+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/174

Tema: LGBTQ aktivist Tomislav Tomašević - gradonačelnik Zagreba

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    TT, tocnije prvi covjek za ideoloska pitana, Danijel Dolenec, uvodi gradjanski odgoj u zagrebacke skole. Kako ce to izgledati, tko ce odluciti sto su teme za taj gradjanski odgoj....
    Stozerni HDZ muk, oporbu se ne prenosi, Plenkovic trlja rukice....
    Kakva je uopće nadležnost županija po pitanju obrazovanja? Smiju li oni uopće na svoju ruku ubacivati predmete u obrazovanje koje je u domeni države?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kakva je uopće nadležnost županija po pitanju obrazovanja? Smiju li oni uopće na svoju ruku ubacivati predmete u obrazovanje koje je u domeni države?
    Da, ja mislim da je obrazovanje cak iskljucivo stvar zupanija, zbog cega ne znam, mozda zbog specijalnog statusa u Vukovaru.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Dobro, tu si u pravu, velik broj Hrvata je pobjegao od Osmanlijske navale u Mađarsku i Austriju i tamo su se asimilirali. Zanimljivo da je najčešće prezime u Slovačkoj Horvat, ima ih 30.000. Znači u pravu si Inkvi, oprosti.

Brojnost prezimena Horvat po državama:

Mađarska - 197.000 Horvata (5. najbrojnije prezime)
    Slovačka - 30.800 Horvata (1. najbrojnije prezime)
    Hrvatska - 21.600 Horvata (1. najbrojnije prezime)
    Slovenija - 9.700 Horvata (2. najbrojnije prezime)

Nije ni čudo kaj nam dolazi toliko turista iz tih zemalja, krv nije voda. 200.000 Horvata u Mađarskoj, tu imamo veliki potencijal. Trebali bi lagano gledati prema organizaciji HAO Mađarske.
    Lovrenčić što igra za hajduk mi isto miriše na hrvata pa i bivši predsjednik slovačke gašparović. Isto koliko srba i bošnjaka imaju prezimena po isključivo hrvatskim( ne slavenskim) oblicima imena. Turci su nam smanjili naciju za 5 puta mogli smo biti veliki u najmanju ruku poput rumunja.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Datum registracije
    Sep 2016
    Gasparovic nije znao dal' je Hrvat ili Srbin, ja mislim da vecina "Hrvata" u Madjarskoj i Slovackoj niti zeli biti Hrvati, niti ih to nesto zanima.
    Pisi propalo.

Pa kad je davno asimiliran. Jedino je čudno da barem ne zna svoje porijeklo. Ogromne hrvatske mase pokrenute sa svojih ognjišta osmanlijskom agresijom su otišle u Austriju, Mađarsku, Italiju, današnju Slovačku i tamo asimilirani.

Grunf kaže, mala smo ekonomija. A Slovačka ima 5 milijuna stanovnika, malo više nego mi. A kakve se poslovne zgrade rade u bratislavi a kakve u Zagrebu. Bandić isto nije razvijao grad kako treba, nego se bavio Ciganima i povlađivao svakome. A tek ovi lumpenproleteri kojima je cilj zaustaviti sve osim preodgoja društva sa svojim bolesnim idejama i LGBT propagandom.

Sve je ovo posljedica nelustracije koja nas drži kao društvo stegnuto za vrat i koje na sdrži na ekonomski i demografski pri dnu. I neprijateljski stav prema iseljeništvu koji se skoro nije promjenio od SFRJ i SRH.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-09-2021 at 20:53
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Slovaci su drukcije nariktani nego mi. Recimo pratim ovo sto se radi u Medjimurju, Cigani se medjusobno kokaju, Medjimurci redovito zrtve pljacki, sto provala sto kradji povrca i voca, do direktnih kradji.
    U Slovackoj specijalci nebi usli u selo da sprjecavaju i spasavaju jadne Rome od medjusobnog ubijanja, vec bi usli i izpendrecili sve sto se krece, pa onda pitali pitanja.
    Njihova desna scena je ziva, natjecu se tko ce biti desniji u tom spektru, tamo zaista i postoji to sto se zove ekstremna desnica.
    U Hrvatskoj je ekstremna desnica Skoro, u Slovackoj lola u Bratislavi obrijane glave sa majicom White Power.
    Nebo i zemlja. Zamisljam da oni imaju nekakvog Goldsteina, Pupavca ili Klasica. Nije moguce.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa kad je davno asimiliran. Jedino je čudno da barem ne zna svoje porijeklo. Ogromne hrvatske mase pokrenute sa svojih ognjišta osmanlijskom agresijom su otišle u Austriju, Mađarsku, Italiju, današnju Slovačku i tamo asimilirani.

Grunf kaže, mala smo ekonomija. A Slovačka ima 5 milijuna stanovnika, malo više nego mi. A kakve se poslovne zgrade rade u bratislavi a kakve u Zagrebu. Bandić isto nije razvijao grad kako treba, nego se bavio Ciganima i povlađivao svakome. A tek ovi lumpenproleteri kojima je cilj zaustaviti sve osim preodgoja društva sa svojim bolesnim idejama i LGBT propagandom.

Sve je ovo posljedica nelustracije koja nas drži kao društvo stegnuto za vrat i koje na sdrži na ekonomski i demografski pri dnu. I neprijateljski stav prema iseljeništvu koji se skoro nije promjenio od SFRJ i SRH.
    Slovačka ima 5,5 milijuna ljudi, mi 4 milijuna. Slovačka ima duplo veću ekonomiju od Hrvatske, industrijska su zona Austrije i Njemačke, nije čudo da grade takve neboderčine u Bratislavi. No, bez obzira na to, da se Zagreb vodi kak spada i da se pripuste strani ulagači na tržište nekretnina, Zagreb bi imao puno bolje nebodere. Zagreb je zanemareni grad, ništa čudno kad ga vode jugonacionalisti zadnjih 20 godina. Sva sreća da su privatni poduzetnici jaki i da vuku grad naprijed pa unatoč svemu grad ipak napreduje.

Ali slažem se, lustracija je preduvjet napretka.

Datum registracije
    Sep 2016
    Gledajuci slike gospodje Tomasevic, koja ocito kopira stil Danijela Dolenec, moram zakljuciti da sam sada shvatio zasto Muozemasi mrze Milanovica.
    Zena mu se ne oblaci kao lezbejka light. Taj kratka kosa, bubi uvijek hlace stil je ocito ideoloski brend nove zeleno-crvene avangarde u Hrvata.
    Tako mozemo sa cudjenjem konstatirati da je Zoran Milanovic najnormalnije sto "hrvatska ljevica" moze pruziti.

Je li itko gledao zamjenicu zamjenika od Celakoskog kod Ace from Leskovac

- jesu još iznenađeni zatečenim stanjem

- ostavljaju li još upaljeno svjetlo u uredu preko noći?

- hoće li grlit stabla a sasjeći kranove po gradu

- hoće li već svečano izjavit da su iznenađeni stanjem u blagajni RH.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-09-2021 at 12:53

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

Uhvatio sam malo pred kraj emisije dok je odgovarala na Acino pitanje i dalo se zaključiti kako će njena partija vjerovatno podržati referendum po pitanju uvođenja Eura,odnosno kako neće biti apriori ZA uvođenje Evra nego će malo protabiriti na Glavnom odboru sedam sekretara skoja po tom pitanju.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Datum registracije
    Sep 2016

Poceo sam gledati, ali sam odmah primjetio da ce "interview" by Aca postati promidzbeni spot za Muozemo pa sam zakunjao.

Zaostali poljski katolički vjernici i njihov neosjetljivi divlji američki kapitalizam je uništio Varšavu. Nadam se da naš antifa poglavica Tomašević prati razvoj događaja i da neće dozvoliti ovakvo uništenje našeg divnog socijalističkog Zagreba kao što su Poljaci uništili svoj glavni grad.

Drži presicu i navodno govori da je iznenađen stanjem gradske blagajne.

Drži presicu i navodno govori da je iznenađen stanjem gradske blagajne.
    Ukinul je status roditelja odgojitelja, zakinuo roditelje za 400 milijuna kuna i sad slavodobitno drži presicu na kojoj priča kako je uspio uštediti 400 milijuna kuna. Nek slijedeće ukine ZET, da uštedi još milijardu i nek sve utrpa u džepove grmečkih pederiziranih potomaka.

Ukinul je status roditelja odgojitelja, zakinuo roditelje za 400 milijuna kuna i sad slavodobitno drži presicu na kojoj priča kako je uspio uštediti 400 milijuna kuna. Nek slijedeće ukine ZET, da uštedi još milijardu i nek sve utrpa u džepove grmečkih pederiziranih potomaka.
    Ipak ih nije uspio uštediti jer su ti milijuni odma otišli na "otkrivene financijske kosture". Nije precizirao kakvi i koji su to "kosturi".

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ipak ih nije uspio uštediti jer su ti milijuni odma otišli na "otkrivene financijske kosture". Nije precizirao kakvi i koji su to "kosturi".
    Nitko ga to nije pitao, neka precizira te kosture. Vjerojatno se radi o tome da mora vratiti Sorošu lovu koju je upumpao u njega za izbore.

Ja sam upravo suprotno očekivao da će Soroš i oni njemački instituti upumpati kolikotreba love u zagrebački proračun.

Pa neće valjda gledati svog pulena u problemima eto samo tako.

Ja sam upravo suprotno očekivao da će Soroš i oni njemački instituti upumpati kolikotreba love u zagrebački proračun.

Pa neće valjda gledati svog pulena u problemima eto samo tako.

Tomašević uzeo lovu majkama s troje djece i dao Sorošu.

Ja sam ne budi len poslal i upit čika Sorošu i njemačkim instituitma zakaj ne krcaju lovu u zagrebački proračun i u Muzemo općenito...i da kakav je to način sad ih ostavit kad im gore svjetla po uredima cijelu noć i kad im je najgore.

i vidi šta mi je njihov predstavnik poslao kao odgovor..on čak misli da sam ja jedan od njih

kakav bezobraznik..

Tomašević uzeo lovu majkama s troje djece i dao Sorošu.
    Jedan dio i budućim profesorima prevažnog predmeta Građanskog odgoja... Za to mora biti...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove