+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/57

Tema: Konačno ujedinjenje domoljubne opcije u RH

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

Konačno ujedinjenje domoljubne opcije u RH

Aleluja!

https://kamenjar.com/vecernji-doznaj...ke-na-desnici/

...U subotu, 2. listopada 2021., dogodit će se suprotno: prvi put u povijesti Republike Hrvatske tri stranke konzervativnog, desnog političkog predznaka spojit će se u jednu. Na ujediniteljskom saboru, koji će se održati u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu, Hrvatska konzervativna stranka (HKS), koju vodi Marijan Pavliček, Hrast – Pokret za uspješnu Hrvatsku, čiji je predsjednik Ladislav Ilčić, i Generacija obnove (GO) Frane Čirka postat će Hrvatski suverenisti...

Tim činom dosadašnja platforma Hrvatski suverenisti – koja je pokrenuta uoči europskih izbora 2019., a okupljala je dvije stranke i nekoliko građanskih inicijativa – postaje politička stranka s respektabilnih 8000 članova. Na saboru ujedinjenja, kako doznaje Večernji List, mogli bi im se pridružiti i čelni ljudi Neovisnih za Hrvatsku...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-10-2021 at 19:50
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Podržavam ujedinjenje te 3 ideološki bliske stranke. Čirko i ekipa imaju glasače u Zagrebu i Rijeci, Konzervativci u Vukovarsko-srijemskoj županiji, a Hrast u Šibeniku i Varaždinu. Ovo ujedinjenje će im svakako dati na snazi i značaju, trenutna snaga im je oko 3 saborska zastupnika, nadam se da će na slijedećim izborima uspjeti uloviti brojku od 10 zastupnika.

Ovo je ono u stilu. " svi su u kući nemoćni, osim kilavog ćake."

To nije nikakvo ujedinjavanje desnice. Dobili su na izborima 0,5%. Zekanović i Pavliček i ne znam tko još ne bi vidjeli sabora bez Škore. Ne bi imao ništa protiv, Čirko ima potencijala ali to je sve još u debelim povojima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-10-2021 at 19:52
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nije to loša vijest. Škoru bi trebalo marginalizirati, bez značajne funkcije ili ga na kulturan način odbaciti prije slijedećih izbora - jer on desničar nije. Krišto bi bila prihvatljiva, ako suradnju uopće želi i riješi se Vrkljana. Bruna opet nešto izvodi (možda želi "odmjeriti snage"). Ne ići u konfrontaciju sa DP-om, ali raskrinkavati HDZ. Kloniti se likova koji su do jučer bili u HDZ-u (tek sad "progledali"). Posvetiti se socijali (demografija, iseljavanje, nacionalizacija "obiteljskog srebra", revizija pretvorbe (proglasiti to ratnim profiterstvom), izraditi kvalitetan i jasan program. I tsl. Pa što bude.....
    Ne pojavi li se nešto bolje - "sutra" glasam za njih.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Nije to loša vijest. Škoru bi trebalo marginalizirati, bez značajne funkcije ili ga na kulturan način odbaciti prije slijedećih izbora - jer on desničar nije. Krišto bi bila prihvatljiva, ako suradnju uopće želi i riješi se Vrkljana. Bruna opet nešto izvodi (možda želi "odmjeriti snage"). Ne ići u konfrontaciju sa DP-om, ali raskrinkavati HDZ. Kloniti se likova koji su do jučer bili u HDZ-u (tek sad "progledali"). Posvetiti se socijali (demografija, iseljavanje, nacionalizacija "obiteljskog srebra", revizija pretvorbe (proglasiti to ratnim profiterstvom), izraditi kvalitetan i jasan program. I tsl. Pa što bude.....
    Ne pojavi li se nešto bolje - "sutra" glasam za njih.
    Sve super, sve divno, ali bojim se da desnica u Hrvatskoj nije dorasla današnjim aktualnim problemima. Ima tu kvalitetnih ljudi, ali...

Bojim se da bi se Škoro mogao preko Suverenista obračunavati sa DP-om što bi svakako moglo dovesti do novih podjela i svađa.

Profesor Sunić je u najnovijem Juričevom Podcastu vrlo kratko i jasno rekao šta je hrvatska desnica;https://youtu.be/w5bx-Nr-8pQ?t=2192
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 30-09-2021 at 04:41
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Sunic je sve rekao, hrvatska desnica je jedna velika karikatura.

Nije se ni Sunić pokazao. Osim teoretiziranja kod Bujaneca što je poduzeo.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Capo, budi drug i reci nam šta se događa. I šta je s Brunom Esih? Je li odustala od politike?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ovi danas imaju potencijal za 0,8% na izborima.

Ne znam što bi Ćirki da ovdje traži svoju političku budućnost. Stvarno mi nije jasan.

Prije nego što su se ujedinili pucali su sami sebi u noge sa onim testiranjima i covid potvrdama. Nema ništa od ovoga..a ja se Ćirku ne čudim. Ima on još previše toga za naučit.

Zna sam da će to tebi najviše zasmetat ali maknimo sad na stranu te stvari koje nisu vezane uz potencijal stranke. Tu nema potencijala. To su pollitički limitirani ljudi. zato kažem, tu je jedini Ćirko prodoran. Ima nastup, ima gard. Šta ćeš očekivat od jednog Zekanovića, Sačića, Tomašićke. To je ekipa koja definitivno ne prolazi. Čak i Ilčić koji je elokventan, pristojan, argumentiran, ne prolazi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-10-2021 at 12:20

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zna sam da će to tebi najviše zasmetat ali maknimo sad na stranu te stvari koje nius vezane uz potencijal stranke. Tu nema potencijala. To su pollitički limitirani ljudi. zato kažem, tu je jedini Ćirko prodoran. Ima nastup, ima gard. Šta ćeš očekivat od jednog Zekanovića, Sačića, Tomašićke. To je ekipa koja definitivno ne prolazi. Čak i Ilčić koji je elokventan, pristojan, argumentiran, ne prolazi.
    To će zasmetati svakome kome je jasna cijela ova priča o plandemiji. Pa ima svake veze, uključujući onu najvažniju, sa potencijalom stranke. Plandemija je danas daleko najvažnija tema i kod nas i u svijetu. Ako "desničarska" oporba ima isto mišljenje o njoj kao i vladajući..jebeš takvu oporbu jer to nije oporba. Šta se tiče Ćirka...nakon što je napada Škoru i uoči predsjedničkih i parlamentarnih izbora lipo ga je sad vidit zajedno sa Škorom u istoj stranci.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To će zasmetati svakome kome je jasna cijela ova priča o plandemiji. Pa ima svake veze, uključujući onu najvažniju, sa potencijalom stranke. Plandemija je danas daleko najvažnija tema i kod nas i u svijetu. Ako "desničarska" oporba ima isto mišljenje o njoj kao i vladajući..jebeš takvu oporbu jer to nije oporba. Šta se tiče Ćirka...nakon što je napada Škoru i uoči predsjedničkih i parlamentarnih izbora lipo ga je sad vidit zajedno sa Škorom u istoj stranci.
    Ono koji su stvorili Tel Aviv na Savi uvijek su koristili effeminate ljude za svoje prljave rabote. Momak je preljepuškast da bi bio uvjerljiv, a onaj kompleksaš s rupama u licu isto nešto krije. Oni ispunjavaju predrasude i stereotipe kulture smrti.

A desničari su koliko i ja—dakleM, nijesu.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Capo, budi drug i reci nam šta se događa. I šta je s Brunom Esih? Je li odustala od politike?
    Kakvo je to znakovlje u tvojemu potpisu? Pitam za B’nai B’rth.

Ne znam što bi Ćirki da ovdje traži svoju političku budućnost. Stvarno mi nije jasan.
    Zapjevat će im Penhaus bojovnik s kineskim zubima i bu došli na vlast.

Ćirko ima potencijal i jedino je osvježenje u najnovijem pokušaju okupljanju desnice.
    Ovo mu je prva stepenica i ako ništa možda sad dobije malo više medijskog prostora.

Ne, neću sad pljuvati, kritizirati jer mi je već dosta međusobnih sukoba i čarki na desnom političkom spektru dok Plenković i ekipa rasprodaju, izdaju i uništavaju i ovo malo šta nam je ostalo od države.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Zna sam da će to tebi najviše zasmetat ali maknimo sad na stranu te stvari koje nisu vezane uz potencijal stranke. Tu nema potencijala. To su pollitički limitirani ljudi. zato kažem, tu je jedini Ćirko prodoran. Ima nastup, ima gard. Šta ćeš očekivat od jednog Zekanovića, Sačića, Tomašićke. To je ekipa koja definitivno ne prolazi. Čak i Ilčić koji je elokventan, pristojan, argumentiran, ne prolazi.
    Kako ne prolaze kad imaju 6 saborskih zastupnika i 1 eurozastupnika? Prolaze oni itekak, možda nisu po tvom ukusu, ali to je jezgra iz kojeg će se razviti ljudi po tvojem ukusu. Treba ih poduprijeti, stvaranje desnih kvalitetnih stranaka je proces koji traje i neće doći preko noći.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od The ll3ronx ll3omber Vidi poruku
    Kakvo je to znakovlje u tvojemu potpisu? Pitam za B’nai B’rth.
    oni znaju pročitati pa nemaš brige.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kako ne prolaze kad imaju 6 saborskih zastupnika i 1 eurozastupnika? Prolaze oni itekak, možda nisu po tvom ukusu, ali to je jezgra iz kojeg će se razviti ljudi po tvojem ukusu. Treba ih poduprijeti, stvaranje desnih kvalitetnih stranaka je proces koji traje i neće doći preko noći.
    Bez DP imali bi točno 0 zastupnika. Bilo mi je osobno gadljivo kad su odmah osnovali svoj klub u saboru, (radi love naravno) iako ih je DP kakav god je da je uveo u sabor ko kornjača na leđima.

Bez DP imali bi točno 0 zastupnika. Bilo mi je osobno gadljivo kad su odmah osnovali svoj klub u saboru, (radi love naravno) iako ih je DP kakav god je da je uveo u sabor ko kornjača na leđima.
    Ruža i Zekanović bi sigurno ušli u Sabor, vjerojatno i Pavliček. Imali bi 3 zastupnika, zato je svaki zajednički izlazak desnice na izbore pun pogodak, a poslije nek u Saboru ganjaju svaki svoju politiku. Meni je bilo super kaj su osnovali svoj klub jer čim više desničarskih i domoljubnih klubova u Saboru tim više mogućnosti za govor i širenje naših ideja. Naravno, tu je još i lova koju dobijaju i koja pomaže financiranje naših ideja i programa. Sve u svemu odličan potez.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove