+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/75

Tema: Kome bi šumilo more moje Sinje

Kome bi šumilo more moje Sinje

Da Hrvatske i Hrvata nije? Borba Hrvata za svoju slobodu traje i trajat će i dalje. Drago mi je što sam doprinio toj borbi makar malo perom na ovom forumu. Isto tako mi je drago da je ovaj forum poslužio ukupnom rastu svijesti kako kod nas forumaša tako možda i kod šire publike i u cijeloj Hrvatskoj. Drago mi je što sam sudjelovao ovih 8 godina prvo u pisanju, a onda par godina i u moderiranju foruma.

Upoznao sam mnoge divne ljude ovdje, lijepo smo se družili, a sve što je lijepo po običaju kratko traje. Tako se i ovom forumu bliži kraj za tjedan dana.

Bilo mi je drago što smo se družili i pisali, želim vam svima puno uspjeha dalje. Za dom ćemo uvijek biti spremni tako da za našu domovinu nema straha. Doviđenja i sretno.

Bog i Hrvati

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Grunfko, jesi popio nesto?
    Zivili.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nisam.

Naravno, zahvala i Inkviju, pokretaču i šefu foruma, čovjeku britkog pera, bistrog duha, oštre pameti i velikog srca prema našoj domovini, koji je unio puno energije u borbi za osvješćivanje Hrvata.

Forum kaput?

Datum registracije
    Sep 2016
    Cekaj, zar vi zaista gasite ovaj forum?

Datum registracije
    Sep 2016
    Sramota.
    !!!

Jep, gasi se.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 13-10-2020 at 11:47

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Velika šteta,ako je tako,a nema razloga da ne govoriš istinu.

Nisam puno pisao,ali se moglo puno pročitati kao nigdje drugdje na netu,naročito navijački podforum te izvještaji iz prve ruke o borbama za Bosansku posavinu 1992.

Ako bi se to moglo nekako spasiti,bilo bi super.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Velika šteta,ako je tako,a nema razloga da ne govoriš istinu.

Nisam puno pisao,ali se moglo puno pročitati kao nigdje drugdje na netu,naročito navijački podforum te izvještaji iz prve ruke o borbama za Bosansku posavinu 1992.

Ako bi se to moglo nekako spasiti,bilo bi super.
    Slažem se da je šteta, ali vremena za održavanje foruma. Da smo jugoljevičari vjerojatno bi dobili pola milijuna kuna godišnje za forum pa bi imali cijeli tim koji bi radio na njemu.

Spasili smo već Inkvijeve kolumne, za ove ostale teme koje su vrijedne, poput Recimo nešto o njima, Bosanska Posavina i ostalo postoji opcija verzije za ispis gore kod alata teme pa kopirajte kaj vam vrijedi.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 13-10-2020 at 11:41

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nisam.

Naravno, zahvala i Inkviju, pokretaču i šefu foruma, čovjeku britkog pera, bistrog duha, oštre pameti i velikog srca prema našoj domovini, koji je unio puno energije u borbi za osvješćivanje Hrvata.
    Hvala gospodine, mislim da uopće ne pretjeruješ .

Osvrnuo bi se na forume gdje sam zadnjih 20 godina gubio puno energije. Na tri sam ozbiljno pisao. Prvo na forumu.hr gdje sam zgranuto shvatio koliko Hrvata mrzi vlastitu državu. To mi je bio ko udarac u želudac. To ranije nisam imao pojma. No dok je tamo bilo koliko toliko normalno upoznao sam i nevjerojatno duhovite ljude Hrvate dok su rashrvati u principu sa rijetkim izuzecima bili ljudi bez duha, ušančeni u svoju mržnju prema Hrvatskoj.

kad je tamo postalo nepodnošljivo napravili smo Herceg.bosnu.org gdje sam opet nešto novo shvatio. Kakva govna mogu biti naši ljudi. Uvijek nekako idealiziraš svoj kraj a onda vidiš da je to sve isti drek. Podli, lažljivi i gnjusni. Taj forum je bio i ostao čista prevara u kojoj sam nažalost ko najgora naivčina nesvjesno sudjelovao ne znajući što se iza brda valja.

Ovaj forum isto je nešto novo dokazao. Da koliko god se boriš za neke ljude oni te ipak izdaju i tako ti "zahvale" što si se borio za njih. Forum nije zaživio. Možda je i greška u samom početku nesnalaženja da su dane ovlasti nekim ljudima koji su prenijeli sukobe sa notornog poskoka i to je u početku satrlo forum. No možda to i nije bilo presudno. Ljudi funkcioniraju na principu konflikta a možda ga je ovdje bilo premalo a ako ga je bilo bilo ga je na osobnoj ravni a ne raspravnoj.

Ali ipak uživao sam čitati postove Grunfa, jednog angažiranog čovjeka, koji više cijeni naš zavičaj i Herceg Bosnu nego 90% ljudi odozdo, naravno crnog bombardera /Vanjushke starog suborca sa foruma hr. Dobro i on je malo otupio kao i svi mi, nekad su njegovi postovi bili urnebes. To je talenat. Računao sam na još neke ljude koji su bili pozivani tu ali očito im nije bilo zanimljivo. Znači, jebiga, nismo uspjeli. Žao mi je topica "Recimo nešto o njima" koji ima skoro 600 000 čitanja i koji je sigurno najbolja satira koja se pojavila na internet prostranstvima s domenom hr. Uz parodiranje tzv RSK i legendarnih stickypondaša.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-10-2020 at 12:55
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

https://youtu.be/H5JhABKEUC4

Ne volim rastanke,iako sam samo mjesec dana ovdje,ali moram nešto napisati za kraj.
    Kritizirao sam malo Inkvija ovih dana,sad mi žao,samo sam htio reći mu da nije lako biti Hrvat u Banja Luci i Subotici,a isto tako ništa manje lako biti Hrvat u Sarajevu i Zenici. Ovih dana na svemrežju privukoše mi pažnju dva komentara jedan je bio od "gospoje" iz Novog Sada ......ti Hrvati prisvojše cijelu obalu,a u obe jugoslavije nam je bila zajednička,to nije pošteno....i sjetim se odmah onog vica kad je Mujo pitao Sulje; -Jesi čuo da gostuje bečka filharmonija u Sarajevu ?, Suljo mu odgovara; Utrpati će njima Željo pet golova!....drugi je bio od hanume iz Maglaja....vratite srbima konstutivnost u Hrvatskoj, pa tek onda imate to pravo tražiti u BiH...tada mi pade na pamet onaj kad je gostovao U2 u Sarajevu, Mujo ugledavši reklamni pano za koncert govori Sulji;- Ma vidi piše koncert u 2 sata, a ne piše tko svira i pjeva!
    Draga moji ljudi sve vas lipo pozdravljam,svom susjedu Inkviju poručujem da sam pročitao puno njegovih upisa koji odišu domoljubljem,britkošću,srčanošću itd.,i da ima moju puno podršku i još mala informacija za njega najsjevernije selo ramske općine nosi naziv ZAHUM,baš čudan naziv ha Inkvi.

IZNAD SVIH HRVATSKA!
    Posljednje uređivanje od Condor : 13-10-2020 at 12:43
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Citiraj Prvotno napisano od Condor Vidi poruku

Ne volim rastanke,iako sam samo mjesec dana ovdje,ali moram nešto napisati za kraj.
    Kritizirao sam malo Inkvija ovih dana,sad mi žao,samo sam htio reći mu da nije lako biti Hrvat u Banja Luci i Subotici,a isto tako ništa manje lako biti Hrvat u Sarajevu i Zenici. Ovih dana na svemrežju privukoše mi pažnju dva komentara jedan je bio od "gospoje" iz Novog Sada ......ti Hrvati prisvojše cijelu obalu,a u obe jugoslavije nam je bila zajednička,to nije pošteno....i sjetim se odmah onog vica kad je Mujo pitao Sulje; -Jesi čuo da gostuje bečka filharmonija u Sarajevu ?, Suljo mu odgovara; Utrpati će njima Željo pet golova!....drugi je bio od hanume iz Maglaja....vratite srbima konstutivnost u Hrvatskoj, pa tek onda imate to pravo tražiti u BiH...tada mi pade na pamet onaj kad je gostovao U2 u Sarajevu, Mujo ugledavši reklamni pano za koncert govori Sulji;- Ma vidi piše koncert u 2 sata, a ne piše tko svira i pjeva!
    Draga moji ljudi sve vas lipo pozdravljam,svom susjedu Inkviju poručujem da sam pročitao puno njegovih upisa koji odišu domoljubljem,britkošću,srčanošću itd.,i da ima moju puno podršku i još mala informacija za njega najsjevernije selo ramske općine nosi naziv ZAHUM,baš čudan naziv ha Inkvi.

IZNAD SVIH HRVATSKA!
    Ma meni uopće nije problem kritika, (čak ni pokoja uvreda ako je suvisla i inteligentna, nisam tolika mimoza) samo da je argumentirana.

Ps. dobra fora ovo boldano..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ma sve ok volio bih da ovaj FORUM nastavi živjeti,na onom forum.hr svega i svačega,herceg bosna bratstvo i jedinstvo,gdje ćemo MI,u čemu je problem i kako se može pomoći ?
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Grunfe, di su pare? (čitam brže nego što ti editiraš, ako ti nije jasno pitanje : zubo )

šteta za forum, al šta se može. život ide dalje. levičari ratuju na svim frontovima, desničarima je teško ostaviti pokoji upis dnevno.
    a da si stavio zubu, sve bi bilo drugačije...da, da.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Istina je da je ogroman trud ulozen sa strane Inkvizitora i Grunfa.
    Steta. Nisan nikoga sa foruma upozna uzivo, ali ki da ste moji nekako.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hvala gospodine, mislim da uopće ne pretjeruješ .

Osvrnuo bi se na forume gdje sam zadnjih 20 godina gubio puno energije. Na tri sam ozbiljno pisao. Prvo na forumu.hr gdje sam zgranuto shvatio koliko Hrvata mrzi vlastitu državu. To mi je bio ko udarac u želudac. To ranije nisam imao pojma. No dok je tamo bilo koliko toliko normalno upoznao sam i nevjerojatno duhovite ljude Hrvate dok su rashrvati u principu sa rijetkim izuzecima bili ljudi bez duha, ušančeni u svoju mržnju prema Hrvatskoj.

kad je tamo postalo nepodnošljivo napravili smo Herceg.bosnu.org gdje sam opet nešto novo shvatio. Kakva govna mogu biti naši ljudi. Uvijek nekako idealiziraš svoj kraj a onda vidiš da je to sve isti drek. Podli, lažljivi i gnjusni. Taj forum je bio i ostao čista prevara u kojoj sam nažalost ko najgora naivčina nesvjesno sudjelovao ne znajući što se iza brda valja.

Ovaj forum isto je nešto novo dokazao. Da koliko god se boriš za neke ljude oni te ipak izdaju i tako ti "zahvale" što si se borio za njih. Forum nije zaživio. Možda je i greška u samom početku nesnalaženja da su dane ovlasti nekim ljudima koji su prenijeli sukobe sa notornog poskoka i to je u početku satrlo forum. No možda to i nije bilo presudno. Ljudi funkcioniraju na principu konflikta a možda ga je ovdje bilo premalo a ako ga je bilo bilo ga je na osobnoj ravni a ne raspravnoj.

Ali ipak uživao sam čitati postove Grunfa, jednog angažiranog čovjeka, koji više cijeni naš zavičaj i Herceg Bosnu nego 90% ljudi odozdo, naravno crnog bombardera /Vanjushke starog suborca sa foruma hr. Dobro i on je malo otupio kao i svi mi, nekad su njegovi postovi bili urnebes. To je talenat. Računao sam na još neke ljude koji su bili pozivani tu ali očito im nije bilo zanimljivo. Znači, jebiga, nismo uspjeli. Žao mi je topica "Recimo nešto o njima" koji ima skoro 600 000 čitanja i koji je sigurno najbolja satira koja se pojavila na interbnet prostranstvima s domenom hr. Uz parodiranje tzv RSK i legendarnih stickypondaša.
    Hvala na lijepim riječima. Pa iskreno sam to napisao, iskreno to mislim. Sjećam se da si vodio velike bitke po forum.hr-u koji je tad bio jedini forum di su svi pisali, dakle pol internetske Hrvatske je tam pisalo, a još puno ljudi je čitalo te teme. Stvarno si potrošio puno energije da promijeniš zadrte umove i da osvijestiš zatucane i neobrazovane. Da bi tak nekaj napravio morao si biti pun znanja, istine i duha, bez toga ne bi uspio.

Napisal si stvarno puno odličnih postova, šteta je što to nije negdje objavljeno u obliku kolumni. To su bila virtualna šamaranja nepoznatih, a i poznatih ljevičara poput Dežulovića.

Kaj se tiče teme Recimo nešto o njima, ona bu spašena u print obliku. Mislim da bi bilo dobro spasiti i Old school hools i devedesete s navijača.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Grunfe, di su pare? (čitam brže nego što ti editiraš, ako ti nije jasno pitanje : zubo )

šteta za forum, al šta se može. život ide dalje. levičari ratuju na svim frontovima, desničarima je teško ostaviti pokoji upis dnevno.
    a da si stavio zubu, sve bi bilo drugačije...da, da.
    Istina, moja greška.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Istina je da je ogroman trud ulozen sa strane Inkvizitora i Grunfa.
    Steta. Nisan nikoga sa foruma upozna uzivo, ali ki da ste moji nekako.
    Pa je, ali i vi ste doprinijeli puno. Ti imaš 7 i pol tisuća postova, Gabi 20 tisuća. Kiler skoro 800 Nas 20-ak je činilo forum tak da smo bili kao neka virtualna obitelj. Bili smo i dosta čitani, ako već nije puno ljudi pisalo, ali se puno čitalo.

Znao sam da ce doci i taj dan, forum se placa a ovaj forum nikada nije ni zazivio.

Ne kuzim gdje su ti domoljubni Hrvati, nije istina da nekada u svom internet "obitavanju" nisu culi za ovaj forum.

Takvi smo jbg, radije odu pisati kod smrde Anderlona, gdje ih metu ljudi tri klase slabiji od njih, zato sto mogu. Sta god napises, dobijes karton i ban. Ali oni trce, mazohisticki, tamo.

Znaci sad vise necemo imati hrvatski forum. Steta.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Znao sam da ce doci i taj dan, forum se placa a ovaj forum nikada nije ni zazivio.

Ne kuzim gdje su ti domoljubni Hrvati, nije istina da nekada u svom internet "obitavanju" nisu culi za ovaj forum.

Takvi smo jbg, radije odu pisati kod smrde Anderlona, gdje ih metu ljudi tri klase slabiji od njih, zato sto mogu. Sta god napises, dobijes karton i ban. Ali oni trce, mazohisticki, tamo.

Znaci sad vise necemo imati hrvatski forum. Steta.
    Ionako su svi na Faceu, tak da nam to ostaje. A i mogli bi prenijeti bitku u stvarnost, s pera na mač.

Ne bih znao, ne znam nikoga na FB mislim ne koristim ga za te stvari.

I ovi na twiteru, cisto par ljudi slucajno im vidim objave, nije to za Hrvate ni predvidjeno. Te drustvene mreze su u vlasnistvu ljudi koji Hrvatima ne zele nista dobro.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove