+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 8 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/157

Tema: Trump vs. Biden

Trump vs. Biden

Kao i 2016. i ovaj put američke zvijezde najavljuju da će se iseliti iz SAD-a ako Trump pobijedi. Zadnji koji je to najavio je Bruce Springsteen; kaže da će otići u Australiju ako Trump pobijedi. Pa, mislim da neće, ne zato jer će Trump izgubiti nego jer su prijetili i prvi put pa nisu ostvarili prijetnju.

Zanima me kako će jugoslavenska dijaspora u Americi preživjeti nadam se još jednu pobjedu Trumpa?! Nikolovska, Furlanka i njima slični...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

Još 2 tjedna do izbora, vjerojatno će korona buknut do neba u to vrijeme.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovaj Borat je pravi Zidov. Pohvataj kako je istovremeno pokazao te -stance kao nazadne idiote, koji vlastite kceri vozaju u kistrama po svijetu, i prodaju ih zapadnjacima.
    Znaci istovremeno su nazadni konzervativci koji ne razume moderan svijet, a na drugoj strani su djubretari koji bi prodali vlastitu kcer.
    Zna covjek gdje gadja, stiti interes svojih.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Još 2 tjedna do izbora, vjerojatno će korona buknut do neba u to vrijeme.
    I kriv će biti isključivo Trump! Za porast broja zaraženih od korone u Francuskoj i Njemačkoj nisu krivi Macron i Merkelica ali je zato Trump kriv za milijune oboljelih u SAD-u. Kako prozirno!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ovaj Borat je pravi Zidov. Pohvataj kako je istovremeno pokazao te -stance kao nazadne idiote, koji vlastite kceri vozaju u kistrama po svijetu, i prodaju ih zapadnjacima.
    Znaci istovremeno su nazadni konzervativci koji ne razume moderan svijet, a na drugoj strani su djubretari koji bi prodali vlastitu kcer.
    Zna covjek gdje gadja, stiti interes svojih.
    Pogledaj kak su reagirali cigani iz sela u Rumunjskoj nakon kaj su pogledali kak ih je Sasha u filmu Borat predstavio. S.B. Cohen je imao jednu odličnu komičnu seriju tj. talk show u kojem se proslavio s Ali G i Borat likovima, i to je bilo smiješno stvarno. Ali i tam je bila ta komedija zapravo samo paravan za političku agendu koju je širil i zbog koje je dobio priliku na televiziji. Nakon toga je napravio očajan film Ali G ide u parlament i po meni loš Borat, ali je bio uspješan s Boratom. Isto tako je napravio onog nekog diktatora i sad ide Borat 2. Uz nove serijale zafrkavanja ljudi po Americi, ali više ga ne puše toliko. Mislim da je širenje političke propagande glavno, a humor je samo usputno, zato je i dobio nagradu od ADL-a, a svi znamo tko je ADL.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    I kriv će biti isključivo Trump! Za porast broja zaraženih od korone u Francuskoj i Njemačkoj nisu krivi Macron i Merkelica ali je zato Trump kriv za milijune oboljelih u SAD-u. Kako prozirno!
    Kak meni izgleda, postoje 2 opcije, novi predsjednik će biti ili Trump ili Biden. Ako bude Trump, izgledno je da će nas nastaviti još jedno vrijeme uništavati korona glupostima i da će izbiti novi krug revolucije u Americi. Mogli bi to usporediti s 1917. godinom u Rusiji. Prvo je bila veljačka revolucija pa listopadska. Vjerujem da će u slučaju pobjede Trumpa biti još gori val nasilja i nemira po SAD-u nego što je bio prije izbora, ali isto tako vjerujem da će im Trump uspjeti odoliti jer Amerika nije Rusija, Ameri su svi naoružani. Dakle, u slučaju Trumpove pobjede bit će još pola godine sranja i onda slijedi normalizacija na duži period cijelom svijetu.
    Ako pobijedi Biden, slijedi normalizacija s koronom i nemirima u SAD-u u kratkom periodu od nekih mjesec dana, ali onda nakon toga kreće duži period sranja u kojem će propasti cijela Amerika i cijeli svijet. Novi srednji vijek.

Pobijedi li Trump Amerika će gorjeti. Antife i ostale marksističke grupacije uz potporu geekova iz Silicon Valley-a i medija drmaju Zapadom i to nije teorija zavjere. Trump im stvara problema u provođenju njihove globalističke i neomarksističke agende i politike i žele ga pod svaku cijenu maknuti iz Bijele Kuće i postaviti svoga lutka na koncu, senilnog Bidena.
    Ako im ne uspije dignut će sve lijevo i crveno na noge.

Zanimljivo, Americi nije mogao ništa Sovjetski Savez i svi mogući vanjski neprijatelji i faktori. Amerika nije računala na unutarnje neprijatelje, rušitelje u vlastitim redovima. Raznorazni domaći antikristi, bezbožnici, marksisti i progresivno lijeve hulje doći će ih glave. Koja ironija ili karma tko vjeruje u nju!

HTV veli da je po CNN-ovim anketama Biden pobijedio u jučerašnjoj debati. Uključuje se Slavica iz Washingtona, veli da Biden vodi po anketama.

Deja vu od prošlih izbora. Opet će plakati kaj je Trump dobil.

HTV veli da je po CNN-ovim anketama Biden pobijedio u jučerašnjoj debati. Uključuje se Slavica iz Washingtona, veli da Biden vodi po anketama.

Deja vu od prošlih izbora. Opet će plakati kaj je Trump dobil.
    Ne znam na koju foru bi Biden mogao pobijediti čak mislim da bi trebao ispušiti gore nego Hillary prije 4 godine, no treba biti oprezan; da ne bi mi koji smo za Trumpa na kraju plakali kao i pristaše od Hillary 2016.

PS Navijala sam za Hillary 2016. (moj grijeh, moj preveliki grijeh...) i čekam pobijedu svog kandidata na američkim izborima još od 2000. Zadnji za kojeg sam navijala i koji je na kraju pobijedio bio je Bill Clinton 1996.!

Trump može izgubiti jedino ako ga pokradu, a to planiraju.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Po svakoj logici,Trump bi trebao pobijediti sa većom razlikom u elektorskim glasovima nego 2016.

Je li ono Clinktonica imala veći apsolutni broj glasova tada od Donnieja?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Trump može izgubiti jedino ako ga pokradu, a to planiraju.
    Bojim se da demokrati ne smuljaju nešto sa glasovima preko pošte jer trgaju se i rukama i nogama da se ti glasovi ubroje. Tako im je stalo do vote by mail da mi je to postalo sumljivo.

Trump je naš čovjek.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Bojim se da demokrati ne smuljaju nešto sa glasovima preko pošte jer trgaju se i rukama i nogama da se ti glasovi ubroje. Tako im je stalo do vote by mail da mi je to postalo sumljivo.
    Već ih project Veritas ukebal da uzimaju glasačke listiće umirovljenicima. Izgleda da kod njih ljudi imaju doma glasački listić. To je bilo u Kaliforniji.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Po svakoj logici,Trump bi trebao pobijediti sa većom razlikom u elektorskim glasovima nego 2016.

Je li ono Clinktonica imala veći apsolutni broj glasova tada od Donnieja?
    Imala je, 135.000 glasova više, ali gledaju se elektorski glasovi.

Trump je naš čovjek.

Pa zapravo nije. Za nas on ne bi maknuo malim prstom i za hrvatsku stvar - samo je jedna u nizu štetočina. Nemamo mi od njega ni političke, ni gospodarske, ni vojne koristi. Čak nam je poslao novog veleposlanika koji i dalje kenja protiv Hrvata, uostalom kao i oni prije njega. No eto, iritira ljevičare, daje primjer kako se može ići i nekim drugim putem, a onaj drugi kandidat bi za nas bio još gori (ako je to ikako moguće, a i vjerojatnije je kako bi nas Biden uvukao u neki novi rat). Pa zato, radije bi da pobijedi Trump, ali da smo mi s njim (u drugom mandatu) "na konju" - daleko je od istine.
    Hrvatski nacionalista i američki patriot - nije isto.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne znam,imam loš predosjećaj,nekako mi se čini da ih je Trump prvi put iznenadio,ali neće globalisti i drugi put dopustiti njegovu pobjedu.nadam se da se varam.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Pa zapravo nije. Za nas on ne bi maknuo malim prstom i za hrvatsku stvar - samo je jedna u nizu štetočina. Nemamo mi od njega ni političke, ni gospodarske, ni vojne koristi. Čak nam je poslao novog veleposlanika koji i dalje kenja protiv Hrvata, uostalom kao i oni prije njega. No eto, iritira ljevičare, daje primjer kako se može ići i nekim drugim putem, a onaj drugi kandidat bi za nas bio još gori (ako je to ikako moguće, a i vjerojatnije je kako bi nas Biden uvukao u neki novi rat). Pa zato, radije bi da pobijedi Trump, ali da smo mi s njim (u drugom mandatu) "na konju" - daleko je od istine.
    Hrvatski nacionalista i američki patriot - nije isto.
    Potpis! To da će Hrvatska nešto veliko profitirati njegovom pobijedom, to je wishful thinking. Prije se mi moramo odlučiti kakvu ćemo voditi vanjsku politiku i da bude na korist Hrvatske, neovisno tko je u Bijeloj Kući. I da, veleposlanik Kohorst je debilčina. No, nisu ni oni prije njega bili bolji. Više ih ni ne doživljavam, dođu tu pametovati, docirati i učiti nas divlje Balkance demokraciji... ma sve sama govna!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 27-10-2020 at 02:31

Amy Coney Barret potvrđena za sutkinju Vrhovnog suda. Trump legenda izabrao 3 suca vrhovnog suda u svom mandatu. Uz još 1 izabranog od Busha starijeg i 2 od Busha mlađeg, sad je odnos konzervativaca i liberala 6:3.

Mogli bi Ameri polagano rušiti pravo na pobačaj sad, a Trump je očistio ribu od glave, sad ima veliku moć i može napraviti čuda u drugom mandatu. Naravno, ak bu htio.

Amy Coney Barret potvrđena za sutkinju Vrhovnog suda. Trump legenda izabrao 3 suca vrhovnog suda u svom mandatu. Uz još 1 izabranog od Busha starijeg i 2 od Busha mlađeg, sad je odnos konzervativaca i liberala 6:3.

Mogli bi Ameri polagano rušiti pravo na pobačaj sad, a Trump je očistio ribu od glave, sad ima veliku moć i može napraviti čuda u drugom mandatu. Naravno, ak bu htio.
    Ovo je odlična vijest. Demokrati čupaju kosu zbog Amy Coney Barrett i već sada najavljuju da će ići na to da prošire Vrhovni Sud ako pobijedi Biden i ako osvoje većinu u Senatu. Koji šljam od stranke; Vrhovni Sud je u ovom brojčanom sastavu otkad postoji a ludi demokrati sad to žele mijenjati da mogu provoditi svoje progresivno, leftardske ideje. TRUMP 2020!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 28-10-2020 at 04:09

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove