+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Ljepote hrvatskih krajeva.

Ljepote hrvatskih krajeva.

U ova tmurna vremena da pogledamo nepšto lijepo.

Da vidimo koju ljepotu posjeduju Hrvati.

Za početak jedan od meni najdražih gradova a i pejzaža. "Okamenjena ljepota". Gdje na svijetu imaju ovakva dva prirodna fenomena poput Modrog i pogotovo Crvenog jezera.

Od 3:22
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-12-2020 at 16:18
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Uvijek kad idem na more zastane se i ovdje . Najljepši nacionalni park a vidim da je prelijep i snijegom prekriven.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

ta staza se na momente čini vrlo opasna.Jedan krivi korak ili poskliznuće, ne bi ja tamo trčao. Ali fascinatno.

Kravice-Ljubuški

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-12-2020 at 22:07

Ne bi ni ja

za mene jedna od najljepsih rijeka, Gacka

Posebno lijep otok, Korcula, za mene mozda i najljepsi iako je konkurencija zestoka. Hrvatski otoci su nestvarno lijepi.

Nacionalni park Krka. Prelijepo

Crni i meni je možda Korčula jedan od naših najljepših otoka. Iako, što kažeš, teško se odlučiti jer je konkurencija stvarno jaka. Još jedan predivan mi je i Mljet jer je totalno netaknut izuzev nekoliko mjesta. Kao da još odolijeva ovom vremenu apartmanizacije i betonizacije. Na neki način je i dalje u ovom vremenu izoliran. Imaš osjećaj da je tamo vrijeme stalo kako zbog nestvarno lijepe prirode tako i zbog neizgrađenosti. Jedne godine sam se kupala u Malom jezeru i to pamtim kao najljepše kupanje u životu. Bio je kraj desetog mjeseca, more toplo, kristalno čisto, jezeru obiluje nekim mineralima i ima tu neku ludu zelenu smaragdnu boju kao da smo negdje na nekom egzotičnom otočju. Cijelo područje Nacionalnog parka je predivno i baš za aktivno odmoriti dušu, pa onda Odisejeve špilja i općenito je cijeli Mljet čaroban u svojoj jednostavnosti.

Posljednje uređivanje od pdv : 02-01-2021 at 01:47
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Upravo sam na Mljet i mislio, kako imam neke prijatelje u Trsteniku na Peljescu a od tamo ide trajekt za Mljet, bio sam i treba ga posjetiti.

Netaknuti otok, ima ih jos oko Dubrovnika recimo, nesto su manji od Mljeta. Elafiti, na Sipanu je posebno interesanto, tamo je nastao onaj snimak sa Neuerom dok pjeva Tompine pjesme. Na Prijezbi plazi.
    Ima jako lijepih plaza a dosta je ovako, neotkrivena priroda. U sustini Mljet je i dio tog otocja, skoro.

Ima i interesantnih prica o Mljetu, Peljescu, koje sam cuo od lokalnih. Skoro pa fantasticne price, recimo onao mungosima i poskocima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove