+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 13 PrviPrvi ... 2 10 11 12 13 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 221/244

Tema: LGBTQ aktivist Tomislav Tomašević - gradonačelnik Zagreba

Dok je Bandić bio živ su te zastave bile izvješene i na Jelačić placu i na Tomislavcu i na Trgu hrvatskih velikana. Mislim da je bilo povodom sodomitskog mjeseca ili tjedna ili što već.

Razlika između Bandića i Tomaševića je što je Bandić dopuštao i zastave Hoda za život, ovaj samo gura sodomitske zastave.

No, koliko god sodomiti mislili da su pametni s ovime, treba reći da su dugine zastave Božje zastave, simbol saveza Boga sa čovjekom. Nastojeći širiti sodomiju, šire vjeru. Dragi Bog je velik.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dok je Bandić bio živ su te zastave bile izvješene i na Jelačić placu i na Tomislavcu i na Trgu hrvatskih velikana. Mislim da je bilo povodom sodomitskog mjeseca ili tjedna ili što već.

Razlika između Bandića i Tomaševića je što je Bandić dopuštao i zastave Hoda za život, ovaj samo gura sodomitske zastave.

No, koliko god sodomiti mislili da su pametni s ovime, treba reći da su dugine zastave Božje zastave, simbol saveza Boga sa čovjekom. Nastojeći širiti sodomiju, šire vjeru. Dragi Bog je velik.
    Da, Bandić je dopuštao sve zastave, ovaj gura samo svoju ideologiju i pretvara Zagreb u svoju prćiju.
    Čak je obojao i klupu u pederske boje.
    Neki junak ju je prefarbao u crnu, ovi ponovno u dugine boje, sad pak čujem da je klupa nestala preko noći.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    "Dragi naši, došlo je vrijeme da Vam najavimo jedan od najvećih spektakla u centru Zagreba. U muzeju za umjetnost i obrt nastupat će jedna od najvećih zvijezda Balkana MC Stojan. Zabavit ćemo se uz hitove kao što su: Candy, La Miami, Šalji broj i Alo", stoji u reklami koncerta, čije se ulaznice prodaju po 120 kuna, dok je cijena za stol i pet karata 600 kuna. ,najava "koncerta" i naravno karte su rasprodate odmah od hrvata

Jos jedno nedjelo od vladajucih sprijeceno zahvaljuci pisanju medija https://direktno.hr/zivot/zabava/mc-...bili-s-272407/

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    "Dragi naši, došlo je vrijeme da Vam najavimo jedan od najvećih spektakla u centru Zagreba. U muzeju za umjetnost i obrt nastupat će jedna od najvećih zvijezda Balkana MC Stojan. Zabavit ćemo se uz hitove kao što su: Candy, La Miami, Šalji broj i Alo", stoji u reklami koncerta, čije se ulaznice prodaju po 120 kuna, dok je cijena za stol i pet karata 600 kuna. ,najava "koncerta" i naravno karte su rasprodate odmah od hrvata

Jos jedno nedjelo od vladajucih sprijeceno zahvaljuci pisanju medija https://direktno.hr/zivot/zabava/mc-...bili-s-272407/
    Kako Zagrepčane nije sram? Moraš biti dobro podkapacitiran da bi nasjeo na priče jednog Tomaševića, Borićke, Benčićke, Matule i ostalog crveno-zeleno-jugo-pedo-marksističkog šljama.

PS Ima li dobrovoljaca da isključi mikrofon?!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 20-05-2022 at 07:59
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku

To se zove posrat se nekome po čelu.

Upozoravali smo purgere pa su dali 200.000 glasova ovim spodobama...Neka sad uživaju u svim blagodatima lgtbq klupa i srpskih kafanskih pevaljki po muzejima.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

Upozoravali smo purgere pa su dali 200.000 glasova ovim spodobama...Neka sad uživaju u svim blagodatima lgtbq klupa i srpskih kafanskih pevaljki po muzejima.
    Nije mi ih žao,nimalo,iskreno.
    Morat će još 3 godine trpiti ove spodobe na vlasti,da bi dobili šansu na novim izborima izabrati nekoga novoga.
    A dotada neka gledaju pederske klupice i dugine zastave po gradu.

To se nama zaosatalim kamenjarcima,primitivcima ,kockastih glava ne bi nikada moglo desiti,da nasjednemo na takva lažna obećanja.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Ne znam da oni uopće žele da ih se žali. Pa upravo radi toga možda su glasali za njih. Barem većina. Ima i onih pomodnih i naivnih. Ima i Hrvata iz BiH i Hercegovaca koji su glasali za njih, ne brinite.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

ma ljudi su budale, daješ glas nekome koga promoviraju izvana. pa to odmah znaš o čemu se radi, ali hrvati i politika nije to na istoj valnoj duljini.

milanović kao zabrinut za hrvate bosne, a di je bio do sad ? i kad ga pitaju za bleiburg, on priča kao da to nisu hrvati već neki fašisti neljudi, taj komunistički ološ je glavni krivac što naša država ne brine o narodu.

a s druge strane i taj mutavi narod, bira taj komunistički ološ, gleda tv i čita novine, pa neka uživa u onome što bira. ko ih jebe, ne žalim više nikoga, da mi je brat rođeni ako napravi glupost i bira propast neka uživa u istoj.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Tomo Senf provodi rodnu ideologiju u Zagrebu.
    Evo kako to izgleda na djelu; https://narod.hr/hrvatska/most-tomas...onalno-nasilje

Zagreb je mentalno okupirani grad, trebat će godinama raditi da se mentalitet ljudi promijeni, velika je šteta tu napravljena.

Niko nikoga ne prisiljava da glasa za bilo koju opciju. Neznan šta bi se tribalo dogodit da ja npr. u Splitu glasan za Dalmatinsku akciju, Možemo ili slične stranke. Očito u Zagrebu a i u ciloj hrvatskoj postoje ljudi kojima "nacionalno" ne znači ništa. Na ruku takvima ide i to šta je HR politika prožeta kriminalon i šta ljudi ulaze u politiku da bi stekli moć i lovu.
    Torcida Split

Najtragičnije je što oni glasače regrutiraju iz hrvatskih katoličkih obitelji. I to onih tvrdih. Ali koji očito ne obraćaju doboljno pažnje na djecu. pa ih oni oblikuju kroz medije, škole pogotovo i društvo. Sam Tomašević je primjer takvog lika. OTAC u HSP on leftard prve klase. Znate li koliko ima takvih.

Zato kad čujem, oni vodaju pse oni nemaju djecu, oni će smanjivat, imaju oni "našu" djecu za svoje ideje.

Meni nije janso da je u Splitu pobjedio lik koji je zvonik Sv Duje, simbol Splita, reklo bi se simbol barem i dijela ateista crtao u ono da ne napišem što. Blasfemija na najjače. I to još Srbin. I radi njega se ide na nove izbore.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-05-2022 at 12:59
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Najtragičnije je što oni glasače regrutiraju iz hrvatskih katoličkih obitelji. I to onih tvrdih. Ali koji očito ne obraćaju doboljno pažnje na djecu. pa ih oni oblikuju kroz medije, škole pogotovo i društvo. Sam Tomašević je primjer takvog lika. OTAC u HSP on leftard prve klase. Znate li koliko ima takvih.

Zato kad čujem, oni vodaju pse oni nemaju djecu, oni će smanjivat, imaju oni "našu" djecu za svoje ideje.

Meni nije janso da je u Splitu pobjedio lik koji je znovik Sv Duje, simbol Splita, reklo bi se simbol barem i dijela ateista crtao u ono da ne napišem što. Blasfemija na najjače. I to još Srbin. I radi njega se ide na nove izbore.
    Neznan šta se triba dogodit da u Splitu opet ne pobjedi Puljak. Kerum je potrošen a tuču ga iz svih oružja. Za ovoga iz HDZea i njegovog kandidata za zamjenika ja nikad čuja. Ostale opcije u prvome krugu su nebitne i zanemarive.
    Torcida Split

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012

Ovdje ima istine.
    Znam nekolicinu mladih ljudi iz Splita koji imaju korijene iz Imackog, a đir su ala ovi redikuli iz Možemo.
    Druga krajnost su oni šta slušaju glazbeni šljam iz Srbije, iako idu u Crkvu.

Malo pravih ljudi.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ovdje ima istine.
    Znam nekolicinu mladih ljudi iz Splita koji imaju korijene iz Imackog, a đir su ala ovi redikuli iz Možemo.
    Druga krajnost su oni šta slušaju glazbeni šljam iz Srbije, iako idu u Crkvu.

Malo pravih ljudi.
    Ne znam stvarno što bih rekao...ja sam zadnji koji bi ikada glasao za Možemaše ili slične,
    svatko ima neku svoju priču, ali ne bih baš rekao da se radi o indoktrinaciji, niti je svaka obitelj monolit, neki su apolitični (iako mi je apolitičnost apsurdna), često se supružnici, braća i sestre politički razmimoilaze, em i socioekonomsko i generacijsko okruženje imaju utjecaja u cijeloj priči.

Da parafraziram Tolstoja: "Svaka obitelj je podijeljena na svoj način"

Ona Raspudićeva podjela (Jupek, Hatek, Jupes, Hapek itd.) relativno točno ocrtava hrvatsko društvo premda svaka od kategorija ima još par potkategorija, a tu su još i generacijske linije, niti su te skupine toliko oštro suprotstavljene, nego su čak i međusobno vrlo isprepletene, te čak ima prelazaka iz jednog u tabora u drugi.
    Posljednje uređivanje od Epetium : 24-05-2022 at 15:03

Meni nije janso da je u Splitu pobjedio lik koji je zvonik Sv Duje, simbol Splita, reklo bi se simbol barem i dijela ateista crtao u ono da ne napišem što. Blasfemija na najjače. I to još Srbin. I radi njega se ide na nove izbore.
    Pa oni to najavljuju. Ne mogu proizvesti, ali će zato regrutirati.
    Pa nije slučajno ukinuta mjera roditelj-odgajatelj.
    Prisiliti ljude da imaju manje djece a onu postojuću djecu od najniže dobi gurnuti u sustav kroz jaslice/vrtiće i tamo ih oblikovati po svojim ideologijama. Dovoljno im gurnuti slikovnicu Dugina obitelj u ruke i temelji su tu.

Nažalost mnogi ne shvaćaju da je ova soroš klika vrlo ozbiljna, rade i misle na duge staze i imaju podršku medija i svojih bogatih i utjecajnih sponzora i mecena izvana.

Desne i konzervativne opcije su uvijek nekoliko koraka iza, pogubljeni između vlastitih velikih ambicija, trulih kompromisa, strahova i lažnih iluzija.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 24-05-2022 at 16:25

mi nismo revolucionaran narod, plus navikli smo da nam totalitarna vlast ili netko izvana određuje sudbinu.

i onda svi slegnu ramenima, i kažu nemremo bolje. a oni koji se pobune, ti uglavnom završe na nekom groblju ili šumi.

suština je u tome, da Hrvati nisu Praljak. nemaju čvrstu vjeru u gotovo ništa, a posebno ne pate za "idealima". tako da onda dobiješ ovakvu državu, i ovakvu vlast, nije nitko hrvatima izabro ove debile na vlast osim njih samih.

dok je bila Juga i AU moglo se pričat, kako nam nešto nameću, ali ovo što sada imamo imamo isključivo zahvaljujući našem narodu.

i da je sve namješteno na tim izborima, narod koji drži do sebe odavno bi srušio takav sustav vlasti i "vrijednosti". jebe mi se što je europa u tri puta većem kurcu, jer smo i mi na pravom putu da završimo u jednakom kurcu skupa s njima.

sve se podređuje vlastitoj komociji, i zato je društvo u statusu izumiranja.

https://www.vecernji.hr/zagreb/video...nkcija-1591053

Zagreb doslovce gori zadnjih dana, od sposobnosti vlasti. vidi se da su to genijalni mladi ljudi, koji znaju upravljat gradom, i još su zeleni zdravo razmišljaju o ekologiji, prvi su u europi obustavili isporuku ruskog plina.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/zagreb/video...nkcija-1591053

Zagreb doslovce gori zadnjih dana, od sposobnosti vlasti. vidi se da su to genijalni mladi ljudi, koji znaju upravljat gradom, i još su zeleni zdravo razmišljaju o ekologiji, prvi su u europi obustavili isporuku ruskog plina.
    a jadan Tomek...
    taman gledao džokera Noleta na Roland Garou,kad ga zovnuše da gori u centru grada...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    a jadan Tomek...
    taman gledao džokera Noleta na Roland Garou,kad ga zovnuše da gori u centru grada...
    Pucaju cijevi, gori... Senf će posijediti ako se ovako nastavi.
    Lakše je farbati klupice.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove