+ Odgovori na temu
Stranica 20 od 23 PrviPrvi ... 10 18 19 20 21 22 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 381/456

Tema: Izborni zakon i izbori u BiH 2022 g-ne

Pa podijelio im je svakom tko je htio hrvatsko državljanstvo.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    To samo pokaziva kakva nam je politika, srbi i muslimani nam se smiju. Jedni u Drvaru ,drugi u Bihacu i Kladusi.

Uljuđena ekipa s bradama; https://www.facebook.com/photo/?fbid...25800654111567

Oni bi Bosnu za sebe, na račun Hrvata.
    Uvijek su bili glupi.
    Nekoć najgori muslimani na svijetu. Sada postali radikalni.
    Pamet im i dalje ostala slaba strana.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 20-09-2022 at 20:48
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    To samo pokaziva kakva nam je politika, srbi i muslimani nam se smiju. Jedni u Drvaru ,drugi u Bihacu i Kladusi.
    Ostaje jedino nam da nam Rusi naprave treći entitet jer Srbi to očito nisu u stanju.

Btw kako Rusi uopće stoje na bojištu. Jesu blizu mađarske granice.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2396716.aspx

Vidis da nas saveznik Dodik s Putinom dogovara treci, cak ga je Putin posjeo blize nego svoje generale i ministre. Cak i Putinovo prvo obracanje javnosti jos od svecane najave invazije je otkazano. Treci u najavi.
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...procitaj_jos_d

Sto se tice situacije na fronti, zapeli su malo kod Bahmuta. Danas osvojili trafostanicu istocno od grada. Guraju Wagnerovci, kazu da im placaju po osvojenom kilometru, izgleda nebitno gdje, samo da osvoje kilometar. To sto su rusi popusili vise od 8000km2 u tjedan dana izgleda da ih se ne tice.
    Btw gdje ode Mercep?
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 20-09-2022 at 23:04

Pa odala se počast Tomici a sad odajemo počast jedinom hrvatskom revolucionarnom pokretu u povijesti koji je VelikoSrbe razuvjerio da nismo samo pacifističke budaletine koji idu mirno na klanje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-09-2022 at 23:55

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ostaje jedino nam da nam Rusi naprave treći entitet jer Srbi to očito nisu u stanju.

Btw kako Rusi uopće stoje na bojištu. Jesu blizu mađarske granice.
    Samo se ti rugaj, Putin naredio djelomičnu mobilizaciju, stiže 2 milijuna Rusa na front. Velika Srbija i 3. entitet u njoj nikad bliži.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Samo se ti rugaj, Putin naredio djelomičnu mobilizaciju, stiže 2 milijuna Rusa na front. Velika Srbija i 3. entitet u njoj nikad bliži.
    Bome, treći entitet s kokardom na zastavi nikad bliže.

Navijanje da ruski đuturumi stignu do Sente ori se u četničkoj jazbini.

Zbog Eline i bokala vina

Ova budala Plenković brani kao čast visokog predstavnika jer da on neće pomoći BiH Hrvatima jer ga je Milanović izvrijeđo. Pa jel on normalan. Odkad visoka politika funkcionira na na takvoj plitkoj razini. Jeftin alibi. Isto kao kad je rekao da je uvrijedio "Bošnjake" s onim sapun-parfem. Pa jel čuo za pojmove metafora, alegorija ili je samo čitao samo marksizam. Nisam ljubitelj protuhosovca i potencijalnog rukovoditelja Vučića po Jasenovcu ali prigovarat mu ovo-debilizam.

Digle se danas u saboru i one ikebane u saboru da brane Plenkovića i vladu i busaju se u prsa da će pomest među Hrvatima do 80%. Baš bi bilo dobro da ih se spusti na zemlju u nedjelju.

Zbog Eline i bokala vina

Evo rođedandžija sa friškim obiteljskim grbom, Dodikov posilni i čuvar genocidne tvorevine tzv RS imao se obraza pojaviti u Tomislavgradu, vjerojatno pred članovima svoje stranke bezobrazno poziva na jedinstvo i glasanje za osobu koja je HBŽ i dovela u ovaj položaj to "najdivnije i najljupkije biće" kako joj tepa a koja je bila razlog razdora HDZ-e au HBŽ a radi čega se HBŽ i izbacivanju HDZ-ovaca koji nisu htjeli bit doživotni Borjanini vazali, izbacivanju HDZ-ovaca iz TG-ea koji sad vladaju TG-om i županijom ali s pod drugim imenom radi čega ih se nedostatkom transfera iz federalnog proračuna kažnjava i zaobilazi što čovjek s friškim obiteljskim grbom vjerojatno dogovara sa sarajevskom čaršijom i sad on poziva na jedinstvo gurajući kandidata za hrvatskog člana predsjedništva koji ne bi imao šanse ni u najnormalnijim okolnostima, jednu bezličnu stranačku osobu, apartčika koju je Komšić već jednom teško porazio i za kojeg barem u HBŽ neće glasat Hrvati koji razmišljaju glavom a vjerojatno neće proći dobro ni u drugim hrvatskim krajevima.

On da je htio nešto, s drugima iz HNS-a, našli bi neku nestranačku osobu s personalitijem i životopisom oko koje bi se svi Hrvati okupili a ne bezličnog stranačkog apartčika bez ikakve političke osobnosti ili karizme a kako mu je Plenković otvorio vrata europskih institucija vidi se po izbornim pravilima.

Da ima obraza ko što nema, ne bi se ni pojavio u TG-u.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-09-2022 at 23:06

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    nema druge,nego izađi i bori se...

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-09-2022 at 22:59
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Datum registracije
    Jan 2022
    Jedina iole normalna opcija je Raguz i HRS ali oni nemaju kapacitet za ista vise od lokalne razine. Ovi ostali sve Alibabe i razbojnici. Ako nista biti ce zanimljivo pratiti nedjeljni cirkus.

Gledao sam Raguža u Nu2 iako skoro nikako ne gledam Nu2. Ponekad dobar, ponekad kontradiktoran, ponekad neuvjerljiv, ponekad rezoluntan, ponekad kompromisan.

Uglavnom on nema jaku političku osobnost, mada sve je bolje od HDZ-ea.

(Nekako mi je sumnjivo da dobije termin baš pred izbore i to baš na HTV-eu. Ko MOST nekad na HTV-eu tj Petrov koji je kampirao u Nu2 prije nego su ušli u prvu izbornu trku a i sami se smatraju političkim blizancima).

Još ako je istina da im listu u Srednjoj Bosni listu nosi Šušnjarov zamjenik i srbofil Tvrtko Milović, onda je to katastrofa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-09-2022 at 21:29

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Ovdje ga je dobro oprao iako nije ni on puno bolji sudeci po rezultatima njegovog "angazmana" oko prava hrvata https://www.24sata.hr/news/plenkovic...-za-bih-863453

Ne vidim di ga je oprao ako misliš na Milanovića. Ponavlja one svoje jeftine frazetine kao u hrvatskom saboru.

Opet kažem ne postoji ta opcija u kojem bi ja ikad glasao za Milanovića. Nema te opcije. On je zamene veleizdajnik zbog odnosa prema HOS-u i to je točka koja se ne tolerira. A i zbog svog mandata premijera gdje se ponašao prema Hrvatima gore nego ijedan okupator. Pogotovo u Vukovaru.

Ali ne mogu negirat da je ovaj još odurniji. Milanovića kadkad ponese emocija a ovo je ko neki krivo podešeni robot.

Ko prvo što nas briga za Srbiju i za njezinu vanjsku politiku. Da imamo trun ponosa ne bi nas brigalo za njih i ni uspostavili s njima diplomatske odnose dok ne plate ratnu odštetu i ne priznaju agresiju. Ovako su luđi nego ikad. nasrću na Hrvatsku žešće nego ikad. Zasad verbalno a sutra bi da se situacija napravi ko 90-tih i vojno. Dakle što njega briga za Srbiju. Jel on emotivno vezan za nju. Jel mu Pupovac ljubavnik. Ili Vučić. O čemu je riječ. Srbija ako hoće nek ide u uniju sa Srbijom ko Luhansk ili Donjeck ( bar na papiru, jer se to prisajedinjenje neće dogodit), ionako mentalno tamo pripada. Iako neće u Rusiju nego na zapad. Ali to je njihov problem.

Ovako punimo srbijanski proračun preko vojnih i drugih mirovina, odštete četnicima po raznim osnovama i novcem koji njihovi gastrajbajteri iz Hrvatske iznesu radeći u Hrvatskoj.

Drugo, opet kretenarije s vrijeđanjem "visokog predstavnika". Izvrijeđao ga pa što. Zaslužio je i gore. Seronja ne zna kako će se izvuć ,nego eto Milanović izvrijeđo Švabu pa su kao njegovi napori pali u vodu. Moš mislit.

On udvostručio davanje Hrvatima u Bih. Ja bi im tu crkvicu s prezirnim guštom bacio u facu. Nek je daju četnicima kao tringelt. Neka plate Buško jezero i struju koju od tamo vuku 30 godina i nek nam ne pomažu ništa. To je kao da ti ja ukradem novčanik s tisuću eura i onda ti dam 20 aura i govorim kako sam dobar prema tebi i kako ti pomažem.

Plenković je jeftini cinični gad. Gori od Milanovića. Sjećam se kako je s prezirom odgovrao Ćipi Mlinariću u vezi logoraša koji su bili u Srbiji u logorima. S tolikim prezirom mu je (ne) odgovarao da ga se nije udostojio ni pogledat. Gledao je u stranu. Smeće obično.

Kao i Prkačinu neki dan gdje je nagvažđao ko neki dosadno blento kad mu je ovaj spomenuo što se događalo 27.07 1941-ve u Srbu. Izrekao je usput nešto strašno. Da mi zarad povlađivanja i suživota Srbima moramo pristati tu i tamo na njihove morbidne proslave i laži ponekad. Ne tim riječima ali to je bio sukus.

Tragedija je u tome što mu nitko ne zna to reć.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-09-2022 at 00:00

Zbog Eline i bokala vina

Dao sam si truda i pogledao večerašnje "Otvoreno" s temom izbora u BiH i napokon je bilo bez "gradžanskih gostiju" koji bi sipali debilizma poput " nigdje ne piše da predstavnik Hrvata mora biti iz HDz-ea" nešto što su u Hrvatskoj pušili mnogi ili Hrvati ili Hrvati imaju više u postotku na vlasti nego što ih ima u stanovništvu. Možda i ima ali tko vas šiša, to ste potpisali. poslije potpisivanja nema kajanja.

Dobar ovaj analitičar iz Mostara koji je jasno rekao da ni da svi Hrvati glasači iziđu na izbore i glasaju za kandidata Hrvata to ne garantira da će ga i dobiti. Trebao je ipak to bolje pojasniti s argumentom da Muslimani mogu uvijek odvojiti više glasova od tog broja Hrvata glasača da izaberu muslimanskog kandidata za predstavnika Hrvata jer Hrvatima u Hrvatskoj, mnogima treba pojašnjavati po onoj doskočici "pišem ti polako jer znam da sporo čitaš".

Trebalo je taksativno navesti što su Hrvatima oduzeli Petritsch i Barry jer tek o tome većina Hrvata u Hrvatskoj nemaju pojma. Njima je to sve daleka egzotika, ako ih uopće zanima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-09-2022 at 00:00

Zbog Eline i bokala vina

Meni sve to nema baš nekog smisla. MZ nam je oduzela naša prava kao narodu, Bošnjaci iskorištavaju tu situaciju i dodatno nam uzurpiraju naša pripadajuća mjesta u vlasti...Molili smo 10 godina i MZ i Bošnjake da nam vrate naša prava i oni ne žele. Zašto ne vratimo recipročnim mjerama? Izaberemo Bošnjacima u Hrvatskoj nekog Hrvata. Prebacimo pola milijuna birača u FBiH i izaberemo svog predsjednika i još Bošnjacima izaberemo Radončića npr.. To bih ja za početak napravio.

A kako to izvesti, prebaciti pola milijuna birača u BiH. Čak kad bi i bili zainteresiranih. I izbor Radončića nije dobra analogija s Komšićem. Pravi odgovor bi bio izbor Karamatića za " Bošnjačkog" predstavnika

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A kako to izvesti, prebaciti pola milijuna birača u BiH. Čak kad bi i bili zainteresiranih. I izbor Radončića nije dobra analogija s Komšićem. Pravi odgovor bi bio izbor Karamatića za " Bošnjačkog" predstavnika
    Jednostavno, kako Srbi prebacuju birače po Crnoj Gori, BiH i Hrvatskoj kad im zatreba. Sve se može. Kako Bošnjaci prebacuju birače po Srednjoj Bosni i Mostaru. Papir sve trpi.

Srbi prebacuju izbjeglice a ne Srbijance. Mogu se i naši koji su van BiH a porijeklom iz BiH prijavit za izbore.

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove