+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/108

Tema: Olimpijske igre 2021-Tokio

ovi naši vaterpolisti, su ne znam što bih rekao, odigraju dvije poštene utakmice, i onda očekuju medalju. treba imati kontinuitet dobrih nastupa, bez toga nema medalje na olimpijadi.

Mađari i Španjolci su nam nezgodan protivnik, možda i nezgodniji nego Srbi u ovom trenutku, iako Srbi igraju sve bolje i oni će vjerojatno do medalje.

tako da, nismo se baš dobro proveli, kao izbjegavamo španjolce, a naletimo na mađare koji su danas bili na razini zadatka i potop.

mislim da nam treba i promjena u stožeru, zahvalit se Tucku, dobar je bio, ali malo promjene ne bi škodilo na klupi.

Huklek nije imao nikakve šanse, ništa nije pokazao u ove dvije borbe. U polufinalu i ovoj borbi. Bez ikakvih šansi.

Ovaj ga lako izvrtio dva puta a on u parteru ovome nije mogao ništa.

Vaterpolisti očajni. Al nije bilo ni realno da oni nešto urade osim prolaska grupe al opet se nadaš.

Atletika podbacila ovaj put, nismo uzeli ništa a u Riu dva zlata. i to je napravilo razliku u odnosu na zadnje igre.

To bi bilo to od nas na Olimpijadi, ostaje još Kvesić kao, tako kažu neki kandidat za medalju u sportu di se isto ne može ništa predvidit.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-08-2021 at 14:47
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vaterpolisti igraju toplo-hladno, danas su bili hladni. Nije mi jasno zakaj Tucak nije povel onog Rusa na igre?

Šteta za Hukleka.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Teško je hrvat sa Kavkažanima, njima je hrvanje način života. Bili bi mi i bolji od njih da smo tako uživljeni u hrvanje ka oni.

A jeste vidili poljsku bacačicu kladiva? Prva sportašica koja je uzela zlato na 3 olimpijade. Mogla je i Sandra to bit, al očito nije bila posvećena ka Poljakinja koja ima 178 cm, 100 kg i najbitnije joj je šta dalje bacit kladivo.

Ne znam što radi taj vaterpolski savez i zašto se jednostavno već jednom ne zahvali Tucaku ili Tucku, kako je već pravilno, jer on očito sam ne misli dat ostavku.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Već 2 godine nije osvojil medalju, treba ga pitati kaj se događa?

Od kako je Sukno otisao, ovi ne igraju nista, tragicno su losi. A Tucak vjecno zadovoljan.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Već 2 godine nije osvojil medalju, treba ga pitati kaj se događa?
    Tucak bi trebao imati i sam odgovornost, pa sam ponudit ostavku. ja znam da je čast vodit reprezentaciju, nije tu u pitanje samo lova, ali neka odgovornost mora postojat kod svakoga.

ako nisi ostvario željeni rezultat, a to je medalja, trebao bi ponudit ostavku. svaki sport se igra za titule, i medalje, prema tome, ako ćemo nastupat da bi nastupali onda neka ostane Tucak.

nemam ništa protiv čovjeka, ali je meni nepojmljivo da se bez završnice turnira, netko može zadovoljit. nije ni sva krivnja na njemu, ima i na igračima, ali ipak je on "kapetan broda", a zna se što kapetan radi kad brod tone.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove