+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/49

Tema: Srbi kod Vinkovaca brutalno pretukli Hrvata zbog Škorine pjesme

Nastavak trlj mrlj presice

Odgovori na pitanje srbofilnih medija, ne čuje se ali u pozadini se čuje neki bariton one kokoši Puljić-Šego sa N1. A on nije imao toliko dostojanstva da kaže, ovo je presica samo o napadu na Hrvata od strane potomaka četničkih Orka. Odjebite s pitanjima o državnom odvjetniku.

Ali to je ipak samo Škoro.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Uhićena trojica jedva nakon deset dana. Valjda se vode onim da se čovjek sjeća trojice ali misli da ga je više gazilo. S alibijem policije da im nitko nije javio. Pazi policiji nitko nije javio. Doduše trebalo bi provjerit i uhapsit one u Vinkovcima i u Osjeku na traumatologiji jer koliko ja znam za benigne ozljede se odmah poziva policija po prijemu u bolnicu. Ovo bi se moglo podvesti ako je istina pod zataškivanje i prikrivanje teškog krivičnog djela pa čak i sučesništvo u njemu.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...stolj-15126904
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 23:22

Samo opaska, napad na Vucica u Potocarima je organizirala BIA, imaju i dokaze, zaplijenjene mobitele koji su im poispadali.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Usput van teme, di si ti crni našao onaj podatak da su Muslimani imali više topništva od Srba u deblokadi Sarajeva a tenkova podjednako. Di si to našo. Na srpskoj wikipediji? To ima samo u srpskim bajkama. Oko Sarajeva su Srbi načičkali na tisuće cijevi najvećeg kalibra a Muslimani ako su imali koji top i pokoji minobacač. Išli su samo s mudima i lakim oružjem.i to s mudima ko lubenice da napadaš na utvrđene položaje načičkane topovima, tenkovima, pragama da ne nabrajam svo oružje i minskim poljem ispred. Takva muda Srbi nikad i nigdje nisu pokazali. U zadnjem ratu. Neprijatelju treba odati priznanje. A vi samo podcjenjujte muslimanske borce. Očito se s njima niste sretali. Okanite se srpskih laži poput one da je Naser Orić pobio 3 700 srpskih civila oko Srebrenice. To je broj poginulih srpskih žrtava u cijeloj istočnoj Bosni od Zvornika do Foče a vjerojatno je od toga 95% vojnika. Orić se s vojskom dva puta zaletio u srpska sela oko Srebrenice u par sela gdje zajedno nije živjelo valjda par stotina ljudi i to prije rata. Izbezumljeni ljudi u potrazi za hranom.
    Na wiki su samo ciste brojke, a po knjigama muslimanskih oficira generala i malo detaljnije, da bili su bolje naoruzani za tu akciju.
    Ona je vodjena krajem rata, tada su vec bili odlicno naoruzani, Srbi su ih imali samo u tenkovima nije bio podjednak broj vec su Srbi imali vise ali to je i nebitno jer su se borbe vodile po brdima. Na Nabozicu ih je u crne vrece trpao rodjak iz Varesa, pripadnik CZ tada, iz prve ruke sam cuo koliko su mrtvih imali. Naravno da ih nije brojao ali odokativno preko stotinu ljudi samo na jednom brdu.
    I Srbi su imali velike gubitke ali su dobili bitku odnosno ovi nisu uspjeli probiti blokadu.

Naser ih je klao na veliko, brojka je tipicno srpski uvecana i predimenzionirana ali klao ih je, srebrenicani to niti ne negiraju. Znam ih dosta i znam sto govore, uvijek spominju Nasera i nekog Zulfu Tursunovica, brkati seljak iz Suceske, on je bio Naserov kadija. Taj je na smrt osudjivao i zarobljenu srpsku djecu.

To ti je istina, pa ti kako hoces. Mozemo ih pravdati cinjenicom da su bili u okruzenju pa ono ranjena zvijer, ali da su ih klali, klali su. Zubima, moze se reci.
    Nije Mladic slucajno Zepu evakuirao, a Srebrenicu pobio. Sa tim da su i tamo Srbi prvi poceli, prvi pokolj je bio u Bratuncu `92, poslije je samo islo ko ce koga prije i vise.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Na wiki su samo ciste brojke, a po knjigama muslimanskih oficira generala i malo detaljnije, da bili su bolje naoruzani za tu akciju.
    Ona je vodjena krajem rata, tada su vec bili odlicno naoruzani, Srbi su ih imali samo u tenkovima nije bio podjednak broj vec su Srbi imali vise ali to je i nebitno jer su se borbe vodile po brdima. Na Nabozicu ih je u crne vrece trpao rodjak iz Varesa, pripadnik CZ tada, iz prve ruke sam cuo koliko su mrtvih imali. Naravno da ih nije brojao ali odokativno preko stotinu ljudi samo na jednom brdu.
    I Srbi su imali velike gubitke ali su dobili bitku odnosno ovi nisu uspjeli probiti blokadu.

Naser ih je klao na veliko, brojka je tipicno srpski uvecana i predimenzionirana ali klao ih je, srebrenicani to niti ne negiraju. Znam ih dosta i znam sto govore, uvijek spominju Nasera i nekog Zulfu Tursunovica, brkati seljak iz Suceske, on je bio Naserov kadija. Taj je na smrt osudjivao i zarobljenu srpsku djecu.

To ti je istina, pa ti kako hoces. Mozemo ih pravdati cinjenicom da su bili u okruzenju pa ono ranjena zvijer, ali da su ih klali, klali su. Zubima, moze se reci.
    Nije Mladic slucajno Zepu evakuirao, a Srebrenicu pobio. Sa tim da su i tamo Srbi prvi poceli, prvi pokolj je bio u Bratuncu `92, poslije je samo islo ko ce koga prije i vise.
    Aha sad Mladić ispada kao neki fer igrač. Neće se svetit ako nema potrebe. Jesu li Naser i Srebreničani pobili negdje nekoliko srpskih seljaka to nitko ne spori. Ovdje se barata o masovnim smaknućima u smislu branjenja genocida. 3 700 žrtava. Pobrojali sve poginule vojnike istočnobosanskog srpskog korpusa poginule u borbi.

Uostalom imaš srpski dokumumentarac o zločinima Srebreničkih snaga u par srpskih sela. Dvije akcije. A u Žepi su u par navrata žestoko stradali srpski vojnici pa je i tu bilo motiva. Žepa je bila poslije Srebrenice, nisu mogli valjda sebi dopustiti dva masakra u kratkom vremenu

Nema šanse u promilima da su imali više od Srba topničkih cijevi oko Sarajeva. Mogli su oni imati ne znam koliko poginulih u toj akciji, to i samo govori da su išli pješaštvom najviše, to ja ne sporim, sporim tvrdnje o silnim topovskim cijevima. Odakle im. Što to znači, bolje naoružan, imali su bolje puške. Odakle im topništvo.

tzv JNA je načičakala oko Sarejeva tisuće cijevi i tenkova a sad ih muslimani nadjačali. Moš mislit.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 19:34

Samo opaska, napad na Vucica u Potocarima je organizirala BIA, imaju i dokaze, zaplijenjene mobitele koji su im poispadali.
    Jee rajt. Što srpska BIA nije kod nas nešto takvo organizirala.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 19:35

Srbi su morali odvuci dosta tog naoruzanja oko Sarajeva jer su malo prije toga bili bombardirani, toga se sjecas vjerojatno.

Uostalom napad je bio na vanjskom obrucu gdje srpske snage niti nisu bile toliko jake, zapravo su oni blokadu Sarajeva drzali prilicno slabim snagama, razvucenim na vanjski i unutrasnji obruc. Srbi su na Sarajevu dobro ratovali, kao i muslimani, vjerojatno zato sto su se borili za svoje kuce. Slicno je i sa Hrvatima u Lasvi, nisu imali gdje bjezati pa je to poseban motiv.

Nije Mladic fer igrac, daleko od toga, samo je iz nekog razloga Zepa postedjena. Tamo nije bilo masovnog strijeljanja, cudno u najmanju ruku. Istina je da nije bilo ni ranijih zlocina nad Srbima tijekom rata, osim zasjede za srpsku vojsku negdje na pocetku rata kada su stradali deseci srpskih vojnika u zasjedi kod Zepe. Za to je ocito kaznjen samo Avdo Palic zapovjednik, likvidiran.

Ubijali su ih covjece, u Podrinju su jedni druge klali kao zeceve, nije da je drugim bojistima bilo vise milosti ali ne ovoliko krvolocnosti. Naser ih je dobro ubijao, njegovi su upadali u srpska sela i ubijali, to je fakt. Brojke su preuvelicane, Srbi po starom obicaju lazu, uracunali su i vojnike u "zrtve pokolja" sto je besmisleno.

pa znam. Upali u Kravice i još jedno selo. Kad se kaže ubijali su jedni i drugi , tako kažu u Hrvatskoj, pa što, svi su radili zločine. Je ovi su pobili 8 000 civila a HV 200. Al svi su ubijali.

Tako i u Istočnoj Bosni. Ubijali su i jedni i drugi samo što su Srbi pobili 12-13 000 civila a ovi možda 500, ne znam.

Ništa Žepa ne bi bolje prošla da prije nje nije bila Srebrenica. Dva masakra koliko god bili ludi i krvožedni nisu si mogli dopustit.

A to oko Sarajeva, moguće je da su Srbi povukli nešto topništva oko Sarajeva. Znamo kako se tada Unprofor poštivao, vezivali su ih za odašiljače i bandere. Imali su Srbi više nego dovoljno cijevi i u vanjskom obruču, plus ukopani.

Ovo je malo van teme ali srpske bajke su najjače na svitu. Muslimani ih tu i tamo samo kopiraju. A kopija nikad ko orginal. Uostalom oni su smislili i Sejdu Bajramovića preteču Sejde Komšića. To mi je bila prva asocijacija još tamo kad je prvi put izabran, sad to svi koriste.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 20:15

Nije samo Kravica i jos jedno selo, vise je toga bilo, u proljece `93 armija bih je kontrolirala ogroman prostor srednjeg Podrinja, ne znam koliko poznajes zemljopis istocne bosne uzmi kartu pa vidi, Naserovi su bili nadomak Bajine Baste odnosno Skelani na bosanskoj strani Drine, hidrocentralu su drzali pod vatrom, pa sve do skoro Zvornika sve je bilo njihovo. Cerska Kamenica Konjevic Polje, cijeli prostor izmedju Vlasenice i Zvornika drzali su Naserovi ljudi. Tu je bilo jako puno srpskih sela.

Nevjerojatno ali Srbi su u tom podrucju bili jako lose organizirani, uglavnom seoske straze i tako to, tek u proljece te godine krecu u tu svoju cuvenu ofenzivu naravno dovlace snage iz Srbije, JNA i ostale postrojbe, zrakoplovstvo, artiljerija sa Tare i tako dalje. Prilicno brzo su muslimane natjerali u Srebrenicu i okolna sela jer je omjer snaga bio nemoguc po armiju bih, tada je dosao onaj Morillon i potpisano uspostavljanje sigurnosne zone UN.

Omjer ubijenih je vjerojatno takav, ali je istina da je Naser ubijao. Mislim njegovi, jesu itekako. Muslimanskim borcima odati priznanje bas i ne mislim ali da to je hrabrost ginuti kao diverzant ili prije ludost ili glupost. To sto su oni morali zrtvovati vise ljudi jer nisu imali dovoljno oruzja pa su nadomjestali diverzantskim akcijama, to je njihova stvar. Ja sam bio u Sarajevu pocetkom rata, mog skolskog otac je mobiliziran u jednu takvu "interventnu jedinicu", dobro se sjecam da se tada smatralo kao da mu je potpisana smrtna presuda. Zena ga je ozalila dok je jos ziv, na njihovu srecu nije poginuo ali je tesko ranjen, izmjesten na lijecenje u Ameriku gdje i danas zive i on i supruga i ovaj prijatelj, danas covjek. Nikada se nisu htjeli vratiti, izmedju ostalog i zbog toga. Alija svog sina nije slao u interventni odred. Pitaj ih danas koliko su ponosni na takve postrojbe one sto su bez nogu ostali i bez prijatelja, pusti to moj ink.

Pa što su trebali, kakav su izbor imali. Da se predaju pa prođu kao u Srebrenici.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-12-2021 at 09:47

Ja govorim samo sa pozicije malog covjeka, kao i nasi invalidi i ranjavani, sta danas osjecaju prema tome.

Sa par njih sam u kontaktu, recimo prijatelji smo, nekad se i vidimo. To su decki velikog srca, znas i sam kakvi su ratnici bili, listom su razocarani. Za sta su se oni borili, da morali su za sebe i obitelji, ali domovina...

Hrabrost tog tipa je i ludost, pamet je otici u Njemacku.

Danas ti cetnik po domovini orgija.

Ja govorim samo sa pozicije malog covjeka, kao i nasi invalidi i ranjavani, sta danas osjecaju prema tome.

Sa par njih sam u kontaktu, recimo prijatelji smo, nekad se i vidimo. To su decki velikog srca, znas i sam kakvi su ratnici bili, listom su razocarani. Za sta su se oni borili, da morali su za sebe i obitelji, ali domovina...

Hrabrost tog tipa je i ludost, pamet je otici u Njemacku.

Danas ti cetnik po domovini orgija.
    Da, najlakše je zbrisati u Njemačku.
    Prije nismo imali državu i teško je bilo neke stvari pokreniti, ali sada kada napokon imamo državu, šta radimo?
    Umjesto da se borimo za boljitak, pravdu, napredak naše domovine mi kukamo po kafićima i društvenim mrežama i pakiramo kofere za Irsku i Njemačku.
    Samu državu nismo dobili olako bez borbe pa tako ju nećemo ni održati, zadržati, niti je napraviti uspješnom bez borbe!

PS Nije ni Njemačka više šta je bila nekoć bila. Uopće, Zapad ide prema svojoj propasti i prestanimo ih idealizirati.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Kako je Preradović napisao, na ovom svijetu jedino je mijena stalna...

Lako za ostatak svijeta, ali 20 godina je dovoljno za neku rekapitulaciju pa se može reći da samo žanjemo ono što smo posijali.

"Glasovanje nogama" je dovoljan pokazatelj.

Nije samo Kravica i jos jedno selo, vise je toga bilo, u proljece `93 armija bih je kontrolirala ogroman prostor srednjeg Podrinja, ne znam koliko poznajes zemljopis istocne bosne uzmi kartu pa vidi, Naserovi su bili nadomak Bajine Baste odnosno Skelani na bosanskoj strani Drine, hidrocentralu su drzali pod vatrom, pa sve do skoro Zvornika sve je bilo njihovo. Cerska Kamenica Konjevic Polje, cijeli prostor izmedju Vlasenice i Zvornika drzali su Naserovi ljudi. Tu je bilo jako puno srpskih sela.

Nevjerojatno ali Srbi su u tom podrucju bili jako lose organizirani, uglavnom seoske straze i tako to, tek u proljece te godine krecu u tu svoju cuvenu ofenzivu naravno dovlace snage iz Srbije, JNA i ostale postrojbe, zrakoplovstvo, artiljerija sa Tare i tako dalje. Prilicno brzo su muslimane natjerali u Srebrenicu i okolna sela jer je omjer snaga bio nemoguc po armiju bih, tada je dosao onaj Morillon i potpisano uspostavljanje sigurnosne zone UN.

Omjer ubijenih je vjerojatno takav, ali je istina da je Naser ubijao. Mislim njegovi, jesu itekako. Muslimanskim borcima odati priznanje bas i ne mislim ali da to je hrabrost ginuti kao diverzant ili prije ludost ili glupost. To sto su oni morali zrtvovati vise ljudi jer nisu imali dovoljno oruzja pa su nadomjestali diverzantskim akcijama, to je njihova stvar. Ja sam bio u Sarajevu pocetkom rata, mog skolskog otac je mobiliziran u jednu takvu "interventnu jedinicu", dobro se sjecam da se tada smatralo kao da mu je potpisana smrtna presuda. Zena ga je ozalila dok je jos ziv, na njihovu srecu nije poginuo ali je tesko ranjen, izmjesten na lijecenje u Ameriku gdje i danas zive i on i supruga i ovaj prijatelj, danas covjek. Nikada se nisu htjeli vratiti, izmedju ostalog i zbog toga. Alija svog sina nije slao u interventni odred. Pitaj ih danas koliko su ponosni na takve postrojbe one sto su bez nogu ostali i bez prijatelja, pusti to moj ink.

Mi očito pričamo o različitim stvarima. Ti pričaš o kapitulaciji. Ako se ne varam.

Ratuješ s onim s čime raspolažeš u tom trenutku. Pa i pod cijenu velikih žrtava. U Staljingradu je kad bi Crvena Armija kretala u napad, na početnoj liniji napada stajalo nekoliko NKVD-ovaca sa mitraljezima i sve koji bi se okrenuli nazad i kretali u povlačenje, kosili bi ih mitraljezima. Tako da je opasnije bilo povlačit se nego napadat. Više šansi je bilo da preživiš ako napadaš nego ako ti padne napamet povlačiti se.

Surovo i okrutno ali su oni tu surovu taktiku odabrali da ne bi pao Staljingrad kompletno. Kasnije su se presabrali , okružili cijelu 6-tu armiju Wermachta i uništili je.

Kako smo mi ratovali na početku. Slično kao i Muslimani. S tim da smo mi ipak imali neka oruđa i oružja oteta iz kasarni JNA. Oni nisu bukvalno imali ništa. I što im je drugo preostalo. Ili to ili kapitulirati.

To što su oni držali pustopoljine i brda Središnje Istočne Bosne ne znači puno. Nisu držali ni gradove ni komunikacije. Odmah u početku satrti su bili u Zvorniku, Višegradu, Bratuncu, Foči, Rogatici, Čajniču, Rudom , održalo se par enklava od kojih je Srebrenica bila najveća i Goražde u donjem toku Drine. I par seoskih enklava tipa Konjević Polje, Cerska, Žepa. Čudo je da se to toliko moglo i držat bez ikakvog ozbiljnog oružja, bez logistike. Di su se Srbi tako držali. U sličnim okolnostima ili istim, to bi se predalo odmah.

Ne možeš današnje stanje i razočarenje usporedit s onim vremenom. Danas čovjkek koji je sve to prošao racionalizira, analizira, rasčlanjuje, tada je bila borba za opstanak. Alternativa je kapitulacija, Ovčara i Srebrenica, prijedorska polja smrti. Mladi čovjek ne razmišlja o smrti, goni ga adrenalin, uzbuđenje. Stari ljudi razmišljaju o smrti. naravno da ima izuzetaka, nije svaki mladi čovjek hrabar niti svaki stari razmišlja o smrti. Govorim o nekom prosjeku.

Nije stvar u dviljenju bilo kome pa ni muslimanskim borcima nego je stvar u relanosti. I priznanju stvari koje su se dogodile. Ako išta prezirem to je izmišljanje i izvrtanje činjenica i mitomanija.

Srpsku vojsku ne cijenim jer su uzeli skoro svo oružje JNA i onda se kurčili. Lako je tako. Što nisu podijelili oružje JNA ravnomjerno pa da vidimo tko je kakav junak. Ne cijenim ih i zbog brutalnosti i taktike sprži sve, sažeži, siluj, pobij, muči ljude sadistički, sotonistički. Bilo je toga i na svim stranama pojedinaca sadista i sotonista ali kod njih je to bilo skoro pa pravilo. Srušit sve bogomolje, masovne grobnice natrpavat smećem. Onaj slučaj u Baćinu kod Hrvatske Kostajnice gdje su bagerom zgurali i satrli mrtva tijela, da su ih barem pokopali označili i zatrpali onda zemljom ko ljudska bića. Takva brutalnost koja graniči sa sotonizmom.

Mene su zgrozile i neke stvari kod nas. Kad smo ušli u Kupres 94-te sve naše crkve su bile hrpa kamenja, srušene u Zloselima, hrvatskom selu nijedna kuća nije ostala a veliko selo. Čemu to.To je bila njihova taktika. Sprži, sažeži, sruši, da zatreš svaki trag postojanja drugog naroda.

I u Gornjem Malovanu je bila pravoslavna crkva onako na brdu izdvojena opet na malom podiju kao nasukana, bijela, baš lijepa. Nakon nekog vremena prođem i vidim da je nema. Srušena. Čemu to. Dok crkva u Vukovskom nije dirana. Tako treba. U ratu se treba pokazati čast i respekt inače si barbar.

Znam u ratu s Muslimanima, nismo mi imali oružja i oruđa ko Srbi ali imali smo tu i tamo pokoji top, tenk, minobacač pa bi nekad prema njima ispalili nekoliko desetaka granata a s njihove strane jedna il nijedna. I to minobacačka iz njihove proizvodnje.

Ali su se borili i ne možeš ih pješački probit. Tu i tamo da ali su oni nas probijali i više. Ne možeš im odreći hrabrost.

No ono što sma ja inicijalno htio i napisao nije refleksija na rat nego njihovo sadašnje ponašanje. Bome Srbi ne mogu premlaćivati na smrt Muslimane u Tešnju, Maglaju, Zenici niti mogu to raditi u Gnjilanima, ili Prištini. To mogu samo kod nas. Oni drže do sebe.

Ne vjerujem da je napad na Vučića organizirala BIA. On je došao, ima snimka, stao pred spomenik, prezrivo gledao, stajao par sekundi i onaj vijenac ili cvijet bacio u podnožje. Nije se čak ni sageo da ga položi. To je vjerojatno izazvalo revolt upareno sa sjećanjima na njegove izjave. Jer Tadića nitko nije napadao kad je bio tamo.

Kosovo nije čak ni prava država protektorat su kao i Bih ali oni ne daju na sebe. Ne daju da ih Srbi maltretiraju i prebijaju na njihovim teritorijama. To Srbi mogu raditi samo Hrvatima. Oni se "odmaraju" na Hrvatskoj da citiram Ninu. Zašto je to tako, to je za psihosociološku analizu naroda. Kod njih se ne može dogodit da na tzv hrvatskom forumu Srbi iz Hrvatske likuju nad premlaćivanjem Hrvata a Srbijanci im čestitaju sa "nedajte se braćo", i da nitko ne reagira. A forum je samo preslika općeg stanja. Ništa drugačije ni u stvarnosti. I forum je stvarnost. To je bilo moje poentiranje a ne ratna sjećanja.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-12-2021 at 10:34

Idealiziras ih, ali dobro nije evociranje na rat poanta teme.

Da, ne moze Srbin u Tesnju, ne moze ni Hrvat u Travniku, ali Mujo u Stocu moze sta hoce, pa i premlatiti izbornu komisiju. Nije samo da Srbin moze, moje i Bosnjak.

Takvi su Hrvati, fasisti.

Koga ja to idealiziram? Ako si to tako shvatio onda ti ne znaš pročitat i razumjet napisano.

Idealiziras kao da je hrabrost za njih ekskluzivna. To i oni tako vole reci, kao oni su hrabri a srbi i hrvati kukavice pa ce oni nas potamaniti lako.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Kako smo mi ratovali na početku. Slično kao i Muslimani. .
    Evo sad moram citirat sebe ovo i izdvojit jer očito pozorno ne čitaš.

Prekjučer slučajno naletim na neku prepisku na Facebook-u. Dogovaraju se likovi da se skupe i potraže te Srbe šta su premlatili ovog lika. I odma jučer ti Srbi uhićeni. Nevjerovatno da o ovome niko nije znao ništa desetak dana. I kad se doznalo, doznalo se da je to bilo "kršenje javnog reda i mira" il' tako nešto.

Pa jer smo morali.

Opet preozbiljno shvatas hb forum, tamo vecina ucesnika niti ne zna sto je rat, cijenim da su najratoborniji neki pristavi klinci ili iskompleksirani stari kenjci, rasprave su u skladu "moj tata je jaci od tvog tate" kao neka djeca pa je to sve zapravo smijesno. Kao oni potcjenjuju muslimane, isto kao i muslimani njih odnosno nas, podjebavanja sa ciljem ponizavanja onog drugog. Svaka rasprava ode u tom pravcu, sta oni znaju o ratu uopce.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove