+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/32

Tema: Hrvatski generali traže pomilovanje udbinih agenata Perkovića i Mustača!

Hrvatski generali traže pomilovanje udbinih agenata Perkovića i Mustača!

Kad mislim da me više ništa u našoj Hrvatskoj ne može iznenaditi onda dođe ova vijest;https://narod.hr/hrvatska/ovi-genera...povukao-potpis

Još uvijek si mislim da je lažna vijest ili neka namjerna podvala, ali čini se da je istina: jedan dio hrvatskih generala (među njima i proslavljeni Ante Gotovina) traži pomilovanje udbaških agenata proglašenih krivima za ubojstva hrvatskih političkih emigranata!
    Zemljo, otvori se!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    ja sam pomislio da je 1 april, ali u ovoj zemlji je 1 april svaki dan.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Udbaška posla, ali o tome smo trebali razmišljati 91.a ne 2022.godine.

Kao što kaže GENERAL, da, General, Rojs, ako su bili dobri Tuđmanu i Šušku tko je on da im sudi. To je ujedno udbaši i kršćanski, Rojs je Augustin udbaške države.

Kad mi prihvatimo da su ovu državu stvorili udbaši biti će sve jasnije, ali i lakše za progutati.

Rojs odavno izvaljuje gluposti. Nešto poput Loše samo u drugom smjeru.

Ali da je Gotovina potpisao, ustvari ne bi me ni to čudilo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-04-2022 at 14:50
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Ne znam koji je njihov motiv jer svi oni znaju da će to biti dočekano na nož u hrvatskoj javnosti. Sa druge strane, tko od nas može znati na koje ucjene i koncesije je država Hrvatska morala dati da bi generali Markač i Gotovina bili oslobođeni u Haagu, možda netko izda memoare jedan dan, do tada možemo samo nagađati jer je sud u Haagu čisto politički i sumnjam da bi oni bili osuđeni na onako drastične kazne u prvostupanjskoj presudi, to je ustvari možda bio i test da se vidi kako bi naša javnost reagirala da je presuda ostala ista, a u pravomoćnoj potpuno oslobođeni da Hrvatska, koja je tada bila pred vratima EU nije pristala na brojne uvjete europske administracije. Vjerojatno i jedan od razloga što se Gotovina potpuno povukao iz javnosti.

A to je ovaj generalski zbor potpisao. To su oni koje je Glasnović napustio jer je rekao da su ga zabolila leđa od savijanja pri polaganju vijenaca. Polažu vijence braniteljima a onda su u koaliciji ili podržavaju one koji su u koaliciji s onima koji su branitelje ubijali. To je HDZ ova ekipa.

Zbog Eline i bokala vina

Šutjeli su za teško bolesnog Merčepa, nisu stali u obranu HOS-a i još puno toga... ali zato svojim potpisima traže pomilovanje udbinih agenata i ubojica!

''Hrvati su jako čudan narod. Imaju više izdajica nego cijela Europa zajedno. No, na čudan način oni postupaju s njima.
    Francuzi svojim izdajicama poskidaju glave giljotinom,
    Englezi ih povješaju po podrumima,
    Srbi ih jednostavno pokolju, a Hrvati ih njeguju kao najveće nacionalno bogatstvo.''
    A.G.MATOŠ
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Dobro, ja čak i vjerujem da su imali dosta veliku ulogu u naoružavanju Hrvatske i obavještajnoj i protuobavještajnoj aktivnosti. u dom. ratu su sigurno bili korisni. Mislim pogotovo Perković. Pa to im je bio posao. Nije sad neka tajna da se sam Tuđman oslanjao na te strukture.

Perica Jurić, moj zemo a koji je tada visoko kotirao u HDZ-eu jednom je prepričavao kako je Tuđmanu jednom prigovorio zašto prima sve te komunističko-udbapške kadrove oko sebe a ovaj mu je odgovoruio.." a što bi napravio s ljudima poput tebe, takvih mogu naći na stotine do kolodvora".

Htio je reći, što ti znaš, u što si ti upućen, ti si pikzibner. rekli bi Zagrepčani.

Nema mjesta čuđenju. Nije nešto što se nije znalo.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    "Ljudi sa kolodvora" su bili topovsko meso koje su udbaši koristili kako bi obranili svoj teritorij od srpskih kolega.

Nije perković bio iznimka, Hrvati su bili iznimka svuda osim u rovu.

Udbaši su genijalni to im se mora priznati, iskoristili su želju Hrvata za državom kako bi zaštitili sve što su stekli tijekom juge.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dobro, ja čak i vjerujem da su imali dosta veliku ulogu u naoružavanju Hrvatske i obavještajnoj i protuobavještajnoj aktivnosti. u dom. ratu su sigurno bili korisni. Mislim pogotovo Perković. Pa to im je bio posao. Nije sad neka tajna da se sam Tuđman oslanjao na te strukture.

Perica Jurić, moj zemo a koji je tada visoko kotirao u HDZ-eu jednom je prepričavao kako je Tuđmanu jednom prigovorio zašto prima sve te komunističko-udbapške kadrove oko sebe a ovaj mu je odgovoruio.." a što bi napravio s ljudima poput tebe, takvih mogu naći na stotine do kolodvora".

Htio je reći, što ti znaš, u što si ti upućen, ti si pikzibner. rekli bi Zagrepčani.

Nema mjesta čuđenju. Nije nešto što se nije znalo.
    Pomogli u stvaranju hrvatske države? Dobro, evo im riječ hvala, ali oni su u Njemačkoj proglašeni krivima za ubojstvo hrvatskih emigranata. Kaznu moraju odslužiti.
    Nema milosti. Nisu je ni oni imali prema Đurekoviću, Bušiću, Štedulu i mnogima drugima.

Odličan osvrt i komentar dr. Hermana Vukušića; https://www.facebook.com/photo/?fbid...03037050332150

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    "Ljudi sa kolodvora" su bili topovsko meso koje su udbaši koristili kako bi obranili svoj teritorij od srpskih kolega.

Nije perković bio iznimka, Hrvati su bili iznimka svuda osim u rovu.

Udbaši su genijalni to im se mora priznati, iskoristili su želju Hrvata za državom kako bi zaštitili sve što su stekli tijekom juge.
    To nam nije vijest. To odavno znamo. Isto kao što znamo da bi bez njih ili sa njima protiv sebe bilo još krvavije.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nema tog" bez njih"scenarija.
    Možemo se samo pitati kako bi oni sebi stvorili državu bez Hrvata, što bi bilo da Hrvati nisu na sjeli na podvalu zvanu hdz, da se nekim čudom pojavila hrvatska opcija iz e migracije.

Ali to je već alternativna povijest, u ovoj našoj stvarnosti oni su odavno poubibali sve Hrvate koji su im predstavljali opasnost, a ostali smo mi koji smo nasjeli na sve ovo.

Nismo mi nasjeli ni na što. To je bio nagon za samoodržanjem. Što je bila alternativa? A sukob s njima bi bio uz vanjsku još i unutrasnja agresija

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nasjeli smo, srpska agresija je lažan izgovor koji su upravo udbaši i smislili kad bi poneki naivni Hrvat upitao što svi ovi udbaši rade u svim sferama vojske i politike.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    "Morao se tako i takva su bila vremena" su udbaške podvale.

A što smo točno mi trebali u tim teškim konfuznim vremenima? I je li ti to misliš da je rat dogovoren.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-04-2022 at 11:06

Zbog Eline i bokala vina

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Jos jedna hrvatska partizancina stala u odbranu svojih udbasa https://www.facebook.com/UdrugaVeDRA...0579392373790/

Sve da su u dom. ratu imali neizmjerne zasluge ne abolira ih za ubojsva hrvatskih domoljuba u vrime ex Yu. Ovo je stvarno sramotno od ljudi koji su HR generali.
    Torcida Split

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Sve da su u dom. ratu imali neizmjerne zasluge ne abolira ih za ubojsva hrvatskih domoljuba u vrime ex Yu. Ovo je stvarno sramotno od ljudi koji su HR generali.
    Dno dna. Generali=Izdajice
    Da sad i povuku potpise bilo bi kasno.
    Sama činjenica da su bili spremni staviti svoj potpis na nešto takvo govori o njima.
    Gotovina me posebno razočarao.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Jos jedna hrvatska partizancina stala u odbranu svojih udbasa https://www.facebook.com/UdrugaVeDRA...0579392373790/
    Potpukovnik JNA Džanko; pa tome se ne treba čuditi da on brani ovu sramotu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove