+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 15 PrviPrvi ... 7 8 9 10 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 161/289

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Škoro ide u utrku da slučajno Filipović ne uđe u 2. krug i ne ugrozi stolicu velikom vođi u HDZ-u.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zato postoji zakon o izvlaštenju za potrebe izgradnje bitne infrastrukture. Znam za onu kuću, lik je sam sebi naštetio, kaj ćeš.
    shoping centar nije javni interes.Ne možeš izvlastiti što god ti padne na pamet

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    shoping centar nije javni interes.Ne možeš izvlastiti što god ti padne na pamet
    Da, znam to. Pričal sam o bitnoj infrastrukturi kad sam govoril o izvlaštenju, a avenije su bitne. Uglavnom, sve se može kad se hoće. I avenije i metro.

Škoro ide u utrku da slučajno Filipović ne uđe u 2. krug i ne ugrozi stolicu velikom vođi u HDZ-u.
    Ja iskreno ne vidim smisao Škorine kandidature u Zagrebu; Osijek da, ali Zagreb...
    Opet se cjepka "desnica" i ljevica će to opet iskoristiti. I Klisović ili ne daj Bože Tomašević su katastrofa za Zagreb.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ja iskreno ne vidim smisao Škorine kandidature u Zagrebu; Osijek da, ali Zagreb...
    Opet se cjepka "desnica" i ljevica će to opet iskoristiti. I Klisović ili ne daj Bože Tomašević su katastrofa za Zagreb.
    Koja desnica? Tko je osim škore desno(a ni on ne voli biti desnica)?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I ja se pitam tko je desnica u Hrvatskoj, u drzavama poput Danske je lijevi centar desniji od nase desnice.
    Recimo lijevi centar u Danskoj kaze da se mora zaustaviti imigracija, kako bi se sacuvalo danstvo.
    Taj lijevi centar je tamo na vlasti.
    Mozete li zamisliti slicnu izjavu sa strane ikoga u Hrvatskoj, osim mozda sa strane Zekanovica i Neovisnih. Ja ne.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Škoro, iako nije ni desnica ni "desnica", jedini može ugroziti tog Tomaševića i Klisovića. Iako me ZG pretjerano ne zanima, primjećujem da su svi kontra Škore kao gradonačelnika Zg-a....od "desnice" pa do najekstremnije ljevice. Desnice uopće nema.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I ja se pitam tko je desnica u Hrvatskoj, u drzavama poput Danske je lijevi centar desniji od nase desnice.
    Recimo lijevi centar u Danskoj kaze da se mora zaustaviti imigracija, kako bi se sacuvalo danstvo.
    Taj lijevi centar je tamo na vlasti.
    Mozete li zamisliti slicnu izjavu sa strane ikoga u Hrvatskoj, osim mozda sa strane Zekanovica i Neovisnih. Ja ne.
    Zato sam stavila navodnike kod desnice.
    Škorini glasači jesu desno iako on sam za sebe tvrdi da nije desno.
    Vesna Škare će također dobiti pokoji glas s desna kao i Troskot.
    Prosječni "desničar" u Hrvatskoj danas će glasati za Škoru dok bi sutra dao glas HDZ-u ako bi ovi smijenili Plenkovića i stavila nekog drugoga za predsjednika stranke.

Desničarenje u Hrvatskoj često sliči na neko šizofreno stanje a Zagreb tu nije izuzetak.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-03-2021 at 02:12
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Škoro je isto pomalo ljiga. Možda nije loš i kao čovjek ali kao političar, nije to to. Podilazi yugomedijima a mene to odmah odbija. Upinje se upinje dokazat njima da nije desnica a oni ga zauzvrat nazivaju ekstremnom desnicom. Mislim smiješno.

Odnose u Hrvatskoj je Puntar gore najbolje detektirao. Ovdje u desnicu svrstavaju sve kojima "drug Tito" nije najveći genijalac na svijetu i najveći dobrotvor i mirotvorac a ako kažeš da je bio loš onda si ekstremna desnica.

Luda zemlja.

Kakve su mu šanse za drugi krug. Otprilike ko i onom HDZ-ovcu. Možda nešto veće ali sve to plašim se je nedovoljno.

Aj da je Sinj u pitanju ali Zagreb.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-03-2021 at 09:37
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A Filipović je kao ljuti desničar, kojem treba fotelja gradonačelnika, s koje će on onda potjerati Plenkovića u zaborav, vratiti HDZ na ispravan put, a Hrvatskoj će svanuti zlatna zora.......?! Koje fantazije. Dotični je Plenkovićev aparatčik, a njegov eventualni izborni uspjeh tumačiti će se kao Plenkovićev uspjeh. Plenkovića će njegovi maknuti zbog loših izbornih rezultata, a ne što sramoti i upropaštava Hrvatsku. Filipović je istaknuti član jedne lijevo liberalne eurofilske gay friendly stranke, ne nekakav nacionalista nego dr Prgomet 2 (a nadam se da će i na izborima jednako proći).

Bizarno zvuči, ali Škoro je tu najveći (jedini) desničar, najmanje zlo i još nije bez šansi. Zato, neka se je kandidirao. Kakav HDZ, čuprija i banane?! I ne trebamo pušiti fore HDZ trolova o "Škori koji je doveo Milanovića na predsjedničku funkciju", jer prvo na kraju priče Kolinda bi još više mahnito ljevičarila (pa je rezultat na kraju ispao manje loš), a drugo, želi li HDZ desne glasove (bez obzira što veli Škoro) - neka budu desna stranka. A sada na tragu Kolinde kreće trolanje za Filipovića.

Plenkovića smeta i sama pomisao da bilo tko iz HDZ-a vodi glavni grad Hrvatske jer bi ga to učinilo moćnim čovjekom, a on se boji moćnika, prijetnja su njegovog položaju. Zato se okružuje poslušnim mediokritetima.

Škoro ima šanse, to sigurno. Radije Škoru i Filipovića gledam na čelu našeg glavnog grada nego Tomaševića i Klisovića.

To Grunfe što ti pričaš je stara priča kako su CKSKH i CK ili kako se već zvalo Grada Zagreba bili uvijek u sukobu. Jer je predsjedniku CKSKH uvijek smetala jaka pozicija predsjednika gradske organizacije CK Zagreba.

Realno, da HDZ uzme gradonačelnika Zagreba to bi Plenkoviću podiglo krila do neslućenih visina, pogotovo jer HDZ nije dobio Zagreb tko zna odkad.

To bi ga zacementiralo na čelu HDZ-ea tko zna za koliko vremena. A Filipović je što nego njegov pijun.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-03-2021 at 11:50

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To Grunfe što ti pričaš je stara priča kako su CKSKH i CK ili kako se već zvalo Grada Zagreba bili uvijek u sukobu. Jer je predsjedniku CKSKH uvijek smetala jaka pozicija predsjednika gradske organizacije CK Zagreba.

Realno, da HDZ uzme gradonačelnika Zagreba to bi Plenkoviću podiglo krila do neslućenih visina, pogotovo jer HDZ nije dobio Zagreb tko zna odkad.

To bi ga zacementiralo na čelu HDZ-ea tko zna za koliko vremena. A Filipović je što nego njegov pijun.
    Bil je i Bandić Račanov pijun. Časti mijenjaju običaje, vidio bi ti kako bi Filipoviću porasla krila, a i ugled u HDZ-u ako kojim slučajem postane gradonačelnik. I onda jedan krivi korak Plenkovića i ovaj postaje glavni kandidat za čelo stranke. Tim više kaj se čini da Filipović ima soli u glavi.

Bil je i Bandić Račanov pijun. Časti mijenjaju običaje, vidio bi ti kako bi Filipoviću porasla krila, a i ugled u HDZ-u ako kojim slučajem postane gradonačelnik. I onda jedan krivi korak Plenkovića i ovaj postaje glavni kandidat za čelo stranke. Tim više kaj se čini da Filipović ima soli u glavi.
    Ja sam lika gledao par puta po nekoliko minuta. Ničim me nije impresionirao. Tipični mladi Plenkovićev kadar. "Laboratorijski" tip. Kad čuješ jednog ko da ih slušaš sve.

Nije on direktno kriv za to ali stric mu je bio predsjednik federacije u onoj muslimanskoj "alijansi". Karlo Filipović SDP-ovac. Stric u BH SDP-eu, bratić ili nećak u Hrvatskom HDZ-eu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-03-2021 at 13:22

Nemojte me jebat da je netjak Karla Filipovica, HDZ kandidat za gradonacelnika Zagreba

Iskreno se smijem, mozda vise od muke.

Znači kaj, moramo svim silama za Škoru, bolje i on nego ova ekipa.

Uz nekoga će se morati stati jer se jugodesnica angažirala za ovog Tomaševića, to ide do razine stvaranja kulta, iako je lik bezvezan i bezveznija je verzija Sinčića koji bar nije bio okružen s takvim rashrvatima kao ovaj Tomašević. Iza njega marširaju Radojka Borić, Sandra Benčić a donedavno su bili sa onom ludom Peovićkom i jednako ludim Kapovićem. Lik koji se protivio ikakvoj gradnji, lijevo-zeleni aktivist sa simpatijama prema komunizmu i jugoslavenštini. Kako će taj lik koji se protivi ikakvoj gradnji razvijati Zagreb. To je jedno ludilo koje se valja Hrvatskom i Zagrebom.

Onda ta Benčićka je vrlo rječita i opasna, blagoglagoljiva je i nedavno se u Sarajevu založila za građansku Bih. Dobro, njezin doseg politički, ne dosiže još do te razine ali treba biti oprezan.

Tko se može suprostaviti tom valu. Mediji ga favoriziraju, sva ta nevladina aktivistička scena ga odavno gura.

Tko mu se može suprostaviti. Ja mislim da su male šanse da ga itko u takvoj situaciji dobije. Možda Škoro ima najviše šansi ali i njegove šanse su male. Filipović. Skoro nikakve šanse. Troskot nikakve. Ožbolt nikakve.

Čak bi jedan Klisović sa svim teretom kojeg nosi kao član SDP-e a bio manje loš izbor jer ovaj aktivist će bit ko 7 biblijskih gladnih godina. Ne samo da će stopirat Zagreb u svim pravcima nego će gurat gender ideologiju i migrantsko useljeničku politiku. Gradonačelnik o tome ne odlučuje ali to bi bio jaki temelj za slijedeće parlamentarne. Netko će reći, pa nije hrvatski narod lud da za to glasa. I ja se nadam da nije ali svjedočili smo tolikim glupostima hrvatskog naroda. Čak baš i etničkih i političkih Hrvata a ne samo rashrvatima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-03-2021 at 12:55

Cijela plejada jugolevicara i ostalih rashrvata glasovat ce za tog mamlaza, prosto jer hoce.

Vidjeli smo i na opcim izborima da su ti nakaradni likovi dobili 21% u Zagrebu. Taj Tomasevic skoro 20 tisuca, samo Plenkovic vise od njega.

Time je to opasnije jer su obično takvi likovi koji kao idu protiv establishmenta i koje su kao antisistemske dobijale na nacionalnoj razini poput Živog Zida, pa recimo i Most bi ubrojio u onoj prvoj verziji ali nikad nisu na lokalnoj razini uspjevali. Ovo je prvi put da je jedan takav aktivist došao u poziciju i to ne atletičarski rečeno zeca, nego favorita. To nikad nije bilo. Ovo je po meni ono gas u dodavanju "kuhanja žabe".

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jucer sam pogledao interview Skore na HRTu, u te tri minute ga je voditeljica izresetala, pitanaj poput ''Imate li program?'', sugestije poput ''na desnici je guzva'', ''zasto ste se sada odlucili''....cekao sam Sheksa da preuzme pitanja....
    Rijetko sam vidio tako nesto, HRT je dotaknuo dno. Bolje bi mu bilo da nije dolazio, i da ne dolazi vise.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove