+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Rezultati 20-godišnje dehrvatizacije i balkanizacije Hrvatske

Rezultati 20-godišnje dehrvatizacije i balkanizacije Hrvatske

20 godina se provodi sustavna detuđmanizacija, dehrvatizacija i balkanizacija Hrvatske na svim razinama. Hrvatskoj se oduzima i predaje strancima svaki oblik suverenosti i državnosti. Hrvatski narod je istjeran iz vladanja svojom državom i svaka politika koja se vodi s državne razine je više-manje protuhrvatska. Hrvatski interesi se 20 godina zanemaruju i provode se sve moguće politike koje su kontra hrvatskih interesa i interesa hrvatskog naroda. Rezultat je naravno demografski slom Hrvatske koja je službeno izgubila oko 600.000 stanovnika u ovih 20 godina. Slom projugoslavenske i probalkanske protuhrvatske politike je jasan. Vrijeme je za zaokret, dok nas još ima. Vratimo se načelima suverenizma koje nam je udario Ante Starčević, a koje je provodio Franjo Tuđman, to je jedini put ozdravljenja ove države i naroda. Sve ostalo znači potop. Vratimo vlast u ruke hrvatskog naroda, vratimo državu narodu, vratimo život državi.

Sve to ne bi bilo moguce da su Hrvati drugaciji, bolji, kako globalisticko zlo ne porazi Madjare ili Poljake, a nije da tamo nema leftarda.

Dok su Hrvati ovakvi, i bice ovako. A ne vidim nacin da se narod promijeni, ne vidim nacin da 50+% Hrvata razmislja politicki ispravno.

Ako znamo a znamo, da su svi mediji oni glavni protuhrvatski i da potiču defetizam, samodestrukciju, i autošovinizam, još se mi dobro i držimo. Postoji zdravo tkivo društva još.

Ali da se Hrvati konstantno debiliziraju i tjeraju na mržnju prema vlastitom narodu, njegovim dijelovima, da su regionalizmi toliko prenaglašeni, da ne spominjem famozno "Istrijanstvo" poticanje mržnje prema Hercegovcima, Bosancima, animozitet između Zagreba i Dalmacije a sad i obrnuto mržnju koja ide od Hercegovaca i "Bosanaca" prema Hrvatskoj što je najnovija pojava, forsiranje srbofilije, srpskog primitivizma oličenog u cajkačko-kriminalnom narativu, to famozno trčanje na "provode u Beograd" to dokazuje da je dio našeg naroda izgubio osnovno samopoštovanje.

Tu čak ne bi krivio samo poltičke i medijske antihrvatske "elite" jer nitko tebe ne može natjerati na nešto što ti nećeš. Tko mene može natjerati da hrlim u Beograd ako ja to neću. Tko me može natjerati u cajkački klub ako ja to neću. Dakle, ne treba kriviti vlast i medije, nek svatko krene od sebe.

Kažu mediji su mahnito promovirali "Možemo" pa su uzeli 200 000 glasova u Zagrebu, koliko ni Bandić ni blizu nije uspio. Pa koji to mene medij da mi svaki dan recitira na uho deklaracije "Možemo" može natjerati da glasam za njih. Nema tog medija i nema te promidžbe. To što su ljudi povodljivi i ne misle glavom to nije krivnja medija nego njih samih. Sad im ti uništavaju Zagreb a tek su počeli vladat. Ista skoro stvar sa Splitom. Splićani se u većini ponose Sv.Dujom onda izaberu čovjeka koji umjesto zvonika Sv. Duje nacrta penis. Doduše nije on direktno izabran za gradonačelnika ali bio je na listi i sad je dogradonačelnik.

U BiH ništa naš narod nije bolji, to je meni osobno najveće iznenađenje. Cajkačko-kriminalna srpska nekultura tamo drma možda najjače od hrvatskih krajeva. Meni nepojmljivo. Javilo se orjunaštvo, mržnja prema Hrvatskoj a uzdizanje Srba pa i četništva kao nekog ideala. To nikad nije bilo. Bilo je pojedinaca ali da je to bio neki pokret, to nitko u najluđim primislima ne bi nikad rekao. A događa se. A drže se "von oben" reklo bi se kao neke Hrvatine. A ono jad i čemer.

Tako da, nitko nama nije kriv. Ni političari ni mediji. uvijek i svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje i ona je samo preslika naroda. Sve ostalo je samozavaravanje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-01-2022 at 13:23
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Mediji mogu samo pogurati, guraju oni diljem planete pa gdje prodje prodje, na koncu gradjani biraju svoju sudbinu. I kad ne biras, ne ides na izbore recimo, takodje si birao. Da nista ne biras, da drugi biraju za tebe, ne reci i da ti ne kradu glas oni koji su na vlasti.

Apatija je stvorena, mediji su odigrali kljucnu ulogu, sjever jug bosanci hercegovci istrijani neistrijani, podijeli vladaj. Ni to ne bi proslo da Hrvati ne nasjedaju. A nasjedaju jer ocito nemaju dovoljno razvijenu politicku misao, kritika je normalna stvar pa jebes nekriticare, nekriticari i dalje glasuju za vranju i adeze, propitkujes nekad oci vlastite ne znas mozes li im vjerovati a da neces politiku, medjutim zna se sta su nacionalni postulati, Ako su ti uopce bitni.

Kod Hrvata je vecinom folklor, obuci dres zapjevaj pjesmicu, ko stado ovaca. Obuku dres pa opletu moravac, ja kuzim navike obicaje ali ako si ti iz Kaknja, Zepca ili Busovace preko noci naucio da govoris Bog kao pozdrav i naucio hrvatski jezik kroz rat, onda prestani sa moravskim plesnim izricajem.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-01-2022 at 19:04

stvar je u tome, da ni taj Možemo nije dobar za antife, oni hoće još radikalnije. za njih govore, na moje uši jedan antifa kreten na poslu, oni su HDZ u trapericama. što god to tom debilu značilo, jebe mi se jesu li HDZ u trapericama ili nisu, moj glas ionako takvi nikad neće dobit.

kao ni HDZ. a te zadrte antife, oni misle da su svi desno za HDZ, pravi kolokvijalno govoreći desničari, domoljubi preziru HDZ, ne onaj iz 1991, već ovaj danas.

ali oni i dalje gusle po tom HDZu, upravo zato jer je on po njima isti kao 1991, bez obzira što je tu od vojne lekarke sin, dakle njihov.

jer znaju, da HDZ ne može baštinit Titu i Jugoslaviju, može otić na pokoju partizansku obljetnicu, ali to tim kretenima nije dovoljno. tako da, ništa čudno, Hrvati su izgubili kompas, ali nije to prvi put u povijesti, opće je poznato da ovaj narod dok mu kuća ne gori, ne poduzima ništa i letargija teška vlada u mirna vremena.

Politicka situacija u Hrvatskoj je monti pajtonovska, na vlasti je stranka koja suruje sa cetnicima i rashrvacuje Hrvatsku a glasove dobija od glasaca sa desnog spektra, ti isti glasaci se prave da ne vide sto HDZ radi, prosto se pretvaraju i zaboli su glavu u pijesak.

Lijevo se mijenjaju partije ama nijedna glasacima nije po volji, oni ce glasovati i za SDP i za Mozemo i za HNS, ali njih u konacnici tisti ista stvar. Sto zive u Hrvatskoj, jugoslaviju ne mogu prezaliti, imaju Hrvatsku koja je vise socijalisticka danas nego osamdesetih ali i dalje im hrvatski grb bode oci. Kunu ce sada protjerati, mala satisfakcija, jos da nekako maknu kockice i vrate petokraku... Mozemo ih je vjerojatno razocarao sto do sada nije vracen trg satrapa iz Kumrovca.

Ta mrznja tih ljudi prema Hrvatskoj, neshvatljiva je i nejasna. Zasto, mislim da ni sami ne znaju.

A desnica, niti ne postoji. Monti pajton.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sve to ne bi bilo moguce da su Hrvati drugaciji, bolji, kako globalisticko zlo ne porazi Madjare ili Poljake, a nije da tamo nema leftarda.

Dok su Hrvati ovakvi, i bice ovako. A ne vidim nacin da se narod promijeni, ne vidim nacin da 50+% Hrvata razmislja politicki ispravno.
    Pa ajmo se mijenjati, ovaj balkanski put kojim idemo je dokazano loš.

Ni ti ni ja ne mozemo promijeniti mozak prosjecnog covjeka.

To je neizmjenjivo, kao talent za nesto, ili ga imas ili nemas.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ni ti ni ja ne mozemo promijeniti mozak prosjecnog covjeka.

To je neizmjenjivo, kao talent za nesto, ili ga imas ili nemas.
    Ajmo krenuti od sebe, djelima svjetlimo kao primjer drugima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove