+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2 10 11 12
Prikaz rezultata str. 221/236

Tema: Mamić vs." Pravosuđe" RH

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    kakva je on žrtva kad se s njima veselio, pio, jeo, kurvao se. To što se preigrao i mislio da je jači od države, njegov problem. primitivac nije skužio da se ne može boriti ptotiv države. Izigrali su ga jer je bahat i ne zna osnovnu stvar " nitko nije na ovom svijetu jači od države" osim Boga, za nas vjernike. A on je mislio , ja ću njih kupit pa nešto snimit pa ću ih imat u šaci. A država se tada brani. tebe sredi a tvoje snimke baci u smeće ili ih ignorira.

Da je bio pošten ne bi mu trebalo podmićivanje. Iz principa ne bi. Može se osuditi i nevin čovjek ali on iz principa ne podmićuje, rezonira, zašto bi podmićivao za nešto što nisam uradio.

UDBA ga stvorila UDBA ga odbacila i kako ne kužite kako mene a vjerujem ni većinu ne zanima di je on prodo Balabana ni za koliko ni koliko će dobit za Olma, ni koga je zajebo, prijebo, uopće mene osobno ne zanima.

Znaimalo me kad je naređivao igračima naređivao da gube utakmice namjerno kako bi imao alibije za smjenu selektora koje je sam postavljao. To me užasavalo, vrijeđalo da su i on i oni spali na te grane. Niže od toga ne može. Toliko je bio bahat da je to najvaljivao i u novinama. I nije se odmah kužilo, bar ja nisam da oni to rade.

I Dinamo i reprezentacija su prodisali tek kad se on fizički maknuo od njih. Ne znam zašto se glupirate s tom njegovom reprezantacijom. On je tu stvarao samo pomutnju i nemir. Kaos i svojevrsno ludilo. Dok je on bio blizu reprezentacije ona je samo jednom prošla grupu. Kad se on maknuo osovjila je srebro. Dinamo je služio kao kanta za napucavanje u Europi dok on nije otišao. Kad je on otišao dvaput se prošla UEFA grupa a samo su dvije minute falile da se prođe i grupna faza LP.
    Je, uvlačia im se u šupak al' to ne mijenja činjenicu da im se nije uspia uvuć. Jer da je..sad ove teme ne bi bilo. A tema je i on i ovi šta su po tebi bili skupa s njim. Pa nemo'š preskakat i ove druge i ignorirat činjenicu da nije pravedno osuđen. Mislim..mo'š al drugi primjećuju. Tebe ne zanima šta te ne zanima al' to ne znači da nekog drugog na foruma to ne zanima. Mene itekako zanima činjenica da se se može nekoga ovako osuditi bez dokaza i da se još plješće toj presudi a ne zanima me previše Mamićeva ljigava preseravanja jer on nije na nikakvoj službenoj poziciji ni bio nit je sada nit će ikad bit. Običnog čovika on more samo naljutit il obradovat, zavisi od ukusa, a ne moremu mu naštetit ka ovi na pozicijama političke i pravosudne moći.

Ja sam barem 100 puta samo ovdje napisao da je pravosuđe naša najgora rana i da bi svima ovim sucima koje spominje Mamić trebalo dati tri puta veću kaznu nego je on dobije. A to i ide po nekim propisima. Ti si kriv jer si podmićivao državne službenike a oni su tri puta krivlji jer su primali mito. O tome nikakve dileme nema. Sve bi ja to udbaško pravosuđe taj kamen koji je zapeo među kotačima Hrvatske i ne da joj naprijed maknuo. Ali Mamić je dio toga, nije non žrtva tog sistema. Ti nisi bio tu, dođeš povremeno ali mi smo itekako pisali o tome. Toliko o mom ili stavui nas par ovdje o pravosuđu.

kako ti znaš, da je bez dokaza. Za njega postoji toliko dokaza da ga se može deset puta osudit. To šta je reka Brleković koji je s njima bio u talu godinama, jel to neki dokaz da nema dokaza.

Ali mene više zanima njegov poguban utjecaj na društvo. Na hrvatsko društvo. Ima je on itekakvu poziciju i moć. Moć da debilizira društvo. Da ga primitvizira. Da u Hrvatskoj bude normalno kupit, potkupit, uvest najcrnju onu balkanštinu, nije on tu jedini on je samo jedna od najglasniji, najprimitivniji, kupit koga treba, potplatit, skidat se u gaćice u zračnoj luci, skidat se go do pasa na sinovoj svadbi. U tim godinama. Promovirat Jovanku Broz kao ženu bez mrlje, hvalit Jugoslaviju, Zvezdu, Partizan, sad se uvlačit sarajevskoj čaršiji u guzicu, on je sve ono protiv čega bi se mi trebali borit kao hrvatski nacionalisti. Pa ja ne mogu shvatit da njega netko brani a da sebe zove hrvatskim nacionalistom.

Ta nepogoda i sad možda ima utjecaj na reprezentaciju, možda ih ima u ruci, neke od starijih igrača, je rovo što oni igraju u ove dvije utakmice, to ne bi igrala ni seoska ekipa, možda ih ucjenjuje da će ih uvuć u priču ako opet ne bojkotiraju reprezentaciju što su već x puta radili pod njegovim vodstvom.

Na mjestu Dalića stavio bi samo mlade momke koji nisu uprljani s njim koje ne može ucjenjivat. Jer Jugoslavenčina nema skrupula, nema on granica.

sad štele da onaj Turduć njegov pajtos bude predsjednik DSV-a. Pa tu još može biti cirkusa.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ja sam barem 100 puta samo ovdje napisao da je pravosuđe naša najgora rana i da bi svima ovim sucima koje spominje Mamić trebalo dati tri puta veću kaznu nego je on dobije. ...............
    Imate problem što ste stalno u potrazi za gospodinom savršenim, a takvog nema. Postavljati stalno letvicu previsoko, vodi u poraze, pa se ne "uzme" i ono što bi se moglo.
    Npr. stav oko abortusa (ne mislim na Vas), kada se traži apsolutna zabrana - to ljude odbija (da ne nabrajam razloge) i onda zbog nekih promila, to bude izlika da sve bude po starom i djeca se uništavaju. Umjesto zabrane uz iznimke, s kojom bi se možda i mogla pridobiti javnost. U Irskoj je nakon legalizacije broj pobačaja porastao za 40%, pa kada bi se kod nas dogodilo suprotno, bila bi to velika stvar.

Da se ne ponavljam i ponovno ograđujem od Mamićevih ispada, ali u ovom trenu ono što radi je - dobro. I to treba priznati. Uostalom i na zapadu koriste zviždače, pokajnike i tsl. Sutra će s njim biti možda neka druga priča, ali ovu njegovu "reformu pravosuđa" - mogu smo pohvaliti. I koliko god se koprcali, vjerujem da im ne gine barem smjena. Odvajati kod nekoga dobro - loše i tako to komentirati. Slično kao i sa Milanovićem. Kada pravi svinjarije - kritizirati, ali kada uzdrma sve lijevo liberalno manjinske ikone, odlikuje HVO i sl. - pohvaliti.

U ovoj našoj situaciji, bolje nam je biti oportunista (i iz toga izvući neku korist), nego zadrt i odbijati sve od sebe, koji nisu "sveti".

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Imate problem što ste stalno u potrazi za gospodinom savršenim, a takvog nema. Postavljati stalno letvicu previsoko, vodi u poraze, pa se ne "uzme" i ono što bi se moglo.
    Npr. stav oko abortusa (ne mislim na Vas), kada se traži apsolutna zabrana - to ljude odbija (da ne nabrajam razloge) i onda zbog nekih promila, to bude izlika da sve bude po starom i djeca se uništavaju. Umjesto zabrane uz iznimke, s kojom bi se možda i mogla pridobiti javnost. U Irskoj je nakon legalizacije broj pobačaja porastao za 40%, pa kada bi se kod nas dogodilo suprotno, bila bi to velika stvar.

Da se ne ponavljam i ponovno ograđujem od Mamićevih ispada, ali u ovom trenu ono što radi je - dobro. I to treba priznati. Uostalom i na zapadu koriste zviždače, pokajnike i tsl. Sutra će s njim biti možda neka druga priča, ali ovu njegovu "reformu pravosuđa" - mogu smo pohvaliti. I koliko god se koprcali, vjerujem da im ne gine barem smjena. Odvajati kod nekoga dobro - loše i tako to komentirati. Slično kao i sa Milanovićem. Kada pravi svinjarije - kritizirati, ali kada uzdrma sve lijevo liberalno manjinske ikone, odlikuje HVO i sl. - pohvaliti.

U ovoj našoj situaciji, bolje nam je biti oportunista (i iz toga izvući neku korist), nego zadrt i odbijati sve od sebe, koji nisu "sveti".
    Vidjet prvo što će od svega toga biti. od te "Mamićeve reforme pravosu đa". Ja tvrdim da neće ništa ili skoro mništa. Možda se varam. Sve je moguće. jer bi bi osudom tih sudaca država priznala d aje korumpirana. zašto bi ona to uradila. Neće to napravit ako nema proitiska. A smao narod može takav pritisak napravit. a naroda baš briga. oni mamića vide kao heroja

osim toga to je meni s morlane strane suspektno. Lik koji godinama pije, jede, dijeli plijen, kurva se, cinka sad sve njih kad su ga izdali. da ga nisu izdali, šutio, bi, pio, jeo, dijelio plijen i kurvao se.

Ja sam barem 100 puta samo ovdje napisao da je pravosuđe naša najgora rana i da bi svima ovim sucima koje spominje Mamić trebalo dati tri puta veću kaznu nego je on dobije. A to i ide po nekim propisima. Ti si kriv jer si podmićivao državne službenike a oni su tri puta krivlji jer su primali mito. O tome nikakve dileme nema. Sve bi ja to udbaško pravosuđe taj kamen koji je zapeo među kotačima Hrvatske i ne da joj naprijed maknuo. Ali Mamić je dio toga, nije non žrtva tog sistema. Ti nisi bio tu, dođeš povremeno ali mi smo itekako pisali o tome. Toliko o mom ili stavui nas par ovdje o pravosuđu.

kako ti znaš, da je bez dokaza. Za njega postoji toliko dokaza da ga se može deset puta osudit. To šta je reka Brleković koji je s njima bio u talu godinama, jel to neki dokaz da nema dokaza.

Ali mene više zanima njegov poguban utjecaj na društvo. Na hrvatsko društvo. Ima je on itekakvu poziciju i moć. Moć da debilizira društvo. Da ga primitvizira. Da u Hrvatskoj bude normalno kupit, potkupit, uvest najcrnju onu balkanštinu, nije on tu jedini on je samo jedna od najglasniji, najprimitivniji, kupit koga treba, potplatit, skidat se u gaćice u zračnoj luci, skidat se go do pasa na sinovoj svadbi. U tim godinama. Promovirat Jovanku Broz kao ženu bez mrlje, hvalit Jugoslaviju, Zvezdu, Partizan, sad se uvlačit sarajevskoj čaršiji u guzicu, on je sve ono protiv čega bi se mi trebali borit kao hrvatski nacionalisti. Pa ja ne mogu shvatit da njega netko brani a da sebe zove hrvatskim nacionalistom.

Ta nepogoda i sad možda ima utjecaj na reprezentaciju, možda ih ima u ruci, neke od starijih igrača, je rovo što oni igraju u ove dvije utakmice, to ne bi igrala ni seoska ekipa, možda ih ucjenjuje da će ih uvuć u priču ako opet ne bojkotiraju reprezentaciju što su već x puta radili pod njegovim vodstvom.

Na mjestu Dalića stavio bi samo mlade momke koji nisu uprljani s njim koje ne može ucjenjivat. Jer Jugoslavenčina nema skrupula, nema on granica.

sad štele da onaj Turduć njegov pajtos bude predsjednik DSV-a. Pa tu još može biti cirkusa.
    Možda postoji "toliko dokaza" ali ni jedan jedini nije priložen na sudu koji ga je osudio za ono za što je osuđen. I to ja govorim. Ako to nije istina demantiraj me nabrajanjem tih dokaza. Nije mu se sudilo ni za podmićivanje sudaca, ni za blebetanje o Jovanki, Zvezdi i o Breni..a ni za pivanje hajdukovih pisama. A sad idem pročitat ostatak.

Jesi ti njegov odvjetnik pa znaš da nije bilo dokaza?

Jesi ti njegov odvjetnik pa znaš da nije bilo dokaza?
    Pa jebote..suđenje je bilo javno. Presuda i njeno obrazloženje je bilo javno. Zašto bi triba bit njegov odvjetnik da bi zna da su ga osudili za pokradanje/oštećivanje Dinama za više od 100 milja kuna bez da su dokazali da je Dinamo uopće oštećen? I sada u javnost dopiru podaci da ne samo da Dinamo nije oštećen nego je profitirao na njegov račun. Nema oštećenih, nema kaznenog djela. A ako nema kaznenog djela dokaza NE MOŽE ni bit. Ako sam u krivu..ponovit ću opet, reci koji to konkretni dokazi opravdavaju presudu
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 30-03-2021 at 15:49

Ja ne znam di je to bilo suđenje javno. Jel prenošeno na nekoj tv. I di je to dokazano da Dinamo nije oštećen. Rekli oni ljudi koje Mamić postavio da Dinamo nije oštećen. To me baš šokiralo. Ni priznanje bilo kakvog zločina samo po sebi nije dokaz a kamoli" nismo oštećeni majke mi mile".

Ja ne znam di je to bilo suđenje javno. Jel prenošeno na nekoj tv. I di je to dokazano da Dinamo nije oštećen. Rekli oni ljudi koje Mamić postavio da Dinamo nije oštećen. To me baš šokiralo. Ni priznanje bilo kakvog zločina samo po sebi nije dokaz a kamoli" nismo oštećeni majke mi mile".
    U Osijeku ti je bilo to javno suđenje. I zbog toga što je bilo javno, što su mediji prenosili svaki detalj svi danas znaju između ostalog i za "amneziju" Modrića. Ako ti ne znaš da je bilo javno insinuiraš da ne znaš puno ako išta pa kako onda znaš da je bilo "toliko dokaza"? I, umalo zaboravih, protupitanje je ponekad najbolji odgovor paaa..di je to dokazano da je Dinamo oštećen?
    Oko karaktera mamića ne polemiziram, nemam o čemu polemizirati jer se slažem s tebom oko toga 100% ali njegov karakter meni nije tema. Jedino se ne slažem sa tebom oko mamićevoh utjecaja na društvo. Kod nas je uvik bila inflacija krkana i "upješni" krkan će uvik imat svoje krkanske simpatizere i fanove.. No..u "nekrkanskim" krugovima njegovo ponašanje nema nikakvog utjecaja.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 30-03-2021 at 16:10

Ajme, dakle sve mu je namjesteno, on je nevin, nije kriv ni za sto, sve sto ovih dana radi i govori je zapravo vapaj nevinog covjeka i tako dalje i tako dalje.

Covjek lansira dokaze da je on osobno potkupljivao suce, sam sebe prokazuje jer i laik bi trebao znati a zakon itekako zna da u slucaju mita i korupcije uvijek postoji primatelj kao i davatelj... uostalom nije nikakva tajna da je godinama usko vezan sa HDZ hobotnicom, ta nije li Kolindi rodjendane organizirao i trubace na HDZ sabor dovodio.... i sta, on je nevin.

Da ga HDZ nije otkacio, stavljam svu imovinu da on nikada dokaze o potkupljivanju ne bi objelodanio. I zasto bi, tako je i zivio i djelovao, kroz potkupljivanje, ucjene, prijetnje, politicku podobnost. Njegova je taktika "jesam kriv ali vi ste vise" dok je taktika prema puku "ja sam nevin sto posto", a ja se kopcam na ledjima pa ne vidim tu dvostruku taktiku.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ajme, dakle sve mu je namjesteno, on je nevin, nije kriv ni za sto, sve sto ovih dana radi i govori je zapravo vapaj nevinog covjeka i tako dalje i tako dalje.

Covjek lansira dokaze da je on osobno potkupljivao suce, sam sebe prokazuje jer i laik bi trebao znati a zakon itekako zna da u slucaju mita i korupcije uvijek postoji primatelj kao i davatelj... uostalom nije nikakva tajna da je godinama usko vezan sa HDZ hobotnicom, ta nije li Kolindi rodjendane organizirao i trubace na HDZ sabor dovodio.... i sta, on je nevin.

Da ga HDZ nije otkacio, stavljam svu imovinu da on nikada dokaze o potkupljivanju ne bi objelodanio. I zasto bi, tako je i zivio i djelovao, kroz potkupljivanje, ucjene, prijetnje, politicku podobnost. Njegova je taktika "jesam kriv ali vi ste vise" dok je taktika prema puku "ja sam nevin sto posto", a ja se kopcam na ledjima pa ne vidim tu dvostruku taktiku.
    Na radiju je bila neka emisija i tamo sam čuo da je tužiteljstvo dovelo ~ 93 svjedoka - koji su svi svjedočili u njegovu (Mamićevu) korist. Tužba se temelji na tome da su Lovren i Modrić - lažno svjedočili, ali na posebnom suđenju presuđeno je da Lovren i Modrić nisu lažno svjedočili. Da bi u presudi Mamiću svejedno stajalo kako oni jesu lažno svjedočili.
    I opet, Dinamo tvrdi da nije oštećen, te ne pokreće tužbu za odštetu (za to što je tobože oštećen), a imovinu mu plijeni država - koja je dobila porez i svakako nije oštećena strana. Osobno, vjerujem da se bavio koječime, ali ova presuda je bezvezarija.

U intervjuu (Hrvatski tjednik), Mamić tvrdi da je bio ucjenjivan, reketaren, tj. da su ga oni to tražili kako ne bi bio osuđen. Što ipak zvuči drugačije, nego da ih je on samo tako išao korumpirati. A drugo i ljudski je, kada su ga već oni "gurnuli u jamu", da ga više nije briga i sada želi za sobom povući i njih (a nije da nisu zaslužili).

I da, oni jesu "krivi više", te za našu naciju daleko veći problem od Mamića. Ako to završi barem sa njihovom smjenom - biti će to nešto dobro.

Da da, reketiran, zli suci su mu trazili pare i mito a on jadan, posten kakav jeste, morao je pristati.

Suza mi na oko krenu.

Covjek u isto vrijeme daje intervju Hrvatskom tjedniku, klixu, dnevnom avazu, Kuriru, i za svakoga ima po jedno lice. Eto ga Neda Ukraden, koja u BG govori cisti ekavski, kad predje granicu u HR prozbori ikavicu, a sutra u Sarajevu kaze dzesi ba sha ima ba.

https://narod.hr/sport/zdravko-mamic...ciji-u-osijeku

Zdravko ide dalje sa reformom pravosuđa. Svaka čast!

Trebao bi se pozabaviti i ovom anomalijom "hrvatskog" pravosuđa - https://narod.hr/hrvatska/pravomocna...-milijuna-kuna

Zdravko Mamić i danas nastavlja s objavama.

“Ovo nije priča o Babama, žabama, instagramušama i travnjačama. Ovo je priča o čovjeku koji je stavio svoj život na kocku za Hrvatsku nebrojeno puta. Dragutin Pocrnić odlikovani je hrvatski branitelj, nositelj Reda hrvatskog pletera. 2009. godine razotkrio je lanac dječje prostitucije u Osječkom domu za nezbrinutu djecu i prokazao Centar za socijalnu skrb, te njihove klijente. Provaljeno mu je u stan, ali osječka policija to nije gonila po službenoj dužnosti. Susjedima je nuđen mito da šute o tome. Smješten je 152 dana u ludnicu u Svetošimunskoj ulici potpuno zdrav jer su mu pokušali smjestiti da je priču izmislio. Zapamtite za kasnije danas – SUD U OSIJEKU GA NAKON 5 MINUTA VJEŠTAČENJA SMJEŠTA U LUDNICU. Inspektor kojem je slučaj došao u ruke smijenjen je nakon 2 dana. Nakon dva dana istrage osječke policije u kojoj su im frendovi dolazi iz Zagreba glasnogovornici policije i objavljuju kako nema nikakve maloljetničke prostitucije. Protiv Dragutina počinje progon zbog kaznenog djela širenja lažnih i uznemirujućih vijesti i lažnog prijavljivanja kaznenog djela. 6 godina povlače ga po zatvorima, sudovima i ludnicama. Nakon 6 godina dokazuje da je nevin. Država mu za 6 godina patnje i razoren život dodjeljuje odštetu u visini 30 000 kuna. 2 para Vekićevih Vuittonki. Za istinu. Nitko od onih koji su trebali odgovarati za silovanje nemoćne djece nije odgovarao. Branitelja Dragutina Pocrnića na 6 godina patnje zbog istine, našu djecu na silovanja u Domu i malenu dvogodišnju Nikoll na smrt nije osudio ovaj monstruozni sustav. Osudili smo ih mi koji okrećemo pogled u drugu stranu nakon dva dana i zaboravljamo. Ali vrijeme je za promjene. Podijeli i pridruži se #ReformaPravosuđa”, objavio je ranije danas.
    “I dok Hrvatska i ja zadnjih dana plačemo nad monstruoznim sustavom koji je života koštao dvogodišnje nevino dijete, gospođa Zdenka Kvesić, supruga Butelje Hotlinea Kvesića koju je dotični svojim vezama zbog ljubavnice strpao u ludnicu na 24 dana već 21 godinu pokušava se razvesti. BaBe šute. Jelena Veljaca šuti. Centar za socijalnu skrb šuti. U zemlji u kojoj se vađenje krvi čeka tjedan dana sustav nepodobne smješta u ludnicu po naredbi u roku par sati. Tko su ti liječnici? Koliko još mrtvih treba da biste počeli raditi svoj posao? Kada ćete maknuti zlostavljače žena iz pravosuđa? Nakon izlaska iz ludnice gospođa Kvesić je iznijela svoje potresno svjedočanstvo: „Policija je došla i privela me. U pritvoru mi je došao policajac i rekao da ako pristajem na to da ne zovem šogora i sina i ako neću da to ide u javnost, idem odmah kod prekršajne sutkinje. Pristala sam jer sam bila zatvorena u maloj prostoriji a da me nisu pustili na toalet niti mi dali čašu vode. Kad sam došla kod sutkinje, pitala me želim li potpisati da sam nasilna, da sam psovala, kako ona ne bi morala zvati mog muža i djecu. Rekla sam da ne želim to potpisati jer nisam niti nasilna, niti sam psovala. Pojavila su se i moja djeca. Pitala ih je da li ih ja tjeram u crkvu. Apsurdno. Odgovorili su da ih ne tjeram, ali da idu. Sutkinja mi je nakon toga rekla da zovem muža. Odbila sam i dala joj broj. Ona je izašla iz prostorije tako da nisam čula razgovor. Vratila se i rekla: ‘Gospođo, vi morate psihijatru’. S obzirom da imam povjerenja institucije, rekla sam da može, da ću ići kud god hoće.“ PODIJELITE OBJAVU I OSLOBODITE GOSPOĐU ZDENKU, jer danas je u pitanju ona, a sutra smo možda mi!”, stoji u drugoj objav
    https://narod.hr/sport/zdravko-mamic...ciji-u-osijeku

Prije nekoliko godina kad smo žena i ja išli u Vukovar na obljetnicu pada skompali smo se sa jednim braniteljem iz Vinkovaca priko facebooka i on nam je bio kao vodič kroz istočnu Slavoniju i Vukovar. Zanimljiv lik, sudjelovao u operaciji Maslenica, bio izranjavan u Kašiću, bilo ga je gušt slušati. Bio je šef osobnog osiguranja Šeksa i, po njemu, Šeks se koristio "uslugama" organizirane maloljetne prostitucije. Lik kaže da je dao ostavku kad je skužia kuda i zašto voza Šeksa a njegova mržnja prema Šeksu je bila nevjerovatno žestoka.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Prije nekoliko godina kad smo žena i ja išli u Vukovar na obljetnicu pada skompali smo se sa jednim braniteljem iz Vinkovaca priko facebooka i on nam je bio kao vodič kroz istočnu Slavoniju i Vukovar. Zanimljiv lik, sudjelovao u operaciji Maslenica, bio izranjavan u Kašiću, bilo ga je gušt slušati. Bio je šef osobnog osiguranja Šeksa i, po njemu, Šeks se koristio "uslugama" organizirane maloljetne prostitucije. Lik kaže da je dao ostavku kad je skužia kuda i zašto voza Šeksa a njegova mržnja prema Šeksu je bila nevjerovatno žestoka.
    Rekao bi Šeks: objede i klevete.

Tko zna, nije nemoguće. Svakako da taj lanac postoji i da ga elita koristi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove