnom, srpska posla; kad ne znaju šta bi onda izvlače kartu zvanu "Jasenovac".
    Nego, javila se i Vučićeva sponza u Hrvatskoj, Pupi; https://kamenjar.com/pupovac-nije-se...jet-jasenovcu/
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ja ne mogu virovat da je hrvatska vlada izbacila svoja "jajašca" i stala na put srpskom ludilu. Nešto tu meni ne štima.

Zbog Eline i bokala vina

Vučić je lud 100%. Provocira di god stigne. Zabrijal je da zbog Pupovca i Dodika vlada od Žumberka do Bugarske. Čestitka Plenkijevoj vladi na jednom dobrom potezu, konačno.

Ne provocira on nikoga nego nas. Zamisli da on nikoga nije obavjestio osim Pupovca. To znači da on ne priznaje nit hrvatsku vladu nit granice.

No pitanje je je li on to radi u dogovoru s Plenkovićem jer njemu gori oko sankcije Rusiji i ovog srušenog aviona jer izgleda da Srbija prodaje oružje i streljivo Ukrajini pa Srbi vade kviska..ustaše i Hrvatsku.

Ispričavam se jer sam bio nenamjerno zaključao temu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-07-2022 at 19:29

Zbog Eline i bokala vina

Čovječe koja kuknjava u Srbiji i tzv. srpskom svetu, svi ližu rane voždu Vučiću koji je dobio vritnjak na pokušaj provokacije. Cijela vrhuška im kmeči, presmiješno. Pa di im je ponos?

Ali pazi notu koju su nam dali. Vučić je samo htio položiti cveće na mjesto gdje ubijeno stotine tisuća Srba. Samo to.
    Namera predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića bila je samo da položi cveće i zapali sveću na svetom mestu na kome su tokom Drugog svetskog rata ubijene stotine hiljada Srba.

Pazi što ti luđaci pričaju i što očekuju, da Vučiću omogućimo neometanu posjetu Hrvatskoj i svetom mjestu Jasenovcu. Pazi te ludosti, oni su Jasenovac proglasili svetim mjestom. Inače, prvi put sam čuo da se za Jasenovac koristi termin sveto mjesto od Saše Kosanovića kad je držao onaj neki skup u Privredniku pa je zbila neka svađa. Ovi velikosrbi su skroz pomahnitali u svojoj mitomaniji. Sveto mjesto.
    U dubokom uverenju da Republika Hrvatska, kao i Republika Srbija, najsnažnije osuđuje i gnuša se najodvratnijih zločina koje je nad srpskim narodom izvršila nacistička Nezavisna Država Hrvatska tokom čitavog perioda svog postojanja, a čiju je kulminaciju predstavljao sistem koncentracionih logora Jasenovac, Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije očekuje omogućavanje neometane posete predsednika Republike Srbije ovom svetom mestu i u tom smislu, od hrvatske strane očekuje da za tu priliku pruži odgovarajući tretman koji se odnosi na najviše strane zvaničnike, uključujući i sve potrebne bezbednosne aspekte.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-07-2022 at 09:47

Nakon ovih uvreda svaka država koja drži do sebe protjerala bi srbijanskog veleposlanika i prekinula diplomatske odnose. Sve ispod tog a je priznanje nemoći i kapitulacija pred srpskim barbarizmom. Što misliš hoće li se to dogoditi ili će Vučić uz svu svitu ovih poremećenih lajavaca doći u Jasenovac?

Zbog Eline i bokala vina

Evo odmah ide kapitulacija. Koja bi država nakon ovih uvreda to sebi dopustila. Samo ova koja se svojskki trudi dokazati da nije država.

A nije se ni čuditi. Hrvati održavaju jasenovački mit. Prosrbi, filosrbi, etnički Hrvati iz Hrvatske a četnici po vokaciji, hercegbosanski četnici, to je dosta veliki broj pučanstva koji je na liniji s beogradskom čaršijom.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2021
    Srbi nisu nikad promjenili politiku niti neće, Srbi su gamad, i točka.

a Hrvati koji na te Srbe gledaju drugačije, su ništa drugo nego posrbice, čak ne i komunjare nego posrbice. gade mi se i oni, koliko i ovi preko.

ne bi ja njima ništa dao osim turizma, hoćete na more, nema problema ali bilo kakve provokacije i slično Torcida Tornado Armada Demoni neka čuvaju plaže i obalu od tetoviranih gostiju iz Srbije a posebno moraju pazit na defile Vulina.

Hrvati su navikli tražit nešto dobro u njima, i tu je naš problem, ok imaju Srbi dobru komediju kinematografiju, bolju od naše meni to nije problem priznat, ali boli me kurac za to kada im je cilj stalno nas ponižavat i od nas radit budale, zabranio bi im od prvog do zadnjeg dolazak ovdje dok ne promjene politiku.

a nisu je promjenili, da ne govorim da je to ko sada ovu u Ukrajini, ja bih da sam Ukrajinac trajno digo rampu Rusima, neka idu preko Poljske u europu, preko Ukrajine mi ne bi išli sigurno. ja sam rigorozan kada su ovakve stvari u pitanju, nitko ni Rusima ni Srbima nije kriv što od drugih rade budale, kada dođe do reakcije onda se bune ,ma pušite k. nećete provocirat, i radit sranja bez sankcija.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 18-07-2022 at 13:14

Gdje je sad prznica i svađalica koji nasrće na žene zbog ocjene za svog sina.

Jel i on našao "dostojanstvo".

Svi oni spadaju u onu narodnu " koliki si, ni za kurac nisi"

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čovječe koja kuknjava u Srbiji i tzv. srpskom svetu, svi ližu rane voždu Vučiću koji je dobio vritnjak na pokušaj provokacije. Cijela vrhuška im kmeči, presmiješno. Pa di im je ponos?

Ali pazi notu koju su nam dali. Vučić je samo htio položiti cveće na mjesto gdje ubijeno stotine tisuća Srba. Samo to.

Pazi što ti luđaci pričaju i što očekuju, da Vučiću omogućimo neometanu posjetu Hrvatskoj i svetom mjestu Jasenovcu. Pazi te ludosti, oni su Jasenovac proglasili svetim mjestom. Inače, prvi put sam čuo da se za Jasenovac koristi termin sveto mjesto od Saše Kosanovića kad je držao onaj neki skup u Privredniku pa je zbila neka svađa. Ovi velikosrbi su skroz pomahnitali u svojoj mitomaniji. Sveto mjesto.
    "Sto tisuća mrtvih, sveto mjesto..."
    Za Srbe vrijedi ona "vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada"!

Treba im dati još žešći odj***; ali šta ćeš kad i kod nas postoje oni koji održavaju i vjeruju u jasenovački mit.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    "Sto tisuća mrtvih, sveto mjesto..."
    Za Srbe vrijedi ona "vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada"!

Treba im dati još žešći odj***; ali šta ćeš kad i kod nas postoje oni koji održavaju i vjeruju u jasenovački mit.
    "Stotine tisuća mrtvih"

Naravno da sve ovo nije moguće da se jasenovački mit brižno ne uzgaja i njeguje u Hrvatskoj i to od Hrvata. Etničkih,. Ne političkih. Ali dovoljno j etničkih. A toliko ih ima da su tu čak i Srbi čisti višak.

Ali kad je već tako zašto ne iskoristiti taj hrvatski mazohizam i autošovinizam.

To su vidjeli i bosanski Muslimani. Pa zar netko normalan misli da bi se oni ovako ponašali prema Bih Hrvatima da ne vide kako se mi ponašamo prema sebi i prema Srbima koje smo pobjedili. Pa zašto nas i oni ne bi zajebavali.

To prosječan hrvatski i hercegbosanski četnik i srbofil nikad neće shvatiti da je sve to povezano. Zato je hrvatski četnikofil najgluplje stvorenje na svijetu.

Nakon ovog divljanja srpskih političara i njihovih medija svaka država bi momentalno prekinula diplomatske odnose s tom državom a predsjednika koji je pokušao kao tat ući u državu ponizivši tu državu ne misleći je obavjestiti u svom ulasku to ne znači ništa drugo nego da on tu državu i granicu ne priznaje, odmah bi proglasili "personom non grata" a to je trebalo uraditi i bez ijedne izjave, dovoljno bi svakoj državi bilo ono iz Gline.

Ali naši kmetovi i gospodski kastori neće napraviti ništa. Još će ovoga pustiti za par mjeseci u Jasenovac.

- Baš da smo mi ustaška vlada, i to pošteno na naslovnicama srbijanskih medija... Mislio sam da smo jugoslaveni, jugokomunisti, udbaši, orjunaši- .Ovo je izjava vrhunskog hrvatskog kmeta. E da je da su srbijanski mediji i političari u pravu i da je točan prvi dio izjave. Nažalost točan je drugi dio izjave. Jeste orjunaši ste i jugokomunisti i vama vlada jedan besprizorni četnik koji se jučer jedni pripustio mikrofonu i dogmizao do njega ko anakonda koja se prejela, sa svojim melodramatično-prijetećim tonom i gardom.

Cijeli normalni svijet nam se smije. I to ne od jučer. Smije nam se već 20 i kusur godina.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2022 at 21:57

Zbog Eline i bokala vina

Svaka hrvatska vlada koja je suverena i vodi brigu o interesu hrvatskoga naroda i države je u očima srpske države zločinačka.

Ali koji je cirkus jučer izvodio Vučić, koja patetika, dostojna Cruza iz Santa Barbare. Zamisli tek da njemu i srpskoj državi i njezinim pipcima u Hrvatskoj lansiramo trajan odheb, pa to imali cijeli serijal sapunica, u trajanju od godine dana. Kuknjava, kmečanje, kreveljenje.

Eto dokle ide Vučićeva snaga i snaga Srbije, sve se nešto pušu, praznih mišića.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-07-2022 at 08:54

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nakon ovih uvreda svaka država koja drži do sebe protjerala bi srbijanskog veleposlanika i prekinula diplomatske odnose. Sve ispod tog a je priznanje nemoći i kapitulacija pred srpskim barbarizmom. Što misliš hoće li se to dogoditi ili će Vučić uz svu svitu ovih poremećenih lajavaca doći u Jasenovac?
    Sa srbijom nije trebalo ni uspostavljti odnose dok ne plate ratnu odštetu,dok ne kažu gdje su nestali,dok ne vrate ade dunavske,ali dobro.Bar su trebali protjerati veleposlanika i prekinuti odnose nakon što je otkriveno negiranje postojanja Hrvatskog jezika u udžbenicima.

Pitanje je npr zašto srpski političari i mediji uvijek Hrvatsku uzmu za metu pa mahnitaju. Zašto za promjenu jednom ne uzmu Bugarsku, Rumunjsku, Mađarsku, Makedoniju, Bih, Kosovo, Albaniju.

zašto uvijek Hrvatsku da bi se kako je govorio Nino "odmarali malo na Hrvatskoj".

A objašnjenje je jasno, jedino Hrvatskoj mogu ovo raditi bez odgovora. Da su probali uradit jednoj Mađarskoj ili Bugarskoj letio bi im ambasador prvim letom kući. Ne smiju ovo ni Kosovu radit. Vučiću Albanci puknu zabranu ulaska na Kosovo, ne na neko mitološko stratište i on bude miran ko bubica.

Ali Kosovari nema ju svoje četnike ko Hrvati. Nema ih nitko. Samo mi imamo hrpu političara, medijskih kulturnih djelatnika koji su srbofili čak i četnikofili kao npr Jergović. Ili ona Rudanica, ili pokojni Mandić ili ovaj Šarić ako je on uopće Hrvat, ili svu hrvatsku tzv ljevicu a ustvari srbofilnu jugodesnicu, ( a ni tzv desnica nije puno kuražnija pa čak ni ona bez ideologije i svjetonazora) oni nemaju Šušnjara, nemaju hercegbosanske četnike, nemaju otvorenu petu kolonu koja radi u korist agresora

Zato Srbi znaju na koga smiju udarat bez posljedica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-07-2022 at 14:40

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2021
    Srbi se i dalje naslanjaju na nas, muzu našu lovu, i ove posrbice ih vole za popizdit. plus, uvijek političke poene beru na nama, imaju sindrom nasilnika koji je izgubio djevojku koju je mlatio, pa na sve moguće načine pokušavaju vratit izgubljeno.

ali koliko god Hrvati bili tulavi, posebno naši političari, pa čak ni ti mazohisti i guzičari nisu vični dozvolit baš sve. baš je Plenković "hrvatina", pa on to radi zbog hrvatstva, on to radi iz pragmatičnih razloga, da ispadne kako on štiti naše interese.

a vidimo kako ih štiti, dok ovi doslovce ne pogaze sve diplomatske kanale, on ne reagira. kao ni njegovi prethodnici, uostalom kome trebaju odnosi s Srbijom, nego tim kalkulantima za svoje dupe ?

što to mi imamo od Srbije?? evo nek mi kažu ti jugo sloveni i kvazi desničari, daj neka stave argumente na stol kakve to mi možemo ili imamo koristi od njih da se stalno treba pazit da se oni ne uvrijede? a uvrijede se za svaki kurac.

Nema tu nikakvog srpskog vrijeđanja. To je poza. Predstava. Srbi sve rade proračunato. I ovo su uradili proračunato. To što oni galame i dreče se, to je njihov način. Inače nema tu vrijeđanja. Oni to rade Hrvatskoj jer znaju da mogu. Pazi on je izvjestio Pupovca o dolasku. To je namjera da te ponizi do kraja. Kakva hrvatska vlada, hrvatsko veleposlanstvo. On to ne priznaje. A zna da bjedna hrvatska vlada neće na to reagirat. Kao što zna da bi Mađarska reagirala i tom istom njihovom Pupovcu, da postoji ( a ne postoji) održala lekciju i možda ga i protjerala iz Mađarske. (Ili Rumunjska ili Bugarska ili Albanska itd itd..čak i Bih vlasti imaju trun dostojanstva kojeg Hrvatska nema). Tako radi suverena država što Hrvatska svakako nije. Kukavička i veleizdajnička hrvatska vlada će reći da je suradnja s Pupovcem dokaz njihove uključivosti, Nije nije. Nego kapitulacije pred velikosrpstvom.

Kad su bili oni migrantski nemiri na srpsko-mađarskoj granici, mađarski policajci su ispendrečili novinara srpskog b92. Srpski mediji su to jedva zabilježili. Vjerojatno su im Mađari rekli..budete li oko toga dizali dreku, pendrečit ćemo vam i putnike. I što. Ništa. Tišina. Srbi znaju gdje je granica. Kod svake države točno, precizno znaju granicu do koje smiju ići. I budi siguran da nikad tu granicu neće prijeći barem ne dok je mir i dok su slabiji. Isto kao što će, budi siguran, ići do krjanjih granica tamo gdje vide da mogu i gdje nema otpora. Zato nikad ne provociraju ni Mađare nego im jedu iz ruke, zato nikad ne provociraju ni Rumunje, nego im jedu iz ruke, zato ni Bugare nikad ne provociraju. Jer znaju da bi dobili povratni udarac. Kod Hrvata su sigurni da neće dobiti povratni udarac, jer je Hrvatska srbijanska polukolonija sa masom srbofila u svim porama društva. Oni to znaju. Masa bjednih kukavnih srbofila. Hrvatska je s njima preplavljena i hrvatski dijelovi Bih što je posebno čudno. Oni bi ovo sve pod tepih na brzinu. Do slijedeće prilike.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-07-2022 at 18:14

Zbog Eline i bokala vina

Vučić je komičan, on daje toliko lopti na volej našima da ih žmirečki moreš pogoditi.

Treba sad Plenković obavijestiti Žigmanova da će sutra prijeći granicu i otići staviti cvijeće na logor u Srijemskoj Mitrovici. I onda kad ga vrate na isti način reći da je to nečuveno itd. Kako bih ja tog Vučića zafrkaval, to su čuda.

Čka i kad bi to Plenkovića zanimalo ( a ne zanima ga) to je sad kasno. Još bi ga Srbi mogli pustit i reć.."eto vidite kako to nije problem kad se hoće izbjeći problem".

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove