+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/93

Tema: Hoće da se otcepe...

Hoće da se otcepe...

Milorad Dodik najavio ujedinjenje tzv RS i Srbije.

Ima li dosadnijeg čovjeka na svijetu.

Jel on zna kakve bi bile posljedice te avanture koju on naravno neće ni pokušat jer bi to bio kraj srpskog entiteta s ove strane Drine.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa koliko je on to puta najavljivao. Pa jesmo li vidjeli kako izgleda realna situacija kada je Vucic dosao kod Trumpa na raport.
    Ja bih bas htio vidjeti kako ce se razviti to izmedj' Vucica i Dodika. Ako Dodik hoce zaista pokusati tako nesto, trebat ce najmanje Rusija, a koliko sam vidio cekalo se debelo dok se stalo na stranu Lukasenka.
    Na stranu Dodika bi stao kada....
    Znaci Dodik bi ovo morao izvesti oslanjajuci se na sebe i dobrovoljce iz Srbije.
    Hm.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ma kakve dobrovoljce iz Srbije. To treba izvući iz raznih Farmi. Nema od tog brašna pogače.

A u eventualnim sukobu Bosanski Muslimani vs. Bosanski Srbi ovi drugi nemaju nikakve šanse.

Još sutra kabasti Srbin ide u Zagreb. Prvo na instrukcije kod Porfirija pa onda kod dvojice veleizdajnika.

A on na komemoracijama samo što Hrvate ne naziva kanibalima.

Pa kako nije strah da ga ne pojedu u Zagrebu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-09-2020 at 09:56

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma kakve dobrovoljce iz Srbije. To treba izvući iz raznih Farmi. Nema od tog brašna pogače.

A u eventualnim sukobu Bosanski Muslimani vs. Bosanski Srbi ovi drugi nemaju nikakve šanse.
    Dobro je kad se Srbi pripremaju za rat jer su očajni ratnici i uvijek popuše no kad se krenu baviti politikom to zna biti ozbiljno.
    Bojim se da će sad politikom pokušati dobiti ono što su izgubili u ratu ili barem dio toga. Ne treba Srbe podcjenjivati već ih uvijek imati na oku.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Još sutra kabasti Srbin ide u Zagreb. Prvo na istrukcije kod Porfirija pa onda kod dvojice veleizdajnika.

A on na komemoracijama samo što Hrvate ne naziva kanibalima.

Pa kako nije strah da ga ne pojedu u Zagrebu.
    To je pokazivanje moći, sjetio se pa ide do Zagreba, mnogo je jak. Trebalo bi mu dati vritnjak i da se okrene na peti na granici nazad. Pitanje je kakve će gluposti izmoliti kod SPC-ovih poslušnika Plenkovića i ekipe. Vjerojatno potporu otcepljenju.

Nešto je bilo štrc brc, grijanje podgrijane sarme. Dogovoren opet dogovoreni most kod Gradiške. Neće se rušiti kuće Hrvata na trasama autoputa, neće se dopustiti mjenjanje Daytona ( koji je promjenjen x puta).

Sastanak inicirao Milanović. Hrvate BiH brane ludi Milojko i Dodik.

Ha. Što reći. Osim hladnih obloga oko glave.

Nije li to Oksimoron. Tražiti saveznika u Velikosrbinu.

Ne znam što će BiH Hrvati dobiti s ovim. Nešto konkretno.

Njihova je nakana, velikomuslimanska, preuzeti dom naroda, jedinu postojeću branu velikomuslimanskom ekspazionizmu i ekstremizmu a to Dodik ne može spriječit. I kad to urade mogu postavit svoje Hrvate tipa Komšić u vlast.

Tu bi Hrvatska mogla a naravno da neće, dignuti graju u EU i UN- u jer se time krše i washingtonski i daytonski sporazumi koji su ionako prekršeni toliko puta na štetu Hrvata.

To Muslimani planiraju uraditi do općih izbora 2022 ge.

Hrvatima u BiH preostaju tada dvije mogućnosti.

Pognuti glavu i prihvatiti status raje ko u Osmanlijsko vrijeme ili proglasiti Herceg Bosnu tj vratiti se u predwashingtonsko" vrijeme a za to treba imati muda, nacionalno svjesne političare i biti sprema na neizvjesni čak i rat.

Uzdati se u Dodika i Velikosrbe mogu samo budale.

Sve što Dodik daje Hrvatima to će im dati i Bakir i to s guštom.

Otkad smo saveznici s Dodikom, velikosrbi su počeli imati skupove u našoj županiji HBŽ-u. I jedni i drugi nas žele maknuti iz BiH i tak se treba postaviti.

Ma sve je ovo samo zbog Muslimana. Nema od ovoga ništa. Tek samo još jedna politička predstava jer Muslimani misle da je cijela BiH njihova. Odnosno da će biti njihova, oni u njoj ne vide ni Srbe, a još manje Hrvate.

Interes Hrvata iz BiH je na prvom mjestu izborni zakon kojim će se onemogućiti muslimane da ubuduće mogu Hrvatima imenovati kadrove u Predsjedništvo BiH, u Dom Naroda PS BiH i u Dom naroda Skupštine /Sabora F BiH, te postavljati ljude na položaje dužnosnika u organima Federacije i županija.
    Bez spoljnjeg djelovanja ovaj cilj je nemoguća stvar i u tom smijeru Hrvati iz BiH svoja nastojanja vežu uz Hrvatsku,a ne za Dodika, Izetbegovića ili Komšića i Džaferovića, kako se često spočitava najmalobrojnijem narodu u BiH da čini.
    Odlazak Dodika u Zagreb ocijenjen je kao "novo ne postojeće ili nedokazano Karađorđevo, koje je uobičajena muslimanska mantra za opravdanje paranoje da svaki susret Hrvata i Srbina je UZP protiv njih poštenih i čestitih muslimana...
    U tom i takvom tonu juće se po Sarajevu u muslimanskim političkim krugovima provodila standardna antihrvatska histerija, uz gomile prijetnji i stavljanja rame uz rame kao ravnopravnih političkih sudionika u globalnom smislu: muslimanku političku kliku jedne stranke SDA sa državom Hrvatskom.
    Već iz toga je razvidna osionost politike političkog Sarajeva, koje nije štedilo riječi osude za Hrvatsku.
    Dodik je koješta pričao i sam prijetio otcjepljenjem i sličnim neizvodljivim stvarima kojekuda po BiH, što je neizvodljivo, bar dok je MZ nazočna u BiH gdje je sve proaktivnija politika USA prema BiH, ali to, koliko ostrašćeni mediji u Sarajevu pišu, da je Plenkoviću i Milanoviću govorio i tražio potporu u smislu otcjepljenja RS od BiH je definitivni spin...
    Ma što mislili i govorili o ovoj dvojici visokih dužnosnika Hrvatske, zasigurno i da je takvo pitanje bilo plasirano od strane Dodika, a nije, oni ne bi dali svoju suglasnost na akciju Srba u BiH u tom smijeru, naprosto ne bi smjeli, kao garant Dejtona preko kojeg se upravo traži ravnopravnost Hrvata iz BiH sa ostala dva naroda u toj zemlji...
    Ni dudek ni presvetli se to ne bi usudili.
    Posljednje uređivanje od imperator : 17-09-2020 at 12:45

BiH ovakva kakva je danas - je neodrživa. Odnosno, toliko je održiva koliko će je vještački na aparatima držati međunarodna zajednica. A kad njima dosadi - biti će kud koji mili moji.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    BiH ovakva kakva je danas - je neodrživa. Odnosno, toliko je održiva koliko će je vještački na aparatima držati međunarodna zajednica. A kad njima dosadi - biti će kud koji mili moji.
    A zašto se Hrvati osjećaju neispunjeno i majorizirano, ili zašto Srbi žele izići iz te i takve BiH, tko je kriv za to i takovo stanje???
    Zna se to vrlo dobro, vrlo dobro se to zna....
    Muslimanski unitarizam želi za sebe cijelu BiH i to je taj razlog.
    Do sada su "palili" za svaki jebeni izgovor, petrodolari, podmičivanje petorazrednih svjetskih propalica, koje šeću BiH u egzotičnim maštarijama bajki iz 1001 noči, glasom mujezina sa više od 200 sarajevskih džamija i njihovih minareta, opijeni vinom i "maserkama" najedeni ćevapima i burekom i s mišlju da tko vidi Sarajevo vidio je BiH...tu divnu egzotičnu zemlju sa prijatnim europskim muslimanima, koji svoje goste domaćinski dvore i goste dok svijetu ne kažu ono što im je čaršija servirala, kada odu nitko ih se više i ne sjeća, ali dobro dođe za promidžbu unitarne BiH.
    MZ ako napusti BiH, a neće jer previše milijardi dolara je investirano u ovu državu, slijedi nastavak rata, a ne raspad BiH, koji će biti posljedica tog krvavog građanskog rata.
    Posljednje uređivanje od imperator : 17-09-2020 at 14:40

Nadam se da sljedeci put nece biti idiota u Hrvata koji ce propustati oruzje, streljivo, hranu, a da bi ih sutra muslimani nazivali agresorima i tim oruzjem mlatili Hrvate u Bosni.

Ako je vec sukob neminovan, kad odu stranci. A nece oni nigdje.

Dodik, malo nabija predizborne poene, sta ce njemu uopce ujedinjenje sa Srbijom kad je RS de facto samostalna drzava. Njima su nasi "saveznici" dali drzavu a nama su je oduzeli.

Dodik dobro dođe, u pogledu da se Mujagama malo zabije trn u nogu, svakako bih koristio i četnike za takvo nešto, kurčite se praznom puške mujage ? nema problema, evo ćemo i Dodika malo iskoristit protiv vas, kao što vi Komšića stavljate hrvatima na grbaču, mi ćemo vama Dodika, treba koristit sva sredstva da se porazi politika neprijatelja hrvata, Dodik je četnike, ali ne vidim što ga ne bi iskoristili u datom momentu za svoje interese ? kao i Vučića, općenito Srbi ne mirišu Muslimane, a pošto ovi već 20 godina kidišu na hrvate jače nego na Srbe, prirodno je da ćemo se i mi malo igrat s Srbima, kontra njih, i u ratu nije bilo ništa drugačije, kad su navalili na nas izbjeglice su išle preko sprskog teritorija, za naftu duvan i ostale gluposti i neka su, rađe bi se dogovorio s Srbima oko podjele Bosne, nego s Komšićem Izmetbegovićem Lagumdžijom, njih bi poslao u podrinje kod Dženerala Mladića, da ih podsjeti svako malo koliko ih Srbi vole, treba tu Bosnu rasturat kao i Srbi, to nije država koja je domovina hrvata, to treba rasturit i stalno pričat o odcijepljenju kao i Dodik, nema veze što nema HB, žive hrvati zna se gdje i samo treba debilima govorit, odcepit ćemo se i mi i Srbi u isto vrijeme, a čaršija neka kuha, dok im na Palama sve spremno za još jedan orkestar torpediranja oni bi na more. ne žalim te mujage niti malo, od turčina je gori sasmo poturica, svakog mujagu bi izvrtinjačio i pljunuo u lice, ali svakog, gade mi se i ne želim s tim govnima imati posla.

mrze hrvate, mrzim i ja vas, kada prestanete radit sranja i kurčit se na našu štetu, možemo pričat o kontri Srbima, do tada treba i tog 1 milion pobijednih u Jasenovcu Dodika koristit kontra njih, zašto to ne bi bila politika, neže nam kao dat ništa pa ni ne moraju dovoljno je da mujage dožive napadaj bijesnila kao neki dan i ja zadovoljan, Dodik i Karadjorđevo, ma Komšiću neće ti od Bosne ostati ni B, s Dodikom je sve dogovoreno, imat ćete sandžak i to je to, tamo se preselite slobodno. ko vas jebe, već 20 godina seru po nama hrvatima u ratu su nas ubijali gdje god su stigli, i još imaju obraza u hrvatskoj glumatat prijatelje hrvata, a dolje nas žele rasturit u papar. suncokreti, fafajte ga. vi i Komšić, nećete na more, Dalmatinci vas čekaju ko četnike na Neretvi 1943, zaleć ćete ispod svake masline na koju nabasate.

U eventualnom sukobu muslimani vs srbi, valjda je bitna i muslimanska zaledjina, na koji nacin oni mogu srbe pobijediti ako nemaju logistiku i zasto bi im je hrvati opet dopustili i omogucili.

Jer smo idioti?

A ne sumnjam da bi je dobili jer jesmo idioti. Kod nas i dalje masa ljudi vise mrzi Srbe nego sto voli Hrvate (u Herceg Bosni).

Pri tome nisu Srbi oni koji sada ili danas potenciraju rat i sukobe u BiH, vec Bosnjaci, trenutno najveci faktor nemira i sukoba.

Do kada ce hrvatska politika, ako nesto takvo i postoji a da je precizirano i formulirano, na Bosnjake gledati kao na saveznike protiv Srba. Nisu niti ce biti, ikada, sami su dokazali.

Eventualni sukob netko mora započeti. Bošnjaci nemaju oružja za to, a Srbi ni oružja ni love ni hrabrosti.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    U eventualnom sukobu muslimani vs srbi, valjda je bitna i muslimanska zaledjina, na koji nacin oni mogu srbe pobijediti ako nemaju logistiku i zasto bi im je hrvati opet dopustili i omogucili.

Jer smo idioti?

A ne sumnjam da bi je dobili jer jesmo idioti. Kod nas i dalje masa ljudi vise mrzi Srbe nego sto voli Hrvate (u Herceg Bosni).

Pri tome nisu Srbi oni koji sada ili danas potenciraju rat i sukobe u BiH, vec Bosnjaci, trenutno najveci faktor nemira i sukoba.

Do kada ce hrvatska politika, ako nesto takvo i postoji a da je precizirano i formulirano, na Bosnjake gledati kao na saveznike protiv Srba. Nisu niti ce biti, ikada, sami su dokazali.
    To je opet teza sa hercegsrpske. Desničari više mrze Srbe nego što vole Hrvate. A odakle im to. Zašto ne bi istovremeno volili Hrvate i mrzili Srbe. Jel postoji ta kombinacija. Postoji.

Jednostavno srpski nacionalizam je ekstremniji i jači. I dan danas nisu odustali od svojih ciljeva.

Idioti sa hercegsrpske i slični njima su sami zaključili hrvatsko-srpske sporove i rekli da nema više nikakvih nesuglasica između Srba i Muslimana. Kraj povijesti sukoba između Srba i Hrvata.

Onda dobiju kurcem po niskom čelu kad im se Dodik i Vučić naseru u Drvaru i kažu, nema HVO proslave zauzimanja Drvara.

Pppa kkakko ttto..pppa zzzašštto.. preneraženo u sebi misle gorespomenuti "genijalci"

Al u sebi, ne smiju naglas da ne ispadnu budale u vlastitim očima.

Glede sukoba. Eventualnog. Muslimani štancaju municiju u Konjicu. Sirovine imaju svoje. Vjerojatno imaju ratnu zalihu za pola godine ratovanja. U BNT isto rade. U Pretisu. Dakle imaju za početak dovoljno.

Za Srbe koji ne trpe presiju i okruženje i previše.

Evo nek im presijeku koridor kod Brčkog , cili zapadni dio tzv RS pada u okruženje i predaje se.

Kad su Srbi u u zadnjem ratu istrpili okruženje duže od jedan -dva dana. Nikad. Il su se predali il su u zadnji čas pobjegli prije nego je došlo do potpunog okruženja

Kod istočnog dijela bi bilo malo više problema jer je vezan uz Srbiju.

A možda bi i Hrvatska pomogla. Barem za zapadni dio tzv RS- a. I ja im ne bi zamjerio. To je hrvatski državni interes.

Ne moraju se volit kako ti kažeš. Nego samo pragmatika. Kao kad se sad pravda suradnja sa četnicima i Dodikom. Nije da se volimo ali pragmatika. Zajednički neprijatelj. Tako bi Hrvatska i bosanski Muslimani.

Iste ćemo kriterije furat, zar nećemo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-09-2020 at 10:27

To su njihovi problemi, Hrvati trebaju gledati svoje, konacno.

Ako je rjesenje konacno razgranicenje sa Srbima, konacno i to uraditi. Ove zatvoriti u rezervat ili sto god zele.

Bas me briga za kmecanja "Srbija je 100 kilometara od Zagreba", pa sta i Hrvatska je 100 kilometara od Beograda, mislim da je Ilok blizi Beogradu nego Kostajnica Zagrebu.

To su sve neki radikalni scenariji. A ako ce se ovi mlatiti, neka se mlate, ali iduci put bez logistike preko Hrvatske, bez logistickih centara muslimanske vojske u Splitu i Zagrebu, bez zagrebacke dzamije kao prakticno eksteritorijalnog prostora u sred Hrvatske. Neka se mlate, ko ih jebe.

U sustini Hrvati nemaju nikakve teritorijalne pretenzije, mi jedva i ovo sto imamo mozemo sacuvati, nemamo dovoljno ljudi.

Koga briga je li u Banjaluci Srbija ili dzamahirija, po cemu ovo drugo bolje za Hrvate. To su njihovi problemi, nadam se da vise nikada hrvatski vojnik nece ginuti za tudje, jer mi Banjaluku ne mozemo naseliti mi nemamo te ljude. Muslimani ako imaju, neka ratuju za nju, i opcenito zapadnu Bosnu koja je prepuna srpskog etnickog korpusa. To se nas ne tice, uostalom ako su Srbi tako losi ratnici i kukavice, zasto se onda mi njih plasimo. Neka ih i u Drvaru, ionako kukavice bjeze od prvog metka. Dok ne diraju u Hrvate, neutralnost, kad i ako dirnu onda je druga prica.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove