+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: Novi visoki predstavnik za BiH?

Novi visoki predstavnik za BiH?

Izgleda da će Nijemac Christian Schmidt preuzeti mjesto visokog predstavnika za BiH. Čovjek je radio kao ministar poljoprivrede i hrane u vladi Angele Merkel do 2018. godine. Kaj znamo o njemu, što Hrvati mogu od njega očekivati? Što to znači za samu BiH, hoće li se nešto promijeniti? Očito je da su Nijemci zapeli nešto napraviti u BiH, pitanje je samo kaj. Ili je ovo samo počasna kolonijalna pozicija za zaslužnog bivšeg političara?
    Posljednje uređivanje od Grunf : 21-01-2021 at 01:04

Ako su Nijemci zapeli nešto napraviti u Bih to može biti samo na štetu Hrvata kao i uvijek u povijesti.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ako su Nijemci zapeli nešto napraviti u Bih to može biti samo na štetu Hrvata kao i uvijek u povijesti.
    Navodno si je Plenković dobar s Merkelicom, možda će se izboriti za naš bolji položaj.

HAHAHA

Nije smiješno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    HAHAHA

Nije smiješno.
    Čovjek se zove Christian, jasno je na čijoj će strani biti i koga će podupirati.

Koliko ja kuzim, njemacko-ruski pokusaj da nametnu svoje ideje odnosno da se suprostave drugom bloku, onom americkom.

Malo mi je cudno sto se Rusija i Njemacka stavljaju u isti kos, ali navodno je tako. Opet se velike sile igraju preko tudjih ledja, a u tim igrama na Balkanu mi obicno ne prodjemo bas najbolje.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čovjek se zove Christian, jasno je na čijoj će strani biti i koga će podupirati.
    Da, a sudac Agius je sa katoličke Malte....
    Nema greške ovo će biti lako predvidljivo.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Izgleda da će Nijemac Christian Schmidt preuzeti mjesto visokog predstavnika za BiH. Čovjek je radio kao ministar poljoprivrede i hrane u vladi Angele Merkel do 2018. godine. Kaj znamo o njemu, što Hrvati mogu od njega očekivati? Što to znači za samu BiH, hoće li se nešto promijeniti? Očito je da su Nijemci zapeli nešto napraviti u BiH, pitanje je samo kaj. Ili je ovo samo počasna kolonijalna pozicija za zaslužnog bivšeg političara?
    Počasna kolonijalna pozicija za, ja bi rekla, isluženog političara; da, nema boljeg naziva!
    Ne vjerujem da će dotični njemački gospodin išta promjeniti a kamoli poboljšati položaj Hrvata u BIH-a.
    Nažalost, BIH-a je kao lonac u kojem krčka i krčka dok sve ne eksplodira.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove