+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 14 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/272

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Lokalni izbori u Hrvatskoj

Mada ima još dosta vremena do lokalnih izbora iskristalizirali su se neki kandidati. Stari i novi. Jugoslavenska desnica maršira na Zagreb sa Tomaševićem, jednim ograničenim likom koji je čak na granici blage retardacije. Ali iza njega stoji glasačka mašinerija koja bi mogla biti prava armija da joj pristupi SDP. Koji izgleda da neće nego će gurnuti onog klauna Marasa koji može u prvom krugu uzeti potreban broj glasova Tomaševiću.

Što se tiče stranaka centra. DP tvrdi da je predlagao MOST-u zajedničkog kandidata što su ovi naravno, egoistični i samodopadni kakvi jesu, naravno odbili i kandidirali onog aktivistu Troskota, jednog introvertiranog lika bez naznake karizme, koji izgleda kao da se sa svime zajebaje. Bilo je za očekivati da će kandidirati Selakicu ali očito su odlučili da im Zagreb nije bitan a možda su nešto i dužni Bandiću jer su mu svojim potezima išli na ruku.

Koga će DP kandidirati nije poznato. Realno bi bilo Karolinu Vidović Krišto kao trenutno najjaču osobu u DP ali hoće li vidjet ćemo.

Suverenisti će vjerojatno, politički nezreli i egoistični amateri kakvi već jesu isto imati svog kandidata.

što se tiče desnice ili bolje rečeno hrvatskih nacionalista kako su sebe NZH prozvali, oni ne znam jel uopće više postoje kao stranka. A na zadnjim izborima su imali preko 8%.

HDZ kandidira opet nekog anonimusa, oni će se boriti rukama i nogama za gradonačelnika u Vukovaru.

I sad zadnji, gradonačelnik Zagreba Milan Bandić kojeg su već mnogi otpisali za još jedan mandat ali koji je to put da su ga otpisali. Iako nekad jedva priča, on i dalje, više nego Hugh Hefner svoje zečice, vuca sa sobom razne misice . Pa čak izgleda izgleda brakovi dotičnih pucaju. I dok on gaca po zagrebačkim predgrađima uz pratnju dotičnih dama što sve izgleda bizarno i degutantno kao da ga ne brinu te glasine o kraju njegovog vladanja Zagrebom.

Najizgledni dvoboj u drugom krugu Bandić protiv onog jugodebila Tomaševića. Tu se nema što birat. Između jugodebila iza kojeg koraca jugošljam i ološ ili spomenik klijentelizma i korupcije Milan Bandić.

U Splitu se govorka da Kerum opet ima šanse , Opara se više neće kandidirat a ne znam tko je doli od jugodesnice najjači.

U Rijeci se više neće kandidirati Obersnel. Tamo se kandidirala ona partizanka Peovićka. Centar a kamoli desnica u Rijeci još nemaju šanse. Pitanje je samo koga će SDP gurnuti na partizanku.

U Osjeku mislim da se Vrkić više neće kandidirati a i ako se kandidira mislim da neće proći. Tamo bi Škoro možda mogao uzeti gradonačelničko mjesto.

To je za uvod a tko želi može dati i svoje mišljenje o pobrojanim mjestima ali i ostalim u cijeloj Hrvatskoj ili svom kraju jer najbolje zna kakve su tamo prilike.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-12-2020 at 10:21
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Otto Barić mlađi, poznati arhitekt, će se kandidirati za gradonačelnika Zagreba. Da živim u Zg on bi bio moj izbor iz više razloga. Prvi je što nema veze za strukturama, drugi je što je ostvaren čovjek i nije korupcionaški nastrojen, treći je što je pametan i kulturan, četvrti je što voli Zagreb i Hrvatsku, a peti je što želi Zagreb izvući iz mediokritetskog položaja u kojem se nalazi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Otto Barić mlađi, poznati arhitekt, će se kandidirati za gradonačelnika Zagreba. Da živim u Zg on bi bio moj izbor iz više razloga. Prvi je što nema veze za strukturama, drugi je što je ostvaren čovjek i nije korupcionaški nastrojen, treći je što je pametan i kulturan, četvrti je što voli Zagreb i Hrvatsku, a peti je što želi Zagreb izvući iz mediokritetskog položaja u kojem se nalazi.
    Da ali on nema iza sebe nikakvu strukturu. Vjerojatno bi bio dobar izbor za Zagreb.

što misliš tko će kod tebe pobjediti. Za Varaždin opet Čehok a za županiju Čačić ????

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Da ali on nema iza sebe nikakvu strukturu. Vjerojatno bi bio dobar izbor za Zagreb.

što misliš tko će kod tebe pobjediti. Za Varaždin opet Čehok a za županiju Čačić ????
    Nema nikoga iza sebe nažalost. Bio bi veliki napredak u odnosu na jugokomunjare koje se nude i koji su od Zagreba napravili jugokasabu.

Čehok uzima Vž kao od šale, a za županiju ne znam, ljudima se smučio Čačić pa bi ga mogli maknuti.

Čehok nešto i napravi, kružni tok sim, asfalt tam. Ovi ostali ništa ne rade tak da osvaja novi mandat.

Evo npr kad bi DP podržali Barića juniora ( pokoj duši mu ocu) i Suverenisti i Most koji to neće, možda bi bilo neke šanse umjesto da se bira između hrvatske kopije Hugha Hefnera i onog blentavog Tomaševića iza kojeg jašu na tisuće komunističkih lijenčina gdje bi se pola proračuna grada Zagreba dijelilo jebivjetrima iz pederskih i tzv antifašistih udruga.

Ali taj MOST kao da je napravljen da se ništa ne mjenja. S Ninom ili bez njega. taj Troskot teoretske šanse nema a oni insistiraju da idu sami. On je i introvertiran i neozbiljan i spor i nema potrebnu energiju.

Pozdrav svima...

Iako sam novi ovdje, želio bih dati svoj osvrt na nadolazeće lokalne izbore:

Zagreb:

Nisam najupućeniji u tamošnju političku situaciju,ali očito je da je Bandić istrošen,i da će mu glavni izazivač biti
    Tomašević,ali i ovisi o tome koga će navedeni okupiti u svome timu.Ako okupi SJW drečala kakvih je i inače
    puna njegova stranka/koalicija,bit će to ajme,te bi mogao doživjeti debakl.No ne bih nikoga otpisivao unaprijed.

Most je mogao izaći sa Selakicom,i kandidiranje Troskota bi im mogla biti greška svakako,ali i ako ostavimo to po strani,samostalni izlazak im je ipak mudra odluka.

A ove desnije snage nisu ni vrijedne spomena...NZH s Esihicom je svima pio krv na slamku s Titovim trgom,a kad je bravar skinut,sve im se svelo na mlaćenje
    prazne slame.Kad god se sjetim onog njenog gostovanja kod Dujmovića koji tjedan pred izbore 2017. i njene izjave da predstavlja autentični HDZ

Split:

Tamo su uvijek stvari bile neizvjesne...ali počet ću od HDZ-a.

Opara je objavio da neće ići u obranu mandata i to pod izgovorom
    brige za zdravlje (šteta,ipak je pokazao da nešto želi napraviti od grada),no vjerojatno su ga gradska i županijska središnjica pritisle jer se polazao preambicioznim za njihove klijentelističko-koruptivne interese.
    Na čelu gradskog HDZ-a je Škorića naslijedio Vice Mihanović,još jedan no name lik u nizu tamošnjih birokrata,ništa karizmatičniji od prethodnika,izgleda da će on osobno krenuti u utrku za poteštata...

Kerum?Drugi krug 2017. je bio labuđi pjev za njega,ugurat će se nekako u većinu u gradskoj skupštini i to je maksimum.

Za SDP se govorka da će kandidirati nekog dermatologa Stipića,ali sad su ni na nebu ni na zemlji...

Puljakovi su bili respektabilan faktor,ali zaista su bili prepametni i to im se obilo o glavu u vidu svađe sa suradnicima.

Most je imao priliku,ali i oni su se pokopali nizom grešaka...

DP se tamo raspao prije nego što je i osnovan...

Konačno predviđanje-svi potencijani kandidati su potpuno neupečatljivi,tko god zasjedne na čelo grada vegetiranje će se nastaviti,a klanovi će se boriti svaki za svoj dio kolača,najvjerojatnije ćemo gledati tradicionalni derbi HDZ vs SDP u drugom krugu.

Rijeka:

Nije mi poznata tamošnja scena,ali mislim da će SDP i bez Obersnela,po inerciji ostati za kormilom...

Po čemu je kandidiranje Troskota od strane Mosta mudra odluka. Mudra za Bandića ili mudra za 5% koliko će dobit ako i toliko.

Mislio sam na samostalni izlazak Mosta na izbore bez koaliranja,ne na isticanje Troskota,
    slažem se da su trebali izaći sa Selakicom.

Pa imaju li oni neke ambicija osim sudjelovat, opstruirat promjenu vlasti i pričat o sebi u superlativima.

A kome se cijeli posao sastoji od hvaljenja samih sebe....bjež od njega.

Citiraj Prvotno napisano od Epetium Vidi poruku
    Pozdrav svima...

Iako sam novi ovdje, želio bih dati svoj osvrt na nadolazeće lokalne izbore:

Zagreb:

Nisam najupućeniji u tamošnju političku situaciju,ali očito je da je Bandić istrošen,i da će mu glavni izazivač biti
    Tomašević,ali i ovisi o tome koga će navedeni okupiti u svome timu.Ako okupi SJW drečala kakvih je i inače
    puna njegova stranka/koalicija,bit će to ajme,te bi mogao doživjeti debakl.No ne bih nikoga otpisivao unaprijed.

Most je mogao izaći sa Selakicom,i kandidiranje Troskota bi im mogla biti greška svakako,ali i ako ostavimo to po strani,samostalni izlazak im je ipak mudra odluka.

A ove desnije snage nisu ni vrijedne spomena...NZH s Esihicom je svima pio krv na slamku s Titovim trgom,a kad je bravar skinut,sve im se svelo na mlaćenje
    prazne slame.Kad god se sjetim onog njenog gostovanja kod Dujmovića koji tjedan pred izbore 2017. i njene izjave da predstavlja autentični HDZ

Split:

Tamo su uvijek stvari bile neizvjesne...ali počet ću od HDZ-a.

Opara je objavio da neće ići u obranu mandata i to pod izgovorom
    brige za zdravlje (šteta,ipak je pokazao da nešto želi napraviti od grada),no vjerojatno su ga gradska i županijska središnjica pritisle jer se polazao preambicioznim za njihove klijentelističko-koruptivne interese.
    Na čelu gradskog HDZ-a je Škorića naslijedio Vice Mihanović,još jedan no name lik u nizu tamošnjih birokrata,ništa karizmatičniji od prethodnika,izgleda da će on osobno krenuti u utrku za poteštata...

Kerum?Drugi krug 2017. je bio labuđi pjev za njega,ugurat će se nekako u većinu u gradskoj skupštini i to je maksimum.

Za SDP se govorka da će kandidirati nekog dermatologa Stipića,ali sad su ni na nebu ni na zemlji...

Puljakovi su bili respektabilan faktor,ali zaista su bili prepametni i to im se obilo o glavu u vidu svađe sa suradnicima.

Most je imao priliku,ali i oni su se pokopali nizom grešaka...

DP se tamo raspao prije nego što je i osnovan...

Konačno predviđanje-svi potencijani kandidati su potpuno neupečatljivi,tko god zasjedne na čelo grada vegetiranje će se nastaviti,a klanovi će se boriti svaki za svoj dio kolača,najvjerojatnije ćemo gledati tradicionalni derbi HDZ vs SDP u drugom krugu.

Rijeka:

Nije mi poznata tamošnja scena,ali mislim da će SDP i bez Obersnela,po inerciji ostati za kormilom...
    Više manje se slažem sa napisanim.

Most pametno radi što ne ide s DP pogotovo šta se drži dalje od Bujančevih kandži...
    Miletić bi mogao iznenaditi u Rijeci a Troskot je odličan izbor. Urbana desnica ima svoje više nego kvalitetne i vjerodostojne kandidate. Ne može se više reći da se nema za koga glasati!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Stavljanje Troskota je alibi potez. Da su htjeli nešto konkretno stavili bi Selakicu. Po uvjetom da ona hoće naravno. Stavljanje Troskota je samo inaćenje. Ali dobro MOST je ionako uvijek tu da opstruira, ne da kreira.

Jugodesnica objavila neku svoju anketu gdje je onaj Tomašević skoro sigurno pobjednik a jugodesnica dobija u Zagrebu ko Milošević u Srbiji krajem 80-tih.

Bandinjo je za njih otpisan.

ja mislim da oni prerano otpisuju tog hrvatskog "Hugha Hefnera" koji uza se voda sve moguće misice ili ih je pozapošljavao po uredima i glasnogovorničkim mjestima.

Don on gaca po zagrebačkim predgrađima uvijek su tu jedna dvije krasotice uz njega :
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-12-2020 at 22:58

Bandić će uz ovakvu oporbu biti doživotni gradonačelnik. Tomašević i slični bedaki nemaju šanse, čak i da ga podrži SDP, IDS, SDSS i sva ostala žgadija. Bandić je prejak igrač za njih. Plus će ga HDZ prešutno podržati.

Yumediji ga mahnito reklamiraju i guraju kao sigurnog pobjednika. A koliki je utjecaj medija na mediokritete u Hrvatskoj znamo.

Iako realno lik nije kapacitiran da vodi išta a a kamoli jedan grad ali znamo "hrvatsku pamet".

Yumediji ga mahnito reklamiraju i guraju kao sigurnog pobjednika. A koliki je utjecaj medija na mediokritete u Hrvatskoj znamo.

Iako realno lik nije kapacitiran da vodi išta a a kamoli jedan grad ali znamo "hrvatsku pamet".
    Bandić bu pal onog trenutka kad se i HDZ okrene protiv njega. Jugoljevica je preslaba da ga skine.

Tomašević izgleda hm... blago rečeno sterilno i nije on za predsjednika udruge stanara a kamoli da bude gradonačelnik Zagreba. Naravno, mediji sada pumpaju njegovu popularnost i navodno vodstvo u anketama, žele da izgleda kao netko tko može pobjediti. Koliko su Hrvati politički pismeni ne bi me ni čudilo da postane gradonačelnik.

Inače, otac mu je desničar, pravaš, no očito je slabo sjeme posijao kad je dobio ovakvog sina.

Radije da Bandić vlada još deset godina nego ovaj kojega podržavaju Benčićka, Borićka i njima slični!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Tomasevic iskace iz pastete, svi mediji ga forsiraju, sve je jasno.

Mostov kandidat za gradonačelnika Troskot je rekao da HOS-ovce treba eliminirati i procesuirati.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mostov kandidat za gradonačelnika Troskot je rekao da HOS-ovce treba eliminirati i procesuirati.
    Nemoj zezat. Di je to rekao

https://teleskop.hr/mostovac-troskot...etnuo-hos-ovce

Budem li u drugom krugu morao birati između ćuprijaša Troskota, nekog HDZ-ovca, SDP-ovca, Tomaševića (i njegove družine) , a na drugoj strani Bandić... E pa, živio gradonačelnik Bandić!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove