+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/50

Tema: Što mislite o operaciji Milošević u Knin-Medved u Grubore

Što mislite o operaciji Milošević u Knin-Medved u Grubore

Moje mišljenje je da je ovaj trik poguban za hrvatski narod i državu. Milošević nit će se tamo ispričat niti to ikakvog ni simboličko smisla jer mene čak niti ne zanima ta srpska isprika koja se skoro 100% neće dogodit. To hrvatskom narodu ne donosi ništa. S druge strane tko zna što će Srbi zauzvrat dobit. Pupovac sinoć kod zbunjenog i mucavog Bage zlokobno prijeti da je ovo samo početak i da ništa više neće biti isto. S čime on to prijeti. primjetna je i kod njega evolucija. Nekad je plačljivim glasom zapomagao, sad već osokoljen obraća se prijetećim riječima.

Odlazak u Grubore je priznavanje onoga što tvrdi srpska propaganda. da su se poslije Oluje događali brojni zločini i da je ta akcija imala u svom sastavu činjenje ratnih zločina. Ljudski gledano to i je bio zločin i to se nije smjelo dogoditi ali druga je stvar kad se to preko srpske mitomanije pretvara u mit. A to se upravo radi.

Pupovac ovaj put ne ide u Srbiju ali ide u Dvor gdje će zločin iz onog poznatog filma uvalit Hrvatima mada se ne zna tko je te ljude poubijao. I spominje broj od 64 ljudi.

Fascinantno je da Srbi ostvaruju sve svoje ciljeve bez da su ijednom spoemnuli agresiju na Hrvatsku niti svoju krivnju u njoj.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-08-2020 at 11:59
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sta se tu ima reci, niti na proslavi pobjede nad fasizmom itko ide u Drezden polagati vjence, niti itko iz Njemacke smije i pomisliti na nesto takvo.

Hrvati nisu pobijedili `95 i to je tuzna istina. Za sta su decki dali zivote, ne znam.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    narod bolje nije ni zaslužio,a države Hrvati nemaju.

sve dok ovu tvorevinu neki Hrvati smatraju državom Hrvata nema nama naprijed.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    samo mi je drago što medved ide u grubore,volim kad bojler tako ponižava te izdajnike.

baš me zanima kako će se njega riješiti.

https://www.youtube.com/watch?v=fFHVYWXkAJU

Poslati im medvjeda iz Kutareva.

Mislim da treba izbjegavati službene proslave od strane izdajničke vlade i da trebamo svi ići u Čavoglave jer su službene proslave zagorčane do neba i služe poniženju, a ne slavlju najveće pobjede u novijoj hrvatskoj povijesti koja je donijela slobodu i mir Hrvatskoj.

Koliko god su mi mrska takva poniženja, neće me baciti u očaj kao neke forumaše koje hebeni Milošević, Pupovac ili Plenković, gnjusevi koji drže hrvatske institucije bacaju u očaj tim svojim provokacijama. Što ti gnjusevi mogu promijeniti na terenu? Knin je hrvatski grad i takav će na njihovo škrgutanje zuba biti vječno.

Ovo nek nas nauči strpljenju, strpljenje nadi, nada radu, a rad nas neće iznevjereti. Za dom spremni.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 01-08-2020 at 21:49

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mislim da treba izbjegavati službene proslave od strane izdajničke vlade i da trebamo svi ići u Čavoglave jer su službene proslave zagorčane do neba i služe poniženju, a ne slavlju najveće pobjede u novijoj hrvatskoj povijesti koja je donijela slobodu i mir Hrvatskoj.

Koliko god su mi mrska takva poniženja, neće me baciti u očaj kao neke forumaše koje hebeni Milošević, Pupovac ili Plenković, gnjusevi koji drže hrvatske institucije bacaju u očaj tim svojim provokacijama. Što ti gnjusevi mogu promijeniti na terenu? Knin je hrvatski grad i takav će na njihovo škrgutanje zuba biti vječno.

Ovo nek nas nauči strpljenju, strpljenje nadi, nada radu, a rad nas neće iznevjereti. Za dom spremni.
    Pogotovo u Čavoglave kod onog kojeg HDZ kupi kad god zatreba.

Jedino još na reprezentaciji i thompsonu se okupljaju hrvati iz svih hrvatskih zemalja i dijaspore. Tako da je povratak u čavoglave sjajna ideja. A kad smo već kod thompsona rts posvetio cijelu emisiju marku . Nije bolest sve što boli
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

na Thompsonu se sad mogu okupljat i HDZ-ovi koalicijski partneri ali to sad nije tema.

Ne znam šta bi srbi više mogli dobiti od ovoga što već imaju. Možda jedino da dobiju garanciju na već postignuti dogovor za popis stanovništva gdje će srbi popisivati srbe. Tako da pupovac ne padne na 1 mandat nego ostane na 3.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sta se tu ima reci, niti na proslavi pobjede nad fasizmom itko ide u Drezden polagati vjence, niti itko iz Njemacke smije i pomisliti na nesto takvo.

Hrvati nisu pobijedili `95 i to je tuzna istina. Za sta su decki dali zivote, ne znam.
    Dali su živote da obrane naš biološki opstanak a učinili su i puno više pogotovo u odnosu na srbe kojima su olujom zatrli sjeme. Grunf je dao podatak za 2018 gdje se cigana više rađa od srba, srbi su svega na 1, 79% rođenih.

Nekih 630 rođenih na navodno 189.000 stanovnika kaj je nemoguće. Japanci su najstariji narod na planeti, oni imaju stopu nataliteta 7, kad bi Srbi imali stopu nataliteta 7 onda bi to značilo da ih je 2018. bilo 90.000. Svaka veća stopa znači da ih je manje od toga.

To zna i Pupovac da ih nema 100.000 i zato je i tražil da on vodi popisivanje.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Ne znam šta bi srbi više mogli dobiti od ovoga što već imaju. Možda jedino da dobiju garanciju na već postignuti dogovor za popis stanovništva gdje će srbi popisivati srbe. Tako da pupovac ne padne na 1 mandat nego ostane na 3.
    Traže Sao oblast negdje tako da se mogu vratiti na slobodne teritorije i onda dalje to povećavati.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nekih 630 rođenih na navodno 189.000 stanovnika kaj je nemoguće. Japanci su najstariji narod na planeti, oni imaju stopu nataliteta 7, kad bi Srbi imali stopu nataliteta 7 onda bi to značilo da ih je 2018. bilo 90.000. Svaka veća stopa znači da ih je manje od toga.

To zna i Pupovac da ih nema 100.000 i zato je i tražil da on vodi popisivanje.

I navodno je dobio to. Postoji reaqlna opasnost da opet krene naseljavanje Srba u Hrvatskoj. Da nije bilo corone ove godine bi imao 20 000 srpskih radnika na obali. Slijedeće godine 40 000. Nisu tu još zastalno ali tko kaže da ne bi ostali. Masa njih bi.

Inače, još u prvoj Jugi su hrvatski političari upozoravali da su popisi stanovništva neregularni jer ih Srbi štimaju, ovime se vraćamo 100 godina unatrag po statističkim standardima. Nevjerojatno da Pupovčeva ekipa sve kaj dotakne u Hrvatskoj uništi ili degradira.

Sumnjam, Srbi su preplašeni previše medijskom propagandnom da bi ih toliko došlo, a i nismo sad toliko napredni. Vidiš da je tek 11.000 ljudi iz BiH došlo prošle godine. Srbi radije odu do Slovenije i Austrije.

Ma prodane duše, jebivjetri i kukavice. Ne zanimaju me njihovi protokoli i kakti kakvi tzv. civilizacijski dosezi. Oluja je naša pobjeda i te dane i tu pobjedu nitko nam ne može oduzeti ili ocrniti ma koliko god neki to pokušavali.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Pokušava se iskrivljivati povijest, žele sada nametnuti Oluji imidž zločinačke akcije, pa sami govor od one u saboru izjednačava i jednu i drugu stranu umjesto da snažno prigrle RH i njenu pobjedničku vojsku.

Posljednje uređivanje od Bobani : 03-08-2020 at 08:14

Kod Srba izvrsno prihvacena...Nikad vise ih uoci Oluje u Kninu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove