Vidi rezultate ankete: Jeste li za davanje otkaza Zlatku Daliću?

Glasači
3. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

2 66.67%
  • Ne

1 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/57

Tema: Kvalifikacije za SP u Kataru 2022-Zlatko Dalić, je li vrijeme za odlazak?

Kvalifikacije za SP u Kataru 2022-Zlatko Dalić, je li vrijeme za odlazak?

Najprije, svaka čast za Svjetsko prvenstvo. Zbog toga je Zlatko Dalić imal kredita zadnje 3 godine kad smo igrali očajno i kad su nas šamarali svi po redu. Ok, bili su teški protivnici, ali kaj reći nakon poraza od Slovenije, repke 3 klase slabije od naše? Nakon kaj ga je Kek, koji je dobar trener rasturio s 3 klase slabijom repkom, kaj reći? Lako za poraz, ali taktika nabacivanja igrača u momčad bez ikakvog reda, igra bez glave i repa, očajne predstave koje već traju 3 godine su vrijeme za uzbunu. Dalić se ili zasitio ili ne zna posložiti ekipu, ali meni se čini da je vrijeme za novog trenera ako mislimo ići na svjetsko prvenstvo.

Dalić je večeras totalno promašio i postavu i taktiku. Najveća je greška Kramarića staviti na klasičnu špicu. On mora igrati iza prvog napadača. I onda izmjene - katastrofa.

Koliko je krilnih napadača imao?

7 krila, 8 veznih, 0 napadača.

Veliki trenerski mag, barem tako za sebe misli, jedan Kek ga je uništio s 2 igrača.

Što je Livaković branio kod gola??????
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Brozović katastrofa. Perišić katastrofa. Modrić katastrofa, a Kovačića ne treba ni komentirat
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-03-2021 at 22:55

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što je Livaković branio kod gola??????
    Lijevu stativu. Užasna reakcija, kao da je pustil gol. I njega treba maknuti na klupu.

Je li ovo puštanje tekme Slovencima? Nešto povezano s Mamićima?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Lijevu stativu. Užasna reakcija, kao da je pustil gol. I njega treba maknuti na klupu.
    Pa koliko sam ja vidio lopta je prošla kroz trojicu naših. I još se i odbila od nekog od njih. Vida je 2 - 3 puta ispao iz obrane kao početnik.

Totalno kriv sastav i taktika. Ne znam što bih drugo rekao. Morao je krenuti sa pravom špicom - on krenuo sa Kramarićem koji to nije.

Brozović katastrofa. Perišić katastrofa. Modrić katastrofa, a Kovačića ne treba ni komentirat
    Dalić je najveći krivac. Loše je krenuo. Loše je nastavio. Tek je na kraju shvatio da bi trebao ubaciti pravu špicu, ali je bilo kasno.

Čovjek stoji na lijevoj stativi a lopta ne može proć tri igrača naših pokrivaju i to u liniji stativu koju on čuva. Ovo još nisam vidio u nogomet. Da se pomakao metar dva udesno samo bi loptu u ruke pokupio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-03-2021 at 23:16

Ali nije ni u tome problem. problem je što svi igraju preko k.. Nit volje nit žele. igraju nogomet od prije 70 godina. Igrač koji ima lotu stoji, svi okolo stoje, beozopasno zuje na 20 metara od gola.

Pošteno bi bilo reć da oni kojima se ne igra više da to i kažu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-03-2021 at 23:24

Ovo je definitivno bilo loše. Ako misle ovako nastaviti neće daleko. Meni recimo Kovačić nije jasan. Gledao sam ga nedavno za Chelsi i ovo večeras dva potpuno različita nogometaša. Ne moš stavljati iste igrače u postavu.

I još k tome nisu uigrani.

On nijedne samokritike nije rekao, taj ni ne pomislja na odlazak.

Postalo je bolno za ovi gledati ovu bruku od igre. Sramota.

Zadnjih 5 tekmi, imamo 4 poraza i neriješeno. Zadnjih 9 tekmi, 6 poraza, 2 dobivene i neriješeno.

Od svjetskog prvenstva smo odigrali 25 tekmi, 10 pobjeda, 5 remija i 10 poraza. Rezultati kao da vodi Varteksa u prvoj ligi, za sredinu tablice.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 25-03-2021 at 08:10

Zadnjih 5 tekmi, imamo 4 poraza i neriješeno. Zadnjih 9 tekmi, 6 poraza, 2 dobivene i neriješeno.

Od svjetskog prvenstva smo odigrali 25 tekmi, 10 pobjeda, 5 remija i 10 poraza. Rezultati kao da vodi Varteksa u prvoj ligi, za sredinu tablice.
    Ne. Još gore. Kao da vodi klince i želi svakog klinca zadovoljiti - jer rezultat nije važan.

Vrlo brzo će mu se pokazati da neki igrači još nisu za reprezentaciju.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ne. Još gore. Kao da vodi klince i želi svakog klinca zadovoljiti - jer rezultat nije važan.

Vrlo brzo će mu se pokazati da neki igrači još nisu za reprezentaciju.
    A nekima je se trebao zahvaliti.

Dobro, igralo se tu s najjačim repkama na svijetu. Francuska i Portugal pa i ta Engleska.

Ovo sinoć je bio živi očaj, ne znam kad sam gledao bezopasniju Hrvatsku. i onih 15 minuta nije bilakav brutalna dominacija kako pričaju. jedna šut s 16 iz bloka i jedan prolaz Vlašića iz mrtvog kuta. Mi nijednu pravu šansu nismo napravili za tih 90+ minuta.

Jednostavno to je bezuba reprezentacija. Modrić je pogubio toliko lopti, ništa nije kreirao, čak ni Kovačić nije bio toliko očajan. Igralo se bez napadača pa bekovi i krila nemaju kome ni nabacit. Brozović očajan. Perišić isto. Ako protivnik igra bunker onda moraš imati igrača koji je ćo potegnit, probat stvorit višak a oni samo igraju alibi dodavanja. I Modrić i Kovačić koji je jednom prošao i odmah stvorio višak. Ili probaj barem šutnut izvana. A oni su se par puta probali ušetat u 10 metara i smetaju jedna drugom, skoro su se saplitali jedan od drugog.

A Livaković i njegovo čuvanje stative i ostavljanje praznog gola dok mu tri naša igrača čuvaju prvu stativu, ja to dosad nisam vidio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-03-2021 at 11:01

Dobro, igralo se tu s najjačim repkama na svijetu. Francuska i Portugal pa i ta Engleska.

Ovo sinoć je bio živi očaj, ne znam kad sam gledao bezopasniju Hrvatsku. i onih 15 minuta nije bilakav brutalna dominacija kako pričaju. jedna šut s 16 iz bloka i jedan prolaz Vlašića iz mrtvog kuta. Mi nijednu pravu šansu nismo napravili za tih 90+ minuta.

Jednostavno to je bezuba reprezentacija. Modrić je pogubio toliko lopti, ništa nije kreirao, čak ni Kovačić nije bio toliko očajan. Igralo se bez napadača pa bekovi i krila nemaju kome ni nabacit. Brozović očajan. Perišić isto. Ako protivnik igra bunker onda moraš imati igrača koji je ćo potegnit, probat stvorit višak a oni samo igraju alibi dodavanja. I Modrić i Kobvačić koji je jednom prošao i odmah stvorio višak. Ili probaj barem šutnut izvana. A oni su se par puta probali ušetat u 10 metara i smetaju jedna drugom, skoro su se saplitali jedan od drugog.

A Livakjović i njegovo čuvanje stative i ostavljanje praznog gola dok mu tri naša igrača čuvaju prvu stativu, ja to dosad nisam vidio.
    Dalić je najviše kriv. I tu priča staje. Jer ne možeš kriviti igrača ako ga ovaj nije stavio na njegovo prirodno mjesto. Ili kad u sastav stavlja iste tipove igrača - pa se kako kažeš sapliću jedan o drugoga. Samo smetaju.

Pa nisu ti igrači ovce da se grupiraju ako vidiš da vas pet ulazi u prostor od par kvadrata, ne treba ti nitko reći da se raširiš. Ja ih gledam kako nasrću jedan preko drugoga u 16 i jedni drugim izbijaju lopte.

Nisu ovce. Pa u jutarnjem čitam da je Vlašić igrao centarfora. Može li itko reći što je Vlašić jučer igrao. Zašto je duplo krila. Pa je kasnije ubacio još krila.

A u sredini nikog živoga. Pa se u 70 minuti sjetio i ubacio Budimira. Da smo izjednačili na kraju - bilo bi to ''genijalno''. Ali nismo pa je loše.

A izgubiti od ovakve Slovenije. Sad nešto hvale Keka. Ma Kek je samo iskoristio ono što mu je Dalić ponudio.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove