+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/2

Tema: Jesu li velike sile promijenile politiku prema Hrvatima?

Jesu li velike sile promijenile politiku prema Hrvatima?

U odnosu na onu neprijateljsku 90-ih? Ili su i dalje nastavili potkopavati, uništavati hrvatski narod? U BiH puštaju da nas Srbi i Bošnjaci uništavaju i tlače, u Hrvatskoj instaliranju vlade koje progone branitelje, istjeravaju Hrvate i raseljavaju po inozemstvu, dovode invazilante, guraju protuhrvatska mjere...

Meni se čini da smo se uljuljkali kao narod u iluziju da ako je mir da nije rat tj. da isti oni koji su podržavali Srbe da nas pregaze 90-ih su odjednom promijenili ploču.

Kad ćemo se osvijestiti kao narod da tonemo? Kad i kako ćemo opet dobiti našu slobodnu i suverenu Hrvatsku i vlast koja će izgrađivati naš narod i državu, a ne je uništavati? Kad ćemo se opet čvrsto postaviti prema stranim neprijateljskim državama koje nas uništavaju?

Osvjestiti vjerojatno nikada, vidim da Hrvatska jedva ceka ukloniti kunu i uvesti sugavi euro, Madjari recimo i dalje imaju forintu, koliko sam cuo slabo gdje da uopce zele primiti euro kao platezno sredstvo.

Oni su suveren narod, Hrvati nisu.

A kad nisi suveren sam sebi, onda te nitko nece ni postovati, pa nece ni mijenjati politiku prema tebi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove