+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/108

Tema: Olimpijske igre 2021-Tokio

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Bravo za kumove!!!
    Idemo po medalju,ispali su Cabal i Farah!!

Realno,izvukli su naši nemoguće...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Bravo za kumove!!!

Miriši na hrvatsko finale.

Barbara Matić čeka protivnicu.Borit će se za brončanu medalju.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Bravo za kumove!!!

Došla je pomoć..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

neće Srbi s večernjeg da mi objave, ali ako bude sve po planu imat ćemo dvije medalje u tenisu, a Srbi samo jednu. mi imamo mcdonalds a de je vama ? mi imamo dve medalje, a de su vama ?

kakva cenzura vlada na hrvatskim portalima i forumima, strašno, non stop prozivaju i seru po hrvatima, i onda kada im odgovoriš istom mjerom, čak budeš i malo grub i bezobrazan ko zdravko mamić, oni odmah baniraju a stalno su gurali mikrofone mamiću da ih psuje, i onda meni ko anonimusu ne daju pišljivi komentar ispod svog članka.

samo zato jer na njihove provokacije, odgovaram provokacijama, pa što bih drugo trebao ? pustili su hordu srba i antifašista, jugoslavenčina po hrvastkim portalima da po svim povijesnim političkim i sportskim pitanjiam, pa i ekonomskim kao pelješki most provociraju hrvate, i onda kada im odgovoriš staviš crnog u majici HOS-a, oni polude i baniraju. baš me briga, časno je ne bit antifašist, i provocirat ih sve redom u HOSovim obilježjima.

https://patria-nostra.hr/wp-content/...045-scaled.jpg

dečki samo hrabro, samo crno! bit će medalja za Hrvatsku, usprkos antifašistima i zavnoh-u.

Northe, pa zašto ti neće objaviti, sram ih bilo. Sinkovići su ušli u povijest hrvatskog sporta, a i svjetskog sporta, osvojili su svoju 3. olimpijsku medalju i osvojili europsko, svjetsko i olimpijsko zlato u 2 različite veslačke discipline.

Svaka čast sinkovićima. Gdje se utrka može pogledati? Damir martin u finalu također kao i kumovi.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Zasto se natjecati sa Srbima, to je neki njihov nivo, boli me patka koliko ce oni medalja u tenisu uzeti. Da hoce nasi dvije, a drugo koga briga.

Sinkovićima svaka čast. Nevjerojatni momci.

Dosadi im pobjeđivati u jednoj disciplini, prešaltaju se u drugu i opet sve pometu. Fascinantno.

ima li još koja disciplina za dvojac.

Čestitke i Martinu za ulazak u finale u samcima. Na prošlim OI zlatna medalja mu je izmakla ili uzeta, sumnjivo je bilo.

Šteta za Glasnovića u trapu. Zadnjih dvije OI smo tu imali OI.

Kao i jedrenju ali braća Fantela zasad ne baš dobri, zlatni s prošlih OI a Stipanović je 5 do dva zadnja plova. Srebro na zadnjim OI. Do finalnog plova bio prvi.

Što tek reći za hrvatsko finale u tenisu. Božje čudo.

Zlato i srebro tu osigurani.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-07-2021 at 11:47

Zlato i srebro u tenisu. Sad bez nerviranja sutra u 9h pogledat i uživat u igri 3 mačke i jedne doge.

Da, sad sam se sjetio da su martinu uzeli zlato i dali ga novozelanđaninu koji je nešto poput phelpsa u plivanju za taj sport. Nadam se da će mu se vratit to što mu je uzeto.

Mislim da će Čilić i Dodig uzeti zlato, možda se varam, ali oni su rasturali i u Davis Cupu, mislim da su jači od Mektića i Pavića. Bumo vidli, svaka čast svima. Veliki uspjeh.

Srbi imaju još miks u tenisu. Đoković i Stojanovićka. U četvrtfinalu su. Tu imaju samo četiri borbe, ili kola, uključujuć finale. Tu su naši Dodik i Jurak jučer ispali.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Da, sad sam se sjetio da su martinu uzeli zlato i dali ga novozelanđaninu koji je nešto poput phelpsa u plivanju za taj sport. Nadam se da će mu se vratit to što mu je uzeto.
    Izgleda kao da se štedio za finale, sutra će vjerujem biti spektakl i opet će dati sve od sebe kao na prošlim olimpijskima. Nekako miriši da će napraviti dobar rezultat, moglo bi mu se vratiti za onaj poraz na prošlim igrama.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Srbi imaju još miks u tenisu. Đoković i Stojanovićka. U četvrtfinalu su. Tu imaju samo četiri borbe, ili kola, uključujuć finale. Tu su naši Dodik i Jurak jučer ispali.
    Ma nek imaju, tko ih šiša. Najjače mi je bilo kad je Dončić rekao da se Đoković najviše slika od svih na igrama, svima upada. Lik je neki projekt Srbije za promidžbu, svuda se gura, svuda mora biti viđen. Mi osvojimo zlato odmah se mora slikati s našima i onda idu vijesti kako su se naši slikali s Đokovićem i slično. Fakat iritantne stvari, da su Srbi normalni oko Đokovića više bi ga ljudi volilo, ovak ide svima na đoku.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ma nek imaju, tko ih šiša. Najjače mi je bilo kad je Dončić rekao da se Đoković najviše slika od svih na igrama, svima upada. Lik je neki projekt Srbije za promidžbu, svuda se gura, svuda mora biti viđen. Mi osvojimo zlato odmah se mora slikati s našima i onda idu vijesti kako su se naši slikali s Đokovićem i slično. Fakat iritantne stvari, da su Srbi normalni oko Đokovića više bi ga ljudi volilo, ovak ide svima na đoku.
    Ima on komplekse kao i cijela im nacija. Đoković je baš oličenje tih kompleksa gdje kolektivno pate da ih se voli. Svi su im braća i sve " greetsaju" . A igra mu je još gora od personalitija tako da za njega navijaju samo srbi i zanimljivo braća im indijci jer je jedno vrijeme ako se ne varam bio hindus

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Ima on komplekse kao i cijela im nacija. Đoković je baš oličenje tih kompleksa gdje kolektivno pate da ih se voli. Svi su im braća i sve " greetsaju" . A igra mu je još gora od personalitija tako da za njega navijaju samo srbi i zanimljivo braća im indijci jer je jedno vrijeme ako se ne varam bio hindus
    Da, a mislim da je isključivo zato i uzeo Ivaniševića za trenera, da ga nauči kak biti popularan. Ali nemreš to naučiti, Ivanišević je takav rođen, lik koji je malo lud u glavu, temperamentan i humorističan, simpatičan i plus je još bio zgodan. Na britanskom tržištu je kraljeval.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 29-07-2021 at 13:36

Djokovic je osobenjak, kazu da mu je i supruga jos gora od njega, vidite da se povlaci po "piramidama" u Visokom a nedavno je izjavio da stuje Deretica, covjece njega samo idioti mogu stovati.

Alterantivna povijest i ostale gluposti. Da ne govorim o Dereticevom ludilu u svezi velike Srbije, taj je govorio da je sve srpsko, cijela planeta.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Martin osvojio broncu

Bravo Martin, isto već treća olimpijska medalja.

To tvoj Vukovarac Humphrey.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove