+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Ukidanje genocidne tvorevine znane kao RS

Ukidanje genocidne tvorevine znane kao RS

Sumnjam, ali lijepo je pročitat.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...zvesti-1207512
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bojim se da ništa bez rata.
    Zahvaljujući Amerikancima ta genocidna nakaza zvana RS i postoji.
    Već su te '95. Ameri imali u planu dati Kosovarima državu (i tamo staviti svoju vojnu bazu), pa da Srbi jadni ne bi ostali bez svega dobivaju RS, za utjehu.
    Gdje to ima da poražena, zločinačka strana dobiva paradržavu?!

Nevjerojatno je kako Zapad titra oko Srba!
    Ta balkanska šaka jada koja ničim nije zadužila svijet i da sutra nestane nitko ne bi primijetio.
    Saveznici '45. nisu imali milosti prema Nijemcima. Ista sudbina nije zadesila Srbe 1995. Zato i jesmo tu gdje smo.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Pa jes. Samo ponašanje zapada prema tzv RS a i Srbiji kao ruskim proxijima govori kakva je politička situacija i stav prema Rusiji i njezinim igračima usred Europe.

Miluje ih se i mazi i tetoši. Njemačka je najveći zaštitnik i Srbije i tzv RS. Nije jedina ali je najveća.

Zbog Eline i bokala vina

Teško je uopće komentirati njemačku politiku koja je promašena na svim mogućim stranama.
    Rezolucija Bundestaga o BIH-a je samo potvrda njemačke političke potkapacitiranosti, nepromišljenosti, gluposti i amaterstva.
    Nije ni čudo šta su izgubili dva rata.

BIH je propala država, Bošnjaci izmišljena nacija i potencijalno gnijezdo radikalnog Islama u Europi, RS genocidna paradržava i ruski igrač, jedino su Hrvati prozapadnjački elemenat i jamac kakvo takvog mira i sigurnosti; ali gledaj kako se prema nama, Hrvatima, ponašaju, i to naši tobože saveznici?!

Ne očekujem ništa dobro kad je u pitanju BIH.
    Zapravo nije me briga za nikoga tamo, osim naših Hrvata.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Puno je gore od toga kako se prema nama ponašaju drugi to kako se mi sami ponašamo prema sebi.

Hrvati u BiH nemaju podršku ni u samoj Hrvatskoj pa kako će imati u nekoj Njemačkoj ili drugoj državi.

u Hrvatskoj se za prevlast bore muslimanski i srpski lobi. Muslimanski je malo jači u kulturi, među ovim alternativcima, tu dominiraju Tarik, Enes, Hadžihafiz, Džasmila, mada ni Srbi tu ne zaostaju ali Srbi su jači politički. Njima naginju svi orjunaši kriptoJugoslaveni i jedan Pupovac da prostiš od 2000-te drži svaku hrvatsku vladu za jaja. Osim onog prekratkog perioda Oreškovićeve vlade što i ne možeš računat u vladanje. Srbi, ne samo hrvatski tu imaju podršku i od vlade i sa Pantovčaka. Bosanski Srbi više s Pantovčaka još od vremena Josipovića a Milanović je samo nastavak tog kontinuiteta.

Ta dva lobija se nadjačavaju, a često i sklapaju savezništvo koje ne može opstati zbog velikog animoziteta ali kad vide da to može i jednima i drugima donijeti korist a Hrvatima naškoditi, zašto ne.

No i sami Hrvati u BiH nisu puno bolji. Tu se isto bore dva lobija jedna "probosanski" čije su utjelovljenje npr Mile Stojić, Ivan Lovrinović pa onda dio klera poznatiji kao "daidže" isto tzv kulturni krug dok su Srbi naravno opet politički jači. Tu se pipci protežu iz Hrvatske, stvorio se sloj kripto Srba koji samo još formalno nisu prešli na srpstvo poput Šušnjara koji eto vodi najčitaniji hercegovački portal gdje je bio i onaj četnički forum gdje se vidi stanje tih modernih orjunaša koji se dive Srbima i od njih očekuju da im bace kost kao pravi "gospodski kastori samo što to nisu kao kod Kranjčevića "gospodski kastori" nego gedžovanski kastori. Ti podržavaju trenutno rusku agresiju na Ukrajinu jer se nadaju da će im "Veliki Srbi" dati makar blijedu kopiju onoga što trenetno imaju orginalni Srbi. Za to su spremni biti i veći četnici od Srba.

Tako da, ne može se reći da su se Hrvati potrudili da imaju nešto bolje od ovoga što sad imaju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-07-2022 at 21:17

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Teško je uopće komentirati njemačku politiku koja je promašena na svim mogućim stranama.
    Rezolucija Bundestaga o BIH-a je samo potvrda njemačke političke potkapacitiranosti, nepromišljenosti, gluposti i amaterstva.
    Nije ni čudo šta su izgubili dva rata.

BIH je propala država, Bošnjaci izmišljena nacija i potencijalno gnijezdo radikalnog Islama u Europi, RS genocidna paradržava i ruski igrač, jedino su Hrvati prozapadnjački elemenat i jamac kakvo takvog mira i sigurnosti; ali gledaj kako se prema nama, Hrvatima, ponašaju, i to naši tobože saveznici?!

Ne očekujem ništa dobro kad je u pitanju BIH.
    Zapravo nije me briga za nikoga tamo, osim naših Hrvata.
    Da nadodam, može zapad podržavati ovo i ono i ne dati na tzv RS ali daleko je to od riješenog. "zeman kule po kotarim gradi, zeman gradi-zeman razgrađuje". Tko razumi zna što ta izreka znači.

Nije im sigurno ni ono s druge strane Drine a kamoli ovo. I tamo im Turci i Arapai haraju kao nekad pa možda opet budu beogradski pašaluk.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-07-2022 at 22:05

Zbog Eline i bokala vina

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Trebalo je Srbima nanijeti totalni vojni poraz, uzeti im Banjaluku a na jugu Trebinje, a istočna Bosna nek se oni raskusuruju sa Bošnjacima. Još je trebalo zadržati Šipovo i Mrkonjić , osloboditi Derventu i još neke općine u Posavini.

A od Bošnjaka, Jablanicu, Konjic, Travnik, Bugojno, Vareš, Kakanj

To su zaustavile zapadne sile, prvenstveno SAD koji je tada preuzeo potpunu kontrolu nad događajima u Bih. meni je i tada bilo nejasno zašto to rade a Hoolbroke i Galbraith nikad nisu pojasnili zašto su čuvali genocidnu tvorevinu od vojničkog kraha i nestanka po uzoru na njezinu krvavu posestrimu tzv RSK. Osim što su žalili zbog tog svog veta tada.

isto kao što ni danas nije janso zašto ne destruiraju ruske proxye Srbiju i tzv RS. To mogu bez skoro ikakvog rizika ili većeg napora. Ali očito ne žele. Tako i tada.

Ove gradove koje je trebalo uzeti Muslimanima tada nije bilo realno jer smo bili u novom "savrezništvu" s njima a kad je rat s njima bio, neki teritoriji su predaleko za hrvatsku logistiku , poput Vareša i Kaknja pa čak i Travnik. Bugojno je bilo realno kao i Konjic i Jablanica ali morao s eprije toga uzeti cijeli Mostar a HVO sam za to nije sposoban.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To su zaustavile zapadne sile, prvenstveno SAD koji je tada preuzeo potpunu kontrolu nad događajima u Bih. meni je i tada bilo nejasno zašto to rade a Hoolbroke i Galbraith nikad nisu pojasnili zašto su čuvali genocidnu tvorevinu od vojničkog kraha i nestanka po uzoru na njezinu krvavu posestrimu tzv RSK. Osim što su žalili zbog tog svog veta tada.

isto kao što ni danas nije janso zašto ne destruiraju ruske proxye Srbiju i tzv RS. To mogu bez skoro ikakvog rizika ili većeg napora. Ali očito ne žele. Tako i tada.

Ove gradove koje je trebalo uzeti Muslimanima tada nije bilo realno jer smo bili u novom "savrezništvu" s njima a kad je rat s njima bio, neki teritoriji su predaleko za hrvatsku logistiku , poput Vareša i Kaknja pa čak i Travnik. Bugojno je bilo realno kao i Konjic i Jablanica ali morao s eprije toga uzeti cijeli Mostar a HVO sam za to nije sposoban.
    Očito Amerima odgovara da postoji u Europi područje neriješenih problema i tinjajućeg sukoba tako da se onda oni mogu pojaviti kao spasitelji.
    Isto tako mislim da su kalkulirali; Kosovo država a Srbima RS kao utjeha.

Sad zamisli da su saveznici '45. Nijemcima dali dio teritorija u Češkoj, Sudetska njemačka republika, ili dio teritorija u Poljskoj. Nezamislivo!
    Očito su Srbi '95 kao i danas bili važniji od Nijemaca '45.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Sa jedne strane Srbi govore da smo genocidaši a sa druge muslimani da smo agresori, uzp-ovci i slično. Kada pogledamo vidi se da je istina skroz suprotna- u Hrvatsku su se vratili svi Srbi što su htjeli nakon Oluje kada su dobrovoljno otišli.

Sa druge strane, u tzv RS Hrvata ima u tragovima, promilima, u muslimanskim gradovima i područjima koje je osvojila tzv Armija BIH također skoro da nema Hrvata- Sarajevo, Tuzla, Zenica su ostale bez mnogobrojne hrvatske zajednice, a povratnika u Konjic, Jablanicu, Bugojno, Travnik, Kakanj, Zavidoviće skoro da i nema a i ubili su muslimani dosta Hrvata povratnika.

Sa druge strane , muslimana u područjima koje je držao HVO ima koliko i prije rata i vratili su se bez problema- Stolac, Livno, Kiseljak, Busovača, Kreševo, Žepče. A i Srba ima koliko, mislim 30 tisuća u Glamoču, Grahovu, Drvaru, eto mi najgori a jedino hrvatske sredine multietničke.

Evo "Đuka Bizon" kako ga u Srbiji zovu najavljuje ukidanje genocidne tvorevine znane i kao tzv RS

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...enuti-15229856
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 31-07-2022 at 21:24

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke