+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 15 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/299

Tema: Izborni zakon i izbori u BiH 2022 g-ne

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    HAHAHAHAHA Monty Python i leteci cirkus

Ček jel to novi aktualni spot..vidim stara politička lica koja više nisu ni na političkoj sceni..

Mislim Čović nju kandidirao..pa ona one ne bi pobjedila da joj je Fikret Abdić protukandidat za hrvatskog člana predsjedništva ispred Muslimana.

Ali drugo je bitno da je time Čović priznao poraz i pristao na nelegitimne izbore a on će se već snać za fotelju kao i dosad.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2022
    Ne, ovo je iz 2010 ,samo pokazuje da se apsolutno nista nije promijenilo u pristupu, Sejdo je upravo nju satrao 2010 sa 320k glasova, jos ubjedljivije nego sefa joj 2018.

Nevjerovatno koje izjave tzv prvog covjeka u Hrvata u BiH ako je ovo najbolje sto imaju ponuditi: https://www.dnevnik.ba/vijesti/covic...ndidat-2636931

Auuu i što veli "imamo najpametnije i najljepše biće". Pa ako mu je stvarno ljubovca kako se priča, ovako javni komplimenti od javnih osoba ne znam jesu ikad bili. Što mu kaže žena na to. Jel oženjen?

Vidim ja političke face koji više nisu aktualne..al su joj reference, Tadić, obrijani četnik, Kosorica đevojka, Josipović..taman svi srbofili i Srbi na okupu.

ne sjećam se stavrno te njezine kandidature, znači nju je gurno eto tako nek bude reda radi protukandiat Sejdi. Na stranu što se ne bi moglo protiv muslimanske glasačke mašinerije i da nije " najpametnije i najljepše biće " s druge strane ali on se ruga s hrvatskim narodom.

I nije mu prvi put. Kad je izgovorio onu rečenicu zbog koje će uči kao jedan od najvećih hrvatskih veleizdajnika u povijesti u žestokoj konkurenciji..kad je izgovorio javno na velikosrpskom četničkom skupu Srbima da čuvaju onu genocidnu tvorevinu koja je nastala na ubijanju i progonu svih nesrba znači i svih Hrvata iz te monstruozne genocidne tvorevine, sramote ljudskog roda.

ja sam mislio da je ono što su ga zajebavali da se potpisivao ćirilicom, nebitno cjepidlačenje ali bome nakon njegove poruke Srbima siguran da nije prvenstveno srpski igrač ( kao i Milanović al o tome će na njegovom topicu). Uostalom Stanko Čolak je još u Beogradu. Jel mu onaj Bariša dugogodišnji ministar "pravosuđa" nešto u rodu?
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-07-2022 at 23:05

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Auuu i što veli "imamo najpametnije i najljepše biće". Pa ako mu je stvarno ljubovca kako se priča, ovako javni komplimenti od javnih osoba ne znam jesu ikad bili. Što mu kaže žena na to. Jel oženjen?

Vidim ja političke face koji više nisu aktualne..al su joj reference, Tadić, obrijani četnik, Kosorica đevojka, Josipović..taman svi srbofili i Srbi na okupu.

ne sjećam se stavrno te njezine kandidature, znači nju je gurno eto tako nek bude reda radi protukandiat Sejdi. Na stranu što se ne bi moglo protiv muslimanske glasačke mašinerije i da nije " najpametnije i najljepše biće " s druge strane ali on se ruga s hrvatskim narodom.

I nije mu prvi put. Kad je izgovorio onu rečenicu zbog koje će uči kao jedan od najvećih hrvatskih veleizdajnika u povijesti u žestokoj konkurenciji..kad je izgovorio javno na velikosrpskom četničkom skupu Srbima da čuvaju onu genocidnu tvorevinu koja je nastala na ubijanju i progonu svih nesrba znači i svih Hrvata iz te monstruozne genocidne tvorevine, sramote ljudskog roda.

ja sam mislio da je ono što su ga zajebavali da se potpisivao ćirilicom, nebitno cjepidlačenje ali bome nakon njegove poruke Srbima siguran da nije prvenstveno srpski igrač ( kao i Milanović al o tome će na njegovom topicu). Uostalom Stanko Čolak je još u Beogradu. Jel mu onaj Bariša dugogodišnji ministar "pravosuđa" nešto u rodu?
    Google je čudo...
    ne znam jesu li njih dvojica što u rodu,ali ovo je zanimljivo ako je istina...

Borjana Krišto je rođena 1961. godine u Livnu. Diplomirala je 1984. godine na Pravnom fakultetu u Banjoj Luci, a pravosudni ispit je položila u Sarajevu.

Od 1995. godine je članica Hrvatske demokratske zajednice Bosne i Hercegovine (HDZ), a uz potporu Dragana Čovića, Bariše Čolaka i Stanka Čolaka (koji je navodno blizak rod Borjani...uz postojanje mogućnosti krvnog srodstva u prvoj liniji ) od 2015. godine je i zamjenica predsjednika Stranke. Krišto je do 1999. godine radila u livanjskim kompanijama: "Agro Livno", "Guber", "Likom" i "Livno bus".

Od 1999. do 2000. godine je bila ministrica pravosuđa i uprave Hercegbosanske županije, a do 2002. godine tajnica Vlade HBŽ-a. Na općim izborima 2002. godine je kao kandidat HDZ-a BiH osvojila mandat u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH, ali ga nije preuzela jer je imenovana za ministricu pravde u Vladi FBiH.

Na općim izborima 2006. godine izabrana je u Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH. U travnju 2007. godine je imenovana za predsjednicu FBiH, a od 2011. godine je bila delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH. Za opće izbore 2014. godine kandidirala se za Predstavnički dom Parlamenta BiH i dobila mandat. Glede imovine i ona i njezin suprug Boro sami ne znaju što posjeduju, stanovi po Livnu, Mostaru, Splitu, buregdžinica u Mostaru kod stadiona HŠK Zrinjski.

Borjana Krišto je kao predstavnica većinskog vlasnika u firmi Li-Bus počinila više kaznenih djela za što je bila i suđena, ali sve je zataškano zahvaljujući pravosudnoj mafiji...

Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Datum registracije
    Jan 2022
    Vodja mafijaskog klana zeli uci u predsjednistvo preko navodno ljubavnice mu Borjane.

"Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović izjavio je da su kandidaturom Borjane Krišto željeli donijeti jedno osvježenje, relaksirati odnose u predizbornom vremenu, te poslati poruku i bošnjačkom narodu, koji po četvrti put usmjeravanjem svojih glasova dolazi u poziciju birati hrvatskog člana Predsjedništva BiH, da to nije dobro i da to ne rade." , da, bas je osvjezenje poslati stranackog aparatcika koji je vec 2010 bila tvoja marioneta za clana predsjednistva.
    E bas si ih naruzio , sad vise nece to raditi

E sad ce te muslimani pustiti da imas mjesto u Predsjednistvu jer se ti neces kandidirati

Text je satiricnog sadrzaja https://www.klix.ba/vijesti/bih/covi...-bih/220703016

E ovaj put bih bas volio da muslimani uzmu i Dom naroda i Predsjednistvo u inat ovom eUropejcu.

Takodjer jedino bi se nesto moglo pomaknuti s mrtve tocke ako bi ovi uhljebi i grobari vlastitog naroda izgubli fotelje i privilegije.

Samo tako nesto drasticno, ili ono od neki dan iz Otvorenog kad je Arsen Bauk predlozio da se hrvatskim glasovima odluci bosnjacki clan predsjednistva da 100k hr glasova presudi i pomrsi planove muslimanima , jer ionako sebi ne mozemo pomoci pa da napakostimo njima da vide kako je kad ti drugi o glavi radi.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 03-07-2022 at 11:12

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Vodja mafijaskog klana zeli uci u predsjednistvo preko navodno ljubavnice mu Borjane.

"Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović izjavio je da su kandidaturom Borjane Krišto željeli donijeti jedno osvježenje, relaksirati odnose u predizbornom vremenu, te poslati poruku i bošnjačkom narodu, koji po četvrti put usmjeravanjem svojih glasova dolazi u poziciju birati hrvatskog člana Predsjedništva BiH, da to nije dobro i da to ne rade." , da, bas je osvjezenje poslati stranackog aparatcika koji je vec 2010 bila tvoja marioneta za clana predsjednistva.
    E bas si ih naruzio , sad vise nece to raditi

E sad ce te muslimani pustiti da imas mjesto u Predsjednistvu jer se ti neces kandidirati

Text je satiricnog sadrzaja https://www.klix.ba/vijesti/bih/covi...-bih/220703016

E ovaj put bih bas volio da muslimani uzmu i Dom naroda i Predsjednistvo u inat ovom eUropejcu.

Takodjer jedino bi se nesto moglo pomaknuti s mrtve tocke ako bi ovi uhljebi i grobari vlastitog naroda izgubli fotelje i privilegije.

Samo tako nesto drasticno, ili ono od neki dan iz Otvorenog kad je Arsen Bauk predlozio da se hrvatskim glasovima odluci bosnjacki clan predsjednistva da 100k hr glasova presudi i pomrsi planove muslimanima , jer ionako sebi ne mozemo pomoci pa da napakostimo njima da vide kako je kad ti drugi o glavi radi.
    Da, Milanović može samo se derati ali nema niti jedan instrument kako može pomoći Hrvatima u BIH. Ali pored toliko njih i HDZ-ovaca a pogotovo bivših predsjednika Mesića i Josipovića koji su se umilivali Bošnjacima, lipo je čuti Zokija kako barem daje verbalne šamare sarajevskoj čaršiji.

Datum registracije
    Jan 2022
    Lijepo je cuti nakon toliko godina, ostri jezik sa Pantovcaka kako pere sarajevsku carsiju makar bilo i od ko sto neki vele rusko-srpskog igraca Milanovica

Problem je sto takav rijecnik ne cujemo sa Banskih dvora, nego samo cujemo europeniziranu polaganu eutanaziju briselskih kolonijalnih izvrsitelja. Pa ja kad cujem onoga kamilicu Grlica Radmana dobijem probavne smetnje,a o sefu mu da ne govorim.
    Kad ih pitas pa sta konkretno rade to nitko ne zna i samo radi se na tome, a rezultata nigdje samo jos gore i gore po Hrvate svaki izborni ciklus.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 03-07-2022 at 11:26

Datum registracije
    Jan 2022
    Evo Bauka od 37:20 do 41. min , na 39:00 min o izboru clana predsjednistva

Troskot takodjer odlican, Prkacin nekada veliki carsijoljubac zaokret za 180 stepeni u retorici, kafanski rijecnik i nastup ali takodjer odlican, a Grlic kao neki ugladjeni,profinjeni,anacionalni bezlicni eu aparatcik 🤮

Datum registracije
    Apr 2022
    Lijepo je cuti nakon toliko godina, ostri jezik sa Pantovcaka kako pere sarajevsku carsiju makar bilo i od ko sto neki vele rusko-srpskog igraca Milanovica

Problem je sto takav rijecnik ne cujemo sa Banskih dvora, nego samo cujemo europeniziranu polaganu eutanaziju briselskih kolonijalnih izvrsitelja. Pa ja kad cujem onoga kamilicu Grlica Radmana dobijem probavne smetnje,a o sefu mu da ne govorim.
    Kad ih pitas pa sta konkretno rade to nitko ne zna i samo radi se na tome, a rezultata nigdje samo jos gore i gore po Hrvate svaki izborni ciklus.
    Koliko ja vidim, Milanovićeva tzv srbofilija se iskazuje jedino u njegovom odnosu sa Dodikom, ali i to je više da vadi mast sarajevskoj čaršiji, dok je prema Vučiću i Beogradu jako oštar, puno oštriji nego što su ikada bili Lignjoslav, Burduš, a i HDZ-ovci od 2000. On otvoreno za Vučića i Vulina govori da su okorjeli četnici, govori istinu kad kaže da Bosnu od genocida nisu spasili Amerikanci niti tzv međunarodna zajednica nego upravo Hrvati, točnije udruženi HV i HVO koji su još u travnju 1992 masovno izginuli na Kupresu, ali i obranili Livanjsko polje i otada se linija fronte nije pomicala.

Također HV i HVO su istjerali okupatora iz zapadne Hercegovine, Stoca i Mostara još na lito 1992 preko desne obale Neretve u istočnu Hercegovinu, time su znatno rasteretili i obranu Dubrovnika i južne Dalmacije.

Od 1994 pa na dalje da ni ne pričamo, to znaš i sam, Zima 1994, oslobođenje Kupresa, nakon toga i 1995 kad je već počela bežanija i iz Banja Luke.

Datum registracije
    Jan 2022
    Ocito te mu izjave nitko ne vidi, nego vide samo sto zele pa da mu mogu nabaciti etiketu srbofila sa hercegsrpske, tzv surovanje sa Dodikom. Pa bolje da suruje i sa njim na razgradnji ovakve BiH nego da ide u Sarajevo kao predhodnici mu. Pa tako bi i Tudjmanu rekli da je srbofil kada je sastancio sa Milosevicem citavo vrijeme rata. Od Karadjordjeva do Daytona. Ili nasim enklavama u Srednjoj Bosni koje su surovale sa srbima. A sta su trebali bacit se pod mac Dzafericevim Mudjahedinima iz Zenice, koji je usput receno clan predsjednistva sada cccc.

Moze se prigovoriti Milanovicu zasto nije nista konkretno uradio za nas dok je bio Premijer, a mnogi zaboravljaju da je jedini od hr predstavnika dosao u Mostar 2014 usred onog kaosa od pokusaja tzv bosnjackog proljeca , pa kad mu je Jasmila Zbanic bosnjacka propagandistica u stilu kulturnjaka kao sto je ona navodno, kulturno mrsnula iz BiH , btw Hrvatska drzava joj godinama financira projekte.
    https://narod.hr/kultura/havc-31-mil...eresu-hrvatske
    https://hrvatski-glasnik.com/2022/06...u-fasistickom/
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...rs-kuci-862408
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 03-07-2022 at 12:04

Datum registracije
    Apr 2022
    Ocito te mu izjave nitko ne vidi, nego vide samo sto zele pa da mu mogu nabaciti etiketu srbofila sa hercegsrpske, tzv surovanje sa Dodikom. Pa bolje da suruje i sa njim na razgradnji ovakve BiH nego da ide u Sarajevo kao predhodnici mu. Pa mogli su tako i Tudjamanu reci da je srbofil jer je sastancio sa Milosevicem citavo vrijeme rata. Od Karadjordjeva do Daytona. Ili nasim enklavama u Srednjoj Bosni koje su surovale sa srbima. A sta su trebali bacit se pod mac Dzafericevim Mudjahedinima iz Zenice, koji je uspuit recemo clan predsjednistva sada cccc
    A jedina srpska alternativa Dodiku u rs je SDS, stranka Radovana Karadžića i ostalih ratnih zločinaca koji su izgenocidirali muslimane pa ovi ipak koaliraju sa njima. Dodik nije zapravo ni nacionalist, on je u početku višestranačja bio za nekakvu reformsku jugoslavensku opciju, nije nimalo naginjao četnicima Karadžiću, Šešelju, Draškoviću, Miloševiću. On je bio socijaldemokrat, al eto iz populizma i da ostane na vlasti počeo je srbovati, to je mislim i Zoki rekao da jedini koji imaju šanse u tzv RS uzeti vlast Dodiku su četnici iz SDS-a. Važno je to što nije imao niti ratno-zločinačkih mrlja, bio je jedino lopov koji se obogatio švercom cigareta.

A zašto bi mi uopće tražili alternativu u toj monstruoznoj tvorevini. To Nino stalno dipli o tome da je SDS alternativa Dodiku. Srpska politika je ko britanska. Ona se ne mjenja bilo tko bio na vlasti. Što to znači..Dodik nije četnik. Jok i nije. Onda nije ni Mladić četnik. Nosio je petokraku. Tako Srbi tvrde za Milosevića da nije bio Velikosrbin jer je bio uvjeteni komunist. Kao da to jedno drugi potite. Svaki srpski komunist je prvo četnik i Velikosrbin a privatno može bit što hoće.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-07-2022 at 13:45

Zbog Eline i bokala vina

Ocito te mu izjave nitko ne vidi, nego vide samo sto zele pa da mu mogu nabaciti etiketu srbofila sa hercegsrpske, tzv surovanje sa Dodikom. Pa bolje da suruje i sa njim na razgradnji ovakve BiH nego da ide u Sarajevo kao predhodnici mu. Pa tako bi i Tudjmanu rekli da je srbofil kada je sastancio sa Milosevicem citavo vrijeme rata. Od Karadjordjeva do Daytona. Ili nasim enklavama u Srednjoj Bosni koje su surovale sa srbima. A sta su trebali bacit se pod mac Dzafericevim Mudjahedinima iz Zenice, koji je usput receno clan predsjednistva sada cccc.

Moze se prigovoriti Milanovicu zasto nije nista konkretno uradio za nas dok je bio Premijer, a mnogi zaboravljaju da je jedini od hr predstavnika dosao u Mostar 2014 usred onog kaosa od pokusaja tzv bosnjackog proljeca , pa kad mu je Jasmila Zbanic bosnjacka propagandistica u stilu kulturnjaka kao sto je ona navodno, kulturno mrsnula iz BiH , btw Hrvatska drzava joj godinama financira projekte.
    https://narod.hr/kultura/havc-31-mil...eresu-hrvatske
    https://hrvatski-glasnik.com/2022/06...u-fasistickom/
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...rs-kuci-862408
    Ja mu tu etiketu nabacujem a ne četničke podrepine na četničkom forumu. Za njih je on heroj. Pitaju čime su ga zaslužili. Pa eto kakvi ste takvog ste ga i zaslužili. Našla krpa zakrpu. Ja njemu ne vjerujem. Ne kužim tu transformaciju od lika koji silom natura ćirilicu u Vukovar i šalje specijalce u crkvu što nije upamćeno od Stepinčevih vremena želi Srbe nagradit za agresiju na Hrvatsku sto je sad HDZ i proveo nekad agitirao i za Komšića itd itd itd itd mogao bi nabrajat još, da sad bude hrvatski nacionalist. On je sad svađa se sa sarajevskom čaršijom ali kad treba povuć potez šuti. Prozvala ga je Marija Selak Raspudić" di si sad frajeru" kad je trebao na samitu NATOa ponoviti ono što stalno priča. A da je trebalo Dodika branit pričao bi. On se ponaša ko njegov odvjetnik. A napada beogradsku čaršiju. A što je Dodik nego beogradska čaršija. To je meni ono " da se Vlasi ne dosjete"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-07-2022 at 14:23

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Apr 2022
    Ja mu tu etiketu nabacujem a ne četničke podrepine na četničkom forumu. Za njih je on heroj. Pitaju čime su ga zaslužili. Pa eto kakvi ste takvog ste ga i zaslužili. Našla krpa zakrpu. Ja njemu ne vjerujem. Ne kužim tu transgormaciju od lika koji silom natura ćirilicu u Vukovar i šalje specijalce u crkvu što nije upamćeno od Stepinčevih vremena želi Srbe nagradit za agresiju na Hrvatsku sto je sad HDZ i proveo nekad agitirao i za Komšića itd itd itd itd mogao bi nabrajat još, da sad bude hrvatski nacionalist. On je sad svađa se sa sarajevskom čaršijom ali kad treba povuć potez šuti. Prozvala ga je Marija Selak Raspudić" di si sad frajeru" kad je trebao na samitu NATOa ponoviti ono što stalno priča. A da je trebalo Dodika branit pričao bi. On se ponaša ko njegov odvjetnik. A napada beogradsku čaršiju. A što je Dodik nego beogradska čaršija. To je meni ono " da se Vlasi ne dosjete"
    Ti si inteligentan lik, ja mislim da i ti razumiješ da Milanović nije ni komunist niti socijaldemokrat niti desničar niti ima bilo kakvu koherentnu ideologiju, on je ponajprije populist koji govori što narod želi čuti a ako pri tome , pošto ima ego i jezičinu podrepi i Vučića, HDZ, sarajevsku čaršiju, domaću anacionalnu ljevicu to je dobro.

Datum registracije
    Apr 2022
    I Dodik ponavlja da je hrvatska genocidna država koja je genocidisala Srbe u Oluji, ali što nas ima boliti briga što on govori za internu upotrebu, i bolje da tako govori nego ko Čović koji patetično "čuvajte mi RS" umjesto da se u sklopu svojih ovlasti pobrine za Hrvate u Kiseljaku, Novom Travniku, Jajcu, Tomislavgradu, Usori itd, samo kažem da je i sa takvim likom koji nije kao Vučić 90-ih pozivao na istrebljenje nesrpskih naroda i nacističke izjave o 100 na jednoga i koji nije umiješan u ratne zločine ipak drukčije razgovarati nego sa nekim notornim ratnim zločincem ili ratnim huškačem. On se u vrime rata bavio švercom cigareta, ko što su se i naši tajkuni time bavili. Ja sam još išao u školu tamo krajem 90-ih kad je trebao doći na vlast, tada nije srbovao.

Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Ti si inteligentan lik, ja mislim da i ti razumiješ da Milanović nije ni komunist niti socijaldemokrat niti desničar niti ima bilo kakvu koherentnu ideologiju, on je ponajprije populist koji govori što narod želi čuti a ako pri tome , pošto ima ego i jezičinu podrepi i Vučića, HDZ, sarajevsku čaršiju, domaću anacionalnu ljevicu to je dobro.
    Kako misliš. Nije komunist. Nije u tom smislu da nosi sukneni kaput i kapu ko Staljin ali on je mentalni komunist koji podržava sve komunističke mitove i održava ih. A zbog HOSa napušta službene obljetnice

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Apr 2022
    Kako misliš. Nije komunist. Nije u tom smislu da nosi sukneni kaput i kapu ko Staljin ali on je mentalni komunist koji podržava sve komunističke mitove i održava ih. A zbog HOSa napušta službene obljetnice
    To oko HOS-a niti ja ne razumim, ali mislim da je on čovik koji nema neku ideologiju ali koji ima aroganciju pa se voli posvađati sa svima da bi njemu ego bio miran. Sićam se da ga je ljevica napala kad je na obljetnici četničkih zločina u Gatima rekao " A di su bili partizani, zašto to nisu spriječili ". Njemu je obiteljsko nasljeđe partizansko, ali nije nikad izjavio nešto poput onog slaboumnog Stazića da komunisti nisu do kraja obavili posao 1945, često sam vidio da izrazito negativno govori o UDBI i partiji, a isto tako znaš i sam kako levičari danas govore za njega da je desničarski, ognjištarski primitivac.
    Mislim da ga je Nino čak nazvao i tuđmanovcem prije par godina.

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Google je čudo...
    ne znam jesu li njih dvojica što u rodu,ali ovo je zanimljivo ako je istina...

Borjana Krišto je rođena 1961. godine u Livnu. Diplomirala je 1984. godine na Pravnom fakultetu u Banjoj Luci, a pravosudni ispit je položila u Sarajevu.

Od 1995. godine je članica Hrvatske demokratske zajednice Bosne i Hercegovine (HDZ), a uz potporu Dragana Čovića, Bariše Čolaka i Stanka Čolaka (koji je navodno blizak rod Borjani...uz postojanje mogućnosti krvnog srodstva u prvoj liniji ) od 2015. godine je i zamjenica predsjednika Stranke. Krišto je do 1999. godine radila u livanjskim kompanijama: "Agro Livno", "Guber", "Likom" i "Livno bus".

Od 1999. do 2000. godine je bila ministrica pravosuđa i uprave Hercegbosanske županije, a do 2002. godine tajnica Vlade HBŽ-a. Na općim izborima 2002. godine je kao kandidat HDZ-a BiH osvojila mandat u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH, ali ga nije preuzela jer je imenovana za ministricu pravde u Vladi FBiH.

Na općim izborima 2006. godine izabrana je u Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH. U travnju 2007. godine je imenovana za predsjednicu FBiH, a od 2011. godine je bila delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH. Za opće izbore 2014. godine kandidirala se za Predstavnički dom Parlamenta BiH i dobila mandat. Glede imovine i ona i njezin suprug Boro sami ne znaju što posjeduju, stanovi po Livnu, Mostaru, Splitu, buregdžinica u Mostaru kod stadiona HŠK Zrinjski.

Borjana Krišto je kao predstavnica većinskog vlasnika u firmi Li-Bus počinila više kaznenih djela za što je bila i suđena, ali sve je zataškano zahvaljujući pravosudnoj mafiji...

To je serija ovih feljtona pretpostavljam https://sanela.info/wp/bola/08/22271...trana-hdz-a-90 ? Izgleda da je originalnom izvoru obrisano.

Datum registracije
    Jan 2022
    Ja mu tu etiketu nabacujem a ne četničke podrepine na četničkom forumu. Za njih je on heroj. Pitaju čime su ga zaslužili. Pa eto kakvi ste takvog ste ga i zaslužili. Našla krpa zakrpu. Ja njemu ne vjerujem. Ne kužim tu transformaciju od lika koji silom natura ćirilicu u Vukovar i šalje specijalce u crkvu što nije upamćeno od Stepinčevih vremena želi Srbe nagradit za agresiju na Hrvatsku sto je sad HDZ i proveo nekad agitirao i za Komšića itd itd itd itd mogao bi nabrajat još, da sad bude hrvatski nacionalist. On je sad svađa se sa sarajevskom čaršijom ali kad treba povuć potez šuti. Prozvala ga je Marija Selak Raspudić" di si sad frajeru" kad je trebao na samitu NATOa ponoviti ono što stalno priča. A da je trebalo Dodika branit pričao bi. On se ponaša ko njegov odvjetnik. A napada beogradsku čaršiju. A što je Dodik nego beogradska čaršija. To je meni ono " da se Vlasi ne dosjete"
    Pa na tebe sam i mislio kad sam napisao etiketu i da je isti kao oni wannabe hrvati sa hercegsrpske za tebe, tamo ga hvale. Eto ti si stari forumas sa iskustvom i cije misljenje cijenim, sta je po tebi rjesenje jer na hr sceni ja ne vidim nikoga ko je bez grijeha i tko je taj "mesija" koji ovo moze okrenuti, jer ovo je crna rupa koja prijeti unistiti hrvate kompletno. Nitko ne valja, a vrijeme istjece da se ista promijeni.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove