+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 12 PrviPrvi ... 9 10 11 12 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/221

Tema: LGBTQ aktivist Tomislav Tomašević - gradonačelnik Zagreba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jedan od najvećih kritičara bivše Bandićeve vlasti i jedna od od najboljih ako ne i njabolji poznavatelj prilika u gradu Zagrebu, dugogodišnji vijećnik u gradu Zagrebu Tomislav Jelić kod Dujmovića o novoj gradskoj vlasti.

On predviđa da neće dočekati kraj mandata na vlasti, da će ih Plenković nastojati održati u vlasti. Meni je to isto palo na pamet voidjevši njihovu nekompetenciju, neznanje upareno sa ideološkom zadrtošću. Ali isto tako nisam siguran da ih Plenković a pogotovo njihovi mentori izvana neće nastojati pošto poto zadržati na vlasti u Zagrebu, frizirijaći i lažirajući podatke, objavljivanjem lažnih anketa kojim su ih i doveli na vlast. Jer oni njih pripremaju za nacionalnu razinu a to bi bio promašen projekt ako u Zagrebu zglajzaju tako brzo.

Uglavnom isplati se pogledat.

Pogledah. Odličan gost.

Mislim da Možemo neće ostati zato jer su sposobni već zato jer su projekt podržavan i financiran izvana a odgovaraju i Plenkoviću koji, sigurna sam, već sada u glavi slaže buduću hrvatsku vladu s njim na čelu i koalicijom sa manjincima i Možemo.
    Sve ide u tom smjeru i SVE će se poduzeti da se Možemo prikaže kao uspješna priča.
    Bojim se da naš narod nema kapaciteta to prepoznati.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-11-2021 at 15:05
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Di su u HDZ-eu našli onog Hermana. Oni tamo u HDZ u ko klonirani. Čak je Filipović borbeniji i artikuliraniji od njega.

Nekoliko puta mu se ona furija Kekin namješta na volej a on ne zna poentirat. S ovakvim alternativama ostaje Zagreb u rukama Soroševaca i jugozomboida. Ka-ta-stro-fa
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-11-2021 at 10:44
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Di su u HDZ-eu našli onog Hermana. Oni tamo u HDZ u ko klonirani. Čak je Filipović borbeniji i artikuliraniji od njega.

Nekoliko puta mu se ona furija Kekin namješta na volej a on ne zna poentirat. S ovakvim alternativama ostaje Zagreb u rukama Soroševaca i jugozomboida. Ka-ta-stro-fa
    Namjerno to Plenki radi. Ima on velike planove sa Možemosima i ne može oštro protiv njih i zato gura potkapacitirane likove iz zagrebačkog HDZ-a da kao kritiziraju Tomaševića i njegovu kliku. Ustvari sve čini kako da im se previše ne zamjeri.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

U Beogradu policija štiti mural Ratka Mladića, u Zagrebu gradska vlast briše mural Slobodanu Praljku, u Vukovaru državno odvjetništvo podiže kaznene prijave zbog nacrtanog murala hrvatskim policajcima.

Razlike u društvima. Srbija ne da na svoje vojnike i zapovjednike, Hrvatska ih gazi posvuda.

pa jesu birali tog idioa, jesu, pa sada neka im ga.

Hrvatska je smeće od smeća, na žalost, i ovo je septička jama od države i naroda. ne znaš šta više reći, na poslu gnjide, društvo i državu vode gnjide, di god dođeš apsolutno vidim gnjide, ja u hrvatskoj nevezano za politička uvjerenja ne vidim nekog potencijala za napredak, možda sam ja slijep i možda pretjerujem jer eto nisam imao kovid 4 godine, pardon virus pardon gripu, ali to što imam jači imunitet od drugih ne znači da sam slijep ili glup.

pa naša država je plod četničkog zuluma i činjenice da su i tzv antifašisti od tuđmana na dalje morali spašavat svoju guzicu od njih, da je bilo obratno, još bi mi bili u jugovini.

stvari su kod nas jasne, ovaj narod veliki dio njega nije vrijedan nikakvog truda ni zalaganja za ništa, sad ovo oko korone ako ne stvori kritičnu masu mene hrvati više ne zanimaju ko narod niti ova blasfemija od države. ko može voljet državu, koja mrzi samu sebe, i narod koji mrzi sam sebe ? pa nisam ja mazohist, to što sam Hrvat ne znači da ću biti mazohist, i voljet nešto što je toliko trulo da ne može biti trulije.

Praljka farbaju isti oni koji bi crtali mladićeve portrete po hrvatskoj, kao antifašisti. oni s svojom antifa bajkom, konstantno već skoro 100 godina mute vodu na ovim prostorima po zadatku izvana.

oni bi da hrvati i srbi žive zajedno i ljubljeno, a ne možemo se ni mi hrvati između sebe zaljubite u sebe, a ne u srbe i oni u nas... to je sve pokazatelj koliko smo mi debilno društvo, tu se gura politika koja nema nikakvog smisla za nikoga, osim za one koji su neprijatelj ove države i ovog društva.
    hrvati mrze sami sebe, a onda se kao čude naši velikani kako to da ne volimo srbe, za početak hrvati bi morali voljet sebe, pa bi možda mogli zavoljet druge. to je moja logika, ali eto ja sam lud pa valjda ne vidim pravo, drugi to vide puno bolje.

Tomašević predložio proračun grada Zagreba za 2022. godinu, iznosit će ni manje ni više nego 2 milijarde eura, 200 milijuna eura će biti veći od zadnjeg Bandićevog proračuna kojeg je Tomašević kritizirao kao nerealnog i napuhanog. Kaj je onda ovo? Drugovi zelenokomunisti će se nakrasti kao nitko u povijesti, treba nahraniti sva ta gladna aktivistička društva.

Štaaa. Znači proračun čak i veći

nego za vrijeme onog rasipnika Bandića

Kakav debakl neiskusnog Tomaševića, kakav debakl ljudi moji.

Jučer ide snimka na NOVOJ di nabraji di je se šta uštedjelo..sve skupa niti sto milja kuna i onda dođe do vjerojatnog glavnog aduta..ukidanje mjere roditelje-odgojitelj..i tu odjedared nestane tona i slike..cap..

Sigurno je slučajno to NOVA tako capnula
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-11-2021 at 11:40

200 milijuna eura su povećali proračun, a problem im je platiti 400 milijuna kuna za našu djecu. Sramotan čovjek. Isto tako, najavio je prodaju udjela u APIS-u, kome će prodati, Vučiću?

Sva pederska internacionala u punom sastavu iliti borbenom ešalonu skupila se sinoć da oda počast ubijenoj obitelji Zec.

Nije njima do žrtava, ni do empatije, nego je njima do optuživanja Hrvatske. Slične hrvatske komemoracije ih uopće ne zanimaju.

Mural Praljka je vraćen na misto. Sad ćemo vidit šta će bit.

Sad to treba obranit. Jugodesnica je već krenula u napad

Advent za vrijeme Bandića i advent za vrijeme Tomice zvanog Senf; https://www.facebook.com/photo?fbid=....2428608027532
    Jadno i nikakvo. Izgleda kao u vrijeme socijalizma.
    Gotovo da se ruga Božićem i ljudima ovim kartonskim klizačima.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 12-12-2021 at 15:22

Narod.hr javlja da je maknut mural Slobodanu Praljku; https://narod.hr/hrvatska/mural-s-li...-stavio-na-hep.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 14-12-2021 at 14:57

indexov novinar a drugi je PR stranke Mozemo

sta mislite hoce li neki medij ovo osuditi

To je sve slučajno da se okružio takvim ljudima. Tomašević i Možemo su zapravo divna stranka.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    To je sve slučajno da se okružio takvim ljudima. Tomašević i Možemo su zapravo divna stranka.
    Ne, neće biti nikakve reakcije. Ni od možemovaca, ni od medija. Zato jer jednako misle kao i taj Jagić.

Dobar Peternel

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Ne znam gdje bih ovo stavio pa cu ovdje jer su iz iste kuhinje Ili je Hrvatska najdemokratska zemlja u rangu skandinavskih pa ovi mogu pisati ovakve bljuvotine o osnivacu drzave ili sam se prevario da je Hrvatska jos uvijek Hrvatska ili nesto sasvim drugo https://www.index.hr/vijesti/clanak/...jesti_ostalo_d

Pravi uspjeh bi bio postići raspad Jugoslavije bez rata i ostvariti ideju neovisne Hrvatske uključivanjem, a ne isključivanjem njenih građana srpske nacionalnosti. Tuđman nijedno nije uspio, a samo za prvo se može reći da je donekle pokušao. Još gore, tijekom svoje vladavine se pokazao kao predsjednik nesposoban za mir i demokraciju, njemu je odgovaralo izvanredno ratno stanje u kojem je mogao djelovati autoritarno, što je ostao njegov osnovni habitus do samoga kraja.

Ista prica kao i danas protiv Ukrajine sto pisu rusofili, Zelenski kriv za rat, na Moskva sto je izvrsila invaziju, tako je valjda i Tudjman kriv za kolone tenkova iz Beograda u ljeto '91.
    Zelenski i Tudjman i njihovi banderovci/ustase protjerivaju i kolju srpsko/rusku nejac kao '41 , pa su Moskva/Beograd morali reagirat tako da ce popalit i porusit trecinu Hr/Uk. Jedino sto je kljucna razlika i sto je meni zanimljivo je da su zapadni msm lijevi mediji, naravno ukjucujuci i index na strani Ukrajine.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 14-05-2022 at 12:50

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tomašević vjeran svojoj ideologiji zabrani zastave hoda za život, a udbaška desnica poziva na nekakvu pomirbu i prozivaju ga da to nije demokratski.

Ništa novo na desnici

[QUOTE=Humphrey;517550]Tomašević vjeran svojoj ideologiji zabrani zastave hoda za život, a udbaška desnica poziva na nekakvu pomirbu i prozivaju ga da to nije demokratski.

Ništa novo na desnici[/QUOTE

Zastave duginih boja su tu; https://narod.hr/hrvatska/zagrebacki...o-lgbt-zastave

Pa zar su Zagrepčani stvarno mislili da su ovaj Tomašević i njegova klika sposoban baviti se bilo čime osim svojom nastranom ideologijom?!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : Danas at 08:09

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove