+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/7

Tema: Milorad Pupovac-gubernator Hrvatske

Milorad Pupovac-gubernator Hrvatske

Čudno da nemamo temu o tom magu hrvatske politike. O tom vječnom zastupniku i kovaču zlata čija je zlatnja prašina prekrila hrvatsku politiku. O tom butnovniku bez razloga. O majstoru dramskih pauza, koji nekad dreči ko ranjeni paun a nekad govori tiho, prijeteći. O čovjeku na kojeg je izvršen atentat kriškom limuna i prouzročio skoro opsadno stanje u Zagrebu. najagilnijem agentu velikosrpske politike. O majstoru neodgovaranja na pitanja. Uvrijeđenoj frajli koja prezirno ne želi slušati druge. Osobi koja napušta sabor kad govore određeni zastupnici. Na kraju. Mogli bi tako do sutra. Na kraju o čovjeku koji je legitimni nasljednik Jovana Raškovića, Milana Babića, Mile Martića i Gorana Hadžića.

Jučer je održao jedan od najskandolznijih i najuvredljivijih govora za Hrvate u nazovi hrvatskom saboru. Ali i po prvi put mu je odgovoreno. Začudo.

Bome po prvi put Zekanović i Sačić oprali Pupovca nakon njegovog nadmenog dociranja Hrvatima. Prvi put. Zekanović mu čak spomenuo stranku koja je povela agresiju na Hrvatsku. Ne znam što su dosad čekali. Mislim može se to i deset puta bolje ali i ovo je iznenađenje. HDZ-ovci se uzvrtili ko prdac u gaćama.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kaj su mu rekli, nisam pratio.

da ne prepričavam

Eto, a kad sam ja pričal da je Zekanović dobar onda ste se sprdali. Obojica su bila dobra, svaka im čast.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Eto, a kad sam ja pričal da je Zekanović dobar onda ste se sprdali. Obojica su bila dobra, svaka im čast.
    Meni Zeko još uvik nije dobar. A mislim da mi nikad neće ni bit..nakon šta je, između ostalog, "obolio" od corone. Inače, napadi na Pupavog je berba niskovisećeg voća.

Nisu ni oni meni neki maheri htio sam napisati da je ovo prvi put da je netko Pupovcu malo oštrije odgovorio ( ne po mojoj mjeri ali ipak). On je dosada bio kao neki oklopljeni vitez na kojeg se nitko ne usudi krenuti.

Navodno prije nekoliko dana u Negoslavcima, ( selu gdje obitava ona Jeckov) i iz kojeg su dolazili zločinci na Ovčaru i ostala vukovarska stratišta

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove