+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/63

Tema: Hoće li zabraniti HOS-ove oznake.

https://www.vecernji.hr/vijesti/zeka...-oluje-1468663

Na pitanje što s odlukom Ustavnog suda Hrvatske da je uzvik “Za dom spremni” protuustavan, kaže da ta odluka “ne postoji, i da postoji odluka da se može koristiti na komemoracijama”. “Taj se pozdrav jedino može gledati u kontekstu Domovinskog rata kada su hrvatski mladići ginuli, na primjer u Vukovaru, od četničke agresije koja je dolazila preko Dunava… Oni su ginuli pod tim pozdravom, ne da bi veličali državu od sada već prije 80 godina, nego zbog skroz drugih razloga”, rekao je.

Meni je najgore ovo kompromiserstvo kao eto mozemo li bar imati pozdrav i oznake na nekim komemoracijama, a kad zavrsi onda predajemo policiji oznake i zavjetujemo se na sutnju do naredne komemoracije.

To je najnize sto se moze ici, prakticno pristajes na igru briselskih kujica, igracemo se domoljuba na komemoracijnama a kad sve zavrsi vracamo se na briselsko suzanjstvo i osudjujemo za dom spremni dok se petokraka vije gdje pozeli.

Petokraka je rusila Hrvatsku, za dom je branio, ali ocito je petokraka pobijedila.

Ma jesam li ja to dobro vidio? HSP ulazi u koaliciju sa HDZ-om u Zadru. Ma ljudi moji jel to moguće?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove