Vidi rezultate ankete: Biste li se cijepili

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Bi, svakako

1 20.00%
  • Ne bi nikako

3 60.00%
  • Ne znam, još ću razmisliti

1 20.00%
  • Znam ali još ću razmisliti

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 8 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/154

Tema: Biste li se cijepili

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Corona, tj. covid19 uopće ne postoji pa se ne može ni širiti. Gripa je gripa, malo ko od nje umire a ovih dana se lažno predstavlja kao covid19 ako je osoba pozitivna na PCR testa. HIV nije postojao u srednjem vijeku kol'ko znam. Naveo si pogrešne bolesti, prave bi bile kuga, kolera, guba i sl.
    Ti misliš da je ovo sve izmišljotina. I ljudi na respiratorima i sve sve. Mislim pa nije cijeli svijet poludio. I ove sve ispovjesti ljudi koji su preživjeli, sve izmišljeno i sve je to bila gripa ili što li već.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Nemam pojma kako je kod drugih cjepiva, ali mene su u rodilištu pitali da li se slažem da mi malog cijepe bcg cjepivom. Sad jel takva praksa kod svih ili samo cijepe djecu...pojma nemam. Ali, pretpostavljam ako će se za ovo korona cjepivo tražiti pristanak da je to zato što je tek prvo cjepivo i kao takvo sigurno ima dosta manjkavosti. Ali, opet ne vjerujem da bi pustili cjepivo koje će prouzročiti više štete nego koristi.

U svakom slučaju, u šumi informacija i dezinformacija čovjeku svakako nije jednostavno donijeti bilo koju odluku.
    Ali nisi morala ništa potpisivat.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ti misliš da je ovo sve izmišljotina. I ljudi na respiratorima i sve sve. Mislim pa nije cijeli svijet poludio. I ove sve ispovjesti ljudi koji su preživjeli, sve izmišljeno i sve je to bila gripa ili što li već.
    Dugo sam i ja slično razmišljao. Ali nažalost, korona postoji i jača je od obične gripe, plasirana je kao biološko oružje nakon što je Trump uveo Kini sankcije za izvoz njezinih proizvoda, pogotovo Huaweia. Korona je udruženi zločinački poduhvat kineskih komunista i zapadnjačkih globalista radi preuzimanja vlasti u Americi i posljedično u cijelom svijetu. Ovo je sad bio 3. svjetski rat, Kinezi protiv zapada, pobili su milijune ljudi po svijetu, a nitko čak ni da kaže kako su oni bili neprijatelji i da smo u ratu. Tako da su Kinezi dobili ovaj rat, plasirali biološko oružje, pobili milijune ljudi, prodali na milijarde eura vrijedne zaštitne robe protiv virusa koji su sami plasirali i svrgli Trumpa.

Cijeli svijet je poludio. Il, drugim riječima, ništa se ključno nije promijenilo od kad je vrag ponudio Isusu da vlada svim zemaljskim kaljevstvima ako se njemu pokloni. Vrag je još uvik gospodar zemaljskih kraljevstava....i njihovih medija..koji su uvjerili popriličan broj ljudi da je laž istina i obrnuto.

Btw, ne znam za podatke kod nas ali u SAD-u od 10 ljudi koji su stavljeni na respiratore, 8 ih umire. A prije nego šta ih stave na te respiratore stave ih u induciranu komu. Veće šanse za preživljavanje bi ljudi imali bez respiratora..koji su postojali i bili u upotrebi i prije ovog strašnog covida.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dugo sam i ja slično razmišljao. Ali nažalost, korona postoji i jača je od obične gripe, plasirana je kao biološko oružje nakon što je Trump uveo Kini sankcije za izvoz njezinih proizvoda, pogotovo Huaweia. Korona je udruženi zločinački poduhvat kineskih komunista i zapadnjačkih globalista radi preuzimanja vlasti u Americi i posljedično u cijelom svijetu. Ovo je sad bio 3. svjetski rat, Kinezi protiv zapada, pobili su milijune ljudi po svijetu, a nitko čak ni da kaže kako su oni bili neprijatelji i da smo u ratu. Tako da su Kinezi dobili ovaj rat, plasirali biološko oružje, pobili milijune ljudi, prodali na milijarde eura vrijedne zaštitne robe protiv virusa koji su sami plasirali i svrgli Trumpa.
    Kakvo je to biološko oružje od kojeg ljudi umiru kao od gripe? A usput imaju i identične simptome. Ovaj virus nije izoliran a, ka šta sam već reka, nije ni ubrizgan u zdrave organizme da bi se vidjelo jel zaazan/opasan. I to je činjenica. Također je činjenica da su mediji uvjeravali ljude da je virus izoliran. Kod nas u Hrvatskoj, mediji javili, je "izoliran" čak nekoliko puta u nekoliko laboratorija.

Onaj ko ne shvaća da je svrha mainstream medija i kod nas i u ostatku svijeta dezinformiranje taj neshvaća ništa bitno. Covid19 je ime sotonističkog projekta a ne bolesti.

Ma dobro ja nisam doktor pa ne znam za te respiratore nego te pitam jel misliš da je Covid totalna izmišljotina i od čega umiru ti silni ljudi. Po tebi. Od čega.

Ma dobro ja nisam doktor pa ne znam za te respiratore nego te pitam jel misliš da je Covid totalna izmišljotina i od čega umiru ti silni ljudi. Po tebi. Od čega.
    Od čega umiru ti silni ljudi? Pa od onoga od čega su uvijek umirali. Nije li zanimljiva činjenica da ove godine smrtnost uopće nije veća nego prijašnjih godina i da je prosječna "žrtva" covida starija od očekivane životne dobi. Ti ima bit da si pa na foru svih medija koji urliču na naslovnicama "jučer novozaraženih tol'ko i tol'ko, umrlo tol'ko".

Kakvo je to biološko oružje od kojeg ljudi umiru kao od gripe? A usput imaju i identične simptome. Ovaj virus nije izoliran a, ka šta sam već reka, nije ni ubrizgan u zdrave organizme da bi se vidjelo jel zaazan/opasan. I to je činjenica. Također je činjenica da su mediji uvjeravali ljude da je virus izoliran. Kod nas u Hrvatskoj, mediji javili, je "izoliran" čak nekoliko puta u nekoliko laboratorija.

Onaj ko ne shvaća da je svrha mainstream medija i kod nas i u ostatku svijeta dezinformiranje taj neshvaća ništa bitno. Covid19 je ime sotonističkog projekta a ne bolesti.
    Osobno sam prebolovao Kovid-19 i mogu reći sljedeće.
    Bilo je gripa i prehlada, ali nikad nije bilo da izgubim čulo njuha, da ne osjetim ukus hrane, da postanem za nju malte ne nezainteresiran. Moja mama imala je isti simptom ,ali i dodatni suhi kašalj koji nije karakteristika gripa i super visoku tmperaturu (39,5) koja je indicirala djelomićnu upalu pluća. sa antibioticima tipa sumamed 6 pilula to je smirila i sanirala... to nisu simptomi gripa...pardon, ali dok to ne iskusiš na svojoj koži nečeš razumjeti o čemu govorim ili netko ne daj Bože tvoj...

Od čega umiru ti silni ljudi? Pa od onoga od čega su uvijek umirali. Nije li zanimljiva činjenica da ove godine smrtnost uopće nije veća nego prijašnjih godina i da je prosječna "žrtva" covida starija od očekivane životne dobi. Ti ima bit da si pa na foru svih medija koji urliču na naslovnicama "jučer novozaraženih tol'ko i tol'ko, umrlo tol'ko".
    Nije svuda ista smrtnost. Mislim imaš svjedočanstva ljudi koji su to prošli. Njima vjerujem. Rođak mi je umro, imao je ranije problema sa dahom i odnijelo ga za dva tri dana.

Ti isto ideš u drugu krajnost kao ti mediji. Sve negiraš.

A ne.
    Čovjek sa lošim respiratornim organima ili bolesti tih organa mogao bi uz odgovarajuću terapiju poživjeti bat još 10 godina, ali ako ga napadne Kovid, tu spasa prijatelju nema... Kovid je ubrzao smrt, a is6ta osoba je preživjela grip bez pol muke...
    Mislim čini mi se da pričaš kod nas u BiH bi rekli "od čibuka" - proizvoljno....smrtnost nije veća dratično, ali je povečana , radi toga što je kovid dotukao one koji bi poživjeli još godinu ili dvije..., pa kad uzmeš to u račun ispada da su ljudi "standardno" umirali...no ostavimo se tih lučajeva koji ne povečavaju broj smrtnih ishoda, nego pogledajmo zfrave koji umiru od Kovida- istina u manjem broju ali umiru, e tu je povećanje, istina malo, ali se detektira.
    Konačno o testovima.
    testovi nisu stoprocentno točni. To stoji.
    No dovoljno su indikativn da selektiraju osobe kod kojih je u sluznici nosa pronađen korona virus Kovida-19.
    Negativan rezultat je ok, čak i u zaraznoj fazi bolesti zbog mogućnosti ne inficirane nosne sluznice što je posljedica katarakte u nosnoj pregradi od koje bukvalno boluje više od 60% stanovništva.
    Zbog te ne prohodnosti nosa u njemu nije izoliran virus, jer tim putem nije niti udahnut.
    I ništa nije izmišljeno niti je po srijedi teorija zavjere o čipiranju i sličnim glupostima, naprosto veliki se natjeću tko će prvi donijeti svijetu olakšanje bilo to makar i psihološko sa nedovoljno ispitanim vakcinama, ali definitivno olakšanje.

Nisu identični simptomi. Koja to gripa uzrokuje gubitak njuha i okusa? Kod koje to gripe imaš 2 tjedna povišenu temperaturu? Ja nisam nikad čuo za takve simptome gripe. Prema tome, to je malo jače od gripe. To što nije smrtonosna kao kuga ne znači da nije biološko oružje. Isto tako, mediji rade pompu, ali to ne znači da korona ne postoji ili da je bezazlena. Postoji itekak, stvorena je kao oružje, plasirana je kao oružje i koristi se kao oružje Kine za globalnu dominaciju i svrgavanje Trumpa. Demokrati u Americi imaju isti cilj kao Kinezi, svrgavanje Trumpa, ali Kinezi imaju još dodatan cilj globalne dominacije.

Za plasiranje tog biološkog oružja bi po meni trebali odgovarati Kinezi i globalisti. Oko Kine treba sagraditi novi zid, s južne i istočne strane ovaj put. Mislim da nisu Kinezi sagradili zid da se obrane od Mongolaca nego obratno.

Nije svuda ista smrtnost. Mislim imaš svjedočanstva ljudi koji su to prošli. Njima vjerujem. Rođak mi je umro, imao je ranije problema sa dahom i odnijelo ga za dva tri dana.

Ti isto ideš u drugu krajnost kao ti mediji. Sve negiraš.
    Umra je i meni dobar prijatelj iznenada i relativno nedavno..ali malo prje nego li se Covid pojavio. Da je umra malo kasnije bia bi on žrtva tog stražnog virusa.
    ja ne razumim kako se ne more razumit jednostavna činjenica da postojanje tog virusa nije znanstveno utvrđeno.
    Evo žena mi je bolesna sad, leži tu kraj mene sa gripom, ima fibru, mučninu/povraća i čeka nalaz testa za coronu jer joj triba za posao. Ako nalaz bude pozitivan, ima koronu. Budući da je to zarazno za popizdit onda je i ja imam jer pijemo iz iste čikare, ležimo skupa itd. Jedina caka je da ona svake godine oboli na ovakav isti način i nekoliko dana provede u postelji.

Umra je i meni dobar prijatelj iznenada i relativno nedavno..ali malo prje nego li se Covid pojavio. Da je umra malo kasnije bia bi on žrtva tog stražnog virusa.
    ja ne razumim kako se ne more razumit jednostavna činjenica da postojanje tog virusa nije znanstveno utvrđeno.
    Evo žena mi je bolesna sad, leži tu kraj mene sa gripom, ima fibru, mučninu/povraća i čeka nalaz testa za coronu jer joj triba za posao. Ako nalaz bude pozitivan, ima koronu. Budući da je to zarazno za popizdit onda je i ja imam jer pijemo iz iste čikare, ležimo skupa itd. Jedina caka je da ona svake godine oboli na ovakav isti način i nekoliko dana provede u postelji.

Da, ali ljudi koji imaju teže oblike bolesti, ovo ih dotuče. Oni bi da nije ovoga mogli s terapijama koje inače imaju živjeti tko zna koliko. I moj rođak je tko zna koliko još mogao ži jeti. Nije bio mlad ali ni prestar. 49-to godište

Ovako ga odnijelo za par dana baš radi toga jer je imao problema sa dahom.

Stvarno ne vidim smisao negiranja svega. Pa nije cijeli svijet toliko poglupio.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nisu identični simptomi. Koja to gripa uzrokuje gubitak njuha i okusa? Kod koje to gripe imaš 2 tjedna povišenu temperaturu? Ja nisam nikad čuo za takve simptome gripe. Prema tome, to je malo jače od gripe. To što nije smrtonosna kao kuga ne znači da nije biološko oružje. Isto tako, mediji rade pompu, ali to ne znači da korona ne postoji ili da je bezazlena. Postoji itekak, stvorena je kao oružje, plasirana je kao oružje i koristi se kao oružje Kine za globalnu dominaciju i svrgavanje Trumpa. Demokrati u Americi imaju isti cilj kao Kinezi, svrgavanje Trumpa, ali Kinezi imaju još dodatan cilj globalne dominacije.

Za plasiranje tog biološkog oružja bi po meni trebali odgovarati Kinezi i globalisti. Oko Kine treba sagraditi novi zid, s južne i istočne strane ovaj put. Mislim da nisu Kinezi sagradili zid da se obrane od Mongolaca nego obratno.
    Ti govoriš ka da svako ko uvati gripu ima identične simptome ka svako drugi. Ima blage gripe kao i one žestoke, većina preboli gripu relativno lako i brzo a manji broj ljudi najebe žešće a još puno manji broj umre. I da, neki simptomi gripe uključuju manjak mirisa i okusa. Ali svako ko oboli od gripe zna da je obolia, da ima fibru itd. Dok kod "novozaraženih" od covida to nije slučaj. Ogromna većina ne bi pojma imala da su zaraženi/bolesni da se nisu testirali.
    Ne tribaš ni znat ništa ni o medicini, ni o Koch-ovom postulatu ni o stvarnom broju umrlih... koji je isti ka i prijašnjih godina, da bi znao da nešto gadno smrdi u ciloj ovoj priči. Dovoljno je znati ko gura tu priču. Dok se taj virus ne izolira propisanom/ustaljenom znanstvenom metodom ja ću nastaviti "sve negirati". A kladim se da nikad neće biti izoliran.

Da, ali ljudi koji imaju teže oblike bolesti, ovo ih dotuče. Oni bi da nije ovoga mogli s terapijama koje inače imaju živjeti tko zna koliko. I moj rođak je tko zna koliko još mogao ži jeti. Nije bio mlad ali ni prestar. 49-to godište

Ovako ga odnijelo za par dana baš radi toga jer je imao problema sa dahom.

Stvarno ne vidim smisao negiranja svega. Pa nije cijeli svijet toliko poglupio.
    pa nije cijeli svjet totalno poglupio. Ima nas dosta koji nismo. Ovo je jedan koji kuži koji je đir i niko mu ne more opravdano reć da je "inernet epidomiolog" ili "teoretičar zavjere".

COVID 19 - THE VIDEO THAT BROKE THE AUSTRALIAN INTERNET
    https://www.bitchute.com/video/80MtysZDVAcd/

49. godište kažeš? To je 71. godina. Meni brat umra u pedesetoj. 2 rođaka u četrdesetima. Ovaj prijatelj o kojem sam maloprije govorija je bia 2 godine mlađi od mene, 62. godište.

pa nije cijeli svjet totalno poglupio. Ima nas dosta koji nismo. Ovo je jedan koji kuži koji je đir i niko mu ne more opravdano reć da je "inernet epidomiolog" ili "teoretičar zavjere".

COVID 19 - THE VIDEO THAT BROKE THE AUSTRALIAN INTERNET
    https://www.bitchute.com/video/80MtysZDVAcd/

49. godište kažeš? To je 71. godina. Meni brat umra u pedesetoj. 2 rođaka u četrdesetima. Ovaj prijatelj o kojem sam maloprije govorija je bia 2 godine mlađi od mene, 62. godište.
    Pa umru i djeca. Nije poanta u godinama. Umiru ljudi od raznih stvari mladi bili u srednjim godinama. I meni je prijatelj umro u 47-oj godini. Ne znam što hoćeš dokazat s tim raznim godinama smrti. Znam da umiru ljudi svih generacija.

Pa umru i djeca. Nije poanta u godinama. Umiru ljudi od raznih stvari mladi bili u srednjim godinama. I meni je prijatelj umro u 47-oj godini. Ne znam što hoćeš dokazat s tim raznim godinama smrti. Znam da umiru ljudi svih generacija.
    Ne želim ništa dokazat. Nego samo pokazat da, ka šta ti sada kažeš, ljudi umiru od raznoraznih uzroka u raznoraznim godinama. Ti si počeo sa godištem tvog rođaka ka da je to u najmanju ruku neki dokaz da ja serem kad kažem jebeni virus nije izoliran. Od kad se pojavio ovaj strašni Covid ama baš ništa se nije promijenilo s tim umiranjem...osim medijskih izvještaja i nametnutih mjera kontra covida.

Ne želim ništa dokazat. Nego samo pokazat da, ka šta ti sada kažeš, ljudi umiru od raznoraznih uzroka u raznoraznim godinama. Ti si počeo sa godištem tvog rođaka ka da je to u najmanju ruku neki dokaz da ja serem kad kažem jebeni virus nije izoliran. Od kad se pojavio ovaj strašni Covid ama baš ništa se nije promijenilo s tim umiranjem...osim medijskih izvještaja i nametnutih mjera kontra covida.
    Ne, nije tako. Rođaka sam spomenuo ne zbog godina to je bilo usput i na kraju. Poanta je bila da je ima problema s dahom, i da je nakon dva tri dana od odlaska u bolnicu s tom dijagnozom umro.

Ne, nije tako. Rođaka sam spomenuo ne zbog godina to je bilo usput i na kraju. Poanta je bila da je ima problema s dahom, i da je nakon dva tri dana od odlaska u bolnicu s tom dijagnozom umro.
    Možda nije tako al' rođak ti je bia star 71. godinu i ti to nisi propustia reć. Puno ljudi ne doživi toliko, usudia bi se reć većina. Što se tiče poante, moja poanta je da su ljudi imali problema sa dahom puno prije nego li je iko čuo za Covid.... kao što su imali i sve moguće simptome bez izuzetka koji se sada pripisuju Covidu. A sada je najpresudnije za "dijagnozu" nalaz na PCR test. Mo'š imat 2 bolesne osobe rođene na isti dan sa identičnim simptomima, jedan je pozitivan a drugi negativan na PCR test..što automatski znači da je jedan od njih "dijagnoziran" da boluje od Covida.

Corona, tj. covid19 uopće ne postoji pa se ne može ni širiti. Gripa je gripa, malo ko od nje umire a ovih dana se lažno predstavlja kao covid19 ako je osoba pozitivna na PCR testa. HIV nije postojao u srednjem vijeku kol'ko znam. Naveo si pogrešne bolesti, prave bi bile kuga, kolera, guba i sl.
    od gripe se svake godine zarazi stotine milijuna ljudi(umre cca.svaki tisućiti), ne vidim da im higijena nešto pomogla u tome. HIV je otkriven prije 40 godina kad su higijena, kanalizacija i ostalo već bili dio civilizacije pa je opet umrlo 30-40 milijuna ljudi, danas je to kronična bolest koja se može držati pod kontrolom ali nije takva bila do prije 20ak godina. Koronavirus su izmislili zločesti ljudi da bi picaferaju ogadili život....znam

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove