+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 7 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/131

Tema: Serijal o NDH uskoro na Yutelu (tzv HTV-eu)-vaše prognoze

Serijal o NDH uskoro na Yutelu (tzv HTV-eu)-vaše prognoze

uskoro počinje i uveliko na Yutelu najavljuju serijal o NDH. U čak 12 epizoda. Glavni akteru serijalu je Hrvoje Klasić, notorni srbofil, jedan od sudionika "Porfirijevog kružoka" dakle protivnik hrvatske države.

što mislite na što će to ličit. Nije teško pretpostavit. kao kad bi Savo Štrbac bio glavni "povjesničar" serijala o srpskoj agresiji na Hrvatsku.

-Ustaše su došle na vlast protiv volje hrvatskog naroda

-Nisu bili izbor ni Nijemaca

-Nijemci su se zgražali nad zločinima ustaša

-Četnici i ustaše su stalno surađivali

_ ustanici protiv su vršili neke pokolje ali to je samo bila reakcija ne predhodne ustaške pokolje

-Stepinac je regairao mlako, nedovoljno i kasno ali eto ipak reagirao..

..nastavite niz..

Ali od onoga što spremaju reć zanimljivije što će prešutit

-suradnju četnika i partizana koja traje sve tamo do 43-će a onda mali prekid pa opet masovni prelazak četnika u partizane.

- 14 generala pravoslavne vjerosipovjesti u NDH.

- nepostojanje terora nad Srbima tamo gdje nisu dizali "ustanke".

-krilaticu "Srbi na okup" koja se provodila u srpskim krajevima nakon osnivanja banovine Hrvatske u smislu djelovanja protiv te nove "vlasti"

-činjenicu da tzv ustanak a nestvarni pokolj nesrba nakon tzv ustanka u Srbu, organiziraju provode mahom četnici i mali dio kasnijih partizana.

-Stalnu i intenzivnu suradnju Talijana i četnika ( bivših partizana)

-
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-10-2021 at 12:15
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ako je Klasic autor, sve vec jasno. Gomila srpskih mitova, mileoni poklanih u Jasenovcu i tako dalje.

U najavi sam vidio "Klasić" što znači da neću ni gledati ni prognozirati šta će bit.

Ni iz puke radoznalosti?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ni iz puke radoznalosti?
    Pa radoznalost mi je ispunjena kad sam vidio "Klasić".

a dobro...

Ne znam što bi me trebalo natjerati da gledam isti serijal...

Mislim da bi bio objektivniji kad bi radio dokumentarac o svim derbijima Hajduka i Građanskog (Dinama)...

Klasić je smrad nad smradovima...

Serijal se emitira, gledali vi to ili ne.

Ovo mogu gledati samo mazohisti
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Da, ni iz znatizelje to ne zelim gledati, stvarno me nista ne vuce na Hrvoja Klasica.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Gledat ću da vidim te dosada nikad objavljene snimke,koje su završile u BG nakon pada NDH.
    Uželio sam se da vidim prave Hrvatice i Hrvate,iz tog vremena,sa sve našim odorama i narodnim nošnjama,držanjem,jezikom,neovisnim stavovima i jasno izraženim razmišljanjima.

Ovo danas je,čast izuzecima, da Bog sačuva.
    Ni H od Hrvata i Hrvatske.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ni iz puke radoznalosti?
    Curiosity killed the cat. Živci su mi ionako slabi zbog svega šta se događa pa da još gledam takvo smeće od autora koji je također smeće od povjesničara i osobe.

NDH je bila naša država. Izraz stoljetnih težnji našeg naroda. Nije bila savršena ali je bila naša država i po meni normalnija od ove države koje imamo danas.
    Otac mi je rođen u NDH, djedovi se borili za tu državu i time se ponosim.
    Jugoslavensko-četnička propaganda me ne zanima. Radije čuvam ovo malo živaca šta mi je ostalo.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Curiosity killed the cat. Živci su mi ionako slabi zbog svega šta se događa pa da još gledam takvo smeće od autora koji je također smeće od povjesničara i osobe.

NDH je bila naša država. Izraz stoljetnih težnji našeg naroda. Nije bila savršena ali je bila naša država i po meni normalnija od ove države koje imamo danas.
    Otac mi je rođen u NDH, djedovi se borili za tu državu i time se ponosim.
    Jugoslavensko-četnička propaganda me ne zanima. Radije čuvam ovo malo živaca šta mi je ostalo.
    Bravo Gelsey Azalea tako govore oni koji imaju poštenja priznati istinu, poštivati one koji su se borili za svoju zemlju Hrvatsku i dali svoje život e za Hrvatsku Bog vas poživio! Samo istina će nas osloboditi, samo istina će nam pomoći.

Lijep poZDrav.

Od serijala očekujem realni prikaz stanja u tadašnjoj hrvatskoj državi. A to je da je nastala željom hrvatskog naroda, a kontra želji srpskog naroda koji je digao pobunu protiv naše države i svim silama je krenuo rušiti.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Od serijala očekujem realni prikaz stanja u tadašnjoj hrvatskoj državi. A to je da je nastala željom hrvatskog naroda, a kontra želji srpskog naroda koji je digao pobunu protiv naše države i svim silama je krenuo rušiti.
    Previše očekuješ

Cilj nije bio, ističe Klasić, napraviti leksikon u kojem će se sve nabrojati, nego dati opis i analizu jednog vremena, a u tome su pomogli vrhunski stručnjaci iz cijele regije i Europe. Klasić je i dodatno pojasnio svoju izjavu u Jutarnjem listu da "suprostavljenih mišljenja nema, ali samo zato što desničarski povjesničari nisu željeli sudjelovati".

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Previše očekuješ

Cilj nije bio, ističe Klasić, napraviti leksikon u kojem će se sve nabrojati, nego dati opis i analizu jednog vremena, a u tome su pomogli vrhunski stručnjaci iz cijele regije i Europe. Klasić je i dodatno pojasnio svoju izjavu u Jutarnjem listu da "suprostavljenih mišljenja nema, ali samo zato što desničarski povjesničari nisu željeli sudjelovati".

I to je u redu. Sad naši povjesničari trebaju snimiti serijal o NDH pa da vidimo koji će biti gledaniji.

I to je u redu. Sad naši povjesničari trebaju snimiti serijal o NDH pa da vidimo koji će biti gledaniji.
    Gledanost ne ovisi o kvaliteti i objektivnosti nego o platformi na kojoj se prikazuje. Naši povjesničari nemaju nikavu platformu dok ovi drugi imaju sve moguće.

Gledanost ne ovisi o kvaliteti i objektivnosti nego o platformi na kojoj se prikazuje. Naši povjesničari nemaju nikavu platformu dok ovi drugi imaju sve moguće.
    Ma nek puste na Laudato tv ili na Bujici ili na Podcast Velebitu. Imamo mi platforme na kojima možemo gledati naše stvari.

Ma nek puste na Laudato tv ili na Bujici ili na Podcast Velebitu. Imamo mi platforme na kojima možemo gledati naše stvari.
    Te platforme nisu naše. Pa imaju limit na što se sve može prikazati. YouTube cenzurira sve živo na engleskom jeziku a na hrvatskom tek sad započinje cenzura. Sve što valja na YouTubeu na engleskom je zabranjeno i izbrisano ..i preseljeno na Bitchube i Rumble..za koje većina ljudi uopće ne zna da postoje.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Previše očekuješ

neš ti povjesničara i argumenta. baš me čudi da netko nije htio sudjelovati u toj budalaštini.
    lijepo reci, ovo je propaganda. samo ne znam kome prodaju priču, to je trebalo ići na RTL-u. HTV gleda valjda samo gerijatrija.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove