+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Cijena Mostovog rušenja Karamarka

Cijena Mostovog rušenja Karamarka

Most je srušio vladu u kojoj je sudjelovao iz razloga jer se Karamarko htio dogovoriti s Mađarima kako im ne bi morali platili veliku odštetu. Trubili su po medijima da je Karamarko kupljen od Mađara preko žene koja je tamo nešto raduckala za njih. Čisto da ostane zabilježeno koliko nas je Most kao stranka koštao, ne samo na društvenim promjenama nego i u čistoj lovi.

Hrvatska izgubila i drugi međunarodni spor protiv MOL-a! Mađarima moramo platiti dvije milijarde kuna

Hrvatska je izgubila arbitražni postupak oko Ine koji je pokrenuo MOL, u sporu u kojemu je MOL tvrdio da vlada nije poštovala svoje obveze iz ugovora o plinskom poslovanju, donosi u srijedu Večernji list.

Prema neslužbenim informacijama, Hrvatska zbog izgubljenog spora mora platiti između 250 i 300 milijuna dolara, s kamatama, a pali su i hrvatski prigovori o korupciji prilikom MOL-ove kupnje Ine od hrvatske države.

Spor se vodio pri međunarodnom centru za rješavanje investicijskih sporova u Washingtonu (ICSID).
    https://www.novilist.hr/novosti/hrva...ilijarde-kuna/

Most je pogotovo tada bio skupina neviđenih diletanata.

A možda i nisu. Možda su oni dobro odigrali ono za sto su ih formirali
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pa zar nisu prije par tjedana na domaćem sudu odbačene sve te navodne konstrukcije protiv Karamarka i njegove supruge,o utjecaju i sukobu interesa?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Karamarko je isto manolićevac i mesićevac, koji je tek kad su ovi postali previše omraženi odlučio opet se upisati u HDZ, u Sanaderovu vladu je biran kad se dogodilo ubojstvo Ivane Hodak i Ive Pukanića( btw, nijedan od tih slučajeva nije razriješen kako treba, npr na Pukanića se znaju samo direktni izvršitelji a nitko nije imao volje saznati TKO i ZAŠTO je naredio njegovo ubojstvo, i za Hodakicu debelo smrdi slučaj) ,postao ministar policije i otada je trajao njegov uspon po treći put- prvi puut nakon pobjede HDZ-a 1990, kad je bio šef Manolićeva kabineta i šef zagrebačke policije, govorio je kako ga je Kutle smijenio, drugi put kad je postao šef Mesićeva usreda nakon njegove pobjede 2000, i treći put sam već naveo. Možda se i on kandidira na sljedećim predsjedničkim izborima?

Ne treba plakati za Karamarkom.
    Ja sam ga otpisala kad je odbio podržati inicijativu U Ime Obitelji za promjenu izbornog zakona 2014.
    Skupljali su se potpisi za referendum i Karamarko se tome usprotivio isto kao i Bauk i drugovi iz partije.

A zbunjeni Orešković koji nije ni znao hrvatski kako treba, pohodio Hristos se rodi dernek, te na kraju ljetovao s obitelji na račun države; za njim najmanje treba plakati.

Šta se tiče Mosta; bili su naivni i potpuno nespremni za situaciju i ulogu u kojoj su se našli.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Karamarko je isto manolićevac i mesićevac, koji je tek kad su ovi postali previše omraženi odlučio opet se upisati u HDZ, u Sanaderovu vladu je biran kad se dogodilo ubojstvo Ivane Hodak i Ive Pukanića( btw, nijedan od tih slučajeva nije razriješen kako treba, npr na Pukanića se znaju samo direktni izvršitelji a nitko nije imao volje saznati TKO i ZAŠTO je naredio njegovo ubojstvo, i za Hodakicu debelo smrdi slučaj) ,postao ministar policije i otada je trajao njegov uspon po treći put- prvi puut nakon pobjede HDZ-a 1990, kad je bio šef Manolićeva kabineta i šef zagrebačke policije, govorio je kako ga je Kutle smijenio, drugi put kad je postao šef Mesićeva usreda nakon njegove pobjede 2000, i treći put sam već naveo. Možda se i on kandidira na sljedećim predsjedničkim izborima?
    Možda ga čak Plenković nagovori da bude kandidat HDZ-a na predsjedničkim izborima 2025. Ne bi me čudio takav razvoj situacije. Kao jedno svojevrsno umiljavanje stranačkoj "desnici". S tim kako bi Plenković s oduševljenjem dočekao Karamarkov poraz. Nešto slično kao Jadranka Kosor poraz Andrije Hebranka 2010. godine.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove