+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/64

Tema: Legende svjetskog a i naseg box-a

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010

Legende svjetskog a i naseg box-a

Ko Vam je najdrazi bokser,zbog koga ste ustajali u pola 4 ujutro da bi gledali njegove mecheve?

Datum registracije
    Dec 2010

Po meni najbolji medju najboljim svih vremena ukljucujuci i vrijeme Muhameda Alija ,respekt prema drugim legendama boksa,ali jedan je Mike ...

Datum registracije
    Dec 2010

Datum registracije
    Dec 2010

Veliki sportista ,veliki covjek !

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

iako se zbog njega nikad nisam morao ustajati, iako su teškaši obilježižavali najveće trenutke po mojoj skromnoj procjeni, najveći boksač za mene. mr. boxing himself

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Datum registracije
    Dec 2010
    Scenski nastup mu je uvijek za desetku,dobar pravo, kvalitetan fajter...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://rds.yahoo.com/_ylt=A0oG7ljrHR...iki/Marco_Huck

http://rds.yahoo.com/_ylt=A0oG7nHUHR...ki/Felix_Sturm

trenutno od naroda biše juge na boksačkom planu najbolje stoje muslimani/bošnjaci iako dva svjetska prvaka ne predstavljaju bih, a promijenili su i imena radi lakše promocije.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.youtube.com/watch?v=YRjqDUqz9pY

ali eto, imalo smo i mi nekoga zbog kojega smo bdjeli.
    iako nije osvojio svjetsku tituli izgubivši od najboljeg boksača 90-ih godina a sigurno i jednog od najboljih ikad, ostaje žal za činjenicom da je po kvaliteti sigurno mogao osvojiti jednu od titula da ga je malo više sreća i dobar menadžment poslužio, jer kakvi tudum stalno i iznova dobijaju prilike željko bi po kvaliteti sigurno uzeo nešto da je imao više prilika.

i jedan jedinstveni, pionir k1, svojevremeni the ultimate motherfucker; http://www.youtube.com/watch?v=gPtmmyLPHUo

Henry Maske

sjećam se kako sam plakao kad je čovjek izgubio svoj posljednji meč protiv virgil hila.

evo clip revanša nakon 10 godina

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne zaboravi da mu je to bio zadnji meč a virgil hill u naponu snage.
    profi box uvijek traži vladare koji će ostati na tronu.
    isplativije im je bilo pogurati hilla i na njemu zarađivati kao na boksaču koji još traje a koji je eto pobjedio i maskea.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    http://www.youtube.com/watch?v=YRjqDUqz9pY

ali eto, imalo smo i mi nekoga zbog kojega smo bdjeli.
    iako nije osvojio svjetsku tituli izgubivši od najboljeg boksača 90-ih godina a sigurno i jednog od najboljih ikad, ostaje žal za činjenicom da je po kvaliteti sigurno mogao osvojiti jednu od titula da ga je malo više sreća i dobar menadžment poslužio, jer kakvi tudum stalno i iznova dobijaju prilike željko bi po kvaliteti sigurno uzeo nešto da je imao više prilika.

i jedan jedinstveni, pionir k1, svojevremeni the ultimate motherfucker; http://www.youtube.com/watch?v=gPtmmyLPHUo

Uh sto je ovaj Cikatic bio fighter,faca jaka totalno,
    Stefan Leko mi je isto nenormalno dobar lik,ne znam sta ti velis za onog Shipca Luana Krasniqia za svoje godine i nije los,39 kuka ima ali udara dobro...volio bi ga gledati protiv Klitschka ako sjebe ovog bimba Banksa...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    krasnići je bio dobar europski prvak ali ništa više od toga.
    pratio sam ga neko vrijeme ali nije on kapacitet za svjetsku titulu.
    iako, zanimljivo, šipci su imali nekoliko solidnih boraca u kick boxu.
    a leko je isto dobar borac ali nije nikad bio kapacitet za sam vrh.

Datum registracije
    Dec 2010
    Meni se Lekin stil borbe nenormalno svidj'o,frajer ima neku harizmu,isto k'o Ray Sefo njega obozavam, iako dobije po labrnji cesto puta ,ali fenomenalan borac...a Shipci su i prije u amaterskom boksu bili bogovi ko i Kubanci...

PS imao sam cast popiti pice i upoznati Asketa Vojnovica u svid rock caffe-u, isto dobar boxer,totalno neufuran lik...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jest. asmir je bio dobar boksač ali boljka svih dobrih boksača je da ih nije imao tko ni gurati ni financirati na tom putu.
    onda te uzmu godine, imaš malo mečeva, nemaš prilike za pristup na glavne priredbe gdje bi ti nalazili protivnike po mjeri i tako gradili put.

zanimljivo, u mom klubu ima jedan stari banjalučanin.
    s 19 godina je postao prvak bih, kao suoper talenatr dobio i stan u banjaluci.....ali čovjek sam sebi rekao da nije to za njega i napustio boks te došao u zagreb.
    danas ima firmu od 70 zaposlenih i kaže da mi ni jedan trenutak nije bilo žao.
    a onda nakon 30 godina odlučio ponovo doći u dvoranu.
    prilično je zarđao ali se vidi pomalo da je to bio nekoć pravi borac.
    kaže da je proveo rundi i rundi u ringu s benešom.
    a kaže da je josipović uredno morao odustajat nakon pokoje runde.

da, krvav je to kruh.
    znam ja dobro šta je sve propatio vlado božić sa stjepanom, sam je organizirao, promovirao, ulagao.....

Datum registracije
    Dec 2010
    ma box se voli srcem ,box se zivi, to je sport u kojem se samo najbolji najedu kruha i to krvavog kako ti kazes,slicno ko Bodybuilding, ulazes,trosis,jebes se godinama po teretanama,brojis kalorije ,a od toga nemas bas nista, osim par uzdaha napaljenih djevojcica ljeti,nazalost vecina kvalitetnih boxera na kraju zavrsi na "upadu" raznoraznih folkoteka gdje rade za bijednu platu,ili oni malo sretniji koji prate kojekakve krimose i nose glavu u torbi za malo vecu lovu...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    ma box se voli srcem ,box se zivi, to je sport u kojem se samo najbolji najedu kruha i to krvavog kako ti kazes,slicno ko Bodybuilding, ulazes,trosis,jebes se godinama po teretanama,brojis kalorije ,a od toga nemas bas nista, osim par uzdaha napaljenih djevojcica ljeti,nazalost vecina kvalitetnih boxera na kraju zavrsi na "upadu" raznoraznih folkoteka gdje rade za bijednu platu,ili oni malo sretniji koji prate kojekakve krimose i nose glavu u torbi za malo vecu lovu...
    sad kao da si opisao mog jednog znanca s kojim sam sparirao mnogo puta (čitaj; glumio metu, jer je ovaj bio nenadjebivo bolji).
    momak je pošten i ispravan a u amaterskoj karijeri je bio prvak svijeta u tajlandskom boksu te prvak europe u full kontaktu.
    profi karijera mu međutim krenula nizbrdo, i zadnje što ga pamtim je prije nekoliko godina stoji na vratima nekog noćnog bara, spika mu teška, samo sere o nasilju, krimosima, lovi.....a nije on za to.
    ode talenat u nepovrat.
    a nije jedini.

meni je joe fraizer prejak..ono totalno kul lik,smiren,radilica nenormalna..najjaci lijevi krose u povijesti boksa..
    uzdrzavao je ali-a,kada mu bio zabranjen boks,al doslovno ga uzdrzavao..na kraju mu ovaj okrenuo ledja,nazivao ga ujkom tomom,gorilom i slicne gadarije..

ali mi se ful gadi zbog takvih stvari..onda je dobio po labrnji u new yorku..a zadnji susret u manili je fraizer trebao dobiti,bzvz prekinut mec..

kazu da Ali nije mogao stajati na nogama vise,iscrpljen skroz..kukovi ukoceni od udarca koje podnio u tijelo..kazu da j episao krv danima nakon meca..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    evo jedne legende, naše gore list.
    iako je gubio manje više od svih svjetskih imena tog razdoblja, ostao je upamćen kao čovjek neizmjerne čvrstine, koji je mogao lakše izdržati sve udarce nego svi njegovi protivnici.

http://rds.yahoo.com/_ylt=A0oG7kw1Xh...George_Chuvalo

Datum registracije
    Dec 2010
    j...ebena sudbina u picku materinu...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove