Vidi rezultate ankete: Jeste li vi peder i zašto niste?

Glasači
1. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Jesam, peder sam.

0 0%
  • Nisam peder, ali ću postati zbog EU.

1 100.00%
  • Nisam peder jer sam zaostao.

0 0%
  • Latentan sam peder.

0 0%
+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/10

Tema: LGBTQ Unija

LGBTQ Unija

EU unija treba promijeniti svoj naziv u LGBTQ Unija, jedino kaj rade je donose rezolucije kojom podupiru sodomiju i stavljaju je kao vrhunsku vrijednost koju će očito sve države morati prihvatiti kao vrhunsku vrijednost. Pazi, donijeli su rezoluciju kojom pozivaju da se sodomija prihvaćena u jednoj državi mora prihvatiti posvuda. Znači pedersko partnerstvo koje je dozvoljeno u Njemačkoj budu sad i Poljaci morali prihvatiti, lol, to bu se dogodilo nikad.

Rezoluciju kojom Europski parlament zahtijeva da EU “ukloni sve prepreke s kojima se suočavaju LGBTIQ osobe pri ostvarivanju svojih temeljnih prava” podržalo je 387 zastupnika, 161 zastupnik glasao je protiv, a suzdržanih je bilo 123.

U rezoluciji se navodi da “istospolni supružnici i partneri trebaju biti tretirani jednako kao i heteroseksualni, a brakovi i partnerstva sklopljeni u jednoj od zemalja EU-a trebaju biti priznati i u ostalim članicama”.

Rezoluciju su podržali SDP-ovi zastupnici Biljana Borzan, Predrag Fred Matić i Tonino Picula i IDS-ov Valter Flego. HDZ-ovi zastupnici Sunčana Glavak, Karlo Ressler, Tomislav Sokol i Željana Živko ostali su suzdržani. Protiv su bili neovisni Mislav Kolakušić i konzervativac Ladislav Ilčić (Hrast) koji je 1. srpnja preuzeo mandat Ruže Tomašić u EP-u.
    https://narod.hr/eu/hdz-u-eu-parlame...tbq-ideologiju

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    diskriminacija čak i u anketi. di su lezbe?
    pederi seksistički
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    diskriminacija čak i u anketi. di su lezbe?
    pederi seksistički

Morat ćemo ići na preodgoj, da nam trasnvestiti čitaju iz knjige, jer je očito da je naš um previše zatrovan muškom heteronormativnošću.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ suzdrzan.
    Olicenje te stranke. Uhljebnicke masinerije bez cilja.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    HDZ suzdrzan.
    Olicenje te stranke. Uhljebnicke masinerije bez cilja.
    Šef Plenki im tako naredio; da on ne bi pak naljutio svoje šefove u Briselu.

Inače, prokleta bila takva Unija i dabogda se raspala!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Je li taj EU parlament sadrži većinu pedera ili kaj, zakaj je uvijek većina zastupnika za rezolucije koje guraju pederluk?

Švicarska nije članica LGBTQSDR unije, međutim spomenut ćemo na temi...

Danas se u Švicarskoj održava referendum o zaštiti braka kao instituciji između muškarca i žene, što je ona bila maltene cijelu ljudsku povijest...

Našoj opciji šanse su kao svinji pred klanje... Po anketama može se očekivati rezultat 65-35 u korist opcije Brak za sve...

Jednostavno čovjek kad stekne neku materijalnu sigurnost, više ga nije briga ni za Boga, ni za kršćanske vrijednosti. Cijela priča svodi se na Božićnu jelku, darove, predbožićnu i (nešto manje) predusskršnju kupovnu groznicu. "Šta ja imam od toga da nekome zabranjujem brak, životnu zajednicu" i slično...

Kad nadodamo da se u okupiranim medijma takvo nešto se prikazuje kao napredno, poželjno, a istovremeno s druge strane čak i djelovi Crkve podržavaju taj sotonizam (poneki svećenici u Austriji i Njemačkoj vješaju zastave duginih boja na crkve, a i kod nas imamo primjer sotoniziranog podbiskupa, što se jako voli naslikavati za naslovnice izdanja Hanza grupacije Mate Uzinića).

I što onda očekivati... Žao mi je samo što sam u godinama da neću doživjeti propast te civilizacije koja ej okrenula leđa Bogu, Isusu Kristu, apostolu Pavlu i kršćanstvu. Ali sretan sam da će to moja djeca po svemu sudeći doživjeti.

Jer kad netjko podržava ovakve nemoralnosti, taj ne zaslužuje da postoji. I Bog će to sve regulirati, ne sumnjam. Brojke s popisa stanovništva to već razvidno pokazuju.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku

Danas se u Švicarskoj održava referendum o zaštiti braka kao instituciji između muškarca i žene, što je ona bila maltene cijelu ljudsku povijest...

Našoj opciji šanse su kao svinji pred klanje... Po anketama može se očekivati rezultat 65-35 u korist opcije Brak za sve...

Jednostavno čovjek kad stekne neku materijalnu sigurnost, više ga nije briga ni za Boga, ni za kršćanske vrijednosti. Cijela priča svodi se na Božićnu jelku, darove, predbožićnu i (nešto manje) predusskršnju kupovnu groznicu. "Šta ja imam od toga da nekome zabranjujem brak, životnu zajednicu" i slično...

Kad nadodamo da se u okupiranim medijma takvo nešto se prikazuje kao napredno, poželjno, a istovremeno s druge strane čak i djelovi Crkve podržavaju taj sotonizam (poneki svećenici u Austriji i Njemačkoj vješaju zastave duginih boja na crkve, a i kod nas imamo primjer sotoniziranog podbiskupa, što se jako voli naslikavati za naslovnice izdanja Hanza grupacije Mate Uzinića).

I što onda očekivati... Žao mi je samo što sam u godinama da neću doživjeti propast te civilizacije koja ej okrenula leđa Bogu, Isusu Kristu, apostolu Pavlu i kršćanstvu. Ali sretan sam da će to moja djeca po svemu sudeći doživjeti.

Jer kad netjko podržava ovakve nemoralnosti, taj ne zaslužuje da postoji. I Bog će to sve regulirati, ne sumnjam. Brojke s popisa stanovništva to već razvidno pokazuju.
    Evo, izglasali su pederizaciju sa 64% glasova za.

Ne samo to, u DE zeleno crveni rastu li rastu, u Grazu pobijedila komunisticka partija, Europa je zasluzila svako zlo koje je snadje.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku

Nisam se previše nadala da će referendum proći.
    Na Zapadu više nema svetinja, vrijednosni sustav je urušen... Šta znači brak kad se svaki drugi brak raspadne; kakve veze ima tko je u braku, muško i muško, žensko i žensko, muško koje se osjeća kao žensko i žensko koje se osjeća kao muško, uskoro će biti brakovi između ljudi i kućnih ljubimaca.
    Tako ti oni gledaju na to i još se ponose da su progresivni, liberalni.

Došlo je do toga da u zapadnoj i sjevernoj Europi crkve vješaju pederske zastave a tzv. konzervativci idu na gej povorke i pokrivaju se gej zastavama (Johnson u UK, Soder, predsjednik CSU-a u Njemačkoj, itd, itd).

Kad malo bolje razmislim, možda i nije loša ideja da Arapi nasele Europu.
    Nikakve štete da poluprazne, heretičke i blasfemične crkve zamijene džamije.
    Nikakve štete ako ovakva dekadentna, izopačena Europa propadne.
    Samo se nadam da ću to doživjeti i da će naša Hrvatska biti dovoljno udaljena da se sačuva od onoga šta slijedi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove