+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/42

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Karolina Vidović-Krišto

Koje je vaše mišljenje o novoj meti jugomedija. Jel podržavate njezino inaćenje u vezi nenošenja maski u saboru i je li to bespotrebno trošenje energije koja bi se mogla utrošiti na druge stvari.

A i općenito što mislite o njoj kao političarki.

Osnovni podaci. Rodom iz Livna, majka četvero djece.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Školovana od stare grade plemenitih voditeljica HTV-a, odlikuju je slične karakteristike: ugodan glas, odlična dikcija, lijepi izgled, pristojne manire. Zbog emisije o seksualnom odgoju i razotkrivanju pravih pobuda nametanja tog programa u škole došla je u fokus javnosti. Emisija joj je ukinuta jer je taknula u osinje gnijezdo. Zbog očite ljubavi prema domovini došla na glas kao desničarka i vjerojatno je zato maknuli s HTV-a. Imala je neke nastupe po novinama i lokalnim televizijama i podcastima, više-manje sve kaj priča je svjetonazorski meni blisko.

Nije maknuta sa HTVea nego su joj emisije skinute.

Znam da bi ponekad u Jutarnjem programu komentirala dnevni tisak
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Za sada vrlo dobra. Ovo sa maskama joj nije potrebno.

To sa maskama niti ne pratim, a koliko pratim glavna je meta medija zadnjih par tjedana.

Sto je samo dobro, ako njima smetas, znaci da radis dobro.

Zna se koga oni hvale.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Za sada vrlo dobra. Ovo sa maskama joj nije potrebno.
    Zašto? Pitam jer ja smatram da je to itekako potribno..ne samo njoj nego i cijeloj javnosti. A ne mislim ni da je vrlo dobra, mislim da je odlična.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije maknuta sa HTVea nego su joj emisije skinute.

Znam da bi ponekad u Jutarnjem programu komentirala dnevni tisak
    Nisu li je nogirali sa HRT-a pa po nalogu suda morali ponovo vratiti? Il' je to bio neko drugi? Znam da je bio neko..il' neka.

Koja šteta šta ona nije bila uz Škoru na predsjedničkim umisto onog Mijića. A možda je i bolje, možda nešto bude od DP-a u sljedećih nekoliko godina iako sumljam. Od Karoline će sasvim sigurno bit nešto.

Fascinantne živce ima ta žena. Ako joj politička izgradnja predugo ne potraje bit će sjajna. Užitak je za slušati i vidjeti. Vjerujem da će bit puno od nje.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Zašto? Pitam jer ja smatram da je to itekako potribno..ne samo njoj nego i cijeloj javnosti. A ne mislim ni da je vrlo dobra, mislim da je odlična.
    U javnosti vlada mišljenje (vjerojatno i opravdano) da maske smanjuju vjerojatnost širenja zaraze (kapljične infekcije). Njoj ako ne omekša stavove slijedi ionako masa napada, pa nije joj potrebno da joj još lijepe etiketu "širiteljice zaraze". A maska, ako ne pomaže, ono niti ne šteti i to nije razlog za konfrontaciju. Slično kao i gosp. Duspara, koji ima dobrih misli, ali automatski je "redikul", jer zastupa teoriju ravne zemlje. Dakle, nije joj potreban taj negativni publicitet, a mediji će se pobrinuti za pljuvačinu i bez toga.

U javnosti vlada mišljenje (vjerojatno i opravdano) da maske smanjuju vjerojatnost širenja zaraze (kapljične infekcije). Njoj ako ne omekša stavove slijedi ionako masa napada, pa nije joj potrebno da joj još lijepe etiketu "širiteljice zaraze". A maska, ako ne pomaže, ono niti ne šteti i to nije razlog za konfrontaciju. Slično kao i gosp. Duspara, koji ima dobrih misli, ali automatski je "redikul", jer zastupa teoriju ravne zemlje. Dakle, nije joj potreban taj negativni publicitet, a mediji će se pobrinuti za pljuvačinu i bez toga.
    Nenošenje maske na neobavezajuću preporuku stranačkog stožera = tvrdnji da je zemlja ravna ploča? Pa ne mogu virovat i bez da sad spominjem da je ona jasno i glasno tražila da joj se isto tako jasno i glasno objasni zašto bi se maske trebale nositi al' to objašnjenje nije dobila. Maske, koliko ja znam, a izgleda da znam više, puno više od tebe, ne smanjuju vjerojatnost širenja nikakve zaraze ali sasvim sigurno a ne samo vjerojatno smanjuju imunitet osobe koja ju nosi jer otežava disanje. Otežano disanje nije normalno disanje a nenormalno disanje ne može biti neštetno po zdravlje. Sve dok nošenje maski ne postane obavezajuće niko ju nije dužan nositi. A obavezno nošenje maski može se uvesti samo zakonom koji sada ne postoji. Ovaj cirkus sa ovom Coronom je dosad neviđena GLOBALNA ofenziva sotonista protiv globalnog gospodarstva i osobnih prava i sloboda i blagostanja svih žitelja planete pa je neophodno suprotstaviti joj se i upozoriti ljude što se stvarno događa. Pupavac, Plenković, Soroš, krađe referenduma, afere, pljačke itd, sve ove naše muke i problemi su kurac u usporedbi sa ovim globalnim Corona cirkusom.

Za sad je iskočila kao moguća buduća ikona desnice. Kad vidiš tko je sve napada znaš da nešto vrijedi. Nadam se da će potrajati.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Nenošenje maske na neobavezajuću preporuku stranačkog stožera = tvrdnji da je zemlja ravna ploča? Pa ne mogu virovat i bez da sad spominjem da je ona jasno i glasno tražila da joj se isto tako jasno i glasno objasni zašto bi se maske trebale nositi al' to objašnjenje nije dobila. Maske, koliko ja znam, a izgleda da znam više, puno više od tebe, ne smanjuju vjerojatnost širenja nikakve zaraze ali sasvim sigurno a ne samo vjerojatno smanjuju imunitet osobe koja ju nosi jer otežava disanje. Otežano disanje nije normalno disanje a nenormalno disanje ne može biti neštetno po zdravlje. Sve dok nošenje maski ne postane obavezajuće niko ju nije dužan nositi. A obavezno nošenje maski može se uvesti samo zakonom koji sada ne postoji. Ovaj cirkus sa ovom Coronom je dosad neviđena GLOBALNA ofenziva sotonista protiv globalnog gospodarstva i osobnih prava i sloboda i blagostanja svih žitelja planete pa je neophodno suprotstaviti joj se i upozoriti ljude što se stvarno događa. Pupavac, Plenković, Soroš, krađe referenduma, afere, pljačke itd, sve ove naše muke i problemi su kurac u usporedbi sa ovim globalnim Corona cirkusom.
    Jednom davno, vozim se u tramvaju i lik mi se onako primitivno iskašlja u lice. Te večeri, već sam i ja bio bolestan. Ta korona širi se kapljično i logično je da maske pomažu. Puno toga oko te bolesti mi je sumnjivo i čudno, ali ne mogu dokazati ništa. A da ljudi umiru je činjenica...
    Garantiram da si ovim čudima oko maske, sama sebi ruši ugled u javnosti. Ima "milijun" drugih tema, npr. ovo što će sada prisiljavati djecu na antihrvatsku propagandu (Dnevnik Diane Budisavljević), proslava u Srbu, tko će na proslavu "Oluje" i zašto.......

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Ja joj ništa ne zamjeram,čak štoviše...
    Treba biti još glasnija i što češće se javljati u Saboru i napadati Plenkovića iz svih raspoložovih sredstava..
    I ona i Grmoja i Raspudić i Bulj...
    Ne dati mu da mirno spava,stalno ga prozivati po medijima zbog koalicije sa SDSS-om i lobiranja za Srbiju u EU, preko Marije Pejčinović Burić...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Jednom davno, vozim se u tramvaju i lik mi se onako primitivno iskašlja u lice. Te večeri, već sam i ja bio bolestan. Ta korona širi se kapljično i logično je da maske pomažu. Puno toga oko te bolesti mi je sumnjivo i čudno, ali ne mogu dokazati ništa. A da ljudi umiru je činjenica...
    Garantiram da si ovim čudima oko maske, sama sebi ruši ugled u javnosti. Ima "milijun" drugih tema, npr. ovo što će sada prisiljavati djecu na antihrvatsku propagandu (Dnevnik Diane Budisavljević), proslava u Srbu, tko će na proslavu "Oluje" i zašto.......
    Glede boldano...što bi ti predložio? Zakonsku obavezu da se vječno nose maske pa onda više nikad ne bi tako obolio..iako si obolio "jednom davno" kad niko nije čuo o Coroni (virusu a ne pivu)?

Ima milijun drugih dugih tema, naravno, ali trenutno nijedna nije važnija od ove lažne pandemije.

Glede boldano...što bi ti predložio? Zakonsku obavezu da se vječno nose maske pa onda više nikad ne bi tako obolio..iako si obolio "jednom davno" kad niko nije čuo o Coroni (virusu a ne pivu)?

Ima milijun drugih dugih tema, naravno, ali trenutno nijedna nije važnija od ove lažne pandemije.

Na masu stvari oko Corone imam sumnje. Od toga da je umjetno stvorena, lakoća širenja, ekonomski efekti, pa do toga što nam kane uvaljati u cjepivu. Dokaza nemam. Međutim, ljudi umiru i to je jedna zarazna bolest, a zbog kašlja koji ju prati - kapljična infekcija. I to nije izmišljena bolest, jer ako bi se ta priča mogla uvaljati zapadnjacima, ali ne i Rusima, Kinezima... Ne bi ja predložio nikakvu vječnu obavezu, ali ta maska nešto znači, smanjuje vjerojatnost, a u to javnost vjeruje (bila u pravu ili ne). I zato nije potrebno Karolini glupiranje oko maske, tjeranje te priče do ekstrema, okretanje javnosti protiv sebe, a postoji masa važnijih stvari.

Na masu stvari oko Corone imam sumnje. Od toga da je umjetno stvorena, lakoća širenja, ekonomski efekti, pa do toga što nam kane uvaljati u cjepivu. Dokaza nemam. Međutim, ljudi umiru i to je jedna zarazna bolest, a zbog kašlja koji ju prati - kapljična infekcija. I to nije izmišljena bolest, jer ako bi se ta priča mogla uvaljati zapadnjacima, ali ne i Rusima, Kinezima... Ne bi ja predložio nikakvu vječnu obavezu, ali ta maska nešto znači, smanjuje vjerojatnost, a u to javnost vjeruje (bila u pravu ili ne). I zato nije potrebno Karolini glupiranje oko maske, tjeranje te priče do ekstrema, okretanje javnosti protiv sebe, a postoji masa važnijih stvari.
    Vjerovao ili ne ali još nije dokazano da je i jedna jedina osoba umrla od (za razliku od "sa") Covid19. A kako i bi kad ni samo postojanje virusa nije znansveno dokazano. A to da ljudi umiru, naravno da umiru. Što se tiče tog umiranja zanimljiva činjenica da je u par zemalja čiju statistiku umiranja sam pogledao, u travnju 2018. umrlo više ljudi nego u travnju 2020.

Da se nadovežem na tvoj prethodni upis o "milijun drugih tema". Ja nisam imao pojma da je ustavni sud proglasio 11. i 12. izbornu jedinicu neustavnom sve dok Karolina to nije javno iznijela. Bavi se ona važnim temama a ovo s maskom nije ona pokrenula, ovo je mobing mainstrem medija, vladajućih i crvenih kontra nje.
    Nikoga nije ona okrenula protiv sebe niti će. Protiv nje su samo oni koji su protiv nje jer je "spodoba"

Objašnjenje zašto ne nosi masku, nikakvo dječje inaćenje tu nije posrijedi
    http://youtu.be/3AIj7Nd56Ew
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Što se tiče karoline ona osim što je pametna i hrabra je aktivna vrijedna i sveprisutna sve ono što smo zamjerali hasanu i esih. Čista petica je karolina
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

To je toliko besmisleno, raspravljati se oko nekakve maske.

Ne postoje vazniji problemi u Hrvatskoj?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove