Vidi rezultate ankete: Biste li se cijepili

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Bi, svakako

1 20.00%
  • Ne bi nikako

3 60.00%
  • Ne znam, još ću razmisliti

1 20.00%
  • Znam ali još ću razmisliti

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 6 7 8
Prikaz rezultata str. 141/154

Tema: Biste li se cijepili

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kažu da gripe nema jer nosimo maske, a da korone ima jer ne nosimo maske. Juanpablo je malo previše pod utjecajem indoktrinacije izgleda.
    ma nema korone, ljudi su se sami prijavljivali na respirator

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Meni to cjepivo sliči na malo žešću prevaru.
    Covid-19 je još uvijek nepoznanica za znanstvenike.
    Očekivati da će u tako kratkom roku pronaći učinkovito cjepivo protiv bolesti o kojoj se malo zna je iluzija.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    ne, mislim kao što to radi dr. Markotić

haha, znači neki proizvođač je rekao da je njegovo cijepivo 100%neučinkovito.koji to?

ima je vjerojatno, ne mora biti zabilježena
    Ne pratim ni stožer ni Markotićku ni Božinovića ni Papka Capka ni Đikića jer sve što oni rade je ispunjuju naputke izvana a to nema veze sa nikakvom strukom

ŠTO SE TIČE ZARAZNOSTI JE 100% NEUČINKOVITO. To svi proizvođaći i "dileri" sami govore. SVI. Navodno je 95% učinkovito u spriječavanju pojave simptoma. Kažem navodno jer metoda s kojom se došlo do te brojke je upitna (počinje se računati učinkovitost 6 tjedana nakon prve i 3 tjedna nakon druge doze a za to vrijeme se može oboliti i oporaviti...što se i događa)

Naravno da ima gripe. Moja supruga ju je (opet) preboljela prije oko misec dana. Al je službeno preboljela covid a ne gripu jer se je zbog bolovanja morala testirati PCR-om na kojem je bila pozitivna. Njeni simptomi su bili isti kao i prethodnih godina kad nije bilo covida.

ma nema korone, ljudi su se sami prijavljivali na respirator
    Ovo je bila najveća psyop akcija u ljudskoj povijesti, i još traje.

Ovo o respiratorima mi je agument i po kontra "teorija zavjere". Jer respiratora nije bilo prije covida pa se niko nije prije "prijavljivao".

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne pratim ni stožer ni Markotićku ni Božinovića ni Papka Capka ni Đikića jer sve što oni rade je ispunjuju naputke izvana a to nema veze sa nikakvom strukom
    samo Nadu, frustriranu babu

ŠTO SE TIČE ZARAZNOSTI JE 100% NEUČINKOVITO. To svi proizvođaći i "dileri" sami govore. SVI. Navodno je 95% učinkovito u spriječavanju pojave simptoma. Kažem navodno jer metoda s kojom se došlo do te brojke je upitna (počinje se računati učinkovitost 6 tjedana nakon prve i 3 tjedna nakon druge doze a za to vrijeme se može oboliti i oporaviti...što se i događa)
    bitno je da spriječava pojavu(težih) simptoma

Naravno da ima gripe. Moja supruga ju je (opet) preboljela prije oko misec dana. Al je službeno preboljela covid a ne gripu jer se je zbog bolovanja morala testirati PCR-om na kojem je bila pozitivna. Njeni simptomi su bili isti kao i prethodnih godina kad nije bilo covida.
    a kako zna(š) da je to bila gripa?

s ciljem da tebe i istomišljenike zajebu

Ti si već zajeban pa im je glupo trošit energiju na tebe.

To bi onda bila najmanja psyop akcija u povijesti, ovo je bila najveća, cijeli svijet je bio predmet akcije.

Za sve vas koji bi se cijepili, je li pratite kaj se događa u Srbiji? Država s najviše cijepljenih u Europi, preko pola milijuna cijepljenih, a i dalje imaju preko 3.000 dnevno zaraženih, uveli mjere za opće zatvaranje. Mi imamo najmanje cijepljenih i sve se otvara.

Očito je da ta cjepiva i nemaju baš neki veliki učinak i da je najveći učinak u tome što je njih kasnije pogodio vrhunac epidemije. Mi smo kao bili najgori u 11. i 12. mjesecu u Europi, većina stanovništva nam je dobila virus i to je to. Stekao se imunitet. Oni su imali najniže brojeve, hvalili se time, a zapravo je vrhunac vala kasnio kod njih.

Zašto bi se zdrav čovjek cijepio nepotrebnim, nemoralnim, neprokušanim, netestiranim i upitno učinkovitim cjepivom?
    Posljednje uređivanje od Grunf : 27-02-2021 at 08:37

To bi onda bila najmanja psyop akcija u povijesti, ovo je bila najveća, cijeli svijet je bio predmet akcije.

Za sve vas koji bi se cijepili, je li pratite kaj se događa u Srbiji? Država s najviše cijepljenih u Europi, preko pola milijuna cijepljenih, a i dalje imaju preko 3.000 dnevno zaraženih, uveli mjere za opće zatvaranje. Mi imamo najmanje cijepljenih i sve se otvara.

Očito je da ta cjepiva i nemaju baš neki veliki učinak i da je najveći učinak u tome što je njih kasnije pogodio vrhunac epidemije. Mi smo kao bili najgori u 11. i 12. mjesecu u Europi, većina stanovništva nam je dobila virus i to je to. Stekao se imunitet. Oni su imali najniže brojeve, hvalili se time, a zapravo je vrhunac vala kasnio kod njih.

Zašto bi se zdrav čovjek cijepio nepotrebnim, nemoralnim, neprokušanim, netestiranim i upitno učinkovitim cjepivom?
    S ovim se virusom od početka manipulira. Čak mislim da je i namjerno pušten iz laboratorija. U procesu je stvaranje novog svjetskog poretka i covid-19 jedan od alata kojim se to želi postići.
    Veliki sam pobornik cjepljenja ali jedno je cijepiti se protiv bolesti o kojima se više manje sve zna sa dokazanim i deseteljećima testiranim cjepivima a drugo je primiti tamo neko na brzinu sklepano cjepivo protiv bolesti o kojoj se još uvijek jako malo zna. Ne želim biti ničiji pokusni kunić.

I onda još ove ucjene sa covid putovnicama... ponašaju se prema ljudima kao prema stoki i testiraju da vide koliko daleko mogu ići.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 28-02-2021 at 02:27
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

U Srbiji cijepljeno 700.000 ljudi, a sutra uvode policijski sat jer je eksplodirao broj zaraženih.

Očito da cjepivo odmaže, a ne pomaže.

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1819653

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ti si već zajeban pa im je glupo trošit energiju na tebe.
    haha, prava meta su ljudi kao ti koji se ne daju

pa koliko su cijepili, ni 10% populacije, o čemu onda pričaš. Uostalom cijepivo i ne štiti od prijenosa(osim možda astra zeneca) nego od oboljevanja i težih posljedica.Osim toga treba neko vrijeme da cijepivo proradi, tako su barem govorili

Neznam jel istina da se Bandić cijepio prošlu srijedu al' me ne bi čudilo da je.

(neko na facebooku pita zašto mediji to kriju)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove