+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/1

Tema: Insomnia je lječiva. Kada se zaspi...

Nepoznati korisnik StricIvan avatar
    Datum registracije
    Aug 2020
    Blog Entries
    1

Insomnia je lječiva. Kada se zaspi...

Dobar dan. Nakon kiše dolazi sunce, ne uvijek ali bar se tako kaže. Kako život? Pa ide nekako. Pristojno kazao bih, onako kako želim njegovo kretanje. Susjedi? U dobrim odnosima. Za sada. Familija bliža ili daljnja? Odrekli me se preko Narodnih Novina. Zabrinuti su jako za moju situaciju, jer je sada bojišnica pomaknuta pa se ne vidi ko te vilama češlja a tko češljom. Ili češagijom. A što je najbolje zbog njihove zabrinutosti ima li vode u hidroforu, ja moram piti normabele. Kako su djeca? Fala Bogu dobro su. Jebu se od petnaeste godine, i imaju puno zanimljiviji seksualni život nego što je moj. Automobil? Renault Laguna. Starija sorta iz 2007 godine i može razvući, jer ga nisam stiskao do kraja. Kako sa parama imaš li ih dosta? Ma pare...naravno da ih imam jer po prvi puta primam punu mirovinu. Zahvaljujući bivšoj supruzi koja me je izjebala sa desetak kredita što u Sonic banci, što u ŠKZ Jamstvo i drugim lihvarskim bankama. Jel ti dolazi tko u posjetu?

Nitko...a mislim da mi i ne treba. Oj Ivane bojiš li se koga? Samo Boga dragoga. Ja i promišljam da sam mu vrijedan kao grumen zlata, a zapravo tko sam ja? Bahat, brezobrazan što bi rekla moja baba, ali dovoljno pametan da ne prikrivam lošu glumu...slab sam lažov oduvijek. Dovoljno je da mi Bog izvadi baterije i da se strovalim na patos, nokautiran za sva vremena. Čistit će se žito od kukolja. Nešto poput Matrixa ako je netko gledao taj block buster. Kako zdravlje Ivane moj? Mogao bih o tome doktorsku disertaciju napisati, maturalne radove, opisati sav liječnički kadar i kazati im gdje su šuplji. Ideš li u kazalište i kada si zadnji puta bio? Mislim da sam bio prije par godina kada se predstavljao Hrvatskoj javnosti film "Gospa", kada sam shvatio da je film samo o Hercegovcima i da nema prikazivanja Gospe u raskošnim specijalnim efektima napustio sam dvoranu i od muke sam se napio gemišta od graševine i izrigao u WC. Samo dva milijuna dolara su potrošili na film o ženi koja je rodila Isusa Krista. Sramota...Utukao sam se sa vinom. Jel žališ zbog nečega? Žalim što ne idem više u ribolov jer sam prodao pribor za pecanje. Nedostaju mi fiš paprikaš i fileti soma. Imaš li grobno mjesto moj Ivane? Fala Bogu nemam. Samo neka me gurnu u kanal, ili neka me zatrpaju pod nečijim dudom. Jel misliš još uvijek da ćeš u zagrobnom životu letjeti na nekom meteoru ko zrnce prašine i to brzinom većom od 100.000 km/s? Bez meteora ni na spavanje. Pošaljem Vam razglednicu sa potpisom Lidije i mene. I sa vjenčanja par slika.
    Letjeli bi smo sve dok ne bi opizdili u neki omanji planet. Čitaš li išta Ivane? Čitam tu i tamo pokoju knjigu, pa i ovo što o sebi pišem i ne mogu k sebi doći koliko sam dobroga htio sa blogom napraviti. Pa i treću knjigu pišem. Stotinama sam pomagao. A ljudi me i dalje pljuju i osuđuju. Wikipedija će me upamtiti kao književnika, publicistu, buntovnika i gitaristu. Pa to je pohvalno Ivane. Jeste ali što dalje vrijeme prolazi, sve više sumnjam da ću uspjeti izdržati do same realizacije na Wikipediji. Jel imaš noćne more? Više ne od kako je neprijatelj u svom pašaluku. A i Tarabići su precizni pa kad im krene loše, popet ću se na terasu i gledati njihov raspad sistema. Pa i zaslužili su takav kraj. Želiš li nešto poručiti za kraj čitateljima? Čuvajte se korone, i perite ruke nakon nužde. Jer godišnje čovjek zbog nepranja ruku pojede kilogram i pol govana. Tako kaže statistika. Pozz svima.
    Posljednje uređivanje od StricIvan : 06-08-2020 at 07:58
    Bolje biti sam, nego u lošem društvu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove