+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/37

Tema: Goran Šarić??-Srbin, srbofil što li je

Goran Šarić??-Srbin, srbofil što li je

je taj lik je par puta spomenut ovdje mislim od puntara ali nije mi nešto bio zanimljiv.

Al sad kad sam mu prelisto FB profil a do njega sma došao preko nekog srbijanskog tabloida gdje je napao Krivokapićeve kćerke, premijera Crne Gore od kojeg su Srbi imali velika očekivanja, pa ih nešto iznevjerio.

dakle taj povjesničar je napisao ovo..

Izmišljeni progon montenegrinskih silikonjara sa Vračara
    Krenula hajka u anti-srpskim i antiljudskim medijima, prije svega NovaS i N1 na Srbe i Srbiju zbog nepostojećeg progona kćerki premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića. Riječ je o (ne)čovjeku koji stoji iza rezolucije o srpskom genocidu, donacije vakcina tzv. vojsci tzv. Kosova, odbijanju potpisivanja ugovora sa SPC, a koje je potpisao sa ostalim vjerskim zajednicama u Crnoj Gori... duga je lista njegovih svinjarija, iako je kratko na vlasti.
    Krivokapićeve kćerke su izjavile da se zbog: "hajke koja je pokrenuta u beogradskim tabloidima ne osjećaju bezbijedno, te da je njihova porodica izložena nezapamćenom medijskom linču".
    Evo kako Montenegrinke, NovaS i N1 zamjenjuju teze. Nisu linču izloženi Srbi u Crnoj Gori u kojoj vlada njihov otac, Srbi koji čine trećinu stanovništva, a ne smiju raditi u državnim službama i nemaju ministre, koje montenegrinska skupština proglašava genocidnim, nego su ugrožene Krivokapićeve kćerke dok sa silikonskim usnama pod ful profi šminkom ispijaju koktele na Vračaru. Kako su točno ugrožene? Plaše se da im konobar u "Vule vu" ne pljune u piće od 10 eura? Najbolje da im Srbija plati jednu rehabilitaciju na Maldivima gdje će zaliječiti duševne boli.
    NovaS i N1 pišu da su beogradski tabloidi Krivokapića proglasili izdajnikom i čovjekom koji pljuje Srbiju. Šta je pogrešno u tim konstatacijama, osim da to nisu beogradski tabloidi? Ovo nije sukob Krivokapića i beogradskih tabloida kako N1 i NovaS žele prikazati, nego Krivokapićeve-Dritan-NATO-vlade i srpskog naroda.

"O svemu smo obavijestile institucije koje se bave bezbjednošću u Crnoj Gori." kažu sestre Krivokapić.
    Dakle, otac "prijavio" Srbiju za genocid, vi za medijski linč. Sestre nastavljaju sa patetikom: “Nas niko nije natjerao da odemo u Beograd i počnemo da se profesionalno ostvarujemo, već smo to učinile iz ljubavi."
    Iz ljubavi prema čemu? Prema estetskim klinikama ili prema "Šeheru" i "Maderi"? Dok vi živite život zlatne mladeži i proseravate se u glavnom srpskom gradu, vaš otac šikanira te iste Srbe u Crnoj Gori. Niste pisali priopćenja kad je pevaljka koja je svoju karijeru poput vas izgradila u tom omraženom Beogradu, nedavno ponosno pjevala Thompsonove pjesme u Nikšiću?
    NovaS i N1 pišu: "Podsjetimo, od kada je crnogorski parlament usvojio Rezoluciju o genocidu u Srebrenici, mediji pod kontrolom režima u Srbiji su svakodnevno pisali o predstavnicima vlasti u Crnoj Gori, u prvom redu o premijeru Zdravku Krivokapiću, iako je u dokumentu naznačeno da pomenuta Rezolucija nije uperena ni protiv jednog naroda."
    Mediji pod kontrolom režima? A pod čijom ste vi kontrolom? Samo medijima pod kontrolom režima smeta optuživanje Srba za genocid? Vama to ne smeta? Kažete, u rezoluciji piše da nije uperena ni protiv jednog naroda? Ima li kraja vašem licemjerju? Genocid prema definiciji NE MOGU počiniti pojedinci! Zašto Krivokapić nije donio rezoluciju o genocidu u Mosulu i rekao da to nema veze sa Amerikancima? I kako je genocid kad Srbi ubiju nekoliko tisuća muslimana u Srebrenici, a nije genocid kad Amerikanci ubiju nekoliko desetina tisuća muslimana u Mosulu?

Sestre Krivokapić završavaju: "Trenutno smo u Crnoj Gori, a da li ćemo napustiti Srbiju i Beograd odlučićemo nakon konsultacija s porodicom i službama koje u Crnoj Gori procjenjuju našu bezbijednost.”
    Ne znam kako ste ni do sada izdržali sa tim "genocidnim Srbima"? Kako vas ne zaboli želudac od pogleda na genocidaše dok ispijate "Aperol špric" u "Suveniru"? Šta će vam Beograd kad su Srbi takvi, imate Prištinu ili Tiranu, to su vaši saveznici.
    Za koliko Srba nema mjesta u Beogradu dok vi ovdje "gradite karijeru"? Šta je trebala Srbija, da vas nagradi direktorskom pozicijom? Da je Srbija normalna država, svi, ponavljam svi poslanici crnogorskog parlamenta koji su glasali za rezoluciju, uključujući i članove njihovih porodica dobili bi zabranu ulaska u Srbiju.
    Prvi ću podržati suočavanje srpskog društva sa svakim zločinom koji su Srbi počinili nad bilo kim, sramim se u ime svakog tog zločina (jer je za zločine, suprotno od onog što nas uče soreš-sereš intelektualci odgovoran cijeli narod, a krivi su pojedinci), ali ovdje se ne radi o plemenitoj želji da se istraže zločini, nego o pokvarenom pljuvanju na Srbe po nalogu gazda sa zapada.
    Dobro vas je otac naučio da optužujete Srbiju, ali je propustio reći da mora ima i drugdje, a Vračar je samo u Beogradu.

pa jel on opaljen mokrom krpom, kakav je ovo vokabular, što ga toliko pogodilo.. i jel on Srbin, ako nije što brije srpske brige, a ako je Srbin razumjem ga. Ali piše mu školovanje na katoličkom bogoslavnom fakultetu.

Ja sam mislio da ništa šašavije ne može biti od Drage Pilsela ali očito može..

tko je taj lik, živi u Hrvatskoj propagira sve srpske mitove i siplje mržnju na Hrvate, jel to SOA ima pod nadzorom. Ako im nije u top 5 listi za praćenje, onda ne znaju svoj posao..ili ga opstruiraju..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

On ti je zavrsio povijest na miroljub petrovic institutu. Kazu da je bivsi clan armade. Inace ga je marko franciskovic u duelu osramotio bilo ruzno za vidjeti
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Vidio sam da ima na FB neki duel sa Franciskovićem. A on je prešao na islam ili?. Mislim Francisković. Pa jel onda šarić Srbin ili nije. Mislim etnički. Politički svakako je.

Politički je srbin ali etnički hrvat iz rijeke . Marko je prešao na islam ali je on neka mješavina bošnjaka i hrvata . Marko danas više naglasak daje na teorije zavjere, cjepljenje i anticionizam.

vidio sam mu na Fb status di piše.."mi" u smislu "Srbi" moramo uraditi ovo moramo uraditi ono..mislim lik je Srbin 1/1 i to onaj najekstremniji..

Mislim da je i puntar napisao kad je prkačin rekao da mu je drago što su mu srpske službe našle djevojku a ne momka. On je predmet sprdnje u hrvatskoj internet zajednici. Nešto poput deretića.

Goran Šarić... luđak, etnomazohist (poremečaj identiteta), dupli agent, hrvatski agent u Srbiji, srpski agent u Hrvatskoj, ko će ga znat...

Moguće da je iz miješanog braka... U svakom slučaj izgubljena osoba... Gura autohtonističku teoriju... grupa ljudi koja stavlja znak jednakosti između Iliri=Slaveni=Srbi... ljudi koji izmišljaju one njihove tipične nebuloze u stilu "Šarići su u 12. stoljeću imali zemlju u x-selu iza y-polja, to stoji u crkvenim knjigama blabla" (u velikoj većini slučajeva izmišljeni podaci bez izvora...) i tako za svako prezime izmišljaju da je srpsko...

Dokazuju za sebe da su Iliri jer se osjećaju ugroženim od Albanaca... za njih pak tvrde da nisu starosjedioci nego da su ih Turci doveli s Kavkaza u 19. stoljeću... Autentične izvore nazivaju bečko-berlinsko-vatikanskim falsifikatima... Svoje svjesno falsificirane, na licu mjesta izmišljene, mentalne akrobacije i umotvorine, nazivaju prikrivenom povijesti...
    Posljednje uređivanje od Henri : 02-07-2021 at 23:30

Citiraj Prvotno napisano od Henri Vidi poruku
    Moguće da je iz miješanog braka... U svakom slučaj izgubljena osoba... Gura autohtonističku teoriju... grupa ljudi koja stavlja znak jednakosti između Iliri=Slaveni=Srbi... ljudi koji izmišljaju one njihove tipične nebuloze u stilu "Šarići su u 12. stoljeću imali zemlju u x-selu iza y-polja, to stoji u crkvenim knjigama blabla" (u velikoj većini slučajeva izmišljeni podaci bez izvora...) i tako za svako prezime izmišljaju da je srpsko...

Dokazuju za sebe da su Iliri jer se osjećaju ugroženim od Albanaca... za njih pak tvrde da nisu starosjedioci nego da su ih Turci doveli s Kavkaza u 19. stoljeću... Autentične izvore nazivaju bečko-berlinsko-vatikanskim falsifikatima... Svoje svjesno falsificirane, na licu mjesta izmišljene, mentalne akrobacije i umotvorine, nazivaju prikrivenom povijesti...
    : D
    I u 90% slučajeva svaki je potomak kosovskog junaka čija se linija može pratit

Srbin s dna kace... Mislin misani brak , odrasta u Rijeci, skolova se kao katolicki bogoslov.

Pogleda san mu neka predavanja sa Youtuba i dobar opis je napravija forumas gori.

Srbi svrsavaju jer ovaj je kao hrvat i katolik koji pozna vatikanske arhive i raskrinkava njihove zavjere...

Btw. neznan za Sarice Hrvate.U mome kraju su to sve pravoslavci/srbi ukljucujuci i kosarkasa Darija...

Da sumiramo. Goran šarić- mješanac (?), bivši član armade, završio bogosloviju, povijest na institutu za nacionalnu istoriju koju vodi miroljub petrović, gostuje na svim srpskim medijima, pa i na hrt-u i podcast inkubatoru, nezaposlen( najvjerojatnije financiran od službi), razotkriven kako je pod pseudonimom mislav horvat pisao najgnjusnije stvari o vukovarcima, srebreničanima, albancima ,karakterna i intelektualna kukavica( branio bi istraživanje jasenovca, revizitore bi zatvarao, vukić mu je stalno u ustima, ali ne želi duel s njim jer je ispod njegovog nivoa,zamisli) , u srbiji dosta popularan , sigurno top 10 iza damjanovića , miroljuba i takvih, u hrvatskoj gotovo nepoznat .
    Posljednje uređivanje od franjevac : 03-07-2021 at 08:31

http://youtu.be/AXv1RaCyu-0
    Uspio sam izbrojat 5 gostovanja u emisiji na rubu znanosti i u svakoj ga je mišak naveo kao diplomiranog povjesničara. Ne znam kojem zakonu podliježe lažno predstavljanje i na kome je odgovornost u ovom slučaju ? Stanković se morao ispričivat zbog jednog takvog slučaja. Vidim da ima i blog na večernjaku

Završio Miroljubov raspali kvazi-institut "prirodnjačkih znanosti"...

Gostovao je i na Happy-u s Deretićem, Miroljubom i još nekim komedijašem... Na Deretićeve megalomanije započinje s replikom "Slažem se s gospodinom Deretićem..."

Dobro sumirano.

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Srbin s dna kace... Mislin misani brak , odrasta u Rijeci, skolova se kao katolicki bogoslov.

Pogleda san mu neka predavanja sa Youtuba i dobar opis je napravija forumas gori.

Srbi svrsavaju jer ovaj je kao hrvat i katolik koji pozna vatikanske arhive i raskrinkava njihove zavjere...

Btw. neznan za Sarice Hrvate.U mome kraju su to sve pravoslavci/srbi ukljucujuci i kosarkasa Darija...
    Šarića Hrvata kod mene ima koliko hoćeš. zato sam se i iznedandio da je taj košarkaš Šarić srbin. To istina ne može biti ničije eksluzivno prezime jer je korijen prezimkena u čemu "šara" "šaren".

velite mješani brak. A tko je otac. Hrvat' Srbin?

jer on nastupa kao Srbin. govori o Srbima posvojnom licu "Mi". kako vidim i živi u Srbiji. Ajde barem nešto. Ali drži predavanja u Hrvatskoj. nevjerojatne stvari. Jel i Deretić držao predavanja po Hrvatskoj.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    http://youtu.be/AXv1RaCyu-0
    Uspio sam izbrojat 5 gostovanja u emisiji na rubu znanosti i u svakoj ga je mišak naveo kao diplomiranog povjesničara. Ne znam kojem zakonu podliježe lažno predstavljanje i na kome je odgovornost u ovom slučaju ? Stanković se morao ispričivat zbog jednog takvog slučaja. Vidim da ima i blog na večernjaku
    Gostovao kod Mišaka. znači i Mišak je popizdio. Ali kad sam i njega vidio na onom opskurnom Balkan info, ništa me ne čudi.

Imka blog na večernjaku. To i ne čudi jer je Večernjak prkeo nekog fonda u srpskom vlasništvu.

Gledo sam jednu emisiju s Franciškovićem. od 2:30 minuta. Smorio sma se, rekli bi Srbi. Dva ekscentrika. jedan Hrvat a Srbin Hrvatomrzac a drugi Hrvat prešao na islam. Pa diskuitiraju. To samo kod nas ima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-07-2021 at 12:50

U Hrvatskoj malo ublaži retoriku, priča o Ilirima, Dinaridima, Balkancima... U Srbiji otvoreno četnikuje... Ne piše nigdje biografija tako da to ne znamo koja mu je pozadina...

Imali su i Mišak i Inkubator epizode sa Šarićevim duhovnim blizancem Miroljubom...

U Hrvatskoj malo ublaži retoriku, priča o Ilirima, Dinaridima, Balkancima... U Srbiji otvoreno četnikuje... Ne piše nigdje biografija tako da to ne znamo koja mu je pozadina...
    Da al postoji youtube. danas ne možeš ništa sakriti. On govori da je održao ne znam 200 predavanja po Hrvatskoj. pa tko tog lika sluša, poziva. To je Pilsel na steoridima.

I Djokovic ovih dana glorificira Deretica, kaze da obozava njegova predavanja.

Miroljub Petrovic je u svoje vrijeme bio normalan, privlacio je paznju odlicnim predavanjima na temu religije, ostavljao je dojam covjeka koji jako efikasno tuce evolucioniste, on je kao geolog iznosio zanimljive teze o porijeklu zemlje, covjeka i tako dalje. To je bilo prije 20 godina, danas je Miroljub budala, odnosno ja mislim da je samo otvorio dusu i da je uvijek bio na tom tragu "dusanovog carstva, Srbi svi i svuda" samo je malo glumatao, recimo sa Misakom je bio i privatno povezan preko subotara. U to vrijeme Miroljub je koketirao sa njima.

Interesantno je da se u danasnje vrijeme svi zele proglasiti Ilirima, zbog dva Batona, cudno mi je da toga nije bilo i ranije u ovolikom obliku. Ipak su Iliri u objektivnoj povijesti bili najljuci neprijatelji Rimljana i sami Rimljani su ilirske ustanke nazivali najgorim ratovima za njih, najtezim. Kakvi Gali, to je crtani film za ovo.
    I Loso i bosnjaci i srbi a Albanci odavno.

Ovog Sarica smatram redikulom, ali opasnim redikulom.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove