+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/14

Tema: Nakon "Dare" ide "Oluja"

Nakon "Dare" ide "Oluja"

Još jedan filmski projekt Srbije o vojnom porazu u Hrvatskoj koji će vjerojatno biti predstavljen kao genocid sproću golorukog srpskog naroda, pogotovo starih i nemoćnih koji se ne mogu braniti. Gdje su im bili muškarci u najvećoj snazi nikad ne govore.

Opet primjećujem da filmska ekipa nije kao ni u "Dari" nimalo impresivna. Od poznatijih je tu samo Davor Janjić za kojega bi u ovom clipu mislio da film režira Kusturica.

I međuvremenu je izišao i trailer

Muški utekli, baba puši i čeka vastaše s Thompsonom.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-09-2021 at 10:01
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Hrvate treba da boli kurcina za filmove od tamo, sve dok neki jugovic ne pozeli to smece prezentirati Hrvatima.

naravno da nas treba brigati jer je to priprema za buduće konflikte, galvaniziranje Srba i dehumaniziranje Hrvata di se srpska agresija predstavlja kao progon nevinog i golorukog srpskog stanovništva.

Osim ako netko nije u điru " ja proglasio kraj srpsko-hrvatskog konflikta"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-09-2021 at 08:24

Kao da ce taj film donijeti nesto novo u misljenju prosjecnog Srbina, i prije filma i poslije filma on misli isto o Oluji o Hrvatima.

A mene osobno zaboli ona stvar za njegovo misljenje.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Kao da ce taj film donijeti nesto novo u misljenju prosjecnog Srbina, i prije filma i poslije filma on misli isto o Oluji o Hrvatima.

A mene osobno zaboli ona stvar za njegovo misljenje.
    Dobro. Onda pusti nas koje zanima da komentiramo.

A vidi naoružane babe u foršpanu. Opet sami uništavaju svoju mantru o civilima i nejači i prikazuju da su čak i babe bile naoružane, za kaj postoje i snimke na Youtubeu, jer je doktrina JNA bila naoružani narod. Nema razlike između civila i vojnika u ratu, svi moraju ratovati.

Je, baba kulira kod otvorenog prozora dok u daljini promiču natovareni traktori.

Jel to ona baba iz "Rana"

'Vako na prvu izgleda nalik, a možda i istu stvar puši.

Popljačkalo se, popalilo sve hrvatsko, poubijalo i prognalo i sad se beži. Mogu mislit patetisanja.

Daru nisam gledao ali ovo ću pogledat.

Mislim da je to ova baba.

Dobro ono je bila zajebancija. Ova baba je ozbiljna. Ona je iza browinga, ako vidim dobro 12,7 mm. Pa to izbija protezu iz usta. Mora da je baba imala još svoje zube. Tko bi stalno vatao protezu po zraku dok tučeš.

I što vele, baba čuvala odstupnicu srpskim herojima u operaciji "Medački džep". Navodno i poginula pritom.

No ova baba iz filma mi je nekako kulija. Ona puši i Thompson je tu. On isto gadno tuče o rame.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-09-2021 at 15:36

Film o vojno-redarstvenoj akciji i slamanju krajinske kvazidržavice mora biti objektivan..Mora biti jer je vrijeme da vlaško-srpska politika shvati kako su u Hrvatsku došli kao izbjeglice u 16.stoljeću...I da su 500 godina nakon toga otišli jer se nisu mogli složiti da je Knin u Hrvatskoj...

Neće bre više nama hrvatski srbofili i politički Srbi raditi mitomaniju, nego mi sami..

https://www.vecernji.hr/vijesti/srbi...lazima-1527922

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Neće bre više nama hrvatski srbofili i politički Srbi raditi mitomaniju, nego mi sami..

https://www.vecernji.hr/vijesti/srbi...lazima-1527922
    Večernji je postal nečitljiv, postali su gori od Novosti.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Večernji je postal nečitljiv, postali su gori od Novosti.
    Tekst potpisala Deasmina Redžić.

https://www.vecernji.hr/vijesti/hrva...j-film-1528240

Da se ne ponavljam. U komentaru sam napisao što mislim o tome.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove