Vidi rezultate ankete: Biste li se cijepili

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Bi, svakako

1 20.00%
  • Ne bi nikako

3 60.00%
  • Ne znam, još ću razmisliti

1 20.00%
  • Znam ali još ću razmisliti

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5 6 7 8 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/154

Tema: Biste li se cijepili

A za što im trebaju stanice pobačene djece u cjepivu?.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A za što im trebaju stanice pobačene djece u cjepivu?.
    I mene zanima.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    stanice fetusa su mlade i nemaju (puno) mutacija i od njih su napravljene stanične kulture koje traju vječno. recimo da su stanične kulture ljudsko tkivo u Petrijevoj zdjelici. daš im dovoljno hrane i stalno se dijele. koriste se kao podloga za eksperimente.
    jednom davno sam precjepljivala stanice iz postojeće kulture u novu (nije bio fetus, nego druga linija), dosta je osjetljiva metoda, ali kad se uhoda, dobije se dobra podloga za istraživanja.
    ne ubrizgavaju se npr. potencijalni lijekovi u ljude, nego u te stanične kulture.
    ne moram objašnjavati zašto je moralno upitno koristiti stanice pobačenih fetusa za bilo šta. najbolje bi bilo da ih uopće nema.

p.s. te linije koje se koriste danas dobivene su od fetusa valjda starijih od mene, ali svejedno su od fetusa.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    evo vam tu jedan člančić na tu temu:

https://www.unicath.hr/medicinski-i-...3m45tw3B7GANg4
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    evo vam tu jedan člančić na tu temu:

https://www.unicath.hr/medicinski-i-...3m45tw3B7GANg4
    Znači gadovi koriste skoro za sva cjepiva koja dobijaju te stanice? Ili u procesu testiranja ili u procesu proizvodnje? Nije čudno kaj će nas dragi Bog sve zgromiti.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    nisu sva cjepiva proizvedena tako. ali nisam sigurna da možeš birati, ako se odlučiš na cijepljenje. dobiješ što dobiješ.
    nadam se da cjepivo neće biti obavezno. jedva čekam da negdje otputujem

יֵשׁ מֵאַיִן

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    "Stanice fetusa" su ocigledno u sirokoj potrosnji u mnogim proizvodima:
    https://matrixworldhr.com/2012/03/15...iranih-fetusa/ ceo tekst

NEOCUTIS

Ova kompanija koristi fetalne stanice u kremama za tretiranje bora koje se dobivaju isključivo iz 14 tjedana starih abortiranih fetusa dječaka.

– Bio-Gel Prevedem Journee
    – Bio-Serum Lumiere
    – Bio Restorative krema za lice i tijelo

Cjepiva:
    MMR II (Merck)
    ProQuad (MMR + Male boginje — Merck)
    Varivax (Male boginje — Merck)
    Pentacel (Polio + DTaP + HiB — Sanofi Pasteur)
    Vaqta (Hepatitis-A — Merck)
    Havrix (Hepatitis-A — Glaxo SmithKline)
    Twinrix (Hepatitis-A i B — Glaxo)
    Zostavax (Herpes Zoster– Merck)
    Imovax (Bjesnoća — Sanofi Pasteur)

Drugi lijekovi:
    Pulmozyme (Cistična fibroza — Genetech)
    Enbrel (Reumatoidni artritis — Amgen)

U javnosti se već neko vrijeme čuju različite debate o tome koliko je moralno koristiti proizvode široke potrošnje u kojima se nalaze stanice kultivirane iz abortiranih fetusa. Bez obzira na vaše stanovište o abortusu, činjenica je da postoje cijele grane industrije; prehrane, pića i medicinskih proizvoda koje rutinirano koriste tkiva abortiranih fetusa, takvo ponašanje bi uvelike trebalo zabrinuti javnost.

U medicinskoj je zajednici uvijek postojala velika uznemirenost glede korištenja fetalnog tkiva za transplantacije i stvaranje cjepiva.

Tehnologija fetalnog tkiva se razvila nevjerojatnom brzinom u zadnje dvije decenije, naročito na području liječenja različitih neuroloških i endokrinih bolesti.

Pa ipak, postavljaju se ozbiljna etička pitanja o tome kako se dobavljaju i koriste fetalna tkiva. Dok neki medicinski eksperti zagovaraju bezgranične potencijale tehnologije fetalnih stanica, drugi su izrazili duboku zabrinutost načinom upotrebe istih i upozoravali su na etičnu i moralnu dinamiku. Gdje možemo podvući crtu?
    Posljednje uređivanje od Skywalker : 23-02-2021 at 21:56

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nakon dužeg vrimena sam pogleda "bujicu"..zbog gosta. Po prvi put na nekoj TV u Hrvatskoj se je objektivno govorilo o ovoj "pandemiji" i cijepljenju. Preporučujem.
    što je ova baba po struci?

Veli Božinović da bi oni voljeli da mjere traju.

Čim su se mladi počeli okupljati po gradovima, odmah se pojavljuje opasnost britanskog soja virusa koji najviše pogađa mlađe.

Kako su providni.

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    što je ova baba po struci?
    Predstavljena je u emisiji.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Veli Božinović da bi oni voljeli da mjere traju.

Čim su se mladi počeli okupljati po gradovima, odmah se pojavljuje opasnost britanskog soja virusa koji najviše pogađa mlađe.

Kako su providni.
    Mjere i hoće trajati jer ovo cijepivo kontra covida i nije u skladu sa definicijom cijepiva. Ne spriječava da se zaraziš nit da zaraziš druge nego samo navodno spriječava simptome.
    A da će tkv. mjere biti neophodne i nakon cijepljenja svi "mjerodavni" to govore već neko vrijeme.

https://www.lewrockwell.com/2021/02/...i7ZX2VkhFPrLvg

BTW, izgleda da se panonski mornar cijepio pa onda umro
    https://jubitu.com/videos/watch/cade...iPL2rFniWbMkRo
    A ni Bajagi, koji se također cijepio, nije dobro.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    -Balasevic je vec izgledao jako lose,i to godinama unazad...Ima snimak iz njegove baste iz prosle godine...mislim da su mu tada ugradili 4 stenta...ta vest o primanju vakcine se pojavila na dva portala cini mi se...i nigde vise nije mogla da se procita,cak i ne spominju kovid kao glavni uzrocnik...

-Breaking news:ja sam danas primio Fajzerovu...za sad nemam temperaturu...ruka mi malo "bridi" ili trne...videcemo narednih dana.U Domu zdravlja zaista mozemo da biramo koju cemo vakcinu...a stariji se uglavnom odlucuju za kinesku ili rusku.Ne znam sta da mislim,bar mi je ovako cista savest zbog ukucana.Svaki dan se krecem po Gradu i to uglavnom bez maske,itd.

Mog frenda je druga doza cjepiva sastavila na jedan dan, umor, glavobolja i slično.

Predstavljena je u emisiji.
    mogla bi se baviti svojim područjem.
    Mjere i hoće trajati jer ovo cijepivo kontra covida i nije u skladu sa definicijom cijepiva. Ne spriječava da se zaraziš nit da zaraziš druge nego samo navodno spriječava simptome.
    A da će tkv. mjere biti neophodne i nakon cijepljenja svi "mjerodavni" to govore već neko vrijeme.
    a cjepivo protiv gripe spriječava? koje je to cijepivo 100% efikasno?

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    mogla bi se baviti svojim područjem.

a cjepivo protiv gripe spriječava? koje je to cijepivo 100% efikasno?
    Baviti se svojim podučjem? Misliš kao što to radi Bill Gates?

Što se tiče zaraznosti ovo cijepivo kontra covida je 100% neučinkovito jer apsolutno niko nije imun na zarazu nakon cijepljenja i to govore proizvođači cijepiva. A što se tiče gripe..više je nema. U Hrvatskoj, kaže službeni izvor, u zadnja 3 mjeseca nije zabilježen NI JEDAN JEDINI slučaj.

Što se tiče zaraznosti ovo cijepivo kontra covida je 100% neučinkovito jer apsolutno niko nije imun na zarazu nakon cijepljenja i to govore proizvođači cijepiva. A što se tiče gripe..više je nema. U Hrvatskoj, kaže službeni izvor, u zadnja 3 mjeseca nije zabilježen NI JEDAN JEDINI slučaj.
    Kažu da gripe nema jer nosimo maske, a da korone ima jer ne nosimo maske. Juanpablo je malo previše pod utjecajem indoktrinacije izgleda.

Meni to cjepivo sliči na malo žešću prevaru.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zašto je čudno da gripe nema s obzirom na mjere distanciranja i nošenje maski? Nikad nijedno cjepivo nije bilo 100% učinkovito , ali u većini slučajeva djeluje i štiti.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Zašto je čudno da gripe nema s obzirom na mjere distanciranja i nošenje maski? Nikad nijedno cjepivo nije bilo 100% učinkovito , ali u većini slučajeva djeluje i štiti.
    Capakova pomoćnica je neki dan rekla da ova cijepiva protiv covida što stižu u Hrvatsku 100% štite OD UMIRANJA.

ne, mislim kao što to radi dr. Markotić

Što se tiče zaraznosti ovo cijepivo kontra covida je 100% neučinkovito jer apsolutno niko nije imun na zarazu nakon cijepljenja i to govore proizvođači cijepiva.
    haha, znači neki proizvođač je rekao da je njegovo cijepivo 100%neučinkovito.koji to?

A što se tiče gripe..više je nema. U Hrvatskoj, kaže službeni izvor, u zadnja 3 mjeseca nije zabilježen NI JEDAN JEDINI slučaj.
    ima je vjerojatno, ne mora biti zabilježena

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove