+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/85

Tema: Afganistan-poraz Amerike i NATO-a

Usporedimo ove dvije države - baš me zanima koja će imati bolju budućnost.

Democracy virtually assures that only bad and dangerous men will ever rise to the top of government.

Uz ovakve poremećene kretene na Zapadu i talibani izgledaju normalno i mislim da to sve govori.
    Poraz u Afganistanu je samo početak.
    Amerika i Zapad su kao ljeto krajem kolovoza...
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 06-09-2021 at 04:25
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Nije čudo da su talibani pobijedili. Njihov moral je nadmoćan pederoliberalnom.

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/mila...govati-2728801

mogu reći mirne duše, da ako Zoki nastavi ovako, da će imat moj glas na idućim predsjedničkim izborima, i ja sam za predsjednika s karakterom kao Glavaš. doduše meni neće vratit ordenje, ali ovakve izjave su ko da mi je uručio orden Nikole Šubića Zrinskog.

od kad je predsjednik, ima jako malo gafova, i većina izjava mu je na mjestu, rekao bih da je naučio lekciju iz premijerskih dana, i u biti već tad je počeo njegov zaokret, sjetit ćete se kada je "izbjeglice" švercao za sloveniju, tu se vidjelo da se Zoki mjenja i da počinje kužit globalne igre, koje se prebijaju preko naših leđa.

u svakom slučaju Zoki je dobar policajac trenutno, a svi znamo tko je loš, onaj koji prijeti nasilnim stavljanjem maskica na lice. i cijepljenjem stanovništva, u ime kradoljublja. i sebe nakon svega naziva desničarom, on je desničar otprilike razine ko papa Franjo.

sve što podržava Franjo, podržava i on. ko da su sijamski blizanci, neprijatelji su davnih dana shvatili da kontrolom oporbe kontroliraju stanje. tako su okupirali Vatikan, a u Hrvatskoj HDZ. jer nije bitno kontrolirat ono što je tvoje, već ono što nije tvoje.

tako da, i onda se ukazao Zoki, koji je nakon dugogodišnjeg lutanja shvatio da u ovoj državi živi i on, i da što bude bolje toj državi i tom narodu biti će bolje i njemu. zato ga većina ljevičara danas gleda s gađenjem, i optužuje da je izdao partijske vrijednosti.

naravno da je, jer ovo što trenutno radi i govori, ovo kako je odjebo onog tajnika UN-a, jer ima važnih obaveza je ono kako se treba ponašat jedan predsjednik, a ne karikatura kakva je bila Kolinda.

Haha, da 20 ljudi. Postao je hit svojim izjavama i u Americi, na Fox newsu su ga citirali. Veli da Amerika treba primiti sve izbjeglice iz Afganistana.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove