+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/57

Tema: Konačno ujedinjenje domoljubne opcije u RH

Jonjić je svoje pokazao kad je sa Hasanbegović rasturio NHR. Di je sad. Nema ga nigdje. Prema tome lik se pokazao kao nekoristan iza što ozbiljno. Politički neupotrebljiv.

A te fore sa duplim "ss" u Hasanbegovićevom prezimenu upražnjujte na forumu.yu, promovirano od lijevoliberalnih marksisitičkih srbofilnih kružoka od Urše Raukar do Vilija Matule i napada na istog kad je bio ministar.. To je njihova retorika prezuzeta od nekad ljutih ustaša koji su se u međuvremenu transformirali u mušku verziju revolution.

Ako se to misli ovdje promovirat- zaobilazak.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-10-2021 at 14:21
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je Jonjic fora po tome da sada zastupa treci entitet, a kada je bio sa Hasom u zajednici, ni cuti. Dao neki interview nedavno.
    To mi se u startu ne svidja.
    Ne sto zastupa, treci, i ja ga zastupam, vec sto to nije prije cinio.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Taj Sunić mi djeluje kao lik kojemu je glavni cilj u političkom životu da nema domoljubne desnice i da on o tome dosadno lamentira na opskurnim podcastima.

On da je intelektualac kakvim ga neki ovdje smatraju bi shvatio da trenutno stasaju 2 ozbiljne desno-domoljubne političke opcije u Hrvatskoj i trebal bi to podržati.
    Pa Sunic se dao na raspolaganje Suverenistima koliko se sjecam. I, kako su ga upotrijebili. Nikako.
    Ima i on svoj ego, naravno, i moram reci da mi se ne svidja bezkriticno simpatiziranje Njemaca, ali je intelektualni teskas, i bilo bi dobro da dobije siru platformu.
    I Glasnovic se izrazio slicno kao Sunic.
    A mislim da on ima najmanji ego i najveci idealizam. Jos uvijek. Mislim na Glasnovica.
    I. Naravno Karacic. Ja se uvijek pitam kako se on ne moze probiti kao neki glasnogovornik boysa i "ulicne desnice". Trebali bi i oni shvatiti da treba izaci birati. Ima dar za parlati, ocito to voli, sto se sa prosuditi po nastupima u podcastima.
    Gostovanja tu na forumu su bili pokrij se usima. Bar u zadnje vrijeme.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 05-10-2021 at 15:30

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa Sunic se dao na raspolaganje Suverenistima koliko se sjecam. I, kako su ga upotrijebili. Nikako.
    Ima i on svoj ego, naravno, i moram reci da mi se ne svidja bezkriticno simpatiziranje Njemaca, ali je intelektualni teskas, i bilo bi dobro da dobije siru platformu.
    I Glasnovic se izrazio slicno kao Sunic.
    A mislim da on ima najmanji ego i najveci idealizam. Jos uvijek. Mislim na Glasnovica.
    I. Naravno Karacic. Ja se uvijek pitam kako se on ne moze probiti kao neki glasnogovornik boysa i "ulicne desnice". Trebali bi i oni shvatiti da treba izaci birati. Ima dar za parlati, ocito to voli, sto se sa prosuditi po nastupima u podcastima.
    Gostovanja tu na forumu su bili pokrij se usima. Bar u zadnje vrijeme.
    Ma on baš stalno govori da ne trebamo imati iluzija oko zapada a Njemačke pogotovo, da je Njemačka u raljama marksista a baš u ovom podcastu je i rekao da je Njemačka polusuverena država, tj država bez suvereniteta od 1945-te.

Glasnović se prevario kad je popustio pritisku Hasanbegovića da Brunu ne prime u saborski klub nakon raskola u NHR-u. Na kraju ne uđe u sabor za 11 glasova.

osobno to je za mene bio šok kad sam čuo da je Glasnović pristao na taj Hasanbegovićev ultimatum. barem je on bio čovjek koji nije poznavao pojam "ultimatum".

Sutra se došao ispričati Bruni, pričao mi čovjek iz vrha NHR-a ali Bruna je bila toliko ljuta i povrijeđena da nije htjela uopće pričat.

I onda na slijedećim izborima Glasnović ne uđe u sabor za 11 glasova'

pričamo na ovom topicu o svima jer ovo što se okupilo u Lisinskom prošli tjedan nije nikakva ujedinjena desnica. To su većina politički pero-laka kategorija.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-10-2021 at 16:13

Meni je Jonjic fora po tome da sada zastupa treci entitet, a kada je bio sa Hasom u zajednici, ni cuti. Dao neki interview nedavno.
    To mi se u startu ne svidja.
    Ne sto zastupa, treci, i ja ga zastupam, vec sto to nije prije cinio.
    Kaj Jonjić se više nema sa Hasanbegovićem?! Pa onda je Blok za Hrvatsku spao na dva člana; Hasanbegović i Lederer.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Kaj Jonjić se više nema sa Hasanbegovićem?! Pa onda je Blok za Hrvatsku spao na dva člana; Hasanbegović i Lederer.
    čini mi se da je Hasanbegović objavio da ukida Blok i priključuje se DP.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma on baš stalno govori da ne trebamo imati iluzija oko zapada a Njemačke pogotovo, da je Njemačka u raljama marksista a baš u ovom podcastu je i rekao da je Njemačka polusuverena država, tj država bez suvereniteta od 1945-te.

Glasnović se prevario kad je popustio pritisku Hasanbegovića da Brunu ne prime u saborski klub nakon raskola u NHR-u. Na kraju ne uđe u sabor za 11 glasova.

osobno to je za mene bio šok kad sam čuo da je Glasnović pristao na taj Hasanbegovićev ultimatum. barem je on bio čovjek koji nije poznavao pojam "ultimatum".

Sutra se došao ispričati Bruni, pričao mi čovjek iz vrha NHR-a ali Bruna je bila toliko ljuta i povrijeđena da nije htjela uopće pričat.

I onda na slijedećim izborima Glasnović ne uđe u sabor za 11 glasova'

pričamo na ovom topicu o svima jer ovo što se okupilo u Lisinskom prošli tjedan nije nikakva ujedinjena desnica. To su većina politički pero-laka kategorija.
    Ja pricam o pogledu na Nijemce opcenito, svejedno koje, od lijevice do desnice.
    To sto on sanja je povratak neke nacionalne opcije u Nijemaca, naravno postujem zelje svakoga, ali da bi Hrvati od toga imali korist, ne vjerujem.
    On simpatizira Nijemce prekomjerno, i previse se brine za njihovu sudbinu.
    Rijesiti ce oni sami svoje trzavice, ili ce propasti, njihov problem.

Ja pricam o pogledu na Nijemce opcenito, svejedno koje, od lijevice do desnice.
    To sto on sanja je povratak neke nacionalne opcije u Nijemaca, naravno postujem zelje svakoga, ali da bi Hrvati od toga imali korist, ne vjerujem.
    On simpatizira Nijemce prekomjerno, i previse se brine za njihovu sudbinu.
    Rijesiti ce oni sami svoje trzavice, ili ce propasti, njihov problem.
    Stvarno čudno, koliko sam ga slušao najviše je kritizirao njemačku politiku i navodio njihovu lijevu političku scenu i NVO koje vladaju Njemačkom a preko Njemačke i nama i govorio kako ne trebamo mi ovdje imati iluzija oko Njemačke.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nije tu nista cudno, on je germanofil, fascinira ga ta nijemacka kultura. Pa i u zadnjem podcastu je pricao o tome da je Nijemacka centar Europe, bez njih nema Europe i tako to. Jednom je izjavio da je metafizicki Nijemac, zna se uziviti...
    Mislim da i povezuje osobnu sudbinu za sudbinom Nijemaca 1945 itd.
    I kazem, sve je legitimno, impresivan su narod, ali kako on kaze da se en trebamo toliko obazirati na cetnike, sto je u pravu donekle, ne trebamo se ni baviti problemima Nijemaca, prekomjerno.
    Vise onako usput.

Čudno mi je u smislu da mi ko da gledamo i slušamo dva Sunića koji jedan s drugim nemaju nikakve poveznice.

Jonjić je svoje pokazao kad je sa Hasanbegović rasturio NHR. Di je sad. Nema ga nigdje. Prema tome lik se pokazao kao nekoristan iza što ozbiljno. Politički neupotrebljiv.

A te fore sa duplim "ss" u Hasanbegovićevom prezimenu upražnjujte na forumu.yu, promovirano od lijevoliberalnih marksisitičkih srbofilnih kružoka od Urše Raukar do Vilija Matule i napada na istog kad je bio ministar.. To je njihova retorika prezuzeta od nekad ljutih ustaša koji su se u međuvremenu transformirali u mušku verziju revolution.

Ako se to misli ovdje promovirat- zaobilazak.
    ADZ-ejac, ne moze Jonjic rasturiti nesto sto je kreairao. Rasturili su ga Strumpfovi. BBB-kompleksasi i nadobudni kreteni.

Otkad se ti zauzimas za Hasanbegovica? Koliko se sjecam, koliko se sjeca i tvoj forum, ti si mu bio i ponajzesci kriticar, ali kriticar od kurca, ne politicki. Legitimno je nekoga kritizirati politicki, ne i karakteristicki i zato sto je taj netko, u ovome slucaju, "balija."

Jonjic je prozvao i Hasanbegovica na kraju, jer je Jonjic autor statuta NRH-a.

UBR: Ti znas sve o forum.yu. Tamo si bio i moderatorom. Zar te ponovno moram na to podsjecati? Presmijesno.

ADZ zna SE
    (Sto je legitimno, offskroz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Vidi, jedno je simpatizirati nekoga, ili vijerovati u potencijal nekoga, a drugo je sagledati aktualnu situaciju trijezno i racionalno.
    Jedno ne iskljucuje drugo.
    @Inkvizitor

Nije tu nista cudno, on je germanofil, fascinira ga ta nijemacka kultura. Pa i u zadnjem podcastu je pricao o tome da je Nijemacka centar Europe, bez njih nema Europe i tako to. Jednom je izjavio da je metafizicki Nijemac, zna se uziviti...
    Mislim da i povezuje osobnu sudbinu za sudbinom Nijemaca 1945 itd.
    I kazem, sve je legitimno, impresivan su narod, ali kako on kaze da se en trebamo toliko obazirati na cetnike, sto je u pravu donekle, ne trebamo se ni baviti problemima Nijemaca, prekomjerno.
    Vise onako usput.
    Nazalost, Sunic nije samo i germanofil, vec jedan od onih ekstremnih desnih koji obozovaju i imaju podanicki odnos prema svemu njemackome. Svi mi cijenimo germane i germansku civilzaciju, ali ne zelimo biti Nijemci. Kao Sunic. Kompleksas.

Citiraj Prvotno napisano od The ll3ronx ll3omber Vidi poruku
    ADZ-ejac, ne moze Jonjic rasturiti nesto sto je kreairao. Rasturili su ga Strumpfovi. BBB-kompleksasi i nadobudni kreteni.

Otkad se ti zauzimas za Hasanbegovica? Koliko se sjecam, koliko se sjeca i tvoj forum, ti si mu bio i ponajzesci kriticar, ali kriticar od kurca, ne politicki. Legitimno je nekoga kritizirati politicki, ne i karakteristicki i zato sto je taj netko, u ovome slucaju, "balija."

Jonjic je prozvao i Hasanbegovica na kraju, jer je Jonjic autor statuta NRH-a.

UBR: Ti znas sve o forum.yu. Tamo si bio i moderatorom. Zar te ponovno moram na to podsjecati? Presmijesno.

ADZ zna SE
    (Sto je legitimno, offskroz)
    Slušaj kretenčino. Nisi zaslužio ovdje pisat. Ti ćeš nekome nabijat na nos HDZ. Debilčino zlobna i maloumna. Da nisi toliko glup ili senilan ili samo zloban ili se previše družiš s imotskim udbašima i Srbima pa si počeo koristiti pojmove poput 'Rvatina, HaSSanbegović pa kao što je to radila revolution ili slični retardirani ljevičari pa si napravio puni krug i došao na misto di su oni, znao bi da sam ja bio jedan od političkih fanova Hasanbegovića dok nije s Jonjićem razvalio NHR i nikad ga nisam nazivao balijom. To si ti kompanjonu imotskih udbaša i Srba možda radio a toliko si glup da ubacuješ u Hasanbegovićevo prezime dva "S" a pričaš kako treba nekoga kritizirati politički a ti ga radiš SS-ovcom na osnovu prezimena što je radila sva ekstremno lijeva bulumenta i od kojih si to preuzeo. Budaletino.

A da imaš trun obraza ko što nemaš, nakon svega, ne bi se ni pojavio ovdje.

Napusti forum.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-10-2021 at 17:51

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od The ll3ronx ll3omber Vidi poruku
    Nazalost, Sunic nije samo i germanofil, vec jedan od onih ekstremnih desnih koji obozovaju i imaju podanicki odnos prema svemu njemackome. Svi mi cijenimo germane i germansku civilzaciju, ali ne zelimo biti Nijemci. Kao Sunic. Kompleksas.
    Ima te podanicke crte, da, ali nije kompleksas i izuzetno je vrijedan i marljiv.

Vidi, jedno je simpatizirati nekoga, ili vijerovati u potencijal nekoga, a drugo je sagledati aktualnu situaciju trijezno i racionalno.
    Jedno ne iskljucuje drugo.
    @Inkvizitor
    Potencijal se može vidjeti u svakome pa i Nijemcima, zašto ne. Ali ponavljam, nikad od njega nisam čuo nikakvo udivljenje Nijemcima već baš suprotno.

Datum registracije
    Sep 2016
    Potencijal se može vidjeti u svakome pa i Nijemcima, zašto ne. Ali ponavljam, nikad od njega nisam čuo nikakvo udivljenje Nijemcima već baš suprotno.
    Ne bih se slozio. Tko se toliko temeljito i opsirno bavi sa povijescu jednog naroda, njegovim piscima i tko ide u prijateljski posjet tamosnjim najdesnijim strancicama ima skoro pa sigurno neku vrstu fetisha na taj narod.
    Ali nije ni bitno.
    I ja simpatiziram neke narode, mislim da je to normalno i kroz neke stvari, situacije neku slicnu povijest nastaju takve preference.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove