Vidi rezultate ankete: Jeste li za davanje otkaza Zlatku Daliću?

Glasači
3. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

2 66.67%
  • Ne

1 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/57

Tema: Kvalifikacije za SP u Kataru 2022-Zlatko Dalić, je li vrijeme za odlazak?

Pa to je i bilo u planu, etapna gradnja i zaokruživanje stadiona, ali je došla nova vlast 2000. i zaustavila "pljačku" pa sad imamo polu nakaradan stadion.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Moga bi se od Makismira napravit pristojan stadion. Srušit ne samo istočno nego i južnu tribinu, pomaknit teren prema sjevernoj i zapadnoj preko atletske staze pa napravit novu južnu i istočnu uz teren. To bi, po meni, bila najbolja opcija. I najjeftinija.
    A što će nam stadion. Pa uskoro će naš nogomet biti ispod razine onoga što se do sada igralo u ''tzv regionu''.

Mi smo do sada zahvaljujući jednom čovjeku stršili daleko iznad. E a onda su ''drugovi'' rekli ne može to tako. Moramo se uklopiti u ''region'' moramo biti ''pošteni'' kao Hajduk.

Nema veze što si jadan i što te jedna Gorica dere 3:0 bitno je da si ''pošten''.

A onaj drugi nepošteni - sigurno je i suce potplatio u Europi - pa dobiju Tottenhema 3:0.

Treba ih pod hitno prijaviti uefi i izbaciti iz natjecanja - dovesti im ''poštenu upravu'' na čelu sa udrugom ''naš dinamo''.

I onda će na kraju to biti - to.

Samo pošteno! Pa makar i zadnji.

Dosadan si. Da ne kažem nešto gore.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dalic znakovito izjavio da se plasi sudbine Cacica.

Ove dvije utakmice, zadnje dvije, igraci su izgledali kao da ne zele igrati. Ako se sjetimo kako su preocito srusili Stimca i Cacica, bojkotom igre... onda nije daleko od toga da sad ruse i Dalica.

Razloge ne znam, mogu pretpostaviti, za Stimca sam siguran da im nije odgovarala spartanska disciplina jer oni su navikli na pivicu, lagodno trckaranje po treninzima i da im se glade muda kao "nacionalnim junacima", za Cacica ne znam razlog ali mislim da se svi mozemo sloziti da su vec dva izbornika pala zbog bojkota igraca.

I Kovač. Kovača su još bojkotirali.

Gledam sad U21 mladu Hrvatsku protiv Švicarske do 75 minute 3:0 i sve kao po loju. A onda bezvezno igranje rukom u šesnaestercu, pa autogol i na kraju jedva 3:2 još nas je vratar spašavao moglo je biti 3:3.

To smo izgleda mi. I to ne samo u nogometu. Mentalitet nam je takav.

Samo što je kod Bišćana za razliku od Dalića svaki igrač na svom mjestu.

Da, Kovac mislio sam na Kovaca sa spartanskom disciplinom.

Haha, ja gledam kaj pišeš za Štimca da je imao spartansku disciplinu. Dalić bude si sam kriv, ako će ga bojkotom sprašiti s klupe, počeo se gubiti sa svojim nebuloznim taktikama i postavkama.

Dalic je obećao da neke stvari neće raditi, pa ih opet radi. Kao da mu je Miljan miljanić mentor. Moraju mu igrati najbolji i to na svojim pozicijama. A što on radi? Izmišlja toplu vodu.

Ja mislim da je zapravo odogovr jednostavan, Dalic nije neki nogometni znalac.

Posao dobio preko kumovskih veza, kad je odletio onaj prethodni koji je zapravo i slozio momcad, Cacic. Dalic je dosao u pravo vrijeme, mobilizirao ekipu, dao im slobodu u igri, oni su sami htjeli rezultat u Rusiji i uspjeli su uz dosta srece, odlicnog Subasica, prosli Engleze suvereno i onda je Dalicevo neznanje u finalu ekipu kostalo zlata.

Sad kad su otisli neki bitni igraci, kad treba umoriviti neke "senatore" recimo Vidu koji ocito vise nije dobar za prvih 11. Dalic to ne radi niti smije niti zna.
    Sad kad treba malo vise od "poniznosti i skromnosti" i motivacije, dogadja se Ciro story nakon neuspjeha u kvalifikacijama za Euro 2000.

Ciro je tada takodje pao zbog neznanja, kad vise nije bilo dovoljno motivirati igrace nego nesto i uraditi po pitanju taktike i strategije.

Koga je Dalic zapravo trenirao u karijeri, a da je vrijedan spomena. I to nije slucajno.

Bome mi ni onaj Ćaleta Car ne ulivjeva sigurnost. Malo mi baca na teškog kiksera.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bome mi ni onaj Ćaleta Car ne ulivjeva sigurnost. Malo mi baca na teškog kiksera.
    Istina - ali se bar ne zaleće u prazno kao Vida. Vida mi je simpatičan ali brate previše odlazi u prazno.

DCC ima 25. godina i za taj nivo iskustva odlican stoper, nije slucajno bio na meti Lpoola, standardan u Marseju.

Bolji od Vide a rekao bih i od Lovrena, koji je upravo taj, kikser. To ga je kostalo i bolje karijere, ima znanje ali precesto kiksa.

Gvardiol ce vjerojatno biti top svjetska klasa, imamo tu i Pongracica, Krizmanic mi djeluje sjajan talent, Vuskovic takodje, svi ce oni uskoro u a vrstu.

Ja Gvardiola pamtim po onoj asistenciji iz kornera na peterac protivniku)).

Ono se baš rijetko viđa.

DĆC već toliko godina???

Gvardiol je klasa razine Ramosa, jedan kiks je imao s 18 godina, a igra Ligu Europe i HNL. 1 kiks i milijun odličnih predstava, već sad zaslužuje biti barem na klupi hrvatske seniorske reprezentacije kao i Majer, možda Ivanušec.

Jučer je Dalić opet pokazao da je loš, opet smo na mišiće izvukli pobjedu. Sva sreća da su Slovaci dobili Ruse pa smo prvi u skupini.

Ono je sinoć bio očaj nad očajima. Vidjelo se i da neki mladi igrači imaju još mliječne zube. Ili ne mladi nego debitanti. Oršić je bio, ne znam kako bi opisao. Igra u Dinamu i ovo jučer to nema veze s vezom. Go,l nam je upao nakon kiksa maltežanske obrane. Bilo je doduše nekiš šansi poput Vlašićevih ali sve je to očaj. Nitko ovako sporo ne igra. gledao0 sma malo Slobvačka-Rusija. Kakav je to tempo bio. Kakvi prodori. Doduše i ta Slovačka je odigrala s Maltom 2:2 kući.

Malta me ugodno iznenadila, čvrsti su. nisu to više ekipe za napucavanje. Doduše nama nikad nije ni bila.

Ne kažem ništa za Gvardiola, samo mi smiješna ona asistencija. Nigdje nikoga oko njega lopta, ide u gol aut, oko njega dva tri njegova igrača i on idealno asistira jedinom protivničkom na glavu na peterac..ja sam se smijo po minute. Prvo sam se uvatio za glavu, pa jel ovo moguće.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 31-03-2021 at 14:12

Sretna pobjeda ce zamaskirati sve lose, a na EP ce voditi iste igrace, Melnjaka jer je zemljak iz Varazdina, Juranovica ni sam ne znam zasto, Badelja jer je nezamljenjiv na pokeru tijekom priprema, i tako dalje.

Ako danas mladi prodju Engleze, nece ni biti govora o mladim igracima na EP. I tamo cemo ispasti u skupini a Dalic ce papagajski ponavljati "moramo biti bolji".

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove