+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/27

Tema: Izbori u Splitu

Izbori u Splitu

Tko će biti novi gradonačelnik? Kerum, Puljak ili netko treći? Tko će osvojiti najviše zastupničkih mjesta? HDZ ili Pametno? Hoće li se održati tradicija da niti jedan gradonačelnik nije odradio 2 mandata za redom?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tko će biti novi gradonačelnik? Kerum, Puljak ili netko treći? Tko će osvojiti najviše zastupničkih mjesta? HDZ ili Pametno? Hoće li se održati tradicija da niti jedan gradonačelnik nije odradio 2 mandata za redom?
    Bojim se opet Puljak.
    Šta najbolje govori o biračima.

Nadam se da griješim...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Puljak izgleda dobio premoćno. ja ne znam što su Splićani vidjeli u njemu. Izgleda i ponaša se ko neki šaner. Sad bi mogao imati još i samostalnu većinu u vijeću.

Znači u 3 hrvatska grada preko 100 000 stanovnika vlada ekstremna jugodesnica.

O onom redikuli Ivoševiću da ne govorim. Stvarno je politika u Hrvatskoj postala cirkus..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-07-2022 at 23:36
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

S obziron ko je HDZeu bija kandidat dobro su i prošli. Jugović koji se sramija loga HDZ-ea.
    Posljednje uređivanje od 1981 : 26-06-2022 at 23:38
    Torcida Split

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Puljak izgleda dobio premoćno. ja ne znam što su Splićani vidjeli u njemu. Izgleda i ponaša se ko neki šaner. Sad bi mogao imati još i samostalnu većinu u vijeću.

Znači u 3 hrvatska grada preko 100 000 stanovnika vlada ekrtremna jugodesnica.

O onom redikuli Ivoševiću da ne govorim. Stvarno je politika u Hrvatskoj postala cirkus..
    Izlaznost jako niska.
    Većina ljudi ne žele sudjelovati u tom cirkusu pa tako profitiraju cirkusanti.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Drago mi je zbog Aleksandre i Milice koje će dobiti posao u gradu. Čim postanu punoljetne.

A nisu li bračni par Puljak osnovali stranku "Pametno" ili sam ja tu nešto pobrkao.

Zamisli Ivošević ti zamjenik gradonačelnika. Bome se Split dobro nageo lijevo ili jugodesno.

Zbog Eline i bokala vina

A nisu li bračni par Puljak osnovali stranku "Pametno" ili sam ja tu nešto pobrkao.

Zamisli Ivošević ti zamjenik gradonačelnika. Bome se Split dobro nageo lijevo ili jugodesno.
    Sada se zovu Centar i ujedinili su se sa narikačom Orešković.

Zanimljivo kako nema histeričnih ispada od Veljače i ostalih feminđa kad je u pitanju Ivošević...

Znam da se zovu sad "Centar" ali me zanima jesu li oni bili osnivači "Pametno".

Seljača nema vremena, organizira pobunu feministica protiv ostatka čovječanstva. Spominje i rat.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-07-2022 at 13:22

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Sada se zovu Centar i ujedinili su se sa narikačom Orešković.

Zanimljivo kako nema histeričnih ispada od Veljače i ostalih feminđa kad je u pitanju Ivošević...
    Pa one su lgbtq+, a to + znači i pedofilija. Njima je pederluk i pedofilija glavna stvar u životu, uz korupciju, krađu, kriminal, ubojstvo djece u maternici te jugoslavenstvo tj. srpstvo. Zašto bi napadali ljude koji gaje njihove vrijednosti? Tako su valjda i drugarice u NOB-u dobivale posao pa idu utabanim stazama revolucije.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 01-07-2022 at 12:42

Znam da se zovu sad "Centar" ali me zanima jesu li oni bili osnivači "Pametno".

Seljača nema vremena, organizira pobunu feministica proitv ostatka čovječanstva. Spominje i rat.
    Jesu, on i žena su osnovali Pametno. Zašto se sad zovu Centar, možda im je netko sugerirao da intelektualci tog kalibra ne nazivaju stranku imenom Pametno. Mislim da je slijedeći naziv Jugoslavenski centar, to će biti evolucija.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Pa one su lgbtq+, a to + znači i pedofilija. Njima je pederluk i pedofilija glavna stvar u životu, uz korupciju, krađu, kriminal, ubojstvo djece u maternici te jugoslavenstvo tj. srpstvo. Zašto bi napadali ljude koji gaje njihove vrijednosti? Tako su valjda i drugarice u NOB-u dobivale posao pa idu utabanim stazama revolucije.
    U toj LGBTQ+ svake godine stave još jedno slovo, da se bore za još jednu nastranost. Ne znam npr kako netko može braniti idiotluk da se muškarac proglasi ženom, ide na ženska sportska natjecanja i tamo potuče cijelu žensku konkurenciju.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Pa bre, ko bi u vastaško-klerikalnom Splitu mogao pobediti nego kasapin koji peva o Maksovim mesarima i tonama srpskih očiju ko taj Puljak, haha
    https://www.youtube.com/watch?v=djp1q4E4Ehw

Zaboravili smo uopće napisat da je u ovom svom očaju i gunguli pozitivno što je DP ušao u splitsko gradsko vijeće pa makar jedva. Jugodesnici se to ne sviđa i nazivaju to iznenađenjem ali meni je iznenađenje da ljudi ako već neće glasati za HDZ ( opravdano) glasaju za u većem broju za DP i sl.

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Zaboravili smo uopće napisat da je u ovom svom očaju i gunguli pozitivno što je DP ušao u splitsko gradsko vijeće pa makar jedva. Jugodesnici se to ne sviđa i nazivaju to iznenađenjem ali meni je iznenađenje da ljudi ako već neće glasati za HDZ ( opravdano) glasaju za u većem broju za DP i sl.
    Da, 2 mandata, nije loše al tribalo je bolje.
    Al 1/3 birača je izašlo, preloše.

Puljak ostaje, očekivano. https://kamenjar.com/ivica-puljak-s-...gradonacelnik/
    Splićani bojkotirali izbore.
    Otužno sve skupa...

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Puljak ostaje, očekivano. https://kamenjar.com/ivica-puljak-s-...gradonacelnik/
    Splićani bojkotirali izbore.
    Otužno sve skupa...
    Zašto Plenković postavlja nepoznate kandidate za gradonačelnike naših najvećih gradova? Zašto mu nije niti malo stalo osvojiti gradonačelničke pozicije Zagreba, Splita, Osijeka i Rijeke? Je li to nekakva podjela između ljevice i HDZ-a, ljevica uzima gradove, a HDZ županije i državu?

Puljak očekivano pomeo. Tko je ovaj Đogaš. Za njega ni HDZ ovci nisu htjeli glasat što ne znači da bi dobio i da su htjeli glasat. Ali čudno je da je Puljka dobijao i u čvrstim >HDZ ovim kvartovima na istoku grada. Tko je taj lik Đogaš. GFčledao sam ga malo u sučeljavanju s Puljkom. Neki nezbiljan lik što valja fraze.

Zbog Eline i bokala vina

Puljak očekivano pomeo. Tko je ovaj Đogaš. Za njega ni HDZ ovci nisu htjeli glasat što ne znači da bi dobio i da su htjeli glasat. Ali čudno je da je Puljka dobijao i u čvrstim >HDZ ovim kvartovima na istoku grada. Tko je taj lik Đogaš. GFčledao sam ga malo u sučeljavanju s Puljkom. Neki nezbiljan lik što valja fraze.
    Slučajno sam naletio na sučeljavanje i kratko pogledao, Đogaš je djelovao puno ozbiljnije od Puljka i dobro ga ulovio u klinč argumentima. Ali vjerojatno je istina ono što kažu, da se ni njemu baš nije ozbiljnije ulazilo u politiku, da je ovo bilo odrađeno reda radi.

Ne znam koji je profil ljudi koji glasaju za Puljka? Što ti očekuju od njega?

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Ne znam koji je profil ljudi koji glasaju za Puljka? Što ti očekuju od njega?
    Svega se tu nađe, od antife, lgbt, ljudi koji ne mogu podnit HDZ iz raznih razloga, apolitičnih kojima je dosta velikih stranaka, pa do Imoćana koji glasaju za njega jer je eto, on njihov (primjer naš forumaš teenager).

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove