Vidi rezultate ankete: Biste li se cijepili

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Bi, svakako

1 20.00%
  • Ne bi nikako

3 60.00%
  • Ne znam, još ću razmisliti

1 20.00%
  • Znam ali još ću razmisliti

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 8 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/154

Tema: Biste li se cijepili

Biste li se cijepili

Biste li se cijepili kad dođe cjepivo. Pod uvjetom da bude neobavezno kako govore da je sad opcija. Zašto bi, zašto ne bi. Igra li vam ikakvu ulogu čije je cjepivo, ako bi se cjepili.

Igra li ikakvu ulogu to što bi se stožer javno cjepio. Capak, Božinović, Markotić i ekipa. Bi li vas to potaklo na cijepljenje pa makar dobili pred kamerama običnu vitaminsku injekciju

Bi li vas motiviralo da ludi Zorule primi cjepivo u mišicu.

Bi li vas raspametila i na cjepljenje potakla činjenica da bi se javno cjepio i čovjek kojeg bi Milorad Pupovac otkupio suhim zlatom iliti čovjek koji ne komentira tuđe izjave"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2020 at 20:21
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    ako ne bude zakonske odredbe - a ne bi smjelo biti - ne bum. navrat nanos sklepano cjepivo neće me vidjeti.
    eventualno ako uvjetuju putovanje u inozemstvo, ali valjda će netko spomenuti i ljudska prava u tom slučaju. ili jednostavno neću nikud ići dok se histerija ne smiri.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

U SAD-u će se Clinton, Bush i Obama zajedno cijepiti pred kamerama i samo to, bez Bill Gatesa i bilo koje druge "teorije zavjere" je meni više nego dovoljan razlog da se ne cijepim.
    Cilj je cjepiti što više ljudi. Cijepivo isprve neće biti obavezno i cijepit će se dobrovoljno dobar dio ljudi a nakon toga će početi raznorazni pritisci na necijepljene da se cijepe. Evo danas jedan kanadski dužnosnik je najavio da oni koji se ne cijepe neće imati slobodu kretanja.
    Inače, meni nije jasno, a i niko još nije ni pokušao objasniti kako se cijepivo kontra virusa koji nije izoliran može napraviti.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne, ja cekam čipiranje.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ne, ja cekam čipiranje.
    Možda baš to i dobijete ovim besplatnim cjepivom?!

Mlad zdrav i prav samo čekam da si ubrizgam bućkuriš od firme koja je već poznata da korumpira doktore da taje nuspojave a kasnije plaća odštete. Moj je savjet svakome da nipošto ne uzimaju vakcine a kada to krenu uvjetovati bilo kojem zanimanju da izađemo na ulicu. Kao što sam rekao ovo je opasnije od 91-ve i traži angažman sviju jer dolaze po sve nas.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

U principu NE. Jedino, nakon što odrade dobrovoljce koji to žele, pitanje je do koje su granice spremni ići u kompliciranju života onih koji to odbiju. Npr. zabrana putovanja u inozemstvo, meni osobno nije problem. Međutim, mogli bi se oni sjetiti i nečeg drugog...

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Možda baš to i dobijete ovim besplatnim cjepivom?!
    Ma ne, nema tu ništa sotonski, ovo sve je samo dobro staro šišanje ovaca. A ovce tome i služe.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ma ne, nema tu ništa sotonski, ovo sve je samo dobro staro šišanje ovaca. A ovce tome i služe.
    Ne mogu ništa dokazati, ali svašta se tu da smućkati. Od nano tehnologija, kemikalija sa "poželjnim" efektima, prčkanja po genima... Kada bi bio siguran, kako je to (cjepivo) nešto što ne koristi (ionako ne daje dugotrajan imunitet na Coronu), ali niti ne škodi, a besplatno. Pa cijepio bi se iz zajebancije.
    A ovako, učiniti ću to nevoljko, ako baš budem morao.

mada sebe ne smatram posebnim "teoretičarem zavjere" moram reć da sam se "zajebavao" da će ovo sve biti rješeno kad prođu američki izbori. I vidi baš, onu večer kad je objavljeno da je Biden u tolikoj prednosti da je faktički gotovo Pfizer objavi da ima cjepivo.

Ma jel se ovo oni s nama rugaju, pomislio sam. Jesu li mogli pričekati koji dan.

i kako to da su stalno govorili da cjepivo neće tako brzo, ne za pola godine nego da je pitanje hoće li i za godinu. Kad odjednom evo ga puff.

Glede cjepljenja. Na meniu su im neslućene mogućnosti represije. Prvo putovanje van zemlje. Onda nemoš na posa ako se nisi cjepio. Narafski nitko te ne sili. Zasad. Ali ne moš ni u dućan. A kako će ti zabranit. Pa npr moraš nositi traku ako nisi cjepljen. A zašto traku, to je ponižavajuće. Ma nije to da bi tebe druže ponizili, razumiš nego da bi te ljudi izbjegavali da ne dolaze s tobom u kontakt. Znači ne smiš vanka stana, kuće, dvorišta a ako se ipak odvažiš pa iziđeš pri svakoj kontroli, npr u autu, nema te u evidenci cijepljenih. Kazne su od novčanih do izolacije ali ne "samo" nego izolacije npr na Golom otoku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-12-2020 at 00:14

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ako uvedu i najblaže kazne za ne cijepljenje svi ćemo stajati u redu za cjepivo. Pogleda amere, samo se znaju slikati sa oružjem i pričati o borbi protiv tiranije, a maske su im uveli ko ništa. A kakvi smo tek mi Hrvati koji samo tražimo gospodare.

Najradije ne bih, ali ja sam od onih kud svi tu i mali Mujo...

Racionalno gledano, sta oni stavljaju u te vakcine... ne mislim na cipovanje vec na sastav. Ko meni garantira da nuspojave nece biti uzasne.

Sama pojava vakcine odmah po americkim izborima, tragikomedija.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Da, od svih teorija zavjera koje trenutno kolaju ova se čini najizglednijon.

Pustili virus da skinu Trumpa koji je suvereno vodija po anketama do pojave virusa.

Britanska vlada zaštitila Pfizer od bilo kakve tužbe u slučaju da cijepivo nanese bilo kakvu štetu cijepljenima.
    https://www.independent.co.uk/news/h...-b1765124.html

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Da, od svih teorija zavjera koje trenutno kolaju ova se čini najizglednijon.

Pustili virus da skinu Trumpa koji je suvereno vodija po anketama do pojave virusa.
    Ovo je planirano odavno. Pušteno je u opticaj baš ove godine upravo zbog Trumpa ali bi bilo pušteno u opticaj ionako, i da nema Trumpa. Dosta ljudi je uvjerena da će ova "trakavica" proć i da će se stvari vratit u normalu ali ja u to ne vjerujem. Kad ova "trakavica" završi počet će nova, još gora od ove..ako globalna "duboka država" ne bude poražena u okviru Trumpove borbe protiv izborne krađe u SAD-u. A toliki optimist nisam.

Vec su lansirali krilaticu "novo normalno".

Neću se cijepiti. Veliki sam pobornik cijepljenja ali protiv korone se ne želim cijepiti. Kao prvo o bolesti se jako malo zna da bi se u tako kratkom roku napravilo učinkovito i djelotvorno cijepivo a kao drugo ovaj virus globalističke sile koriste za provođenje svoje politike, cijepivo je još jedan od načina da urede svijet kako su zamislili.
    Sloboda i zdrav razum nemaju cijenu; radije biram smrt nego da budem čipirana Gatesova i Soroševa ovca.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

Nisam toliko ni razmišljala o tome s obzirom da ni po kojem parametru ne spadam u nekakvu rizičnu skupinu. Ali, kako je riječ o virusu koji je totalno nepredvidiv, odnosno ne znamo kako će nam tijelo reagirati na isti onda ne bi bilo loše razmisliti o tome. Iako, vjerujem, kada se procijepi kritična masa rizičnijih skupina da će se i situacija popraviti.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Nela Sršen kaže da ako se netko hoće cijepit mora potpisat izjavu tj pristanak da proizvođač ne preuzima odgovornost za eventualne nuspojave.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nela Sršen kaže da ako se netko hoće cijepit mora potpisat izjavu tj pristanak da proizvođač ne preuzima odgovornost za eventualne nuspojave.
    Znači dobrovoljno prisilno cijepljenje. Divota. Čul sam da ruski lijek ima puno manji postotak nuspojava od ovog Pfizerovog jer Rusi već godinama proučavaju korona viruse. Mađari su naručili od njih, mislim da i Srbi. Mi naravno uzimamo od Pfizera.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove