+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/67

Tema: Legende svjetskog a i naseg box-a

ovo je bija meč za prste lizat,,,
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-11-2014 at 17:22
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    hahaa mitch green je totalno opičen lik.
    evo video o uličnoj tučnjavi njega i tysona

http://www.youtube.com/watch?v=zKLnWrrQSSA

najjače je kad tysona opisuje ka "little sissy,a little homo"

meni je ova borba odlična,šteta šta buster nije ima žara i volje za bit šampion.al bar na jednu noć je pokaza svoju boksačku raskoš

http://www.youtube.com/watch?v=zKLnWrrQSSA

Gledal sam biografski film o Mikeu Tysonu. Dotad sam ga smatrao totalnim luđakom i jednim od najboljih boksača svih vremena, ali od tada sam promijenil mišljenje. Liku je stvarno život bil u banani, svi su ga zeznuli u životu koji su mogli.

Datum registracije
    Sep 2012
    to je tako kad se rodiš i odrasteš u američkon getu.

inače ga je buster douglas dobro izrazbija.mislin,svaka čast tysonu,stvarno je jedan od najboljih teškaša ikad,al me nervira ono stav većine ljudi tyson najjači,najbolji,nabia bi sve...takvima uvik preporučin da pogledaju meč s douglas,di je totalno deklasiran.

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku

ha ha

samo je jedan Mike,,najaci nokaut protiv trevora Berbika ,,,oduzimanje tesko
    ne znam šta je bolje, prvi ili drug video?

Douglas ga je izrazbijal jer je Tyson bil psihički rastrojen zbog svega kaj mu se događalo u privatnom životu. Nije ni pošteno treniral. Čim se malo skockal je opet prebijal ljude u ringu. U najboljim godinama je išel u zatvor zbog kontroverzne optužbe za silovanje...

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ne znam šta je bolje, prvi ili drug video?
    Ova prva tuča je namještena. Najjače je kad ide udariti lika visokim udarcem nogom i onda ispadne kroz ring.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Douglas ga je izrazbijal jer je Tyson bil psihički rastrojen zbog svega kaj mu se događalo u privatnom životu. Nije ni pošteno treniral. Čim se malo skockal je opet prebijal ljude u ringu. U najboljim godinama je išel u zatvor zbog kontroverzne optužbe za silovanje...
    pusti ti to,nije ovo bia lucky punch,douglas ga je svaku rundu izdominira,mislin da ni najbolji tyson nebi ima baš šansi protiv tokyo douglasa.

Vec je imal velikih problema te godine protiv slabijih protivnika tak da nije cudno kaj ga je ovaj psihicki rastrojenog natambural. Taj mec je spoj nadahnuca Douglasa i ocajnog Tysona. Dobar borac je ulovio genijalnog na krivoj nozi.

Najbolji Tyson je u rangu najboljeg Alija, Fraziera, Foremana...

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    pusti ti to,nije ovo bia lucky punch,douglas ga je svaku rundu izdominira,mislin da ni najbolji tyson nebi ima baš šansi protiv tokyo douglasa.
    odlicno je odradija meč,,u jednom momentu oko 5 runde je ima vise duplo udaraca od mike ,,,triba to izdrzat u tom ritmu ,,,prednji prednji pa kombinacija sve na napade mikea i tako prvi pet rundi u visokom ritmu a zna se da je mike rjesava vecinu svoji meceva u prvih 4-5 rundi,,odlino odradjen mec nema sta za rec iako ovde mi je tyson izgleda skroz lose,,ni sjena onoga mike dvi godine prije ,,brzina,eskivaza,sve u globalu,,,

Ova prva tuča je namještena. Najjače je kad ide udariti lika visokim udarcem nogom i onda ispadne kroz ring.
    da to padanje ipak mislim da nije odglumio, potrefilo ga. nego ovaj drugi video, kad ovaj berbick pada tri puta i ne može ustati na noge iako grčeviot pokušava. neprocijenjivo.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    odlicno je odradija meč,,u jednom momentu oko 5 runde je ima vise duplo udaraca od mike ,,,triba to izdrzat u tom ritmu ,,,prednji prednji pa kombinacija sve na napade mikea i tako prvi pet rundi u visokom ritmu a zna se da je mike rjesava vecinu svoji meceva u prvih 4-5 rundi,,odlino odradjen mec nema sta za rec iako ovde mi je tyson izgleda skroz lose,,ni sjena onoga mike dvi godine prije ,,brzina,eskivaza,sve u globalu,,,
    istina tyson nije bia 100 % spreman,al to je odlika šampiona,kad imaju i lošu večer da uspiju preokrenit meč,tyson nije uspia.
    iskreno kako ga je douglas sredia,stvarno mislin da ga ni tyson na vrhuncu nebi dobia..pogledaj cili meč ako imaš volje,douglas je stvarno bia talent,visina,raspon ruku,rad nogu,tehnika sve je ima,samo mu je želja i volja falila.
    malo prije meča s tysonon mu je majka umrla s kojon je bia dosta blizak,zato je bia posebno motiviran za meč.

evo highlightsi iz meča s tony tuckeron,čovikon koji je namučia tysona.douglas bolji kroz cili meč al pred kraj ostaje bez snage i srčani tucker ga uspijeva dovršit

Vec je imal velikih problema te godine protiv slabijih protivnika tak da nije cudno kaj ga je ovaj psihicki rastrojenog natambural. Taj mec je spoj nadahnuca Douglasa i ocajnog Tysona. Dobar borac je ulovio genijalnog na krivoj nozi.

Najbolji Tyson je u rangu najboljeg Alija, Fraziera, Foremana...
    https://www.youtube.com/watch?v=ltGe-Iqzu8s
    evo ovde je grosman prova nesto sta je radija buster cili mec pa vidis kako je zavrsija ,,razlika je bija mike od 85 do 89 i onoga kasnije ,,glad i brzina ,,ogromna razlika

Datum registracije
    Sep 2012
    roberto duran savršen boksač po meni,sve je ima,cilu tehniku boksa i još k tome kad dodaš da je čovik rođeni fighter,dobije se prava mašina...hands of stone

Datum registracije
    Sep 2012
    riddick bowe bi sredia tysona,prime 4 prime...čovik je razbia evandera holyfielda na vrhuncu.opis ovog videa govori sve

https://www.youtube.com/watch?v=Kim2nTQI13E

gleda san ,,ima je meč zavrsit davno prije i to ga je kostalo ,,,tyson je ima shemu body shots 2,3 puta i onda aperkat ili desni i to mu je bija forte,razbija in je gard bez obzira na visinu i tezinu,,dok je ima brzinu bija je strasan kasnije je to sve malo izdusilo i kad bi mec prosa drugu trecu rundu ima je probleme ,,,da je bija malo veci i ima veci raspon ruku neznan di bi mu bija kraj s ovim sta je ima ,,,od drugih boksaca holyfild je bija odličan ,,ovaj meč sa koperon je bija odličan ,,,
    https://www.youtube.com/watch?v=NZtkqt2_FKg

Datum registracije
    Sep 2012
    uhh meč holyfield cooper strašan...riddick bowe je posli razbia prekidon coopera u drugoj rundi,a ubrzo nakon toga platia je i evander.nažalost velika nebriga za karijeron ga je koštala vrlo brzo.po meni riddick bowe iz meča s holyfieldon bi da muke bilo kome.rijetki su oni koji bi ga dobili...desni aperkat mu je boli glava,baš za neutralizirat niže boksače ala tyson.

roberto duran savršen boksač po meni,sve je ima,cilu tehniku boksa i još k tome kad dodaš da je čovik rođeni fighter,dobije se prava mašina...hands of stone

odličan,,meč sa sugaron jedan od legendarnih mečeva,,,to je vrh boksa ,,gust za gledat,,,zato nevolin likove ko lenox i kličko jer su dosadno,,ziherasi teski ,,

Datum registracije
    Sep 2012
    istina,svaka čast lennoxu i kličku,al duran,leonard i ta ekipa,to je stvarno spektakl...od teškaša su mi odlični i gore navedeni holyfield i bowe,odlični boksači i ne srame se pofajtat kad triba

uhh meč holyfield cooper strašan...riddick bowe je posli razbia prekidon coopera u drugoj rundi,a ubrzo nakon toga platia je i evander.nažalost velika nebriga za karijeron ga je koštala vrlo brzo.po meni riddick bowe iz meča s holyfieldon bi da muke bilo kome.rijetki su oni koji bi ga dobili...desni aperkat mu je boli glava,baš za neutralizirat niže boksače ala tyson.
    jebiga dosta njih je zivilo jače zivot izvan ringa nego u ringu i to doje na naplatu u profesionalnom sportu ali da nisu takvi bili bi ko lenox a onda mi nebi bili dragi ha ha kad je supak odbija revans sa klickom on je za mene bija nula,,,

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove