+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/63

Tema: Hoće li zabraniti HOS-ove oznake.

Hoće li zabraniti HOS-ove oznake.

Jugodesnica kreće u konačan obračun s HOS-om. sastali su se klubovi svih koji su za tu opciju. HDZZ je predstavljao onaj peder iz Varaždina, Habijan, SDP, Geđa Prbin tu i je bio ostatak radikalne jugodesnice.

https://narod.hr/hrvatska/tko-je-ogn...8wncBprCQI2apQ

Nije bilo predstavnika MOST-a, DP i Suverenista. Znači imaju dvotrećinsku većinu kako reče kraus inicijator i vođa te neformalne ekipe.

Mislim da je obrana HOS-ovih obilježja zadnja obrana linije. Ako ona pukne, ako im to dopustimo, krenit će konačno orgijanje jugodesnice nad Hrvatima i ostacima hrvatske države.

“Zakonska odluka hrvatske vlasti, odnosno hrvatskih pravosudnih tijela o njegovoj zabrani otvorila bi prostor raznim manipulacijama pravnog karaktera i sugerirala da se Hrvatska srami dijela branitelja, koji svojim časnim sudjelovanjem u obrani države i domovine to nisu zaslužili. Takva sramotna odluka izazvala bi snažne reakcije većeg dijela hrvatskih branitelja i destabilizirala hrvatsko društvo, a dugoročne negativne posljedice za državu čija se vlast odriče dijela ljudi koji su je časno branili te moguća tumačenja povijesti i karaktera Domovinskog rata na temelju jedne takve zakonske odluke, s obzirom na dosadašnje iskustvo s međunarodnim i domaćim sudovima, koji su uglavnom zanemarivali kontekst događaja, možemo pretpostaviti.”, objasnio je dr.sc. Nazor za Narod.hr.

Ovdje se slažem s Nazorom. To bi prosto rečeno bila konačna kapitulacija pred jugodesnicom i konačna potvrda da smo ustvari izgubili rat i da je potpuno nebitno ako si pobjedio u ratu ako ne vladaju pobjednici nego oni koji su poraženi na bojnom polju i njihovi simpatizeri.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-01-2021 at 21:17
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Mislim da će se čifut and Co. skraćeno jugodesnica, slomiti od napora da se zabrane HOS-ove oznake, iako sam sebi skače u stomak tvrdeći da je manje zločina uradila petokraka nego ZDS, ustaše i fašisti u Hrvatskoj, zaboravljajući da je Brozova armada pod petokrakom pobila oko 700.000 ljudi i da je Broz po broju zločina nad svojim narodom ušao među sedam največih zlikovaca 20.stoljeća, a da je fašizam u Europi posve izjednačen sa komunizmom kao totalitarnim sustavom pod kojim su ubijani ljudi.
    Jednako tako zaboravilo se da je ZDS (kod nas u BiH taj stari hrvatski pozdrav specifično nije zabranjen, kao ni tekbir i tekbiranje) kao stari hrvatski pozdrav postoji i mnogo prije ustaša, ali uspjeli su nabiti Hrvatima stigmu da se tim pozdravom ne smije služiti i da je "protivzakonit".
    To se nije smjelo desiti, ali tako je kako je.
    Kako je ZDS jedno od znakovlja časnog dijela HOS-a, koji je ginuo za današnju Hrvatsku, on bi morao ostati i dalje kao takav i moralo bi se prihvatiti kao i u Tompsonovoj Bojni Čavoglave da taj pozdrav mora ostati u izvornoj formi uniformi HOS-a.
    Dakle, Za Dom spremni nikoga ne može uvrijediti, jer nije specifično upućen ni protivu koga ali to je to, nekomu je bilo teško objasniti bilo Nogometnoj federaciji ili ma kome drugome, tko to jednostavno ne želi da prihvati, pa tako i ekipi koja će kako rekoh, učiniti sve da se to izbriše iz znakovlja HOS-a koji je pod tim starohrvatskim pozdravom ginuo u borbi protivu onih koji su htjeli današnju Hrvatsku pokoriti ratom, kaoistih onih ili njihove političke djece koji to danas pokušavaju mirnim putem.

Pokušat će svakako, a pitanje je kako ćemo mi odgovoriti jer je ovo granica poslije koje će moći progoniti svaki hrvatski grb i svakog Hrvata.

Znači treba udariti kontru i predložiti zabranu četničkih, komunističkih i cionističkih simbola. Znači srpske zastave i grba, zvijezde petokrake i izraelske zastave i židovske zvijezde.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pokušat će svakako, a pitanje je kako ćemo mi odgovoriti jer je ovo granica poslije koje će moći progoniti svaki hrvatski grb i svakog Hrvata.

Znači treba udariti kontru i predložiti zabranu četničkih, komunističkih i cionističkih simbola. Znači srpske zastave i grba, zvijezde petokrake i izraelske zastave i židovske zvijezde.
    Ma da.
    Jedino ne možeš zabraniti državne zastave , posebice države Izrael, jer to nije u domeni ovih domačih baleganja o zabrani Hos-ovog znakovlja, ali može se zabraniti sve ono što podsjeća na jugodesnicu, znakovlje petokraka kao simbol komunističkog totalitarnog režima u bivšoj državi, srpski pozdrav: Pomoz Bog junaci..., mada je Srbija amnestirala Dražu i četništvo, što je ne zamislivo za Pavelića i ustaštvo u Hrvatskoj, a onda zabraniti i vjerskoj židovskoj zajednici, te srpskoj pravoslavnoj crkvi da se miješaju u politiku, jednako kako se to nedozvoljava Katoličkoj crkvi unatoč činjenici da je Hrvatska katolička zemlja..

bilo bi logično da ne zabrane, ali s obzirom da ova država redovno hapsi i izručuje ljude koji su se borili za nju, to je protokolarni problem koji će veleizdajnici na vlasti, i među samim narodom grohotom prihvatit i aplauzom nalik onom u HNK oduševljeno proslavit.

malo sam sarkastičan, ali to će biti tako.

poanta priče je da treba zabranit sve, ili ništa, kod nas se uvijek zabranjuje kao i u europi i americi kojoj težimo, sve desno, pod krinkom da je radikalno i ekstremno. ista priča je bila i kod Tuđmana, nemojte se pravit blesavi, on je to pokrenuo kada je HOS u pitanju, toliko pripadnika ovog naroda odobarava to da je to žalosno za gledat i slušat, s onim bandirom sam se tamo stalno prepiro na forumu hr. jer je stalno srao po ustašama, i govorio kako HOS nije regularna vojska hrvatske, iako je tip dobro upoznat da je hrpa njegovih suboaraca s tribine, dakle Torcida otišla u HOS i u HOSu ginula za ovu zemlju, neke od legendi Torcide su u postrojbama HOSa dali svoj život za ovu zemlju, i kada vidiš takve ljude koji su spremni zbog gađenja prema ustašama i NDH, negirat svoje najbliže, jasno ti je da su ljudi izgubili moralni kompas i da nemaju više nikakav sustav vrijednosti.

doduše on je tipično splitski, uvik bio kontra, jer mu se hoće, ali kada tako nešto javno govoriš navodiš druge da misle kao i ti. što je jako pogubno, mi smo narod koji uvijek napravi problem di ga nema. dakle valjda jedini narod, koji osporava postrojbu svoje vojske koja se borila u ratu. toga nema nigdje, umjesto da je Tuđman i HDZ to shvatio na način na koji treba, oni su stalno ko papagaji govorili da su ovi ustaše i da su stranačka vojska, zapravo Tuđman i HDZ su se bojali bilo kakve oporbe na desnici, pa su je uvijek tako predano i detaljno uništavali. a s ljevicom su se sve manje krvili, dok i sami nisu postali ljevica. Tuđmanu svaka čast na pokretanju rata za dražvu, okupljanju naroda i uspjehu u ratu, ali oko puno životnih i političkih stvari on nije bio u pravu, i glupo je njega gledat ko nekoga tko je bio bezgrešan. jer puno ovoga što se danas događa, događa se zbog njega, i njegovog otvaranje pandorine kutije upravo oko ustaša i HOS-a, umjesto da je rekao i ustaše i partizani stvorili su ovu državu, odnosno njihovih potomci, on je išao veličate partizane i negirat zasluge ustaša, s čime je samo potvrdio zašto je bio Titin vojnik, i najmlađi partizanski general.

nisu te titule došle same od sebe, nešto je bogami i radio za njih, ali nije radio tada sigurno ništa za narod kada ih je i dobio. ovo kasnije je ipak i splet povijesnih okolnosti, plus činjenice da su ga Srbi i komunisti malo nagazili, pa je bilo tu i sujete i revolta kod njega, čisto da im uvali kontru kao meni bandira. ali to kao što sam rekao, u konačnici ne poluči ničim dobrim čim nemaš ispravne motive. kontriranje radi kontriranja, ne vodi apsolutno nigdje. a zabranjivanje ljudi pozdrava i simbola, je glupos svoje vrste, to je sindrom 2ww i onih koj isu pobjedili pa se dosjetili zabranjivat one koje su porazili, idioti prvorazredni, a s time zapravo samo održavaju 2 svijetski rat na životu, kako kod nas tako i u europi i americi, gdje se stvaraju skupine koje veličaju navedene, i onda oni pričaju da su to ekstremi, a zapravo je ljudima pun kurac njih i njihovih zabrana, pa im udaraju kontru. što je posve razumljivo, i sigurno da HOS bio zabranjen ili ne, će živjet dok god budu postojali ljudi koji su bili HOS.

na koncu konca, na svaku komemoraciju se može doći obučen u crno od glave do pete, jer se na komemoracije ide u crnom, pa neka oni bez simbola utvrđuju jesu li to ustaše ili ljudi koji su došli odat počast?

ja bih ih tako suptilno prcao, ne bi imao niti jedan znak i pozdrav na sebi, ali bi bio od cipela i tenisica do glave i kape na glavi, sav u crnom, pa neka govore vide ih ustaše crna legija u povoju. s tim govnjarima, treba pametno igrat, kao pupovčevo zlato s svojom pogačom i novčićem u pogači, tako i nikako drugačije, uz pozdrav "jebale vas ustaše".

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Mislim da će se čifut and Co. skraćeno jugodesnica, slomiti od napora da se zabrane HOS-ove oznake, iako sam sebi skače u stomak tvrdeći da je manje zločina uradila petokraka nego ZDS, ustaše i fašisti u Hrvatskoj, zaboravljajući da je Brozova armada pod petokrakom pobila oko 700.000 ljudi i da je Broz po broju zločina nad svojim narodom ušao među sedam največih zlikovaca 20.stoljeća, a da je fašizam u Europi posve izjednačen sa komunizmom kao totalitarnim sustavom pod kojim su ubijani ljudi.
    Jednako tako zaboravilo se da je ZDS (kod nas u BiH taj stari hrvatski pozdrav specifično nije zabranjen, kao ni tekbir i tekbiranje) kao stari hrvatski pozdrav postoji i mnogo prije ustaša, ali uspjeli su nabiti Hrvatima stigmu da se tim pozdravom ne smije služiti i da je "protivzakonit".
    To se nije smjelo desiti, ali tako je kako je.
    Kako je ZDS jedno od znakovlja časnog dijela HOS-a, koji je ginuo za današnju Hrvatsku, on bi morao ostati i dalje kao takav i moralo bi se prihvatiti kao i u Tompsonovoj Bojni Čavoglave da taj pozdrav mora ostati u izvornoj formi uniformi HOS-a.
    Dakle, Za Dom spremni nikoga ne može uvrijediti, jer nije specifično upućen ni protivu koga ali to je to, nekomu je bilo teško objasniti bilo Nogometnoj federaciji ili ma kome drugome, tko to jednostavno ne želi da prihvati, pa tako i ekipi koja će kako rekoh, učiniti sve da se to izbriše iz znakovlja HOS-a koji je pod tim starohrvatskim pozdravom ginuo u borbi protivu onih koji su htjeli današnju Hrvatsku pokoriti ratom, kaoistih onih ili njihove političke djece koji to danas pokušavaju mirnim putem.
    pa oni ni ne brane zločine, ili veličanje zločina, već simbole pozdrave i ljude iza tih simbola i pozdrava. jer to nekima smeta, to je odlika totalitarizma, jer ako postoji grupa kojoj to ne smeta, onda zbog čega ih se brani ? dakle meni se nešto ne sviđa, napravit ću zakon usvojit ga, i bit će tako kako ja kažem, jer sam ja Hićo i Staljin u malom. i onda oni pričaju o demokraciji, pa to su djeca totalitarista, zato i zazivaju zabrane onih koji ne misle kao oni. mediji su hrpa klošara, i kretena za koje mi je postalo jasno zašto su završavali u logorima, jer kad je rat a ti radiš ovo što oni rade, sigurno je da ćeš završit u nekom logoru i zatočeništvu, jer si budala koja širi laži i dezinforamcije, i za takve kretene ja to apsolutno podržavam. ti koji mute vodu, trebaju biti u zatvoru nevezano kako se zovu koje cipele nose i koju boju preferiraju. fino ti u prdekanu, pa tamo razmišljaj o svom kretenizmu, pa kada izađeš van i ako izađeš bit će pametniji. za takve i treba totalitarizam. nisam ja za totalitarizam prema onima koji se ponašaju odgovonro i normalno, već samo za one koji zazivaju totalitarne metode, pa neka ih i dožive na svojoj koži pa ćemo vidjet koliko su zapravo za zabrane kada se budu odnosile i na njih same, fino krk u bulju što bi reko maminjo ali bez šećera u ruku. šećer ipak daje energiju.

Sa profila Željka Glasnovića

Od ovoga bježiš?
    Ako bježiš od ovoga, bježiš i od čovjeka na čijim kostima je iznikla država Hrvatska.
    I to ne samo njegovim kostima nego na tisućama kostiju.
    Od ovoga se ograđuješ?
    Ako se ograđuješ od ovoga onda se ograđuješ i od funkcije koju obnašaš.
    Biti Predsjednikom je kao i biti časnikom - služba, a ne čast. Nije te nitko "nagradio" time što te birao Predsjednikom nego te zadužio. Zapamti.
    Ne možeš biti Predsjednik države čije temelje prezireš.
    Ne možeš biti Predsjednik države prezirući ljude koji su tu istu državu stvorili.
    Prezirući ambleme.
    Prezirući zastave.
    Prezirući oznake.
    Dok se na grobu klanjaš čovjeku koji je pokopan s ovom oznakom na svojoj odori, u isto vrijeme s groba tjeraš njegove suborce radi te iste oznake.
    Ne možeš imati dvostruka mjerila.
    Ako prezireš svijet u kojem živiš, prezireš i njegovog Stvoritelja. Neodvojivo je.
    Ne možeš hvaliti čin stvaranja jedne države, a prezirati njezine utemeljitelje.
    Nazivati ih provokatorima, a do jučer spasiteljima i osloboditeljima.
    Ne možeš kazati da poštuješ žrtvu branitelja, a u isto vrijeme pljucati po obilježjima koje su s ponosom nosili dok su za tu istu domovinu krvarili.
    Ne možeš biti miljama daleko od ratišta, čekati ishod u sigurnosti svoga doma pa 30 godina poslije osuđivati stijeg pod kojim su drugi živote dali da bi ti živio.
    Zahvalan trebaš biti.
    Spuštene glave.
    Rukama sklopljenim.
    Ako ne u molitvi, onda u šutnji.
    U ponosu.
    Na koljenima, jer oni to zaslužuju.
    Lako je biti Vrhovni zapovjednik u miru.
    Gdje si bio kad se krvava bitka vodila?
    Lako je zapovijedati vojsci da se povuku dok oko tebe ptice pjevaju.
    Znaš li kako je zapovijed izdavati dok oko tebe zrak na smrt miriše?
    Znaš li kako je kad si opkoljen, kad zraka nemaš, kad ranjen ležiš?
    Znaš li kako je biti zapovjednik kad 20 ljudi u jednom danu izgubiš?
    A moraš dalje.
    Znaš li kako je kad majci poginulog bojovnika na vrata trebaš doći i kazati da joj sina jedinca više nema?
    A ti si mu nadređen bio.
    Znaš li kako je kad ti osakate brata, siluju majku, djeda i baku zatvore i sve ti oduzmu?
    Znaš li kako je gledati, razularenu hordu životinjskih nagona dok muče i ubijaju tvoju vojsku?
    Znaš li kako je kad ti tvoj vojnik ranjen na rukama umire?
    Znaš li kako je kad ti tvoj vojnik tri puta metkom pogođen i dalje stoji ranjen na prvoj crti odbijajući napustiti položaj.
    Do smrti.
    Što reći jednoj majci koja te nazove nakon pogibije sina i traži da ti dođeš spavati u njegovom krevetu?
    Što reći vojniku koji te nakon 3 mjeseca terena traži 2 slobodna dana, a ti mu ih ne možeš dati jer ljudi nema, smjena ne postoji, a možda bi je i bilo da kabineti zlatne mladeži nisu bili puni.
    Znaš li kako je kad nema vremena za tugovanje nakon što ti ubiju suborce, kad moraš dalje kao da se ništa dogodilo nije.
    A srce krvari.
    Znaš li kako je cijeli život pamtiti riječi ubijene heroine saniteta: "Da 10 života imam, sve bih ih za Hrvatsku dala."
    Znaš li kako je kad zapovjednik biva ranjen, a njegovi vojnici naizmjence ga, ranjenog, u šatorskom krilu nose 2 dana ne želeći ga ostaviti?
    To je čast.
    To je ponos.
    To su braća.
    To je odanost.
    To je vjernost.
    To su pojmovi koje ćeš ti teško razumjeti.
    Zapovjednik na papiru - u miru - nije isto što i zapovjednik na terenu u ratu.
    Neki nisu dostojni rata,
    a neki nisu dostojni ni mira.
    Zar smo toliko života dali da bi se ti rugao?
    Zar smo toliko krvi prolili da bi ti likovao?
    Zar smo se borili da bi nas se na obljetnicama sramio?
    Zar smo stvarali ovu zemlju da bi nas Vrhovni zapovjednik zatajivao?
    Nisi dostojan naše žrtve.
    Nisi dostojan zvati se Predsjednikom.
    Nisi dostojan ovlasti Vrhovnog zapovjednika.
    U drugim zemljama, ratnim veteranima se ljudi klanjaju, zahvalni za život koji su im omogućili svojom žrtvom.
    U Hrvatskoj, ratni veterani se ubijaju zbog nepravde, nepoštivanja, omalovažavanja i ruganja s njihovom krvlju prolivenom.
    Bogu hvala, borili smo se i za takve kao što si ti. Nezahvalne, narcisoidne i bahate, koji i danas pljucaju po temeljima svoje domovine, gaze po žrtvi njenih branitelja, rugaju se s onima koji su im omogućili život i nazivaju se predsjednicima. Do kad?

Nije njima HOS problem a ni HOS-ov amblem. Problem im je "za Dom Spremni" na amblemu i to oni žele i pokušavaju zabraniti a ne HOS. Sjetite se šta je Ostoja Ranković napravio spomeniku HOS-ovcima u Splitu. Pa onda onaj spomenik Crvenkapi u ZG-u kad su stavili amblem HOS-a bez "Za Dom Spremni".
    Triba između ostalog udrit kontraofenzivu ovakvim video zapisima

https://www.youtube.com/watch?v=jM1b...GlHOXA&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=7RQD...&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=qXDD...GlHOXA&index=2

HOS bez 'Za Dom Spremni' nije isti.

Ne vjerujem da će ga zabraniti, pokušat će, točnije glumit će da ga žele zabraniti. Na neki pervezan način njima odgovara da se s vremena na vrijeme digne prašina oko 'Za Dom Spremni' i zamagle stvarni problemi u državi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije njima HOS problem a ni HOS-ov amblem. Problem im je "za Dom Spremni" na amblemu i to oni žele i pokušavaju zabraniti a ne HOS. Sjetite se šta je Ostoja Ranković napravio spomeniku HOS-ovcima u Splitu. Pa onda onaj spomenik Crvenkapi u ZG-u kad su stavili amblem HOS-a bez "Za Dom Spremni".
    Triba između ostalog udrit kontraofenzivu ovakvim video zapisima

https://www.youtube.com/watch?v=jM1b...GlHOXA&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=7RQD...&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=qXDD...GlHOXA&index=2

U pravu si. Ali mislim da bi u paketu zabranili i HOS-ov grb. Ali da, primarno im je zabraniti pozdrav.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    HOS bez 'Za Dom Spremni' nije isti.

Ne vjerujem da će ga zabraniti, pokušat će, točnije glumit će da ga žele zabraniti. Na neki pervezan način njima odgovara da se s vremena na vrijeme digne prašina oko 'Za Dom Spremni' i zamagle stvarni problemi u državi.
    Ovo boldano je bit svega. Dakle, HOS-ovci su službeno pozvani na obilježavanje godišnjice akcije ''Maslenica''.

To ovi u Zadru ne bi napravili bez znanja premijera. On im je to odobrio. A sve kako bi se malo skrenula pozornost sa najnovijih afera oko kuća njihovih članova u Glini, stana u Zagrebu i namještanja poslova u Slavonskom Brodu.

Čak mislim da i nisu došli oni koji su pozvani nego ''neki drugi''.

Uglavnom prošetali se dečki malo Zadrom - na mig HDZ-a.

Kakve su ovo gluposti. Ispada da su HOS-ovci Plenkovićeve lutke i manekeni. Protiv HOS-a se sikće preko cijele godine i na svakoj obljetnici

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kakve su ovo gluposti. Ispada da su HOS-ovci Plenkovićeve lutke i manekeni. Protiv HOS-a se sikće preko cijele godine i na svakoj obljetnici
    https://www.vecernji.hr/vijesti/proc...otokol-1463029

Procurio popis uzvanika za obljetnicu: Dvojica HOS-ovaca bila službeno prozvana u protokol

Neslužbeno saznajemo da su na izradi popisa uzvanika zajedno radili Zadarska županija i Ministarstvo branitelja

Meni se ne čini da bi se ovo radilo na svoju ruku......

Dakle - mala prestava za javnost.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U pravu si. Ali mislim da bi u paketu zabranili i HOS-ov grb. Ali da, primarno im je zabraniti pozdrav.
    Ma zabranili bi oni i postojanje Republike Hrvatske kad bi mislili da bi mogli al' znaju da ne mogu...za sada. Al' ako im uspije donijeti zakon kontra Za Dom Spremni i to bi se promijenilo.

A dobro je došlo i predsjedniku - da se još jednom istakne kao nepokolebljivi antifašista. Jer su već po malo - oni koji su glasali za njega - od njega počeli okretati glavu. Tvrdeći da - desničari.

Ma zabranili bi oni i postojanje Republike Hrvatske kad bi mislili da bi mogli al' znaju da ne mogu...za sada. Al' ako im uspije donijeti zakon kontra Za Dom Spremni i to bi se promijenilo.
    Slažem se. Obrana pozdrava "Za Dom Spremni" je zadnja crta obrane. Ako ga zabrane, samo im je gašenje Hrvatske granica. Malo što će im više neće stajati na putu. Ovo je baš, ili-ili.

To da ima ima naivčina koji su toga nesvjesni, dodatno otežava situaciju.

Mislim da će biti po onoj narodnoj: ''Tresla se gora - rodio se miš''.

Nikakve zabrane neće biti.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ovo boldano je bit svega. Dakle, HOS-ovci su službeno pozvani na obilježavanje godišnjice akcije ''Maslenica''.

To ovi u Zadru ne bi napravili bez znanja premijera. On im je to odobrio. A sve kako bi se malo skrenula pozornost sa najnovijih afera oko kuća njihovih članova u Glini, stana u Zagrebu i namještanja poslova u Slavonskom Brodu.

Čak mislim da i nisu došli oni koji su pozvani nego ''neki drugi''.

Uglavnom prošetali se dečki malo Zadrom - na mig HDZ-a.
    O'š reć da se HOS-ovci ne bi "malo prošetali" da HDZ nije namignuo? Zanimljivo da i Tetka Raspudić i Tetka Škoro imaju slično mišljenje.

O'š reć da se HOS-ovci ne bi "malo prošetali" da HDZ nije namignuo? Zanimljivo da i Tetka Raspudić i Tetka Škoro imaju slično mišljenje.
    Pa kad sam ovo oko protokola vidio - saberem 2+2 i zaključim. Mislim da ih Longin ne bi stavio u službeni protokol da nije imao odobrenje. Ili ti misliš drugačije?

A i baš je caka da su u službenom protokolu obilježavanja godišnjice akcije Maslenica.

I baš je čudno kako desnica - uvjek ide na ruku HDZ-eu. Ne jednom, ne dva puta, ne tri.... Nego uvjek kad im treba.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove